Keto MIX (recenze) – proteinová ketonová dieta, nebo jak zhubnout a nehladovět (+ zkušenosti)

Erik Havlík Recenze 22. června 2021 5 Diety, Proteinové diety

KetoMix (alebo Keto MIX) je, jak nám prozrazuje už její název, ketonová (proteinová) dieta.  Jde o způsob, jak zredukovat tělesný tuk, aniž člověk musel hladovět.  Že vám to něco říká a už jste o tom někde slyšeli? Máte pravdu. Na trhu existuje množství značek, které tuto ketonovou dietu zastřešují vlastními přípravky. Zkoušeli jste už množství diet a různých přípravků na hubnutí a stále se vám nedaří shodit? Zkuste KetoMix dietu, díky které spatříte rozdíl již za pár dní.

Zaujalo vás to? Chcete vědět na jakém principu vlastně tato dieta funguje? Začtěte se do následujících řádků recenze a dozvíte se i to, jak ji bez problémů začít, kdo si dietu může dovolit a naopak pro koho není vhodná, její největší výhody (a objektivně i pár nevýhod), reálné zkušenosti a přehledný seznam produktů, které KetoMIX nabízí.

💡 TIP na výhodní balíček KetoMIX

 • Výhodný KETO balíček
 • Balení: 140 porcí
 • Vhodný pro: Dietní plán na 6 týdnů
 • Dostupnost: Skladem

💡 TIP: doručení do 4-5 pracovních dnů od objednání.

KetoMIX – o co vlastně jde?

Jde vlastně o dietu, při které se nemusíte velmi namáhat a řešit, co budete jíst každý den. KetoMIX to vyřešil za vás. Nemusíte podstoupit “útrpné hladovění”, ani se přemáhat ke cvičení. Příjem bílkovin (ve formě proteinových jídel) a omezení sacharidů na minimum to udělá za vás. Díky tomu se dostanete již za 2-3 dny do stavu takzvané KETÓZY, kdy vaše tělo začne spalovat energii z uložených tuků.

💡 Co je to ketóza?

Ketóza se v biologii označuje jako stav organismu charakterizovaný zvýšenými hladinami ketolátek v krvi. Tyto látky se tvoří v játrech od momentu kdy poklesnou zásoby glykogenu. Ketolátky jako acetacetát a beta-hydroxybutyrát jsou organismem využívány jako zdroj energie…(wikipedia)

Více o ketonové dietě

Jak to funguje

Proteinové produkty KetoMIX byly vyvinuty tak, aby se zachovalo účinné složení a zároveň aby byly jídla chutné a snadněji jste si zvykli na přechod na jiný typ stravy. V principu jde o 3 fáze diety:

 • 1. fáze:  nastartování procesu  – rychlé hubnutí, dodržování pravidelnosti příjmu stravy, striktní dodržování pitného režimu (2-3 l tekutin za den), v závislosti na zvoleném dietního plánu jde o 1 až 4 týdny
 • 2. fáze:  racionální stravování  – udržování získaných zdravých návyků při stravování (pravidelnost + pitný režim), mírná pohybová aktivita, v závislosti na zvoleném dietního plánu jde o 3 až 5 týdnů
 • 3. fáze:  stabilizace  – eliminace jojo-efektu, do svého jídelníčku můžete zařadit téměř cokoliv, stačí se řídit základními principy zdravého stravování (výrobce nezapomíná ani na tuto fázi pokud balíčkem svých produktů připojí i vzorový jídelníček + rady a tipy jak svoji váhu udržet pod kontrolou)

A v podstatě úspěch diety tak bude spočívat už jen na vašich bedrech – jak dlouho a jak poctivě ji budete dodržovat. Proteinové jídla jsou vyvinuty ve spolupráci se specialisty na výživu a obsahují všechny látky, které lidský organismus vyžaduje (včetně vitamínů a minerálů).

Více o fungování diety

Jak začít

Proteinová dieta KetoMIX je navržena tak, abyste nepociťovali žádný hlad či jiné nepříjemnosti. Vždy totiž přijímáte 5 jídel denně. Dieta probíhá podle vámi zvoleného dietního plánu. Pro zjednodušení si výběr usnadníte podle toho, kolik vlastně chcete zhubnout.

Vyberte si svůj dietní plán

 • Dietní plán na 4 týdny – Pár kilo navíc? Zhubnutí do 5 kg.
 • Dietní plán na 6 týdnů – Stále hledáte ideální metodu na hubnutí? Zhubnutí do 10 kg.
 • Dietní plán na 9 týdnů – Nejoblíbenější plán na hubnutí KetoMIX? Zhubnutí do 15 kg.
 • Dietní plán na 14 týdnů – Vyšší redukce hmotnosti? Zhubnutí nad 15 kg.
Vybrat dietní plán

Základní pravidla užívání

Dietní plán na 4 týdny

 • první týden: 5x jídlo KetoMIX (povolená je také zelenina)
 • následující 3 týdny: 3x jídlo KetoMIX + 2x denně nízkosacharidové jídlo (recepty zdarma jako součást výhodného balíčku)

💡 TIP: Ketonová dieta na 3 týdny

Proteinová dieta KetoMIX na 3 týdny 110 porcí

KetoMIX - ketónová dieta na 3 týdny, 110 porcí

Dietní plán na 6 týdnů

 • první 2 týdny: 5x jídlo KetoMIX (povolená je také zelenina)
 • další 4 týdny: 3x jídlo KetoMIX + 2x denně nízkosacharidové jídlo (recepty zdarma jako součást výhodného balíčku)

💡 TIP: Ketonová dieta na 4 týdny

Proteinová dieta KetoMIX na 4 týdny 140 porcí

Dietní plán na 9 týdnů

 • první 4 týdny: 5x jídlo KetoMIX (povolená je také zelenina)
 • dalších 5 týdnů: 3x jídlo KetoMIX + 2x denně nízkosacharidové jídlo (recepty zdarma jako součást výhodného balíčku)

💡 TIP: Kombinace 2 balíčků

Proteinová dieta KetoMIX na 3 týdny 110 porcí

KetoMIX - ketónová dieta na 3 týdny, 110 porcí

Proteinová dieta KetoMIX na 4 týdny 140 porcí

Dietní plán na 14 týdnů

 • prvních 6 týdnů: 5x jídlo KetoMIX (povolená je také zelenina)
 • dalších 8 týdnů: 3x jídlo Keto MIX + 2x denně nízkosacharidové jídlo (recepty zdarma jako součást výhodného balíčku)

💡 TIP: Kombinace 3 balíčků

Proteinová dieta KetoMIX na 2 týdny 70 porcí

KetoMIX - ketónová dieta na 2 týdny, 70 porcí

Proteinová dieta KetoMIX na 3 týdny 110 porcí

KetoMIX - ketonová dieta na 3 týdny, 110 porcí

Proteinová dieta KetoMIX na 4 týdny 140 porcí

KetoMIX - ketonová dieta na 4 týdny, 140 porcí

Samozřejmě, že výběr produktů je pouze na vás, pokud si chcete vyskládat svůj dietní plán sami, ať se líbí:  KetoMIX – proteinové jídla.

Složení produktů

Proteinové jídla KetoMIX (polévky, kaše, omelety, nápoje) obsahují zejména:

 • sójové a syrovátkové proteiny vysoké kvality
 • vitamíny a minerály
 • fenolové kyseliny (antioxidanty)
 • lněné semínko
 • vlákninu (glukomannan, čekanka)
 • probiotika (Bacillus coagulans, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum)
Více o složení produktů

Na co si dát pozor

Připravte se na to, že první dny budete pociťovat mírnou únavu. Ta však rychle odezní (do pár dní) a místo toho budete pociťovat více energie a lepší náladu. I díky tomu poznáte, že vaše tělo zareagovalo. Pozor, pokud únava přetrvává delší dobu, konzultujte příznaky s lékařem.

Další věc. Maximální pozor si dejte na to, abyste nepodlehli pokušení. I ten nejmenší kousek čokolády, jediné jablko, zda lžička cukru v kávě způsobí, že se proces ketózy zastaví a vrátit se zpět do stejného stavu potrvá i několik dní.

Ne vždy se však podaří sacharidy uhlídat. Nacházejí se totiž i tam, kde byste je určitě neočekávali (příklad hrášek, kukuřice, vařená mrkev). Pokud nejste odborník na výživu, může být příjem nechtěných sacharidů opravdový problém. V tom případě doporučuji (alespoň během prvních týdnů) spolehnout se na jídelníček, který dostanete spolu s vaším objednaným Balíčkem KetoMIX. Tato starost pak odpadá.

Pro koho je dieta KetoMIX určena

Proteinová dieta (i KetoMIX) je určena všem ♂ mužům i ♀ ženám (18+), kteří chtějí aby jejich vlastní tělo přirozeně samo zredukovalo přebytečné tukové zásoby a zbavit se tak nadváhy bez hladovění či potřeby aktivního cvičení.

Jednoduše – Proteinová dieta je pro každého zdravého člověka, který potřebuje zhubnout a nechce při tom hladovět.

Kdy se Ketonová dieta nedoporučuje

KetoMIX jak Ketonová dieta není vhodná pro každého. Dieta se nedoporučuje při těchto onemocněních:

mozková příhodadiabetes II. stupně (medikace léky)onkologické onemocnění v léčbě
dnaonemocnění oběhového systému v neakutní fázionemocnění ledvin
onemocnění žlučníkuonkologické onemocnění
- minimálně 2 roky po úspěšné léčbě
všechny choroby jater
onemocnění střevporuchy činnosti štítné žlázydiabetes I. stupně (aplikace inzulínu)
Crohnova chorobaonemocnění srdce,
infarkt myokardu,
angina pectoris,
poruchy srdečního rytmu (v akutní fázi)
alergie*

*Dieta není vhodná pro ty, kteří trpí alergií: na mléko, sóju, vejce, celer. Také se nedoporučuje lidem trpícím anorexií či bulimií, pacientům s psychiatrickou diagnózou, těhotným a kojícím ženám.

Nejčastější otázky a odpovědi

Určitě vás zajímá množství věcí, které se týkají samotné metody proteinové diety zda jsou konkrétní spojené s produkty a samotným prodejcem. Pár z těch nejdůležitějších otázek (a odpovědí na ně):

❓ Které potraviny jsou vhodné v rámci proteinové diety?

Určitě je to libové maso (drůbež, králík, ryby, hovězí). Dále jsou vhodné nízkotučné mléčné výrobky (jogurt, tvaroh, sýr). Nezapomínejme na zeleninu, které si můžete dopřát kolik chcete. Důležité je dodržování pitného režimu (čistá voda, neslazené čaje).

❓ A které jsou naopak nevhodné?

Ke spuštění a udržení procesu ketózy v těle negativně ovlivňují potraviny s vysokým obsahem sacharidů a tuků. Které to jsou? Tak například brambory, tučné maso (vepřové, uzeniny), smažená jídla, sladkosti všeho druhu, pečivo, rýže, těstoviny… Nevhodné je také sladké ovoce a pár druhů zeleniny s vysokým obsahem cukru. Pozor si dejte i na slazené nápoje (džusy, ochucené minerálky).

❓ Ohrozí hubnutí pokud se poruší časování jídel?

Hubnutí to neohrozí, ale i tak doporučuji dodržet i správné časování jídel. A určitě nevynechávat snídani.

❓ Nehrozí žádné zažívací problémy?

Pokud budete jíst doporučené množství zeleniny, tak tento problém by neměl nastat. Doporučené množství zeleniny první fázi je 0,5 kg denně a v druhé 0,5 – 1 kg denně.

❓ Dosud žádná dieta nefungovala, KetoMIX bude?

V této dietě nahrazujete všechno jídlo potravinami od KetoMIX-u. Tím se stoprocentně sníží mimo jiné kalorický příjem a zákonitě musí nastat úbytek hmotnosti.

❓ Zelenina se tedy může být, ale jaká?

V první fázi si můžete dopřát tuto zeleninu: ledový salát, hlávkový salát, čínské zelí, pekingské zelí, bílá paprika, špenát, čekanka, zelí, kapusta, okurka, lilek, cuketa, celer, petržel, brokolice, květák, houby, výhonky, pórek, ředkvičky, zelené fazolky, kyselé zelí, patizon, fenykl, cibule, česnek, kedlubny, avokádo (1/4 denně), chřest.

Ve fázi dva můžete k zmíněným druhům přidat i tyto: červená paprika (100 g denně), žlutá paprika (100 g denně) rajče (150 g denně), syrová mrkev (100 g denně).

❓ Je zapotřebí kromě diety i pohybová aktivita?

Jak jsem již několikrát v recenzi zmínil, tak pohyb při této dietě není nutný. Pokud ale cvičení neodoláte, je to jen a jen plus. V tom případě doporučuji takzvané aerobní sporty jako je chůze, kolo, rotoped. Určitě nezačínejte s posilovnou a těžkými sporty – díky sníženému příjmu sacharidů na ně nebudete mít dostatek energie.

❓ Jak je to s nákupem v eshopu?

Pokud se rozhodnete hubnout s KetoMIX-em, tak při objednávce do desáté hodiny ranní vám balík přijde do 4 pracovních dnů. Platit můžete na dobírku, bankovním převodem či kartou. Doprava nad 1 500 Kč (včetně) je zdarma.

V balení naleznete: sáčky s proteinovými jídly a k tomu šejkr (při objednání výhodného balíčku) + plastovou odměrku. Také v něm bude přiložen i MANUÁL, kde najdete všechny informace k dietě, recepty, jídelníček…

Více otázek a odpovědí

Proteinové jídla KetoMIX (dostupné balení, ceny a kde výhodně koupit)

💡 TIP na výhodní balíček KetoMIX

Proteinová dieta KetoMIX na 4 týdny 140 porcí + 10 zdarma

 • výhodný “keto” balíček
 • obsahuje všechny potraviny na jeden celý měsíc
 • to znamená koktejly, omelety, kaše a polévky
 • balíček na 4 týdny obsahuje 140 porcí (6 týdenní diétní plán)
 • jíte 5 jídel denně

Výhodné “keto” balíčky

Podle mě základ úspěšné diety. Nemusíte nic vymýšlet a vybírat. V balíku máte namixované vše co potřebujete ve výhodné ceně a přesně na dobu, kterou potřebujete. Obsahuje 4 druhy jídel a 14 různých příchutí.

Jedním z balíčků je i ✅ Balíček na 7 dní, který je vhodný tehdy, pokud si chcete jídla vyzkoušet a ochutnat, případně nastartovat své hubnutí.

Pokud nevíte, který balíček si objednat, podívejte se na dietní plány.

Proteinová dieta KetoMIX na 2 týdny 70 porcí

KetoMIX - ketonová dieta na 2 týdny, 70 porcí

Proteinová dieta KetoMIX na 3 týdny 110 porcí

KetoMIX - ketonová dieta na 3 týdny, 110 porcí

Proteinová dieta KetoMIX na 4 týdny 140 porcí

Proteinové kaše

Chutné zpestření ketonové diety. Příprava je velmi jednoduchá – smícháte si je s vodou. Na výběr máte čokoládovou a banánovo-jablečnou příchuť. Můžete ji jíst za studena nebo teplou.

Základní popis

 • hmotnost sáčku 280 g
 • 10 porcí jídel (1 porce = 28 g)
 • příprava do 5 minut

Návod k přípravě: do šejkru nalijte 200 ml vody, přidejte 1 odměrku kaše (28 gramů) a namixujte v šejkru

Složení (čti více)

Proteinová kaše KetoMIX banánovo-jablečná 10 porcí

Proteinová kaše KetoMIX banánovo - jablečná 10 porcí

Proteinová kaše KetoMIX čokoládová 10 porcí

Proteinová kaše KetoMIX čokoládová 10 porcí

Proteinové omelety

Rychlá a chutná omeleta, kterou si pohodlně připravíte na pánvi. Omeletu pak můžete naplnit povolenou zeleninou.

Základní popis

 • hmotnost sáčku 320 g
 • 10 porcí jídel (1 porce 32 g)
 • příprava do 5 minut

Návod k přípravě: do šejkru nalijte 150 ml vody, přidejte 1 odměrku omelety (32 gramů) a namixujte v šejkru, nalijte směs na rozpálenou pánev a pečte přibližně 2 minuty

Složení (čti více)

Proteinová omeleta KetoMIX sýrová 10 porcí

Proteinová omeleta KetoMIX sýrová 10 porcí

Proteinová omeleta KetoMIX zeleninová 10 porcí

Proteinová omeleta KetoMIX zeleninová 10 porcí

Proteinové polévky

Lehké a chutné jídlo, které máte za pár minut hotové. Vybírat můžete z 3 příchutí – sýr, guláš, zelenina.

Základní popis

 • hmotnost sáčku 300 g
 • 10 porcí jídel (1 porce 30 g)
 • příprava do 5 minut

Návod k přípravě: do šejkru nalijte 200 ml horké vody, přidejte 1 odměrku polévky (30 gramů) a namixujte v šejkru

Složení (čti více)

Proteinová polévka KetoMIX gulášová 10 porcí

Proteinová polévka KetoMIX gulášová 10 porcí

Proteinová polévka KetoMIX sýrová 10 porcí

Proteinová polévka KetoMIX sýrová 10 porcí

Proteinová polévka KetoMIX zeleninová 10 porcí

Proteinová polévka KetoMIX zeleninová 10 porcí

Proteinové nápoje

Speciální koktejl KetoMIX v 3 příchutích (případně si můžete další doobjednat).

Základní popis

 • hmotnost sáčku 1200 g
 • 40 porcí jídel (1 porce 30 g)
 • příprava do 3 minut

Návod k přípravě: do šejkru nalijte 250 – 300 ml vody, přidejte 1 odměrku koktejlu (30 gramů) a 1 čajovou lžičku příchutě (4 gramy), namixujte v šejkru.

Složení (čti více)

Proteinový koktejl KetoMIX 40 porcí (1200 g)

Proteinový koktejl KetoMIX 40 porcí (1200 g)

Při koupi každého koktejlu dostanete 3 příchutě. Pokud chcete větší výběr, můžete si dokoupitdalší: BANÁN, ČOKOLÁDA, JAHODA, KÁVA, KOKOS, LESNÍ SMĚS, VANILKA

Doplňky

Ke každému balíčku je shaker zdarma. Pokud je však potřebujete více nebo si dietní plán poskládáte sami, můžete si shaker dokoupit.

Shaker KetoMIX 500 ml

Shaker KetoMIX 500 ml

Výhody KetoMIX jak je vidím já

 • produkty obsahují všechny látky, které lidské tělo potřebuje (vitamíny i minerály)
 • máte takto zabezpečený přísun 5 jídel denně
 • příprava každého jídla zabere maximálně 5 minut
 • úspora času a “nervů” – nemusíte počítat kalorie a přemýšlet co sníte
 • není nutná pohybová aktivita
 • strava má nízký glykemický index
 • méně chuti k jídlu, žádné přejídání
 • v porovnání s hladověním neničíte ostatní tkáně (svaly, šlachy)

Nevýhody

 • dá se hubnout pomocí normálně přístupných potravin (můžete zkusit, ale počítejte s tím, že to bude mnohem náročnější)
 • negativní postoj některých lékařů (týkající se hlavně náhlého snížení příjmu cukrů)
 • únava a nervozita v prvních dnech diety (nedostatek sacharidů)
 • svalová hmota se nabírá pomaleji
 • chuť, na kterou je třeba si zvyknout

Zkušenosti s KetoMIX

Ketonová proteinová dieta funguje. KetoMIX se svým komplexním pojetím ještě více usnadňuje dodržení diety. Já jsem pomocí ní zhubl 7 kg za 6 týdnů. Je to hodně? Málo? Pro mě akorát. Pokud se pro tuto dietu rozhodnete, tak počítejte s tím, že nikdo nehubne stejně. Pokud vy zhubnete 5 kilo a soused 6 je to normální. Každý organismus je totiž jedinečný a reaguje po svém. Nejdůležitější věcí při ketonové dietě je pevná vůle. Je to přece jen náhlá změna ve stravování a chuť jídel není zrovna gurmánský zážitek (což asi ani nikdo neočekává). Když jsem to však vydržel já, vy to dokážete také.

Přikládám i pár zkušeností a postřehů od lidí, kteří dietu absolvovali.

Zkušenosti reálných uživatelů (diskuse + fórum)

Zkušenosti jsou od reálných zákazníků. Vybíral jsem z těch nejnovějších na Heurece:

KetoMIX zkušenosti

Další zkušenosti…

KetoMIX další zkušenosti

Reálné zhodnocení zákazníka, který nemá problém jasně popsat co se mu nelíbí + odpověď eshopu:

KetoMIX hodnocení

Celkové zhodnocení a moje doporučení na závěr

Pokud jste někdy přemýšleli nad dietou a nevíte se rozhodnout, kterou absolvovat tak abyste i reálně zhubli, mohu proteinovou dietu KetoMIX seriózně doporučit. Hned na úvod si však zvažte, zda ji dokážete zvládnout a zda vám to zdravotní stav umožňuje. Pokud do detailu dodržíte instrukce, tak zhubnete, pokud se jimi budete řídit i dál, svou hmotnost si udržíte (žádný jojo-efekt). A protože je při této dietě omezený příjem sacharidů a vysokoenergetických jídel je velmi velký předpoklad, že se vám podaří zhubnout v opravdu krátkém čase. Jediné, co potřebujete, je chuť něco změnit a pevná vůle!

Pokud se pro dietu ✅ KetoMIX rozhodnete i na základě této recenze, doporučuji vám, abyste si ji obstarali pohodlně a diskrétně u ověřeného a kvalitního prodejce, což v tomto případě znamená tento ✅ profesionální obchod.

💡 Tip nakonec: Nejprodávanější proteinové jídla.

Proteinová omeleta sýrová 10 porcí

Proteinová omeleta KetoMIX sýrová 10 porcí

Proteinový koktejl KetoMIX 40 porcí (1200 g)

Proteinový koktejl KetoMIX 40 porcí (1200 g)

Proteinová dieta KetoMIX na 7 dní

KetoMIX - ketonová dieta na 7 dní, 35 porcí

Použité zdroje:

💡 TIP: Podívejte se také na naše velké srovnání nejznámějších prášků na hubnutí.

Hodnocení autora
 • oblíbenost metody
 • cenová výhodnost
 • výsledky

Pouze několik úvodních vět

KetoMIX - ověřená proteinová dieta na pomoc s nadbytečnými kilogramy bez hladovění s reálnými výsledky. Proces, který dieta vyvolává Ketóza - je vědecky ověřený fakt.

4.4

✅ Cena: zistit v eshopu
Výhodný balíček: Na 4 týdny
Jak na to: balení pro Dietní plán na 6 týdnů

 • první 2 týdny: 5x jídlo KetoMIX (povolená je také zelenina)
 • další 4 týdny: 3x jídlo KetoMIX + 2x denně nízkosacharidové jídlo
Chci KetoMIX

Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře

Dobrý den. Prosim o rady . Dnes ráno jsem začala užívat Keto Mix. Prosim v 1. fazi mohu užívat i tyčinku místo hlavního jidla. Zvykacky bez cukru Airwaves. 500g určené zeleni v 1.fázi a 30 oříšků. 1.fázi mohu držet 2 nebo 3 týdny a druhou jak dlouho. Moc děkuji.

Přeji pekny den.Mam prosbicku o dotaz.Drzim ketomix uz treti mesic,zhubla jsem 8 kg vse super.Ale minuly tyden se mi objevila rychla arytmie srdicka.Muze to byti nevyspanim po nocni,spim hrozne malo.Ale i přesto se chci zeptat,jestli to nema vliv j to stravování?

Testuji už třetím týdnem a musím říct, že když překonáte toto kritické období, už to jde dobře, člověk si prostě musí zvyknout. Ze začátku máte méně energie, ale pak se to stabilizuje a funguje to dobře. Dokonce trochu podvádím, občas si dám dám klobásu, slaninu a pod. 🙂 Za mě ok.

Ketomix všem doporučuji, skutečně bez hladovění během 3 týdnů -6kg i když jsem úplně nedodržela program, 2 x byla grilovačka a byl i špekáček, ale vše bez dresinků, pečiva , zato hodně zeleniny.

Já jsem dostala doporučenou ketodétu od prodietix.cz, i když jsem původně chtěla koupit tuto. Jsem tedy zvědavá na výsledek, po 4 týdnech napíšu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..