Nejlepší posilovací stroje do domácnosti – které doporučujeme testech 2021 (výběr + srovnání s aktuálními cenami)

Zuzana Pelyová Téma 8. července 2021 0

Úvodem otázka. Patříte mezi převážnou většinu začátečníků, kteří si myslí, že posilovací stroje patří jedině do fitness center? Pokud kývnete ano, tak vás musím vyvést z omylu. Většina výrobců posilovacích strojů a zařízení myslí ve skutečnosti i na ty, kteří chtějí cvičit doma s kvalitními nástroji v dobré ceně. Klasické komerční stroje jsou totiž docela dost mohutné a většinou jsou zaměřeny na některé tělesné partie. Domácí posilovací stroje, které si můžete pohodlně rozložit třeba v obývacím pokoji, procvičují svaly celého těla. Jde o trenažéry jako jsou rotopedy, elipticaly, běžecké pásy, veslovací trenažéry či steppery.

Velká výhoda domácích posilovacích strojů – skladnost! Můžete je využívat i v omezených prostorech. Podle zkušeností a recenzí uživatelů jsou nejoblíbenější domácí stroje ty, kterými procvičujete břišní svalstvo a posilujete nohy. Jsou samozřejmě různě velké, od těch nejmenších činek až po velké stojany. Vybírejte své domácí nářadí na posilování na základě podrobných testů a oblíbenosti, zjistěte, jaký typ zařízení a druh cvičení vyhovuje právě vám.

💡 TIP na produkt - Posilovač břišních svalů Ab Lifter Easy
Posilovač břišních svalů inSPORTline Ab Lifter Easy
➡️ ideální pomůcka nejen pro zpevnění břicha, ale také pro posílení paží, stehen a hýždí
✅ simuluje kombinaci cviků prkno, které je známo z jógy, a sklapovaček
✅ až 4 úrovně obtížnosti
✅ opravdu stabilní konstrukce
✅ LED inteligentní počítač
✅ jednoduchý skládací mechanismus

💡 TIP č.1: jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi💡 TIP č.2: garance vrácení peněz💡 TIP č.3: kvalitní, spolehlivý a známý eshop

Proč koupit domácí stroj na posilování?

I vy se rozhodujete jaký posilovací stroj si domů pořídíte? Pokud si dáte záležet, tak dokonce můžete i ušetřit. Chcete řešit v první řadě problémovou partii těla, kterou chcete posílit a “vyrýsovat”? Domácí posilovací stroje jsou na to jako stvořené.

Kromě toho, že při cvičení nezabírají mnoho místa, jsou také obvykle dobře skladné. Jednoduše je složíte a “píchnete” pod postel či gauč. Některé jsou tak designově navrženy, že dokonce budou ladit se zařízením ve vašem obývacím pokoji.

Výhody

 •  nemáte v oblibě klasické cviky s vlastní vahou? – posilovací stroje jsou tak pro vás ideálním řešením  
 • máte je pořád doma, čímž ušetříte množství času, který byste jinak obětovali přesunem do nejbližšího kvalitního fitness centra
 • většina domácích zařízení je dostatečně tichá, což v paneláku ocení i vaši sousedé
 • vyhnete přeplněným prostorem ve fitku či nepříjemné hudbě
 • doma si můžete zacvičit i během oblíbené pořady či při poslechu té vaší muziky

Základní typy domácích posilovacích strojů

Kvalitní sportovní obchod, jakým je určitě například i inSPORTline, má v nabídce posilovací stroje, které vyhovují širokému spektru zákazníků. Taková zařízení se liší nejen svou velikostí ale i tréninkovým zaměřením. Vy si to svoje můžete pořídit již za cenu jednoměsíční permanentky do kvalitnějšího fitnesscentra.

Cvičit jako ve fitness centru můžete i doma

Cvičit jako ve fitness centru můžete i doma…

Běžecké pásy

Běžecké pásy oceníte nejen při kardio tréninku. Díky širokému rozsahu funkcí a možnosti nastavení posilujete své tělo i tak, že si můžete nastavit programy jako je běh do kopce, po dráze či v terénu. Také váš trénink neovlivní počasí – žádné náhlé změny povětrnostních podmínek (neodfoukne vás ani nezmoknete).

➡️ prohlédni si nabídku běžeckých pásů v eshopu inSPORTline

Cyklotrenažéry

Tak toto jsou oblíbené celotělové posilovací stroje nejen ve fitness centrech, ale také na posilování doma. Díky kvalitnímu domácímu cyklotrenažéru (například ✅ Cyklotrenažér Kapara) tak máte k dispozici maximálně aktivní trénink, který podpoří nejen budování vašeho svalstva ale případně i redukci hmotnosti.

Jaký je dobrý cyklotrenažér? Nuže, musí mít alespoň 18 kg zátěžové kolo a určitě nastavitelné sedadlo a řídítka. Celková variabilita a ergonomičtějšího tvar přispívá k pohodlnějšímu tréninku bez zbytečného zatížení vašich kloubů.

➡️ prohlédni si nabídku cyklotrenažérů v eshopu inSPORTline

Eliptické trenažéry

Eliptický trenažér, nebo jinak také orbitrek, patří mezi velmi tiché a velmi snadno údržbové zařízení s kruhovým pohybem při šlapání dozadu nebo dopředu. Je oblíbený ve všech věkových kategoriích, protože opravdu šetří klouby a přitom se stále kvalitně procvičuje dolní i horní část těla najednou.

➡️ prohlédni si nabídku eliptických trenažérů v eshopu inSPORTline

Posilovací věže

Perfektní cvičební zařízení s multifunkčními vlastnostmi. Nejčastěji se s nimi setkáte právě v profesionálních posilovnách, které mají dost místa. Největší výhodou je procvičování různých svalových partií. Posilovací věže mají zátěž buď ve formě olympijských kotoučů nebo zátěžových bloků – cihliček.

Zatímco věž se zátěžovými bloky šetří prostor, stroj s olympijskými kotouči můžete nakládat téměř bez omezení. Zároveň však zabírají dost velký prostor, a tedy výběr takové posilovací věže do své domácnosti důkladně zvažte.

➡️ prohlédni si nabídku posilovacích věží v eshopu inSPORTline

Rotopedy

Rotoped je vlastně stacionární kolo. Dále se rozděluje podle výbavy a využití. například:

 • Recumbenty jsou bezpečnější rotopedy, protože poskytují podporu pro záda, díky tomu je sezení například na tomto modelu ✅ Recumbent inCondi R600i) mnohem pohodlnější.
 • Ergometry zase patří mezi ty nejvyspělejší a proto se s nimi můžete setkat iv ambulancích či hotelích, pokud máte nedostatek prostoru v bytě, určitě oceníte takový ✅ Skladací rotoped Xbike, nebo ✅ mini rotoped, s nímž pak dokážete v pohodě kole i ze svého oblíbeného křesla v obývacím pokoji.

➡️ prohlédni si nabídku rotopedů v eshopu inSPORTline

Steppery

Jsou velmi vhodné zejména na zpevnění svalstva nohou a hýždí, což ocení zejména dámy, které tato zařízení oblibě nejvíce. Stepper je také vhodný i na kondiční trénink a vytrvalostní cviky, protože dokáže simulovat i chůzi po schodech. Díky těmto jednoduchým zařízením dokáže získat lepší cit pro rovnováhu. Malé steppery – Ministepper jsou nejoblíbenější asi nejvíce, protože jsou jednak dostupné a jednak překvapivě využitelné a skladné.

➡️ prohlédni si nabídku stepperů v eshopu inSPORTline

Veslovací trenažéry

Ty profesionální najdete většinou v těch lepších posilovnách. Je to perfektní zařízení, díky kterému procvičujete celé tělo. Nejvíce však zádové svalstvo, bicepsy, ramena i prsa, ale nezanedbatelné je i posílení dolní části těla. Pokud si na cvičení na veslovacím trenažéru zvyknete a budete ho provozovat dlouhodobě, tak se připravte na to, že svým vypracovaným břišním svalstvem ohromíte své okolí.

Domácí trenažéry jsou skladnější, no také dokonale plní svůj účel. Také se dají sehnat v různém provedení. Ty komplexnější jsou samozřejmě také o něco dražší, ale podle mě jde o investici do vašeho zdraví a formování postavy, takže těch pár “kaček” navíc za kvalitní stroj určitě mrzet nebudou.

💡 TIP na produkt - Veslovací trenažer PowerMaster
Veslovací trenažer inSPORTline PowerMaster
➡️ ideální způsob posilování svalů celého těla
✅ je vhodným doplňkem ostatních forem posilování
✅ vhodný pro domácí použití
✅ k procvičování celého těla
✅ nastavitelné programy
✅ skladný, lehký

💡 TIP č.1: jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi💡 TIP č.2: garance vrácení peněz💡 TIP č.3: kvalitní, spolehlivý a známý eshop

➡️ prohlédni si nabídku veslovacích trenažérů v eshopu inSPORTline

Na co se při výběru posilovacího stroje zaměřit

Pokud pro sebe či do rodiny vybíráte vhodný stroj na cvičení, zaměřte se nejprve na typ cvičení, které plánujete dělat. Také pečlivě zvažte vaše finanční možnosti, zdravotní stav a tréninkovou pokročilost, nezapomeňte i na vaši výšku. Vhodným posilovacím strojům na procvičení celého těla je například ✅ od prodejce InSPORTline i díky příznivé ceně.

Posilovací stroje a bazar?

Jinak, v rámci šetření se může zdát, že nákupem posilovacích strojů v bazaru můžete něco ušetřit. V konečném důsledku spíše ani ne. Nemáte žádnou záruku, poštovné či dovoz k vám zařízení prodraží. Také je to nehygienické – hrozí přenos různých bakterií a jiných mikroorganismů. Plus klouby a spoje na stroji jsou určitě slabší, protože už něco určitě zažili – stroj se vám tak může před očima, a co je horší i přímo pod vámi/nad vámi rozpadnout.

Pro koho jsou posilovací zařízení vlastně určeny?

Jednoznačně pro každého, kdo ocení efektivní trénink v pohodlí domova. Ačkoli jsou některé primárně zaměřeny na určitý druh svalových partií, tak díky vaší kreativitě se budou hodit i na různé jiné druhy cvičení a tím se zapojí i ostatní svalstvo. Úplní začátečníci by měli předtím, než začnou využívat domácí posilovací stroje, konzultovat cvičení s profesionálním trenérem a navštívit lepší fitness centrum.

Jak doma správně cvičit

Už jsem to zmiňovala výše: úplný začátečník by měl cvičení nejprve konzultovat s odborníkem, který je zkušený a má příslušné osvědčení či certifikát. Může také navštívit přímo posilovnu a vybraný stroj si prostě vyzkoušet. Toto pomůže iv rpípade pokud je člověk nerozhodný a neví ještě zcela přesně pro jaký posilovací stroj se má rozhodnout.

Pokud již svou představu máte a chcete si zakoupit stroj i bez toho, tak se alespoň podívejte na nějaké cvičení na videu. Na internetu vybírejte ty odborné, které vám pomohou se správným cvičením. Alfou a omegou však zůstává kvalitní rozcvička a rozehřátí svalstva před každým intenzivním tréninkem.

Online videa s cvičením na internetu

Na internetu vybírejte ty videa, které vám pomohou se správným cvičením.

Rozcvička před cvičením

Pokud máte na plánu intenzivnější trénink, rozhodně se na rozcvičku a úvodní strečink nevykašlete. Podpoří totiž vaši efektivitu a zabrání zranění. Bez toho není tělo připraveno na trénink a výkon náležitě klesá. Rozcvička by měla obsáhnout celé tělo, s tím, že nejvíce se zaměřte na oblast, kterou se chystáte cvičit.

 • začněte shora – a to rotací krku, pak následuje rotace spodní části zad, ramenních kloubů, loktů a zápěstí (každá rotace by měla trvat 30 až 60 sekund)
 • rozehřátí – také začněte svrchu, například tlačením hlavy proti ruce (při vytváření odporu se zatíží svaly krku s následným lepším prokrvením a zahřátím svalové partie), pro horní část těla postačí rozehřátí s kliknutími nebo zdvihy na hrazdě
 • rozcvičení nohou – účinné jsou dřepy a výpony s vlastní váhou po 3 série s 15 opakováními (ale to samozřejmě závisí i na úrovně pokročilosti trénujícího)
 • strečink po rozehřátí – základem strečinku je mírně natažení svalu postupnou metodou, kdy na závěr získáte maximum, můžete si ho přesunout až po cvičení

Nejčastější otázky a odpovědi

Pokud chce člověk cvičit doma bez trenéra zajímá ho mnoho věcí, například to jak cvičit správně, jak si během cvičení nepřivodil úraz a zranění. Na pár z těch nejčastějších vám ráda odpovím.

❓ Jaký stroj je lepší – ten na jeden druh svalů nebo celotělový?

Jednoduchá otázka, jednoduchá odpověď. Toto závisí jednoznačně od vás.

 •  Pokud jste začátečník a máte poměrně slabou kondičku, tak potřebujete nejprve získat výdrž. V takovém případě jsou vhodné zejména rotopedy, cyklotrenažéry nebo eliptické trenažéry.  Ty, kromě toho, že pomohou se zlepšováním kondice, také šetří vaše klouby a přitom vlastně získáte při intenzivnějším tréninku přesně stejné spalování kalorií jako při běhu.
 •  Pokud považujete běh za nejlepší formu tréninku a nemáte chuť/nechcete běhat po venku tak si pořiďte běžecký pás.  Většina z těch kvalitnějších poskytuje až neuvěřitelnou variabilitu programů a různých nastavení.
 •  Pokud vám nejde o vytrvalostní trénink, ale chcete posílit jádro (core), vybírejte mezi steppery nebo veslovacími trenažéry.  Díky stepperu získáte pevnější a stabilnější svaly dolní části těla + trénujete rovnováhu. Veslovací trenažéry jsou zase účinným posilovacím strojům na celé tělo, při kterém pracujete opravdu se všemi svaly.

❓ Mám doma málo místa – jak to řešit?

Tak výrobci ve svých výrobních programech řeší i tuto otázku. Tak například pokud máte doma klasický outdoorový kolo, tak vám stačí cyklistický trenažér, na který ho jednoduše napojíte (například ✅ Cyklistický trenažér ROTO RECORD). Pokud kolo nemáte nebo i ano, ale nechcete ho přemisťovat nahoru dolů a zvažujete domácí cyklistiku, vyzkoušejte v takovém případě stacionární kolo. Odolnější a skladnější typ s doplňky a nastavitelnými řidítky zda sedadlem je například tento model: ✅ Rotoped Gemini B200.

Kolo ne, chci něco jiného.” Bez problémů, existuje celá řada posilovacích strojů, které se pohodlně vejdou do každé skříně.

Pokud neradi jezdíte na kole, ale chcete procvičit celé tělo, je zde řada mini posilovacích strojů, které bez problémů uložíte i do vaší skříně (například ✅ Super Slider). Dokonce i procvičování dolních partií získáte díky ✅ Mini stepperu Cylina.

Mé zkušenosti a doporučení

Sedavé zaměstnání se musí projevit na každé postavě. Tedy u mě se roky takové práce projevily a to dost výrazně. Pocit snížené pohyblivosti a ztuhlosti není opravdu nic příjemného. Začala jsem tedy nejprve podle online videí na internetu cvičit pilates. Když si tak živě vzpomínám, po týdnu jsem kvůli odřeninám z koberce a ručníku objednávala profesionální podložku na cvičení ✅ Yogine u ověřeného prodejce inSPORTline.

Pilates mi však brzy přestal vyhovovat. Chtěla jsem totiž další a výraznější změny mé postavy. V posilovně jsem si vyzkoušela veslovací trenažér a to bylo tedy něco. Na domácí poměry jsem se rozhodla pro skladnější model – veslovací trenažér na domácí cvičení od ověřeného prodejce ✅ inSPORTline.

💡 TIP na produkt - Veslovací trenažér Power Master X
Veslovací trenažér inSPORTline Power Master X
➡️ veslo s hydraulickými písty, pohodlným polstrovaným sedlem a jednoduchým jednotlačítkovým ovládáním
✅ efektivní pomůcka pro procvičení celého těla
✅ hydraulický píst pro 12 úrovní
✅ pohodlné čalouněné sedadlo
✅ vybavený počítačem s jednoduchým ovládáním

💡 TIP č.1: jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi💡 TIP č.2: garance vrácení peněz💡 TIP č.3: kvalitní, spolehlivý a známý eshop

⭐ Velký přehled posilovacích strojů, vítězů testů 2021 (+ cena)

Jelikož je na prodej mnoho druhů posilovacích strojů, připravila jsem přehled ověřených a nejprodávanějších produktů a určených zejména pro domácnost. Jsou také v dobré ceně, profesionální posilovací stroje vhodné do fitness center jsou finančně náročnější a vyžadují i větší prostor. Tyto domácí posilovací stroje jsem rozdělila do jednotlivých kategorií podle druhu. Najdete zde popis výhod, určení (krátké recenze) a kde je výhodně koupit a v jaké ceně.  Jde o profi produkty z ověřeného eshopu a domácího výrobce posilovacích zařízení inSPORTline, kde nakupuji i já sama. 

Cyklotrenažéry a stacionární kola – srovnání a krátké recenze

názevUrčení and Nevýhodyprodejcecena
Cyklotrenažér inSPORTline Airin
Cyklotrenažér inSPORTline Airin
➡️ oblíbený robustní trenažér s atraktivním designem
➡️ vhodný pro domácí využití
✅ magnetický brzdný systém, bez volnoběhu
✅ plynulé nastavení zátěže, tichý chod
✅ nízké náklady na údržbu, vysoká spolehlivost
✅ stabilní ocelový rám s protikorozní úpravou
✅ třídílné kliky se zapouzdřenými strojovými ložisky
✅ měkké ergonomicky tvarované sedlo
inSPORTline.cz - eshop

⭐️ jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi
⭐️ garance vrácení peněz
⭐️ kvalitní, spolehlivý a známý eshop

16 590 Kč
Chci vědět víc

Skladné rotopedy – nejlepší podle zkušeností uživatelů

Vybírejte z nabídky rotopedů, které jednoduše složíte a hravě uložíte v podstatě kdekoliv.

názevUrčení and Nevýhodyprodejcecena
Skládací rotoped inSPORTline Xbike
Skládací rotoped inSPORTline Xbike
➡️ manuálně ovládaný, skládací rotoped, skladný a lehce přenositelný
✅ vhodný do malých bytů, místností či na dovolenou
✅ skládací ocelová konstrukce s jednoduchým sklápěcím mechanismem
✅ ergonomické sedlo s 6 stupni vertikálního nastavení
✅ rukojeti potažené pěnovým materiálem
✅ funkce computeru: scan, rychlost, vzdálenost, čas, odometr, kalorie, puls
inSPORTline.cz - eshop

⭐️ jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi
⭐️ garance vrácení peněz
⭐️ kvalitní, spolehlivý a známý eshop

4 190 Kč
Chci vědět víc
Rotoped inSPORTline Klegan
Rotoped inSPORTline Klegan
➡️ manuálně ovládaný rotoped vhodný do domácnosti
➡️ 8 stupňů zátěže, které se mění pomocí regulačního šroubu
➡️ určen i seniorům
✅ manuální ovládání, snímače tepu v rukojetích
✅ přehledný displej, pohodlné sedlo
✅ protiskluzové madla
✅ snímače tepu v rukojetích
inSPORTline.cz - eshop

⭐️ jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi
⭐️ garance vrácení peněz
⭐️ kvalitní, spolehlivý a známý eshop

7 790 Kč
Chci vědět víc
Skládací mini rotoped Spartan Mini Bike
Skládací mini rotoped Spartan Mini Bike
➡️ kompaktní, skladný a jednoduchý nástroj pro procvičení horních i dolních končetin
➡️ vhodné pro doplňkový pohyb při sedavém zaměstnání
✅ možnost složení pomocí sklápěcí konstrukce
✅ je vybaven malým jednotlačítkovým computerem
✅ funkce computeru: scan, počet otáček za minutu, celkový počet otáček, čas, kalorie
✅ manuální ovládání
✅ skladnost a cenová dostupnost
inSPORTline.cz - eshop

⭐️ jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi
⭐️ garance vrácení peněz
⭐️ kvalitní, spolehlivý a známý eshop

1 190 Kč
Chci vědět víc

Domácí posilovací stroje na břicho a celé tělo

Chcete si zacvičit i doma nejen v posilovně a nechcete si zbytečně omezovat váš domácí prostor posilovacím nářadím? Podívejte se na nejžádanější stroje na břicho, které nezaberou mnoho místa a efektivně s nimi procvičíte ,,core” nebo celé tělo.

názevUrčení and Nevýhodyprodejcecena
Posilovač břišních svalů inSPORTline Ab Lifter Easy
Posilovač břišních svalů inSPORTline Ab Lifter Easy
➡️ ideální pomůcka nejen pro zpevnění břicha, ale také pro posílení paží, stehen a hýždí
✅ simuluje kombinaci cviků prkno, které je známo z jógy, a sklapovaček
✅ až 4 úrovně obtížnosti
✅ opravdu stabilní konstrukce
✅ LED inteligentní počítač
✅ jednoduchý skládací mechanismus
inSPORTline.cz - eshop

⭐️ jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi
⭐️ garance vrácení peněz
⭐️ kvalitní, spolehlivý a známý eshop

2 790 Kč
Chci vědět víc
Posilovač paží inSPORTline Body Trimmer
Posilovač paží inSPORTline Body Trimmer
➡️ vhodné na domácí cvičení
➡️ posilovač prsních svalů, stehen a ramen s pružinovým odporem
✅ nízká cena
✅ skladný, lehký a pro každodenní domácí posilování
✅ po několik měsíčním cvičení viditelné výsledky
✅ údržba jednoduchá
inSPORTline.cz - eshop

⭐️ jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi
⭐️ garance vrácení peněz
⭐️ kvalitní, spolehlivý a známý eshop

239 Kč
Chci vědět víc

Profesionální posilovací stroje podle našeho testu

Pokud ten prostor na cvičení v domácnosti přece jen máte o něco větší, tak určitě investujte do svého cvičení s kvalitními posilovacími zařízeními.

Veslovací trenažéry – top produkty + krátké recenze

Perfektní posilovací stroje na procvičení celého těla. Získáte nejen perfektně vypracované svaly ale i výbornou kondici.

názevUrčení and Nevýhodyprodejcecena
Veslovací trenažér inSPORTline Power Master X
Veslovací trenažér inSPORTline Power Master X
➡️ veslo s hydraulickými písty, pohodlným polstrovaným sedlem a jednoduchým jednotlačítkovým ovládáním
✅ efektivní pomůcka pro procvičení celého těla
✅ hydraulický píst pro 12 úrovní
✅ pohodlné čalouněné sedadlo
✅ vybavený počítačem s jednoduchým ovládáním
inSPORTline.cz - eshop

⭐️ jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi
⭐️ garance vrácení peněz
⭐️ kvalitní, spolehlivý a známý eshop

4 590 Kč
Chci vědět víc

Běžecké pásy – srovnání

Běžecké pásy jsou dostupné i za dobrou nízkou cenu. To závisí i na počtu programů nastavitelnosti či možnosti skladování…

názevUrčení, Nevýhody and Nevýhodyprodejcecena
Magnetický běžecký pás inSPORTline Excel Run
Magnetický běžecký pás inSPORTline Excel Run
➡️ na domácí použití
➡️ vhodný i do menších prostorů
✅ bezmotorový běžící pás
✅ pohyblivá madla pro funkci severské chůze
✅ manuální nastavení zátěže
✅ lehký a skladovatelný
✅ transportní kolečka
inSPORTline.cz - eshop

⭐️ jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi
⭐️ garance vrácení peněz
⭐️ kvalitní, spolehlivý a známý eshop

7 990 Kč
Chci vědět víc
Běžecký pás inSPORTline Sprynkl - AKCE
Běžecký pás inSPORTline Sprynkl – AKCE
➡️ domácí použití
➡️ vhodný i do nejmenších prostorů díky velikosti
✅ skvělá cena
✅ bezmotorový běžící pás
✅ jeden sklon
✅ manuální nastavení zátěže
✅ lehký, skladovatelný
✅ transportní kolečka
inSPORTline.cz - eshop

⭐️ jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi
⭐️ garance vrácení peněz
⭐️ kvalitní, spolehlivý a známý eshop

6 790 Kč
Chci vědět víc
Běžecký pás inSPORTline Gilavar
Běžecký pás inSPORTline Gilavar
➡️ robustní pás s velkou běžeckou plochou
➡️ kvalitní běžecký pás určen pro domácí využití
✅ oblíbený pás s tichým chodem a robustní konstrukcí
✅ kvalitní odpružení prostorné běžecké plochy
✅ možnost sklopení pro úsporu místa
✅ bohatá programová výbava a přehledný displej
✅ držák na tablet, smartphone nebo časopis
✅ integrované reproduktory a ventilátor
✅ vyšší cena
inSPORTline.cz - eshop

⭐️ jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi
⭐️ garance vrácení peněz
⭐️ kvalitní, spolehlivý a známý eshop

36 990 Kč
Chci vědět víc

Steppery – nejlepší podle zkušeností uživatelů

Chcete-li se zaměřit na dolní partie těla, to jest stehna, lýtka, kotníky a zadek, vyberte si stepper. Navíc tak budete trénovat koordinaci těla a balanc.

názevUrčení and Nevýhodyprodejcecena
Mini Stepper inSPORTline Cylina
Mini Stepper inSPORTline Cylina
➡️ Stepper základní třídy, malý, skladný, s nastavitelnou výškou kroku
✅ malý, lehký, účelný
✅ na domácí použití
✅ stepper základní třídy
✅ malý, velmi skladný
✅ s nastavitelnou výškou kroku
✅ počítač
✅ hydraulické tlumiče a tichý chod
inSPORTline.cz - eshop

⭐️ jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi
⭐️ garance vrácení peněz
⭐️ kvalitní, spolehlivý a známý eshop

1 790 Kč
Chci vědět víc
Twist stepper inSPORTline Big
Twist stepper inSPORTline Big
➡️ stepper střední třídy, pro všestranné posilování
✅ domácí použití
✅ pro všestranné posilování
✅ robustní a skladný
✅ počítač
✅ nastavení zátěže
✅ tichý chod
inSPORTline.cz - eshop

⭐️ jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi
⭐️ garance vrácení peněz
⭐️ kvalitní, spolehlivý a známý eshop

2 690 Kč
Chci vědět víc
Stepper inSPORTline Bailar
Stepper inSPORTline Bailar
➡️ Stepper na základní domácí cvičební pomůcky pro posílení vnitřních a vnějších částí stehen
✅ hydraulické tlumiče
✅ robustní konstrukce
✅ skládací mechanismus
✅ transportní kolečka
✅ počítač zobrazující řadu informací
✅ tichý chod
inSPORTline.cz - eshop

⭐️ jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi
⭐️ garance vrácení peněz
⭐️ kvalitní, spolehlivý a známý eshop

4 790 Kč
Chci vědět víc

Fitness pomůcky do domácnosti – čti další články

Přečtěte si i další články, které jsou věnovaného výběru kvalitních fitness pomůcek speciálně do domácnosti:


Jak se vám líbil tenhle článek?
Autor článku
Zuzana Pelyová

Absolvované studium Marketingu a managementu v cestovním ruchu. Přes léto jsem vášnivý cyklista a plavec, přes zimu preferuji snowboard. Aktivní sportuji, preferuji kolo a turistiku přes léto a během zimy zas snowboard. Vedu poměrně zdravý životní styl, ale snažím se io vyvážený poměr makroživin, což je u vegany těžší. Zajímám se také o ekologii a třídění odpadu. Celoročně trávím čas aktivně na horách na Slovensku a v zahraničí, za špatného počasí mě můžete najít v posilovně. Aktivní komunikuji v anglickém jazyce a v německém a francouzském bez problémů vedu běžnou konverzaci. Zajímá mě soustavné vzdělávání v marketingových oborech a jsem milovníkem nejnovějších technologií a vědy.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..