Jak vybrat rotoped, aneb vybíráme rotopedy na cvičení doma, jak s nimi rehabilitovat a hubnout + rady pro seniory (a přehled cen)

Zuzana Pelyová Téma 8. července 2021 0

Rotoped je vlastně simulátor kola s velkým pohodlným sedadlem a většinou hlubokým nástupem. Proto jsou vhodné i pro seniory i pro rehabilitaci. Pokud jste nadšený cyklista, už vás nemusí trápit povětrnostní vlivy a roční období. Rotoped si pohodlně umístíte třeba do obývacího pokoje a vesele si “jezdíte”. Nemusíte si dávat pozor na dopravu naopak vedle cyklistice na rotopedu můžete sledovat váš oblíbený program v televizi nebo si vychutnávat hudbu, což při outdoor není jaksi docela možné.

Rotoped je tedy jedna z forem indoorového kola, vhodná především pro ty, kteří si rádi procvičí svalstvo v domácím prostředí. Mezi další formy patří stacionární kola, cyklotrenažéry a cyklistické trenažéry – každá kategorie má svá specifika. Cyklotrenažéry jsou vhodné na intenzivnější trénink, klasické rotopedy například zabírají méně místa a dostatečně efektivně nimi procvičíte dolní část těla.

💡 TIP na produkt - Rotoped Gemini B200
Rotoped inSPORTline Gemini B200
➡️ robustní profesionální rotoped s vlastním generátorem energie
✅ rotoped s přehledným displejem, s pohodlným sedlem a bohatou programovou výbavou
✅ poskytuje stabilitu a nosnost až do 180 kg
✅ disponuje přehledným displejem, zobrazují se kalorie, rychlost, otáčky za minutu, čas, vzdálenost, výkon, výkon (WATT) a úroveň obtížnosti
✅ USB vstup, dva audio vstupy pro přehrávání ze sluchátek a nahlas
34 390 Kč

💡 TIP č.1: jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi💡 TIP č.2: garance vrácení peněz💡 TIP č.3: kvalitní, spolehlivý a známý eshop

Proč si pořídit rotoped?

Těch důvodů je hned několik. Rádi jízdě na kole a zimní přestávku považujete za nutné zlo? Díky rotopedu se této sportovní činnosti nemusíte vzdávat. Stačí si ho dobře doma umístit, hoc i před televizor, a vesele můžete procvičovat svalstvo dolních končetin a zpevňovat tělo během celé zimy

Rotoped samozřejmě najdete i v posilovnách a fitcentrech. Tyto profesionální rotopedy jsou podstatně dražší – protože musí být odolnější aby zvládali v podstatě nepřetržitou zátěž.

Dobrý rotoped koupíte již za cenu měsíční permanentky lépe vybaveného fitness centra a můžete na něm pak cvičit neustále. A to vše v pohodlí domova (čas, který ušetříte přesuny do fitness centra můžete využít pro sebe).

💡 TIP: přečtěte si náš aktuální test a recenze nejlepších rotopedů za 2021.

Výhody rotopedu

 • rotoped je fitness zařízení, na kterém si výborně dokážete procvičit svaly dolních partií těla
 • a je vhodný i při rehabilitaci
 • obzvlášť ho ocení senioři (mají hluboký nástup)

💡 Rotoped vs cyklotrenažér

Tréninkem na rotopedu můžete dosáhnout určité zpevnění dolních partií těla. Nebude to však stejný efekt jako je to v případě cyklotrenažérů. Aktivní trénink na cyklotrenažéru vás dokáže zbavit i 800 kcal za hodinu.

 • je vhodný na zbavení se přebytečných kilogramů
 • je i cenově dostupný fitness nástroj, který když si objednáte online, kurýr vám ho dopraví až před vaše dveře
 • ušetříte čas, který byste jinak strávili přesunem do fitness centra
 • vedle cvičení na rotopedu můžete například sledovat oblíbenou relaci, či poslouchat hudbu
 • trénink na rotopedu je šetrný i k vašim kloubům

Typy rotopedů

Rotopedů je více typů. To jaký si pořídíte, závisí jen a jen na vás – vše se odvíjí od vašich preferencí, možností a rozpočtu. Pokud máte doma méně místa vybírejte z menších nebo skládacích rotopedů. Modernější fitness trenažér využijete jak na zvyšování vaší fyzičky či poctivé spalování tuků. Pomůže však i při rehabilitaci po operaci kolen například.

Rotopedy jsou vhodné při rehabilitaci i pro seniory

Rotopedy nezatěžují klouby, ale procvičíte nimi dolní partie těla. Oblíbené jsou zejména u seniorů.

Mechanické rotopedy

Nebo trenažéry s manuálním ovládáním. Tento typ je oblíbený zejména u seniorů, protože nemají žádné vestavěné programy a jiné technologické vychytávky a proto jsou snadno ovladatelné. Není třeba je zapojovat do elektrické sítě a potřebná zátěž se nastavuje otočným mechanismem (viz například ✅ Rotoped Klegan).

Ergometry

Ergometry (ergometrické rotopedy) jsou vyspělé stacionární kola vhodné nejen do domácnosti, ale i do nemocničních zařízení, případně hotelů či škol. Ergometer inSPORTline Salenas disponuje precizními nastaveními a vybavením, kde na displeji vidíte také další informace o vašem tepu a zátěži. Tepová frekvence je totiž podstatnou informací k efektivnějšímu tréninku.

 • HRC program: stroj zvyšuje nebo snižuje zátěž tak, aby uživatel byl neustále v optimální zóně tepové frekvence
 • WATT program: stroj zvyšuje nebo snižuje zátěž tak, aby uživatel vykonával nastavený výkon (například zvýší zátěž při snížení kadence šlapání)
 • počítač zobrazuje: čas, rychlost, vzdálenost, kalorie, srdeční tep, otáčky za minutu (RPM), výkon (WATT)

Elektronické rotopedy

Rotopedy s elektronickým ovládáním mají podrobně jako ergometry více stupňů nastavitelné zátěže. Takový rotoped doporučuji všem, kteří rádi jezdí na kole a zároveň chtějí vidět výsledky své snahy. Vyžadují sice připojení do elektrické sítě, ale výhodou je efektivnější trénink.

Recumbenty

Toto jsou speciální rotopedy, které disponují opěrkou na záda. Ocení to zejména ti uživatelé, kteří mají problémy s páteří či nadbytečnými kily. Oblíbený u seniorů, kteří z titulu omezení sportovních aktivit mají problém s nadváhou. Díky této opěrce jako má například tento ✅ Recumbent je pro ně sezení na stacionárním kole mnohem pohodlnější a méně namáhavé.

Eliptické rotopedy

Rotoped s eliptickou dráhou pohybu je vyhledávaný zejména při rehabilitačních cvičeních a proto se s ním můžeme setkat zejména v ambulancích fyzioterapeutů či sportovních klinikách.

Eliptické trenažéry jsou také vhodné i pro domácí použití. Domácí eliptikal je ideální přístroj na hubnutí, posilování a zlepšení kondice, a to vše v klidu a pohodlí vašeho domova.

Mini rotopedy a šlapadla

Pokud hledáte rotoped, který zabere úplné minimum místa ve vaší domácnosti, vyberte si například šlapadlo, které je levnou alternativou k stacionárnímu kolu. Takto můžete pohodlně sedět například v křesle a sledovat televizi, zatímco nohama poctivě šlapete do pedálů. Konkrétně tento ✅ Rotoped Temiste se dá dobře využít i pro horní končetiny. Mini rotopedy však jinak nejsou určeny pro kondiční cvičení.

Domácí rotopedy

Domácí rotoped je kategorie, která zahrnuje více typů přístrojů. V podstatě jsou menší a disponují o něco slabšími funkcemi než mají některé profesionální. Domácí rotopedy jsou však designově opravdu na úrovni a jsou doporučeny odborníky na domácí rehabilitaci po operaci dolních končetin.

Magnetické rotopedy

Magnetický rotoped je charakteristický svým systémem setrvačnosti. Kolem kola, kde se nastavuje zátěž, je zabudovaný magnet, který se přibližuje nebo naopak vzdaluje od setrvačníku. Tímto způsobem se pak brzdí nebo uvolňuje. Jde o tichý a v podstatě bezúdržbový způsob. Elektronické magnetické rotopedy jsou navíc vybaveny motorem propojeným s počítačem na ovládání. Tyto rotopedy však mají většinou jen 8 stupňů zátěže (viz ✅ Rotoped Kalistic).

Skládací rotopedy

Skladný rotoped znamená velkou úsporu místa v domácnosti při zachování maximální funkčnosti a efektivity cvičení. Není úplně ideální na pravidelné cvičení, protože je složen z malých lehkých setrvačníků. Není také povětšinou vhodný pro lidi, kteří mají 100 kg a více (viz například ✅ Skladací rotoped Xbike).

💡 TIP na produkt - Skládací mini rotoped Spartan Mini Bike
Skládací mini rotoped Spartan Mini Bike
➡️ kompaktní, skladný a jednoduchý nástroj pro procvičení horních i dolních končetin
➡️ vhodné pro doplňkový pohyb při sedavém zaměstnání
✅ možnost složení pomocí sklápěcí konstrukce
✅ je vybaven malým jednotlačítkovým computerem
✅ funkce computeru: scan, počet otáček za minutu, celkový počet otáček, čas, kalorie
✅ manuální ovládání
✅ skladnost a cenová dostupnost

💡 TIP č.1: jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi💡 TIP č.2: garance vrácení peněz💡 TIP č.3: kvalitní, spolehlivý a známý eshop

Na co se zaměřit při výběru rotopedu

Abyste si vybrali vhodný rotoped musíte si probrat své možnosti a jakou náročnost tréninku vlastně chcete. Pokud máte za sebou nějakou operaci dolních končetin (koleno …) zvolte robustnější a stabilnější rotoped. Pokud chcete zlepšovat svou kondici v rámci intenzivnějšího tréninku a jste technicky zdatnější, vaší volbou by měl být elektronický rotoped či ergometr.

Faktory, které před koupí určitě zvažte:

 • vaše váha (nad 100 kg jsou zapotřebí speciálnější stroje)
 • velikost rotopedu (s ohledem na velikost prostoru, ve kterém jej chcete využívat)
 • vybavení (displej s podrobnými informacemi, programy)
 • nastavení sedadla (horizontální a vertikální)
 • doplňky (držák na láhev, kolečka na přemístění rotopedu)

Všechny zmíněné parametry byste měli zohlednit při výběru toho vašeho zařízení. Pravdou je, že i ten “levnější” kvalitní rotoped zlepší vaši fyzickou kondici. Pokud jste náročnější a hledáte spíše odolnější typ stroje s lepší výbavou (doplňky, nastavitelné sedadlo, řídítka…) doporučuji tento ✅ Rotoped inCondi.

Pro koho je rotoped určen?

V podstatě pro každého, kdo chce procvičovat dolní končetiny formou cyklistiky a to v pohodlí domova. Rotoped také přihlíží k šetření kloubů a tak se s jeho pomocí důkladně procvičí svalové partie a zlepší ohebnost s bonusem – spalováním nadbytečných kalorií.

Pro intenzivnější trénink jsou v nabídce cyklotrenažéry, které jsou charakteristické jiným rozložením sedadla a řidítek. Ty se těší oblibě zejména ve fitness centrech, protože jsou odolnější, vhodnější pro těžších uživatele, a které zvládnou častou manipulaci.

Zlatou střední cestou je podle mě rotoped “střední třídy”.

Pokud ještě stále nevíte, který rotoped si zakoupit, vyzkoušejte střední tříduRotoped inCondi. Doporučuji, určitě neprohloupíte.

Rotoped – víte jak ho doma využít?

Víte, protože fakt není nic jednoduššího než cvičení na rotopedu/stacionárním kole.

 • trénink pro zvýšení pohyblivosti a kondice – lehčí trénink ve formě standardního cyklistiky, stačí 1 hodinka denně
 • efektivnější trénink na budování svalové hmoty a úbytek kalorií – těžší trénink na rotopedu, který disponuje několika stupni zátěže (například tento ✅ Rotoped Salenas s 32 stupni zátěže)
Poslech hudby či sledování televize na cyklotrenažéru

Trénink na rotopedu vám nebrání poslouchat oblíbenou hudbu či sledovat program v televizi.

Kvalitní rotoped by měl mít nastavitelný odpor, kterým víte regulovat zatížení přímo u tréninku. Tato zátěž vás zpomalí, musíte tak vyvinout větší námahu, začíná se budovat svalová hmota. Nezapomeňte na rozcvičku. Při lehkém tréninku žádnou extra nepotřebujete. Při trénincích vyšší intenzity ji však určitě nevynechávejte, vyhnete se tak případným nepříjemným zraněním. Stačí krátká rozcvička…

Rozcvička před cvičením

Zaměřte se na oblast, kterou jdete zatěžovat, tedy dolní končetiny. Pro rozcvičení nohou doporučuji na začátek rotaci kotníků, kolenních kloubů a kyčlí. Každá rotace ať má přibližně 30-60 sekund. Velmi vhodné jsou pak i dřepy a výpony s vlastní váhou.

Důležitý je i strečink, který můžete přesunout i na čas po cvičení. Svaly pomalu natahujte tak, abyste postupně dostali na maximum. Sedněte si na zem s nataženýma nohama a spojte je. Ruce přitáhněte ke chodidlům tak, abyste hlavou dostali co nejblíže ke kolenům.

Před cvičením se rozehřejte a rozcvičte

Pokud cvičíte nohy, rozcvička by měla být zaměřena na ně.

Otázky a odpovědi

Tolik rotopedů na výběr, jak si z nich vybrat? Toto je asi nejčastější otázka, která trápí nejvíce lidí. Těch však zajímá i to, jak při domácím cvičení bez trenéra fungovat tak aby byly efektivní a vyhnuli se případným zraněním. Ale o tom jsme se již zmínili v předešlých řádcích, toto jsou další otázky, které trápí některé uživatele + moje odpovědi na ně:

❓ Rotoped a cyklotrenažér – jaký je vlastně mezi nimi rozdíl?

Rotoped, alias stacionární kolo, na rozdíl od cyklotrenažérů nefunguje na principu volného běhu. Cyklotrenažér je spíše určen pro aktivní sportovní trénink celého těla. Rotopedy jsou spíše pro začátečníky, seniory, případně na lehkou rehabilitaci po operaci. Rotoped si tedy pořiďte tehdy, pokud neplánujete cvičit každý den, respektive pokud vám nejde o intenzivní trénink. Je samozřejmě levnější a vy tak můžete ušetřit (nač vám bude přístroj s “vymakaný” funkcemi, který nevyužijete).

Pokud je vaše záliba outdoorová cyklistika a nechcete se omezovat ani v zimě, a nechcete k tomu ani žádnou velkou konstrukci, pořiďte si tento poměrně velmi dobře skladný cyklistický trenažér ✅ Cyklistický trenažér ROTO RECORD.

❓ Na co má začátečník dbát při výběru rotopedu?

Začátečník by měl hned na úvod sledovat pár důležitých parametrů. Při výběru nejvhodnějšího stroje je pak nutné zvážit i plánovanou frekvenci cvičení i váhu.

Parametry, na které je třeba se zaměřit:

 • hmotnost setrvačníku
 • převodový mechanismus
 • sedadlo, řídítka a pedály
 • počítač
 • skladnost
 • značka
 • záruka a servis

❓ Rotoped a bazar?

Pokud vám sedí používané stroje, tak určitě. Jen, jestli se vám to právě při rotopedu vyplatí ušetřit takto nějakou tu korunu. Podle mě ani ne. Používaný stroj máte z bazaru bez záruky. Rozhodně lepším řešením je koupě v kvalitním sportovním obchodě (prohlédni si nabídku rotopedů v eshopu inSPORTline), kde dostanete 24 měsíční záruku od výrobce a dodavatele i garanci vrácení peněz.

Mé zkušenosti a doporučení

Já osobně nepatřím mezi ty, kteří se cvičení na rotopedech věnují velmi často a intenzivně. S cyklotrenažérem jsem začala takto zhruba před rokem, když jsem začala chodit do posilovny a chtěla vyzkoušet i kardio.  Dala jsem se na zkoušku na ranní indoor cycling s trenérkou.  Pravdu? Pokud bych kvůli tomu nemusela vstávat už o páté ráno, tak tam cvičím dosud.

Přes léto je naplno využito moje standardní kolo, chtěla jsem však řešit cyklistiku i v zimě. Bydlím v malém bytě, takže jsem si pořídila tento cyklistický trenažér ✅ ROTO RECORD od ověřeného prodejce inSPORTline.cz, který je jinak odložen pod jídelním stolem 🙂 Co se týče klasického rotopedu – moje maminka nedá dopustit na tento super stroj:

💡 TIP na produkt - Rotoped inCondi UB40i
Rotoped inSPORTline inCondi UB40i
➡️ nosnost do 150 kg
➡️ vhodný pro domácí cvičení
➡️ moderní ergometrický rotoped s bohatou funkční výbavou a systémem BeltDrive pro tichý chod
➡️ elektronicky ovládaný, propojení s iOS a Android aplikacemi
✅ 9 přednastavených programů dle obtížnosti (začátečník, mírně pokročilý, pokročilý), včetně HRC programu
✅ individuální cvičení dle libovolné trasy v prostřední Google Maps
✅ manuální nastavení vlastního tréninku dle cílů (vzdálenost, kalorie, čas, tepová frekvence a další)
✅ možnost sdílení výkonů na sociálních sítích Facebook a Twitter
✅ ukládání statistik tréninků
✅ pohodlné nastavitelné gelové sedlo
✅ zajímavé aplikace na virtuální procházku, měření kondice a tělesného tuku
✅ obsahuje hrudní pás
8 450 Kč

💡 TIP č.1: jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi💡 TIP č.2: garance vrácení peněz💡 TIP č.3: kvalitní, spolehlivý a známý eshop

⭐ Velký přehled rotopedů (+ cena a kde koupit)

Ve specializovaných sportovních obchodech najdete XY druhů trenažérů s cyklo vlastnostmi. Právě proto jsem připravila malý průřez z nabídky rotopedů s kvalitním provedením a dobrou cenou. Viz základní informace o každém rotopedu a porovnejte si například i jejich cenu, funkce…

Rotopedy obecně

V této přehledné tabulce naleznete výběr ze všech zařízení i s parametry, podle kterých si budete umět vybrat ten správný:

názevUrčení and Nevýhodyprodejcecena
Rotoped inSPORTline Gemini B200
Rotoped inSPORTline Gemini B200
➡️ robustní profesionální rotoped s vlastním generátorem energie
✅ rotoped s přehledným displejem, s pohodlným sedlem a bohatou programovou výbavou
✅ poskytuje stabilitu a nosnost až do 180 kg
✅ disponuje přehledným displejem, zobrazují se kalorie, rychlost, otáčky za minutu, čas, vzdálenost, výkon, výkon (WATT) a úroveň obtížnosti
✅ USB vstup, dva audio vstupy pro přehrávání ze sluchátek a nahlas
inSPORTline.cz - eshop

⭐️ jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi
⭐️ garance vrácení peněz
⭐️ kvalitní, spolehlivý a známý eshop

34 390 Kč
Chci vědět víc
Skládací mini rotoped Spartan Mini Bike
Skládací mini rotoped Spartan Mini Bike
➡️ kompaktní, skladný a jednoduchý nástroj pro procvičení horních i dolních končetin
➡️ vhodné pro doplňkový pohyb při sedavém zaměstnání
✅ možnost složení pomocí sklápěcí konstrukce
✅ je vybaven malým jednotlačítkovým computerem
✅ funkce computeru: scan, počet otáček za minutu, celkový počet otáček, čas, kalorie
✅ manuální ovládání
✅ skladnost a cenová dostupnost
inSPORTline.cz - eshop

⭐️ jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi
⭐️ garance vrácení peněz
⭐️ kvalitní, spolehlivý a známý eshop

1 190 Kč
Chci vědět víc
Eliptical inSPORTline Combre - AKCE
Eliptical inSPORTline Combre – AKCE
➡️ robustní eliptický trenažer s předním zátěžovým kolem
➡️ cvičení je tak pohodlnější pro ty, co upřednostňují užší nášlap před širším
✅ robustní eliptical s ergonomickou konstrukcí
✅ skvělé parametry díky přednímu zátěžovému kolu
✅ snadné a intuitivní ovládání
✅ přehledný podsvícený displej
inSPORTline.cz - eshop

⭐️ jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi
⭐️ garance vrácení peněz
⭐️ kvalitní, spolehlivý a známý eshop

14 390 Kč
Chci vědět víc
Recumbent inSPORTline inCondi R600i
Recumbent inSPORTline inCondi R600i
➡️ recumbent určený pro domácí, klubové, polokomerční a rekonvalescenční účely
➡️ robustní konstrukce se stabilní oporou zad
✅ komfortní nastavitelné sedadlo, jednoduché nastupování a 7kg zátěžové kolo
✅ nastavení zátěže je řízeno elektronicky, ve 32 krocích
✅ 9 přednastavených programů dle obtížnosti (začátečník, mírně pokročilý, pokročilý)
✅ manuální nastavení vlastního tréninku dle cílů (vzdálenost, kalorie, čas, tepová frekvence a další)
inSPORTline.cz - eshop

⭐️ jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi
⭐️ garance vrácení peněz
⭐️ kvalitní, spolehlivý a známý eshop

22 990 Kč
Chci vědět víc
Cyklistický trenažér ROTO RECORD
Cyklistický trenažér Roto Record
➡️ skládací ocelový trenažér s magnetickou brzdou
➡️ moderní trenažér na principu upnutí cyklistického kola pro domácí trénink
✅ je vyroben z kvalitní kovové konstrukce
✅ přesné nastavení odporu a maximálně tichý chod
✅ intenzitu zátěže lze snadno regulovat pomocí páčky umístěné na řídítkách
✅ je vyhledávaným cyklistickým tréninkovým doplňkem pro zimní období
inSPORTline.cz - eshop

⭐️ jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi
⭐️ garance vrácení peněz
⭐️ kvalitní, spolehlivý a známý eshop

4 590 Kč
Chci vědět víc
Rotoped inSPORTline Salenas
Rotoped inSPORTline Salenas
➡️ moderní rotoped se stabilní konstrukcí, přehledným podsvíceným displejem a bohatou programovou výbavou
✅ snadně ovladatelný moderní rotoped na domácí použití
✅ robustní, ale především stabilní konstrukce
✅ umožňuje zátěž až do 150 kg a výšku cvičícího až 190 cm
✅ součástí konstrukce jsou transportní kolečka pro snadný přesun
inSPORTline.cz - eshop

⭐️ jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi
⭐️ garance vrácení peněz
⭐️ kvalitní, spolehlivý a známý eshop

9 590 Kč
Chci vědět víc

Skladné rotopedy

Speciálně pro ty, kteří nemají doma dostatek místa. Vyberte si z nabídky těch, které se hravě složí nebo jednoduše uskladní:

názevUrčení and Nevýhodyprodejcecena
Skládací rotoped inSPORTline Xbike
Skládací rotoped inSPORTline Xbike
➡️ manuálně ovládaný, skládací rotoped, skladný a lehce přenositelný
✅ vhodný do malých bytů, místností či na dovolenou
✅ skládací ocelová konstrukce s jednoduchým sklápěcím mechanismem
✅ ergonomické sedlo s 6 stupni vertikálního nastavení
✅ rukojeti potažené pěnovým materiálem
✅ funkce computeru: scan, rychlost, vzdálenost, čas, odometr, kalorie, puls
inSPORTline.cz - eshop

⭐️ jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi
⭐️ garance vrácení peněz
⭐️ kvalitní, spolehlivý a známý eshop

4 190 Kč
Chci vědět víc
Rotoped inSPORTline Klegan
Rotoped inSPORTline Klegan
➡️ manuálně ovládaný rotoped vhodný do domácnosti
➡️ 8 stupňů zátěže, které se mění pomocí regulačního šroubu
➡️ určen i seniorům
✅ manuální ovládání, snímače tepu v rukojetích
✅ přehledný displej, pohodlné sedlo
✅ protiskluzové madla
✅ snímače tepu v rukojetích
inSPORTline.cz - eshop

⭐️ jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi
⭐️ garance vrácení peněz
⭐️ kvalitní, spolehlivý a známý eshop

7 790 Kč
Chci vědět víc

Cyklotrenažéry

Pro intenzivnější trénink, na procvičení celého těla – výběr kvalitních cyklotrenažérů:

názevUrčení and Nevýhodyprodejcecena
Cyklistický trenažér ROTO RECORD
Cyklistický trenažér Roto Record
➡️ skládací ocelový trenažér s magnetickou brzdou
➡️ moderní trenažér na principu upnutí cyklistického kola pro domácí trénink
✅ je vyroben z kvalitní kovové konstrukce
✅ přesné nastavení odporu a maximálně tichý chod
✅ intenzitu zátěže lze snadno regulovat pomocí páčky umístěné na řídítkách
✅ je vyhledávaným cyklistickým tréninkovým doplňkem pro zimní období
inSPORTline.cz - eshop

⭐️ jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi
⭐️ garance vrácení peněz
⭐️ kvalitní, spolehlivý a známý eshop

4 590 Kč
Chci vědět víc
Cyklotrenažér inSPORTline Airin
Cyklotrenažér inSPORTline Airin
➡️ oblíbený robustní trenažér s atraktivním designem
➡️ vhodný pro domácí využití
✅ magnetický brzdný systém, bez volnoběhu
✅ plynulé nastavení zátěže, tichý chod
✅ nízké náklady na údržbu, vysoká spolehlivost
✅ stabilní ocelový rám s protikorozní úpravou
✅ třídílné kliky se zapouzdřenými strojovými ložisky
✅ měkké ergonomicky tvarované sedlo
inSPORTline.cz - eshop

⭐️ jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi
⭐️ garance vrácení peněz
⭐️ kvalitní, spolehlivý a známý eshop

16 590 Kč
Chci vědět víc

Fitness pomůcky do domácnosti – čti další články

Přečtěte si i další články, které jsou věnovaného výběru kvalitních fitness pomůcek speciálně do domácnosti:


Jak se vám líbil tenhle článek?
Autor článku
Zuzana Pelyová

Absolvované studium Marketingu a managementu v cestovním ruchu. Přes léto jsem vášnivý cyklista a plavec, přes zimu preferuji snowboard. Aktivní sportuji, preferuji kolo a turistiku přes léto a během zimy zas snowboard. Vedu poměrně zdravý životní styl, ale snažím se io vyvážený poměr makroživin, což je u vegany těžší. Zajímám se také o ekologii a třídění odpadu. Celoročně trávím čas aktivně na horách na Slovensku a v zahraničí, za špatného počasí mě můžete najít v posilovně. Aktivní komunikuji v anglickém jazyce a v německém a francouzském bez problémů vedu běžnou konverzaci. Zajímá mě soustavné vzdělávání v marketingových oborech a jsem milovníkem nejnovějších technologií a vědy.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..