Prostaxin a zdravá prostata? Vše o zajímavém výživovém doplňku (recenze)

Erik Havlík Recenze 25. března 2018 2 Kapsle
Prostaxin - recenze
 • první balení (30 kapslí) jen za cenu poštovného 99 Kč
 • pak každý druhý měsíc 60 denní balení
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeny do: Prostata

ProstaXin je doplněk výživy, který obsahuje aktivní látky s prokázaným účinkem na prostatu a celkově na močové ústrojí člověka. Přispívá také k normální hladině testosteronu, čímž podporuje plodnost i imunitní systém.

Takže už víme co Prostaxin je a v jakých oblastech nachází své uplatnění. Ještě chybí informace o tom co obsahuje, jeho dávkování a případných vedlejších účincích + reálné zkušenosti s jeho užíváním. O tom se pobavíme v následujících řádcích mé recenze, kde vám také řeknu jak si Prostaxin v případě zájmu pořídit (i na zkoušku) a v jaké ceně.

Prostaxin - Kde koupit nejvýhodněji
Prostaxin.cz ⭐️ první balení na 30 dní zdarma
⭐️ věrnostní program - automatické zasílání 2-měsíčního balení s dopravou zdarma
499 Kč Do obchodu Prostaxin.cz

Složení

Aktivní složky Prostaxinu příznivě ovlivňují normální funkci prostaty.

Složení přípravku v 1 kapsli:

složkamnožstvíúčinky
Saw Palmetto160 mgpodpora správného fungování močového ústrojí a reprodukčního systému
Extrakt z plodů rajčat13,34 mg
(obsah lykopenu 2 mg)
lykopen - přírodní karotenoid nacházející v rajčatech je silný antioxidant, prevence vzniku nádorových onemocnění, příznivý vliv na srdce, prostatu i pokožku
Zinek12,5 mgpřispívá k normální plodnosti a reprodukci
Selen50 μgpodporuje normální tvorbu spermií, chrání buňky před oxidativním stresem

Přídavné látky: plnidla – mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý, protispékavá látky – stearát hořečnatý, oxid křemičitý, obal tobolky – želatina, barviva: indigokarmín, oxid titaničitý

Z mého pohledu je v přípravku nejzajímavější složkou extrakt ze Saw Palmetto.

💡 Saw Palmetto

Saw Palmetto rastlinaSaw Palmetto (Serenoa plazivá / Serenoa repens) je název, kterým se vlastně označuje palma odborně nazývaná Serenoa plazivá. Pochází z přímořských regionů jihu USA. Plody této rostliny jsou odedávna součástí indiánské tradiční medicíny. Dosud se pěstuje jako okrasná palma a poskytuje různý užitek. Z plodů se vyrábějí léky zejména na léčení onemocnění prostaty. (zdroj)

První články o prospěšnosti při léčbě prostaty byly publikovány již v 19. století – z uvedeného vyplynulo, že problémy s močovými cestami a také močovým traktem je možné řešit pomocí bobulí Saw Palmetto. Chvíli nato tak vznikly první léky a tabletky s extraktem této rostliny. (číst více o rostlině)

💡 Lykopen, Zinek, Selen

✅ Lykopen – patří mezi důležité látky ovlivňující naše zdraví. Tělo ho nedokáže vyrobit samo, proto je potřeba ho pravidelně doplňovat stravou. Pro stejnou porci lykopenu, kterou obsahuje Prostaxin, jste museli sníst 3 středně velká zralá rajčata.. Wikipedia

 Zinek je nepostradatelným stopovým prvkem v lidském těle, je součástí velkého množství enzymových systémů, důležitý v metabolismu organismu, ovlivňuje činnost imunitního systému a pomáhá také k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů, pokožky, zraku..má vliv na správné fungování pohlavních orgánů , tvorbu hormonů a celkově na plodnost mužů. Wikipedia

 • projevy nedostatku: zvětšování prostaty, padání vlasů, poruchy růstu, záněty kůže, větší náchylnost k infekcím, bolesti kloubů…

✅ Selen přispívá ke správné spermatogenezi, spolu s vitamínem E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem (více o selenu), podpora imunity, pozitivní vliv na štítnou žlázu, ochrana před stárnutím buněk

 • projevy nedostatku: svalová slabost, vyšší náchylnost k infekcím, poruchy jater, nízká potence, nekvalitní vlasy, tvorba lupů
Prostaxin složení

Saw Palmetto, Zinek, Lykopen a Selen – aktivní složky Prostaxinu.

Podívat se v eshopu

Účinky podle výrobce

Prostaxin ✅ obsahuje ideální kombinaci přírodních aktivních složek s prokázaným pozitivním účinkem. Podle výrobce má tento přípravek:

 • pozitivní účinek na správnou funkci prostaty a močového systému
 • pozitivní vliv na mužskou plodnost a sexuální funkce
 • a přispívá k normální hladině testosteronu v krvi
 • také k normální funkci imunitního systému

Podívat se v eshopu

Pro koho je produkt určen?

Prostaxin je určen ♂ mužům, kteří hledají ověřený a bezpečný výživový doplněk s příznivým vlivem na prostatu a močové ústrojí.

💡 Zvětšená prostata

Benigní prostatická hyperplázieBenigní prostatická hyperplazie je nezhoubné onemocnění, které představuje až 80% všech případů onemocnění prostaty. Problém nastává tehdy, když se prostata v důsledku stárnutí začne zvětšovat. Tehdy vyvíjí tlak na močovou trubici a způsobuje tak nejen problémy s erekcí, ale také s močením. (čti více)

Příznaky souvisejí zejména se zúžením močové trubice nebo i poškozením močového měchýře. Ten postupně ztrácí svou funkci a výsledkem je jeho neúplné vyprazdňování. Hlavním příznakem je časté a nedostatečné močení.

Kolik stojí Prostaxin (cena + prodej)

Pokud jste se rozhodli pro výživový doplněk Prostaxin (NaturaMed Pharmaceuticals) tak online ho dostanete koupit jedině prostřednictvím oficiální webové stránky přípravku ✅ Prostaxin.cz.

💡 TIP na produkt - Prostaxin
Prostaxin - recenze
 • pozitivní vliv na prostatu a močové cesty
 • obsahuje Saw Palmetto a Lykopen + známé “mužské” minerály zinek a selen
 • bez nežádoucích účinků, vhodné k dlouhodobému užívání
 • vyrobené v Norsku za použití těch nejkvalitnějších dostupných surovin

💡 TIP č.1: první balení na 30 dní zdarma💡 TIP č.2: věrnostní program - automatické zasílání 2-měsíčního balení s dopravou zdarma

Prostaxin prodej – jak to probíhá?

Prostaxin se prodává trochu jinak, jak jste mohli být dosud zvyklí. Nekoupíte ho v lékárně ani jiných eshopech se zdravou výživou. První testovací balíček dostanete zdarma po vyplnění formuláře na internetu. No ne zcela – za 30 kapslí Prostaxinu + PSA test zaplatíte pouze dopravné a balné 99 Kč. Po měsíci k vám pak dorazí 60 denní balení v rámci věrnostního programu za 499 Kč. Dopravné a balné je v tomto případě zdarma. A každý druhý měsíc další balení.

1 kapsle (při dvouměsíčním balení) vás vychází 8,30 Kč, měsíční kúra na 249,50 Kč.

Pokud se rozhodnete, že už nechcete dál Prostaxin užívat a zrušit členství ve věrnostním programu, je třeba kontaktovat společnost NaturMed a pravidelné zasílání produktů můžete kdykoli a bezplatně přerušit nebo úplně zrušit. Doporučuji před objednáním přípravku si pečlivě přečíst obchodní podmínky na oficiální stránce Prostaxin.cz.

‼️ Podstatné:  Přečtěte si podrobně podmínky prodeje!  Někteří zákazníci tomu nevěnují dostatečnou pozornost. Svým nákupem totiž souhlasíte s tím, že budete automaticky dostávat nový balíček s Prostaxinem každé 2 měsíce. Abyste pak nezůstaly překvapeni, že musíte za něco platit co jste si neobjednali. Automatické “znovuzasílání” lze zrušit v podstatě kdykoliv. Pozor, pokud už jste přípravek dostali, tak ho musíte i zaplatit a následně můžete zrušit jeho opětovné zasílání.

Užívání a dávkování přípravku

 • doporučené dávkování: 1 kapsle denně
 • kapsli nezapomeňte zapít dostatečným množstvím tekutin
 • doporučuji užívat v pevně stanoveném čase, například každé ráno před snídaní (tělo si lépe zvykne)

Vedlejší účinky a upozornění

 • Není určeno pro: Děti, ženy a osoby alergické na látky obsažené ve výživovém doplňku
 • Nežádoucí účinky: V souvislosti s přípravkem nebyly pozorovány ani hlášeny žádné nežádoucí vedlejší účinky.
 • Upozornění: Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením, skladujte při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí.
 • Upozornění: Prostaxin není určen jako lék a není ani náhradou pestré a rozmanité stravy, nepřekračujte doporučenou denní dávku (příbalový leták)

Největší výhody Prostaxinu z mého pohledu

 • vysoký obsah Saw Palmetta
 • na zdravou prostatu
 • vhodný k dlouhodobému užívání
 • bez vedlejších účinků
 • věrnostní program (každé 2 měsíce dorazí přípravek automaticky, nebudete si vyčítat, že jste zapomněli objednat)
 • dárek PSA test je další plus – normálně stojí obdobný rychlotest i 200 Kč

Zkušenosti s užíváním

Prostaxin mohu doporučit bez jakéhokoliv zaváhání.  Je to dobrý přípravek s kvalitním složením.  Už jen Saw palmetto (obsažené i v tomto přípravku) je tradičním prostředkem s ověřenými blahodárnými účinky na prostatu. A nejen to, extrakt z této zakrslé palmy účinkuje i jinak. Je dokonce součástí některých ověřených přípravků na zlepšení sexuálních funkcí muže, jako je Vimax (čti recenzi) či eJoy (recenze).

Účinek Prostaxinu nastupuje podle mých vlastních zkušeností zhruba po 3 týdnech, ale je to samozřejmě velmi individuální (závisí na zdravotním stavu uživatele a dalších faktorech). Využil jsem ještě jedno dvouměsíční balení, takže jsem Prostaxin užíval celkem tři měsíce, během kterých jsem pociťoval zlepšení i v intimní oblasti. Nežádoucí účinky se u mě neprojevily žádné. Určitě nezvyšujte dávku na začátku užívání (první týdny) pokud se vám zdá účinek slabší. Nemá to žádný vliv. Účinky přípravku se začnou projevovat postupně, o tom nemusíte mít pochybnosti.

Pokud máte zkušenosti s Prostaxinem a chcete aby se o nich dozvěděli i další čtenáři, napište. K dispozici máte diskusní fórum pod recenzí. Děkujeme.

Jako výhodná alternativa se jeví i výživový doplněk Prostalex, s obsahem Saw Palmetta – vysoká koncentrace, produkt je jeden z nejsilnějších na trhu (čti recenzi).

💡 Zkušenosti a hodnocení ostatních

“Mám rád dlouhý a ničím nerušený spánek a díky Prostaxinu si ho mohu opět naplno úžívat.”…tvrdí na stránce uživatel Mirek z Českých Budějovic.

“Od společnosti NaturaMed Pharmaceuticals užívám rovněž ProstaXin, kde pozoruji také velké zlepšení.” …přidává se pan Michal z Tachlovic.

“Díky vašim doplňkům stravy se cítím opravdu výborně. ” …reakce Václava z Kladna.

Prostaxin a moje doporučení na závěr

Prostaxin je reálně dobrou volbou pro každého muže, který chce pro svou prostatu něco navíc. Výborný jako prevence, ale i pomoc s probíhajícím zdravotním problémem zvaným zvětšená prostata. Samozřejmě nenahradí odbornou pomoc lékaře. V případě potíží, které naznačují problém s prostatou (například problémy s močením), určitě kontaktujte urologa, který stanoví diagnózu a naordinuje ten nejvhodnější způsob léčby.

Prostaxin koupíte pohodlně přes internet a to prostřednictvím oficiální stránky přípravku ✅ Prostaxin.cz. Cena za 2-měsíční balení 60 kapslí v oficiálním eshopu je 499 Kč.

Použité zdroje informací:

Výhody

 • bezpečné přírodní složení
 • saw palmetto, lykopen, selen, zinek
 • vyrobené v Norsku
 • k objednávce PSA test zdarma (hladina prostatického antigenu)
Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

Prostaxin je výživový doplněk vyroben v Norsku určený k užívání pro správné fungování prostaty.

4.0

Prostaxin - recenze

✅ Cena: 499 Kč
✅ Balení: 60 kapslí
✅ Dávkování: 1 kapsle denně

Chci Prostaxin
Vývoj ceny Prostaxin

Mohly by vás také zajímat

název Určení and Nevýhody prodejce cena
60 tobolek
TOPVET Vrbovka PLUS TOPVET Vrbovka PLUS
➡️ bylinné tobolky
✅ Vrbovka (Epilobium angustifolium) přispívá k udržení správné funkci prostaty
Dr.Max - eshop

⭐️ desetitisíce pozitivních hodnocení eshopu zákazníky
⭐️ průměrná doba dodání je 2,8 dnů
⭐️ při objednávce nad 999 Kč je doprava zdarma

155 Kč
Chci vědět víc
60 tablet
Prostenal Forte 60 tbl. Prostenal Forte 60 tbl.
➡️ výživový doplněk
➡️ pozitivní vliv na prostatu a močové cesty
✅ výborné složení, zejména vysoký obsah saw palmetto
✅ dlouhodobé působení přípravku bez vedlejších účinků
ProZdravi.cz - eshop

⭐️ desetitisíce pozitivních hodnocení zákazníky
⭐️ více než 200 výdejních míst po celé ČR
⭐️ blesková doprava, zboží může být doručeno ještě tentýž den
⭐️ cena dopravy zdarma při objednávce nad 1500 Kč

399 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze
60 kapslí
Prostalex Prostalex - recenze
➡️ výživový doplněk pro podporu zdraví prostaty a močových cest
➡️ obsahuje komplex přírodních látek
✅ základ přípravku je extrakz ze Saw Palmetto
✅ bez vedlejších účinků vhodný k dlouhodobému užívání
Nutraceutics.cz - eshop

⭐️ vynikající ceny
⭐️ doprava jen 39 Kč (při 2 kusech doprava zdarma)
⭐️ doručení do 24 hodin
💰 Sleva Nyní sleva 30% na nákup

319 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze

Autor článku

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.