Vibrační plošina Gymbit Vibroshaper na procvičení celého těla – recenze + reálné zkušenosti

Erik Havlík Recenze 26. února 2020 5
Gymbit Vibroshaper
 • vibrační plošina na procvičení celého těla
 • stimuluje více než 50 svalových stahů za sekundu
 • Dostupnost: Vyprodáno
Zařazeno do: Fitness
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

S vibrační plošinou Gymbit Vibroshaper spalujete tuk, hubnete a tvarujete si tělo. Jde vlastně o tréninkový systém využívající akceleraci, který pomáhá posilovat tělo a spálit tuk, aniž byste museli vyvinout nadměrnou fyzickou aktivitu. Stroj produkuje vertikální vibrace – rytmické pohyby jsou přenášeny do celého těla, kde aktivují a stahují svaly. Pokud chodidla umístěte do vhodné polohy, můžete téměř věrně nasimulovat chůzi, jogging nebo běh a přitom stále stojíte na vibrační plošině u vás doma.

Gymbit Vibroshaper je dobře známý iz televizních obrazovek, my si o něm v této recenzi tedy řekneme více. Pokud vás zajímá co všechno ním můžete procvičovat a jak, pokud chcete vědět pro koho je určen a naopak pro koho určitě ne, tak se pozorně pohrúžte do následujících řádků. Také se dočtete, kde ho koupíte výhodně (nejen po telefonu) a hlavně reálné zkušenosti s jeho používáním.

O co vlastně jde?

Vibrační plošina Gymbit Vibro shaper je v podstatě pro všechny bez ohledu na věk a můžete na ní začít cvičit bez zřetele na svou kondici. Právě vibrační cvičení dobře poslouží právě na to, aby člověk fyzickou kondici naopak získal. A k tomu je takové cvičení i časově nenáročné, stačí alespoň 5 minut denně a výsledky se musí dostavit. Osobně doporučuji minimálně 10 minut spolu s aktivním cvičením (pro ty méně líných). 🙂 A navíc s tímto posilovacím zařízením můžete cvičit v pohodlí domova při sledování své oblíbené pořady …

Jak s ní cvičit?

Jak jsem již zmiňoval, jde o vibrační plošinu, která simuluje chůzi, jogging nebo běh prostřednictvím jejího vertikálních oscilačních pohybů v závislosti na poloze nohou na povrchu zařízení:  Čím větší rozestup – tím větší je aktivita těla. 

Pozice chodidel při 3 cvičeních:

 • Chůze – chodidla uprostřed: pomáhá nastartovat aktivitu a uvolnění svalů, zlepšit kapacitu dýchacích cest
 • Jogging – chodidla mírně od sebe: pomáhá stimulovat kardiovaskulární i gastrointestinální systém, posiluje kosti a klouby a také pomáhá dosáhnout lepší spánek (aktivizuje 70% všech svalů)
 • běh – chodidla od sebe na koncích cvičební plošiny:pomáhá zpevňovat a posilovat svaly, odstraňuje nadbytečný tělesný tuk, přináší lepší fyzickou kondici a udržuje dobré psychické zdraví (při běhu se aktivizuje prakticky celé tělo)

Využít ho také můžete na pasivní cvičení, případně aktivně můžete zlepšit výsledky svého snažení přidáním dřepů, sklapovaček, kliků, výstupů a sestupů…

Gymbit Vibroshaper - pasivní cvičení

Gymbit Vibroshaper – pasivní cvičení

Gymbit Vibroshaper - aktivní cvičení

Gymbit Vibroshaper – aktivní cvičení

Strečink před cvičením

Před zahájením jakéhokoli cvičení s vibrační plošinou je dobře pokud nejprve rozehřejete celé tělo pomocí protahovacích cviků, budete tak flexibilnější a předejdete i případné zvýšené bolesti svalů. Jednotlivé cviky provádějte až do doby dokud nebudete cítit jemné (ne bolestivé) napětí a vydržte alespoň 20-30 sekund. Dýchejte pomalu a rytmicky aby se vaše tělo důkladně okysličilo. Strečinkové cviky máte pěkně zobrazeny v přiloženém návodu i s pokyny.

účinky cvičení

Cvičení na vibrační plošině Gymbit Vibroshaper je velmi jednoduché, efektivní a hlavně časově nenáročné. Díky ní si dokážete procvičit téměř celé tělo. Vibromasážní stroj je obecně velmi oblíbeným zejména pro své všestranné domácí použití a úsporu času.

Cvičení díky Gymbit Vibroshaper pomáhá:

 • vytvarovat celé tělo
 • posílit svaly pomocí vibrací
 • zeštíhlit problematické partie
 • zlepšit krevní oběh
 • zmenšit únavu
 • uvolnit svaly
 • zlepšit metabolismus
 • zachovat zdraví kloubů, vazů a kostí

Pro koho je vibrační plošina určena?

Vibrační plošina Gymbit Vibroshaper je určena pro  muže i  ženy, kteří chtějí vyformovat své tělo, zda zbavit se pár nadbytečných kilogramů a přitom zůstat pěkně doma. Vibrační plošinu ale ocení i senioři či pacienti s problémy motoriky.

Obsahuje 3 automatické programy pro začátečníky nebo pro ty, kteří nemají čas, zda zájem o přizpůsobování programů na míru. Pro ostatní jsou dostupné také v podstatě nekonečné možnosti s až 99 různými nastaveními podle potřeby.

Pro koho ne

Pozor, je sice pravda, že vibrační plošina je určena každému bez ohledu na věk, ale existují i určitá omezení, které má “na svědomí” například i zdravotní stav zájemce. Kdo tedy na plošině cvičit nesmí (protože hrozí riziko poranění či poškození zařízení):

 • uživatel s hmotností více než 120 kg
 • osoby s hypertenzí, bronchitidou, kožními onemocněními,cukrovkou, tělesnými zraněními nebo jinými onemocněními mohou přístroj používat pouze pod lékařským dohledem !!!
 • používání této vibrační plošiny se také nedoporučuje lidem s osteoporózou, rakovinou,srdečním onemocněním, s kardiostimulátorem či jiným implantovaným lékařským elektronickým přístrojem, lidem s umělými končetinami
 • je také třeba dohlédnout, aby starší osoby používali toto zařízení správně
 • nepoužívejte zařízení během těhotenství nebo během menstruace
 • zařízení nesmí používat děti mladší 8 let,starší děti, jakož i osoby se sníženými fyzickými, senzorickými nebo duševními schopnostmi nebo nedostatkem zkušeností a vědomostí, mohou používat toto zařízení, pouze pokud jsou pod dozorem nebo dostali pokyny o používání zařízení bezpečným způsobem a pochopili příslušné rizika

upozornění

 • nepoužívejte zařízení, pokud jste pod vlivem alkoholu nebo jiné omamné látky
 • s cvičením na tomto zařízení počkejte alespoň jednu hodinu po jídle
 • před použitím ho umístěte na rovný, stabilní a vodorovný povrch+ alespoň 20 cm od stěny nebo jiného předmětu
 • před použitím si sundejte hodinky, náramky, odložte mobilní telefon nebo jiné cenné předměty, klíče atd …, aby nedošlo k jejich poškození nebo poranění
 • abyste se vyhnuli zraněním, neskákejte ani Nepokládejte na zařízení, když je v provozu
 • na přístroji by měla cvičit vždy jen jedna osoba
 • nepřenášejte celou svou hmotnost pouze na jednu stranu plošiny, mohla by se totiž převrátit
 • vibrační plošina je určena pouze pro domácí použití,v interiéru av suchém prostředí

Gymbit Vibroshaper není zdravotnický prostředek! Před zahájením cvičení byste se vždy měli poradit s lékařem nebo jiným kvalifikovaným poskytovatelem zdravotní péče. Nic, co zařízení obsahuje, respektive poskytuje, by nemělo být považováno za lékařskou pomoc, používat pro diagnostiku ani na léčbu.

Návod k použití

Vibrační plošina na procvičení celého těla –  Gymbit Vibroshaper je jednoduchá na používání a funguje na dálkové ovládání pro maximální usnadnění tréninku.

Před použitím si přečtěte NÁVOD K POUŽITÍ. V návodu totiž najdete všechny technické informace týkající se jak instalace, tak i údržby zařízení.

Uživatelská príručka – VIDEO

Vyformujte si postavu za pár minút denne! - Vibro Shaper návod na použitie

Kolik stojí Gymbit Vibroshaper?

Pokud jste se rozhodli pro toto zařízení na procvičení celého těla a chcete si ho pořídit za výhodnou cenu s rychlým doručením, vyberte si přímo distributora a prodejce v ČR – ověřený internetový obchod ✅ .

Největší výhody z mého pohledu

 • jednoduchost a funkčnost
 • cvičit s ním můžete kdykoliv a kdekoliv doma
 • na procvičení i uvolnění svalstva, k odstranění celulitidy a zpevnění těla
 • tiché zařízení, takže jím nebudete doma nikoho rušit
 • snadno se přepravuje na kolečkách, skladný – nezabírá místo

Zkušenosti s používáním

Cvičení s Gymbit Vibroshaper? Vypadá to velmi jednoduše a také opravdu je. Mezi ty, kteří ho občas použijí patří i moje rodina. Práce bývá dosti únavná a zatěžující a proto i pro nás zaneprázdněné, kteří nemají čas na standardní trénink, musí “stačit” i cvičení na vibromasážních plošině. Není to samozřejmě úplná náhrada tréninku, na to pozor, ale výsledky jsou i tak zřejmé.

U nás ho používá i tchyně, která si zvykla pouštět Vibroshaper při telce, a takto již po nějakých 6 měsících hlásí lepší zdravotní výsledky. Kromě toho je to také vynikající pomocník na zlepšení spánku (u mě má za to největší plus).

Jak je to s hubnutím?  Tak určitě tím nic nezkazíte, pokud si denně postoj pár minut na této plošině.  Doporučuji však nezapomenout na správný dietní plán (viz všechny diety na BioPoradce.cz , případně rovnou konkrétní KetoMIX) a vedle toho i cvičit. Minimálně s Vibroshaperom.Nám to doma docela jde.

Reálné zkušenosti a hodnocení uživatelů (diskuse + fórum)

S plošinou Gymbit Vibroshaper má zkušenosti řadu dalších lidí. Připojuji tedy i pár hodnocení a postřehů od ostatních (Heureka, ):

Vibro Shaper - recenze na Heureka

… a co vibrační plošina a hubnutí?

Gymbit Vibro Shaper a hubnutí

Videorecenzia

Vibro shaper TESTING - VibroShape Fitness Belt and Body Sculpting System

Gymbit Vibroshaper a moje doporučení na závěr

Tato vibrační plošina je vhodná pro každého člena v domácnosti. A to v první řadě na zpevnění svalů celého těla a pomoc při spalování tuku a hubnutí. Další věc je, že používání vibrační plošiny zlepšuje nejen fyzický, ale i psychický stav našeho organizmu. Takže po namáhavé a stresující práci, či po celém dni stráveném ve škole na přednáškách, je Gymbit Vibroshaper pro vás jako stvořený na večerní relax.

Gymbit Vibroshaper si můžete zakoupit pohodlně i přes internet. Doporučuji vám ho koupit v ověřeném internetovém obchodě ✅ . Cena za vibrační plošinu v tomto obchodě je .

Použité zdroje informací:

Hodnocení autora
 • spokojenost s produktem
 • cenová výhodnost

Súhrn

Gymbit Vibroshaper - Domácí vibrační plošina na procvičení celého těla - spaluje tuk, pomáhá se zhubnutím a vytvarováním těla.

4.0

Gymbit Vibroshaper

✅ Cena:

Vývoj ceny


Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře

Dobrý den,mohla bych tento stroj také používat ? Díky velkému stresu jsem onemocněla epilepsii,( poruchy vnímání ) Nyní již skoro 10 let,bez potíží i bez léků ! Mohla bych tento stroj prosím používat ? Děkuji za odpověď,Lenka

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jaký má tento přístroj účinky na klouby. Bolí mě koleno a proto mám strach, aby se úplně nerozhasilo.
Děkuji Jarka

Dobrý den,
dočetl jsem se ,, že přístroj vibroshaper není vhodný pro “cukrovkáře”. Můžete mě upřesnit z jakého důvodu. Měl bych totiž zájem…
Díky
J. Široký

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..