Prostaxin a zdravá prostata? Vše o zajímavém výživovém doplňku (recenze)

Erik Havlík Recenze 26. února 2020 2 Kapsle
Prostaxin - recenze
 • první balení (30 kapslí) jen za cenu poštovného 49 Kč
 • pak každý druhý měsíc 60 denní balení
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Prostata
599 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Prostaxin.cz

ProstaXin je doplněk výživy, který obsahuje aktivní látky s prokázaným účinkem na prostatu a celkově na močové ústrojí člověka. Přispívá také k normální hladině testosteronu, čímž podporuje plodnost i imunitní systém.

Takže už víme co Prostaxin je a v jakých oblastech nachází své uplatnění. Ještě chybí informace o tom co obsahuje, jeho dávkování a případných vedlejších účincích + reálné zkušenosti s jeho užíváním. O tom se pobavíme v následujících řádcích mé recenze, kde vám také řeknu jak si Prostaxin v případě zájmu pořídit (i na zkoušku) a v jaké ceně.

Prostaxin - Kde koupit nejvýhodněji
Prostaxin.cz ⭐️ první balení na 30 dní zdarma
⭐️ věrnostní program - automatické zasílání 2-měsíčního balení s dopravou zdarma
599 Kč Do obchodu Prostaxin.cz

Složení

Aktivní složky Prostaxinu příznivě ovlivňují normální funkci prostaty.

Složení přípravku v 1 kapsli:

složkamnožstvíúčinky
Saw Palmetto160 mgpodpora správného fungování močového ústrojí a reprodukčního systému
Extrakt z plodů rajčat13,34 mg
(obsah lykopenu 2 mg)
lykopen - přírodní karotenoid nacházející v rajčatech je silný antioxidant, prevence vzniku nádorových onemocnění, příznivý vliv na srdce, prostatu i pokožku
Zinek12,5 mgpřispívá k normální plodnosti a reprodukci
Selen50 μgpodporuje normální tvorbu spermií, chrání buňky před oxidativním stresem

Přídavné látky: plnidla – mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý, protispékavá látky – stearát hořečnatý, oxid křemičitý, obal tobolky – želatina, barviva: indigokarmín, oxid titaničitý

Z mého pohledu je v přípravku nejzajímavější složkou extrakt ze Saw Palmetto.

💡 Saw Palmetto

Saw Palmetto rastlinaSaw Palmetto (Serenoa plazivá / Serenoa repens) je název, kterým se vlastně označuje palma odborně nazývaná Serenoa plazivá. Pochází z přímořských regionů jihu USA. Plody této rostliny jsou odedávna součástí indiánské tradiční medicíny. Dosud se pěstuje jako okrasná palma a poskytuje různý užitek. Z plodů se vyrábějí léky zejména na léčení onemocnění prostaty. (zdroj)

První články o prospěšnosti při léčbě prostaty byly publikovány již v 19. století – z uvedeného vyplynulo, že problémy s močovými cestami a také močovým traktem je možné řešit pomocí bobulí Saw Palmetto. Chvíli nato tak vznikly první léky a tabletky s extraktem této rostliny. (číst více o rostlině)

💡 Lykopen, Zinek, Selen

✅ Lykopen – patří mezi látky důležité pro lidské tělo. To si ho nedokáže vyrobit samo, proto je potřeba ho pravidelně doplňovat stravou. Pro stejnou porci lykopenu, kterou obsahuje Prostaxin, by jste museli sníst 3 středně velká zralá rajčata.. Wikipedia

 Zinek je nepostradatelným stopovým prvkem v lidském těle, je součástí velkého množství enzymových systémů, důležitý v metabolismu organismu, ovlivňuje činnost imunitního systému a pomáhá také k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů, pokožky, zraku..má vliv na správné fungování pohlavních orgánů , tvorbu hormonů a celkově na plodnost mužů. Wikipedia

 • projevy nedostatku: zvětšování prostaty, padání vlasů, poruchy růstu, záněty kůže, větší náchylnost k infekcím, bolesti kloubů…

✅ Selen přispívá ke správné spermatogenezi, spolu s vitamínem E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem (více o selenu), podpora imunity, pozitivní vliv na štítnou žlázu.

 • projevy nedostatku: svalová slabost, vyšší náchylnost k infekcím, poruchy jater, nízká potence, nekvalitní vlasy, tvorba lupů
Prostaxin složení

Saw Palmetto, Zinek, Lykopen a Selen – aktivní složky Prostaxinu.

Podívat se v eshopu

Účinky podle výrobce

Prostaxin ✅ obsahuje ideální kombinaci přírodních aktivních složek s prokázaným pozitivním účinkem. Podle výrobce má tento přípravek:

 • pozitivní účinek na správnou funkci prostaty a močového systému
 • pozitivní vliv na mužskou plodnost a sexuální funkce
 • a přispívá k normální hladině testosteronu v krvi
 • také k normální funkci imunitního systému

Podívat se v eshopu

Pro koho je produkt určen?

Prostaxin je určen ♂ mužům, kteří hledají ověřený a bezpečný výživový doplněk s příznivým vlivem na prostatu a močové ústrojí.

💡 Zvětšená prostata

Benigní prostatická hyperplázieBenigní prostatická hyperplazie je nezhoubné onemocnění, které představuje až 80% všech případů onemocnění prostaty. Problém nastává tehdy, když se prostata v důsledku stárnutí začne zvětšovat. Tehdy vyvíjí tlak na močovou trubici a způsobuje tak nejen problémy s erekcí, ale také s močením. (čti více)

Příznaky souvisejí zejména se zúžením močové trubice nebo i poškozením močového měchýře. Ten postupně ztrácí svou funkci a výsledkem je jeho neúplné vyprazdňování. Hlavním příznakem je časté a nedostatečné močení.

Kolik stojí Prostaxin (cena + prodej)

Pokud jste se rozhodli pro výživový doplněk Prostaxin (NaturaMed Pharmaceuticals) tak online ho dostanete koupit jedině prostřednictvím oficiální webové stránky přípravku ✅ Prostaxin.cz.

💡 TIP na produkt - Prostaxin
Prostaxin - recenze
 • pozitivní vliv na prostatu a močové cesty
 • obsahuje Saw Palmetto a Lykopen + známé “mužské” minerály zinek a selen
 • bez nežádoucích účinků, vhodné k dlouhodobému užívání
 • vyrobené v Norsku za použití těch nejkvalitnějších dostupných surovin
599 Kč
Prostaxin v eshopu Prostaxin.cz

💡 TIP č.1: první balení na 30 dní zdarma💡 TIP č.2: věrnostní program - automatické zasílání 2-měsíčního balení s dopravou zdarma

Prostaxin prodej – jak to probíhá?

Prostaxin se prodává trochu jinak, jak jste mohli být dosud zvyklí. Nekoupíte ho v lékárně ani jiných eshopech se zdravou výživou. První testovací balíček dostanete zdarma po vyplnění formuláře na internetu. No ne zcela – za 30 kapslí Prostaxinu + PSA test zaplatíte pouze dopravné a balné 49 Kč. Po měsíci k vám pak dorazí 60 denní balení v rámci věrnostního programu za 599 Kč. Dopravné a balné je v tomto případě zdarma. A každý druhý měsíc další balení.

1 kapsle (při dvouměsíčním balení) vás vychází 10 Kč, měsíční kúra na 299,50 Kč.

Pokud se rozhodnete, že už nechcete dál Prostaxin užívat a zrušit členství ve věrnostním programu, je třeba kontaktovat společnost NaturMed a pravidelné zasílání produktů můžete kdykoli a bezplatně přerušit nebo úplně zrušit. Doporučuji před objednáním přípravku si pečlivě přečíst obchodní podmínky na oficiální stránce Prostaxin.cz.

‼️ Podstatné:  Přečtěte si podrobně podmínky prodeje!  Někteří zákazníci tomu nevěnují dostatečnou pozornost. Svým nákupem totiž souhlasíte s tím, že budete automaticky dostávat nový balíček s Prostaxinem každé 2 měsíce. Abyste pak nezůstaly překvapeni, že musíte za něco platit co jste si neobjednali. Automatické “znovuzasílání” lze zrušit v podstatě kdykoliv. Pozor, pokud už jste přípravek dostali, tak ho musíte i zaplatit a následně můžete zrušit jeho opětovné zasílání.

Užívání a dávkování přípravku

 • doporučené dávkování: 1 kapsle denně
 • kapsli nezapomeňte zapít dostatečným množstvím tekutin
 • doporučuji užívat v pevně stanoveném čase, například každé ráno před snídaní (tělo si lépe zvykne)

Vedlejší účinky a upozornění

 • Není určeno pro: Děti do 14 let, ženy a osoby alergické na látky obsažené ve výživovém doplňku
 • Nežádoucí účinky: V souvislosti s přípravkem nebyly pozorovány ani hlášeny žádné nežádoucí vedlejší účinky.
 • Upozornění: Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením, skladujte při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí.
 • Upozornění: Prostaxin není určen jako lék a není ani náhradou pestré a rozmanité stravy, nepřekračujte doporučenou denní dávku (příbalový leták)

Největší výhody Prostaxinu z mého pohledu

 • vysoký obsah Saw Palmetta
 • na zdravou prostatu
 • vhodný k dlouhodobému užívání
 • bez vedlejších účinků
 • věrnostní program (každé 2 měsíce dorazí přípravek automaticky, nebudete si vyčítat, že jste zapomněli objednat)
 • dárek PSA test je další plus – normálně stojí obdobný rychlotest i 200 Kč

Zkušenosti s užíváním

Prostaxin mohu doporučit bez jakéhokoliv zaváhání.  Je to dobrý přípravek s kvalitním složením.  Už jen Saw palmetto (obsažené i v tomto přípravku) je tradičním prostředkem s ověřenými blahodárnými účinky na prostatu. A nejen to, extrakt z této zakrslé palmy účinkuje i jinak. Je dokonce součástí některých ověřených přípravků na zlepšení sexuálních funkcí muže, jako je Vimax (čti recenzi) či eJoy (recenze).

Účinek Prostaxinu nastupuje podle mých vlastních zkušeností zhruba po 3 týdnech, ale je to samozřejmě velmi individuální (závisí na zdravotním stavu uživatele a dalších faktorech). Využil jsem ještě jedno dvouměsíční balení, takže jsem Prostaxin užíval celkem tři měsíce, během kterých jsem pociťoval zlepšení i v intimní oblasti. Nežádoucí účinky se u mě neprojevily žádné. Určitě nezvyšujte dávku na začátku užívání (první týdny) pokud se vám zdá účinek slabší. Nemá to žádný vliv. Účinky přípravku se začnou projevovat postupně, o tom nemusíte mít pochybnosti.

Pokud máte zkušenosti s Prostaxinem a chcete aby se o nich dozvěděli i další čtenáři, napište. K dispozici máte diskusní fórum pod recenzí. Děkujeme.

Jako výhodná alternativa se jeví i výživový doplněk Prostalex, s obsahem Saw Palmetta – vysoká koncentrace, produkt je jeden z nejsilnějších na trhu (čti recenzi).

💡 Zkušenosti a hodnocení ostatních

“Mám rád dlouhý a ničím nerušený spánek a díky Prostaxinu si ho mohu opět naplno úžívat.”…tvrdí na stránce uživatel Mirek z Českých Budějovic.

“Od společnosti NaturaMed Pharmaceuticals užívám rovněž ProstaXin, kde pozoruji také velké zlepšení.” …přidává se pan Michal z Tachlovic.

“Díky vašim doplňkům stravy se cítím opravdu výborně. ” …reakce Václava z Kladna.

Prostaxin a moje doporučení na závěr

Prostaxin je reálně dobrou volbou pro každého muže, který chce pro svou prostatu něco navíc. Výborný jako prevence, ale i pomoc s probíhajícím zdravotním problémem zvaným zvětšená prostata. Samozřejmě nenahradí odbornou pomoc lékaře. V případě potíží, které naznačují problém s prostatou (například problémy s močením), určitě kontaktujte urologa, který stanoví diagnózu a naordinuje ten nejvhodnější způsob léčby.

Prostaxin koupíte pohodlně přes internet a to prostřednictvím oficiální stránky přípravku ✅ Prostaxin.cz. Cena za 2-měsíční balení 60 kapslí v oficiálním eshopu je 599 Kč.

Použité zdroje informací:

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

Prostaxin je výživový doplněk vyroben v Norsku určený k užívání pro správné fungování prostaty.

4.0

Prostaxin - recenze

✅ Cena: 599 Kč
✅ Balení: 60 kapslí
✅ Dávkování: 1 kapsle denně

Chci Prostaxin
Prostaxin.cz
Vývoj ceny Prostaxin

Mohly by vás také zajímat

názevUrčení and Nevýhodyprodejcecena
60 kapslí
Prostanax
Prostanax recenze
➡️ výživový doplněk na přírodní bázi
➡️ přispívá k normální funkci prostaty
✅ pozitivně ovlivňuje močovou soustavu
✅ přispívá k normální reprodukční schopnosti
✅ podporuje růst vlasů
✅ koncentrované složení
Zerex.cz - eshop

⭐️ velmi rychlé doručení (většinou do 2 dnů)
⭐️ časté akce a slevy

649 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze
60 kapslí
Prostalex
Prostalex - recenze
➡️ výživový doplněk pro podporu zdraví prostaty a močových cest
➡️ obsahuje komplex přírodních látek
✅ základ přípravku je extrakz ze Saw Palmetto
✅ bez vedlejších účinků vhodný k dlouhodobému užívání
Nutraceutics.cz - eshop

⭐️ vynikající ceny
⭐️ doprava jen 39 Kč (při 2 kusech doprava zdarma)
⭐️ doručení do 24 hodin
💰 Sleva Nyní sleva 30% na nákup

319 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze

Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..