Zerex Shot – otestoval jsem tekutou bylinnou vzpruhu na erekci, jaké jsou zkušenosti? (recenze)

Petr Kacian Recenze 17. září 2020 0
Zerex Shot recenze
 • Balení: 25 ml
 • Dávkování: maximálně 1 lahvička denně, přibližně 60 minut před sexuální aktivitou
 • Dostupnost: Skladem
159 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Zerex.cz

Zerex Shot je originální doplněk na okamžitou podporu erekce a sexuální výkonnosti v tekuté formě – to znamená, že se jedná o bylinný shot, nápoj, který užijete přibližně hodinku před plánovanou sexuální aktivitou a úspěch v posteli tak máte jistojistě zaručen. I vám to tak hezky zní jako mně? Pojďme si v této recenzi ukázat kde je pravda. Opravdu podobný produkt dokáže nakopnout před sexem tak, že si ho užije nejen muž, ale i žena?

Jedno mohu říci hned na úvod – Zerex Shot ve více směrech nezklame, v něčem by mohl být lepší, ale stále je to jeden skvělý produkt, který většinu podobných tekutých přípravků “strčí pohodlně do kapsy”. Zahĺbte se tedy do následujících řádků a přečtěte si více o složení přípravku, účincích (i těch reálných), dávkování a správném užívání, případných nežádoucích účincích či jiných omezeních. Nevynechejte reálné zkušenosti s jeho užíváním (moje) a ani to, kde si v případě zájmu Zerex Shot dokážete pohodlně pořídit av jaké ceně.

Zerex Shot - kde koupit
Zerex.cz ⭐️ velmi rychlé doručení (většinou do 2 dnů)
⭐️ časté akce a slevy
159 Kč Do obchodu Zerex.cz

Složení Zerex Shot

Zerex Shot má přírodní složení, přičemž jednotlivé aktivní látky jsou ve vysoké kvalitě. Takto v něm najdete ověřené rostlinné extrakty jako je ✅ ženšen, ✅ maca, ✅ kotvičník či ✅ výtažek z černého pepře (piperin) v kombinaci s ✅ argininem a ✅ zinkem.

Složení v jedné dávce (25 ml):

složkamnožství
L-arginin hydrochlorid2500 mg
Maca - Řeřicha peruánská (Lepidium meyenii), extrakt z kořene 10: 1500 mg
Kotvičník zemní (Tribulus terrestris), extrakt z plodu, 40% saponinů200 mg
Všehoj asijský - korejský ženšen (Panax ginseng), extrakt z kořene, 80% ginsenosidů20 mg
Černý pepř - Pepřovník černý (Piper nigrum), extrakt z plodu 95% piperínu1 mg
Zinek (mléčnan zinečnatý)10 mg

Nejvýznamnější složky přípravku podrobněji:

Rostlinné extrakty

💡 Ženšen, Maca, Kotvičník, piperin

✅  Korejský ženšen (Panax ginseng)

Ženšen - rostlina, kořenV Zerex Shot nechybí legendární Ženšen (Panax ginseng). Tento tradiční “lék” na potenci přispívá k lepšímu prokrvení pohlavní soustavy a tedy k lepší erekci. Rovněž však uvolňuje po psychické stránce, přičemž sexuální kondice tak dostává bonus navíc – na sex se totiž budete více těšit a užijete si ho víc a uvolněnější.

Kořen této zázračné bylinky má však mnoho dalších účinků, díky kterému je pro mnohé asijských konzumenty vzácnější než zlato (dokonce iv češtině je jeho odborný název Všehoj asijský). Pokud bych měl na tomto místě zmínit všechny pozitivní účinky ženšenu na náš organismus, tak brzy byste se na konec této recenze nedostali. Proto doporučuji náš podrobný článek o ženšenu.

✅ Kotvičník zemní

Kotvičník zemníKotvičník zemní (Tribulus terrestris) je velmi známá rostlina, po níž rádi sahají nejen sportovci, ale i velcí milovníci. Tribulus má totiž schopnost podpořit tvorbu testosteronu v těle přirozenou cestou a dostatek testosteronu – to je mimo jiné kvalitní sex. Rostlina za to vděčí unikátním látkám – fytosterolů, nacházejícím se v jejím plodech. Díky nim se hladina hormonů drží v optimální výšce, mužské libido dtto. Kotvičník také přímo podporuje erekci tím, že přispívá k lepšímu prokrvení tkání.

Rostlina jinak pozitivně ovlivňuje i na růst svalové hmoty na úkor tuku, podporuje také metabolismus a také zdraví prostaty.

✅ Maca

MacaMaca (Lepidium meyenii) je nenápadná léčivá rostlina – no pozor, zdání může klamat, je to totiž známá superpotravina. Je to jinak častá součást doplňků na podporu mužských i ženských sexuálních funkcí a není se tomu co divit – dokáže totiž zvyšovat nejen sexuální apetit, ale i výdrž při sexu (protože dokáže dodat tělu i dostatek energie na to, aby podalo lepší výkon). Známý je i pozitivní vliv rostliny na plodnost a potenci (muže i ženy).

Bylinka také podporuje psychickou výkonnost, extrakt z kořene se používá také v přípravcích na zmírnění nepříjemných příznaků nastupující menopauzy (viz např Menox45. je toho samozřejmě mnohem, mnohem víc co tato rostlina s člověkem dokáže, více si proto přečtěte v našem článku.

✅ Černý pepř – Piper nigrum

Černý pepř - Piper nigrumV Zerexe Shot se nachází také extrakt z černého pepře (Pepřovník černý, lat. Piper nigrum). Ten v první řadě slouží k podpoře rychlejšího vstřebávání ostatních látek přípravku – je o známé aditivum.

No i samotná rostlina má výrazný pozitivní efekt na náš organismus. Díky hlavní účinné látce piperínu, podporuje lepší prokrvení tkání (iv rámci pohlavního ústrojí) tím, že zlepšuje krevní oběh v cévách. Má také výrazné antioxidační účinky a hovoří se io jeho blahodárném vlivu při hubnutí

 

Ostatní látky

💡 Aminokyselina + Zinek

L-arginin - vzorecArginin je opravdu významná aminokyselina. Tedy co se týče erekce, tak určitě. I proto bývá součástí všech kvalitních volně dostupných přípravků zaměřených na podporu erekce jakým je i Zerex Shot. Proč? Protože L-arginin zlepšuje uvolňování oxidu dusnatého (NO) v těle a takto pak příznivě ovlivňuje normální průtok krve v cévách, včetně těch v penisu.

To nejsou samozřejmě všechny pozitiva L-argininu. Aminokyselina také přispívá k lepšímu fungování svalových buněk, zlepšuje uvolňování růstového hormonu, podporuje fyzický výkon, přispívá i k rychlejšímu hojení poranění a mimoto posiluje i správnou funkci imunitního systému.

Zinek minerálZinek je z hlediska mužského intimního zdraví opravdu nenahraditelným minerálům. Pozitivně ovlivňuje funkci celé pohlavní soustavy, podporuje optimální tvorbu pohlavních hormonů (bez testosteronu to při sexu prostě nepůjde – už jsem vám o vzpomínal). Důležitý je také jeho vliv na mužskou potenci a plodnost. Díky svým antioxidačním schopnostem má i pozitivní vliv na zdraví prostaty.

Zinek je jinak nezbytný i pro aktivitu více než 200 enzymů a také při syntéze DNA a mnoha dalších životně důležitých procesech. Jeho nedostatek v těle způsobuje například i vypadávání vlasů, záněty kůže, či poruchy růstu.

Více o složení

 

Hlavní účinky Zerex Shot

 • zvýšení sexuálního apetitu – do hodinky vám tento shot rozproudí krev v žilách, tento efekt přípravku je asi nejvýraznější (spolu s podporou erekce)
 • rychlý nástup erekce a její kvalita – tekutá forma přípravku zvyšuje jeho účinek, a samozřejmě i vysoká koncentrace účinných látek, erekce je kvalitnější a také déle vydrží v akceptovaniahodnom stavu (i po prvním vyrcholení – osobní zkušenost)
 • intenzivnější požitek při vzrušení – jelikož Zerex Shot pomáhá lépe prokrvit vaše pohlavní ústrojí, takto zvyšuje i citlivost a intenzitu pocitů při sexu
 • podpora sexuální kondice a výdrže – Zerex Shot pomůže zabojovat i s případnou únavou, takže budete svěžejší i po hodinách milování (zase moje osobní zkušenost)
 • podpora přirozené plodnosti a reprodukce

Více o složení

 

Pro koho je určen

Zerex Shot je doplněk stravy určen všem ♂ mužům (18+)   kteří chtějí podpořit svou erekci v podstatě okamžitě pomoci s lepším nastartováním před stykem   – kvalitní ztopoření je totiž základ intimního života každého muže.

 

Dávkování a užívání Zerex Shot

 • doporučená denní dávka: 💊 1 shot, to znamená jedna lahvička s bylinným nápojem (25 ml) – přibližně 60 minut před sexem
 • tento shot lze užívat kdykoliv v průběhu dne a nezávisle na příjmu potravy (nejlepší účinky však lze očekávat když ho vypijete na prázdnější žaludek), před otevřením ho nezapomeňte dobře protřepat
 • doporučená doba užívání: přípravek je určen k jednorázové užívání podle potřeby, jeho účinnost však při častějším užívání stoupá

Zerex Shot - dávkování, složení, pomocné látky, trvanlivost

 

Vedlejší účinky a upozornění

 • není určeno pro: děti, těhotné a kojící ženy či osoby s kardiovaskulárními chorobami
 • skladování: v temnu a suchu do teploty 25 °C a mimo dosah dětí
 • upozornění: Zerex Shot je výživový doplněk, určitě ne lék ani náhrada pestré a rozmanité stravy, nepřekračujte prosím doporučenou denní dávku (1 shot denně)
 • vedlejší účinky a kontraindikace: s užíváním přípravku se nespojují žádné vedlejší účinky, celkově se však přípravky na erekci, včetně doplňků bez receptu nedoporučují k užívání mužům s kardiovaskulárními onemocněními (pokud, tak jen po konzultaci s lékařem)

 

Cena a dostupné balení

Zerex Shot je určen na podporu erekce, sexuální výkonnosti i libida, který si máte možnost dopřát i před každým sexem. Je to volně prodejný přípravek a tedy na něj nepotřebujete vystavit žádný lékařský předpis. Při jeho užívání vám nehrozí žádné riziko vedlejších účinků, složení shotu je totiž striktně přírodní.

💡 TIP na produkt - Zerex Shot
Zerex Shot recenze
 • přírodní bylinný shot na okamžitou podporu erekce a zvýšení sexuálního apetitu
 • podporuje i sexuální výkon, při delším používání i potenci a plodnost muže
 • kvalitní složení: rostlinné stimulanty + aminokyseliny
 • ověřená prémiová značka (kdo by neznal Zerex-y), diskrétní eshop s rychlou dopravou
 • žádné vedlejší účinky
159 Kč

💡 TIP č.1: velmi rychlé doručení (většinou do 2 dnů)💡 TIP č.2: časté akce a slevy

Jedna lahvička s 25 ml bylinného nápoje s příchutí černého rybízu stojí 159 Kč. V nabídce jsou však i ekonomicky výhodnější balení. Takto to vypadá s dostupnými baleními Zerex Shot *:

💊 Zerex Shot

💊 Zerex Shot větší balení

* Samozřejmě si můžete objednat v podstatě jakékoliv množství… v eshopu vás to například pustí i na 20 x 5-balení za 14 801 Kč 🙂

Chcete Zerex Shot zatím jen vyzkoušet, klidně si objednejte pouze 1 lahvičku (můžete k tomu přibalit i nějaký jiný doplněk, sortiment značky Zerex se v tomto směru značně navýšil v době). To vám ale podle mého názoru nebude stačit. Tedy určitě, jsem chtěl říct. Abyste zjistili, že užívání tohoto shotu má opravdový smysl, potřebujete alespoň 3-4 pokusy (zase osobní zkušenost), a tedy i 3-4 lahvičky. Ono to totiž není žádný kouzelný nápoj, který naplno funguje od prvního rázu, bohužel.

 

Kde koupit?

Zerex Shot recenze Nejlepší volbou je podle mě nákup online, přímo z oficiálního eshopu značky. Takto zaručeně najdete:

✅ 100% -ní diskrétnost
✅ výbornou cenu
✅ spolehlivost a bezpečnost

Zerex Shot – značkový bylinný nápoj na okamžitou podporu erekci doporučuji nakoupit v ✅ Zerex.cz za cenu od 159 Kč za 25 ml fľaštičku.

Koupit diskrétně v oficiálním eshopu

 

Jak je to s prodejem doplňků značky Zerex v lékárně?

Doplňky Zerex na podporu intimního zdraví jako je Klasik, Extralong, Ultragold i tento Shot (ale i ostatní značky, které najdete zmíněno na konci tohoto článku) se prodávají téměř výhradně prostřednictvím oficiálního eshopu na internetu. V klasické lékárně na ně určitě nenatrefíte. A pokud vím, tak změnit by se to v dohledné době ani nemělo.

Není to však žádná nevýhoda – přípravky si tak nejvýhodnější s dobrou cenou a se zárukou pravosti koupíte přímo od výrobce online na internetu Zerex.cz. A máte také jistotu, že doplňky mají vždy na skladě a po objednávce je okamžitě odesílají, při nákupu nad 70 € neplatíte za dopravu.

 

Mé zkušenosti a hodnocení Zerex Shot

Se značkou Zerex mám já osobně vynikající zkušenosti. Tabletky intimního zaměření právě této značky jsou bez nadsázky jedny z nejlepších na Slovensku. Takže jsem byl zvědavý jako v Zerexe dokázali připravit a namíchat právě tuto novinku (dvojnásobně pak, jak jsem vyzkoušel podobný a velmi kvalitní produkt jiné značky).

Základní parametry mého testování

 • Zerex Shot jsem si dal přesně podle návodu vždy hodinku před pohlavním stykem
 • vždy jsem si tento shot dopřál víceméně na lačný žaludek (aby se přírodní látky přípravku vstřebaly ještě rychleji)
 • důležité: před užitím jsem nápoj dobře protřepána, aby něco zbytečně nezbylo na dně lahvičky
 • za 2 týdny jsem spotřeboval celkem 5 lahviček Zerex Shot

výsledky:

 • shot účinkuje hned od prvního rázu – není to sice ještě úplné terno, ale bylo cítit, že se v mém těle v tomto směru něco pozitivně opravdu událo, nejvýrazněji to však bylo až po 3 a 4 drinku
 • výsledný efekt: lepší a silnější erekce a větší chuť na sex
 • věděl jsem se dostat “zpět do hry” po ejakulaci o něco dříve
 • výdrž při sexu se nějak extrémně nezměnila, s tím jsem ale nikdy neměl větší problém
 • neprojevily se u mě žádné vedlejší účinky

 

Zkušenosti ostatních uživatelů (diskuse + fórum)

Zerex Shot je v podstatě ještě čerstvá novinka, takže mnoho mužů ho ještě nepokusila a nepochválili se s tím na internetu. Prošel jsem pár diskusí a fór a opravdu nic (ani v rámci samotného eshopu). Později, když se mi podaří najít nějaké reakce a recenze, tak je sem přidám k nahlédnutí.

 

Výhody, které v přípravku vidím já

 • přírodní přípravek s okamžitým nástupem účinku
 • vhodný na rychlé posílení erekce a libida, sexuální vitality a kondice
 • tekutá forma – rychlejší vstřebání látek, rychlejší účinek
 • vysoká koncentrace aktivních látek v jediné dávce (lahvičce)
 • řádně schválený a registrován výživový doplněk
 • dostupný bez receptu a vyšetření u lékaře
 • bez negativních vedlejších účinků – vhodný i na časté užívání
 • je určen pro muže bez omezení věku (18+)
 • jednoduché užívání – 1 shot před sexem
 • prémiová značka Zerex, zákaznický ověřený eshop
 • rychlé a diskrétní doručení
 • garance vrácení peněz v případě nespokojenosti
 • přípravky jsou vždy skladem a po objednávce míří okamžitě k zákazníkovi

 

Nejčastější otázky a odpovědi

❓ Může se Zerex Shot užívat častěji? A co vedlejší účinky?

Může, i každý den. Pozor, vždy maximálně po 1 lahvičce, což je výrobcem doporučená maximální denní dávka. Takto se vyhnete případnému riziku vedlejších účinků, které se jinak při tomto přípravku vůbec neprojevují (výrobce nezmiňuje žádné, ani já jsem nepocítil ani náznak nějakých problémů).

❓ Potřebuji na tento produkt předpis od lékaře?

Na Zerex Shot, podobně jako u ostatních produktech této značky, ho potřebovat určitě nebudete. A ani nemusíte kvůli tomu podstoupit odborné vyšetření. Které jinak doporučuji při vážnějších a dlouhodobějších problémech s erekcí (erektilní dysfunkce). Nevyplatí se vyčkávat, věřte mi.

❓ Kdy by se tento přípravek neměl užívat?

Zerex Shot nesmějí děti a dospívající do 18 let, ani těhotné či kojící ženy. Rovněž by jeho užívání měli dobře zvážit i muži se kardiovaskulárními problémy a vysokým tlakem. Pokud by ho chtěli přesto vyzkoušet, tak doporučuji nejprve popovídat se svým lékařem.

❓ Jak rychle dokáže zaúčinkovat?

Zerex Shot by měl zaúčinkovat hned napoprvé a to do hodinky přibližně. Neočekávejte ale úplné terno, optimální efekt účinků dosáhnete od 3 až 4 lahvičky. Ale je to samozřejmě individuální a závisí na zdravotním stavu a psychického rozpoložení muže, který si drink dá před sexem.

❓ Může se Zerex Shot kombinovat s alkoholem?

Ne, nemůže, výrobce to doslova vzpomíná v příbalové informaci k přípravku. Jinak alkohol samotný vaši erekci dokáže důkladně potlačit i sám a nadôvažok v této kombinaci se jen zvyšuje riziko vedlejších účinků shotu a snižuje jeho účinnost.

 

Zerex Shot – celkové zhodnocení a moje doporučení na závěr

Zerex Shot je bez debaty kvalitní produkt od kvalitního a ověřeného výrobce. Výsledkem jeho užívání je reálné posílena erekce a sexuální kondice a výdrž. Je vhodný pro muže, kteří si chtějí osvěžit svůj intimní život i takovou přitažlivou formou. Na druhou stranu, znám i lepší shot , který se mi zamlouval co do účinnosti víc. Vyšší cena a opravdu malý objem přípravku jsou rovněž menšími negativy. Každopádně někomu sedne právě tento drink, protože co se týče kvality, opravdu mu není co vyčítat av podstatě ani v rámci jeho účinnosti.

Takže, pokud vás Zerex Shot zaujal i na základě této recenze a chcete ho vyzkoušet, doporučuji vám ho koupit ✅ přímo online z oficiálního eshopu Zerex.cz.

ZEREX produkty – komplet na jednom místě (is recenzemi)

💡 TIP: vyberte si z výživových doplňků prémiové značky Zerex

➡️ Vyberte si z výživových doplňků prémiové značky Zerex na podporu erekce a prostaty:

 • na okamžitou podporu erekce Zerex Klasikviz recenzi
 • na předčasnou ejakulaci Zerex Extralongviz recenzi
 • na dlouhodobou podporu libida a erekce Zerex Ultragoldviz recenzi
 • okamžitá jednorázová podpora erekce Zerex Shot (právě čteš recenzi)
 • na podporu zdravé prostaty Prostanaxviz recenzi

➡️ Vyberte si z výživových doplňků prémiové značky Zerex na podporu duševní a tělesné vitality:

 • na klidný spánek Zerex Pillowviz recenzi
 • na podporu duševní rovnováhy Zerex Zenadenviz recenzi
 • na podporu kostí a kloubů Zerex Arthrexviz recenzi
 • na každodenní přísun důležitých vitamínů Zerex Vitality Complexviz recenzi

➡️ Vyberte si z výživových doplňků prémiové značky Zerex na podporu trávení a ztráty hmotnosti:

 • na kontrolu tělesné hmotnosti Zerex Assasinviz recenzi
 • na podporu trávení Zerex Enzemaxviz recenzi

➡️ Vyberte si z jednosložkových výživových doplňků prémiové značky Zerex:

 

Použité zdroje informací (+ mohlo by vás zajímat):

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Souhrn

Zerex Shot - bylinný "drink" na okamžitou podporu erekce, zvýšení sexuální výkonnosti a libida.

4.0

Zerex Shot recenze

✅ Cena: 159 Kč
✅ Balení: 25 ml
✅ Dávkování: maximálně 1 lahvička denně, přibližně 60 minut před sexuální aktivitou

Chci Zerex Shot
Vývoj ceny Zerex Shot

Mohly by vás také zajímat

názevUrčení and Nevýhodyprodejcecena
60 ml
Proerecta Shot
Proerecta Shot (recenze)
➡️ přírodní drink na okamžitou podporu erekce
✅ unikátní forma přípravku
✅ rychlejší nástup účinku
✅ "Energy drink" pro penis a erekci
Proerecta.cz - eshop

⭐️ objednávky se odesílají hned druhý pracovní den od jejich přijetí
⭐️ dodání zboží nejpozději do 2 dnů
⭐️ diskrétní balení bez popisu

149 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze
24 tobolek
eJoy
eJoy - recenze
➡️ určený hlavně pro starší pány
➡️ určený i k dlouhodobému užívání
✅ vynikající účinky na erekci a zvýšení chuti na sex
✅ pomáhá prodlužovat trvání styku
✅ díky kvalitnímu složení i příznivý vliv na prostatu
ejoyTablety.cz - eshop

⭐️ aktivní telefonická podpora (Pon - Pá / 8:00 - 16:00)
⭐️ rychlé doručení (kurýrem do 48 hodin)

660 Kč
Chci vědět víc
15 kapslí
Erexan Standard
Erexan
➡️ Pilulky na okamžitou podporu erekce
✅ posílení erekce a potence
✅ více výdrže a chuti na sex
✅ snadné užívání
✅ přírodní složení
Erexan.eu - eshop

⭐️ možnost osobního vyzvednutí Praha - Horní Počernice
⭐️ doručení kurýrem do 48 hodin od objednání
⭐️ +420 277 279 921 infolinka v prac. dny (od 8:30 do 12:00 a od 13:00 do 16:30)

720 Kč
Chci vědět víc
12 tablet
Proerecta
Proerecta
➡️ nové prášky na podporu erekce a zlepšení výdrže
✅ účinná podpora erekce
✅ nástup účinků do hodiny
✅ žádné vedlejší účinky
Proerecta.cz - eshop

⭐️ objednávky se odesílají hned druhý pracovní den od jejich přijetí
⭐️ dodání zboží nejpozději do 2 dnů
⭐️ diskrétní balení bez popisu

599 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze

Autor článku
Profilový obrázek

Jsem Peter Kacián a již 10 let zkoumám původ mužských sexuálních problémů, hlavně erektilní dysfunkce a poruchy erekce. Testuji postupy a výživové doplňky, pomocí kterých lze tyto problémy odstraňovat. Tento web píšu proto, abych poradil, jak znovu dostat chuť na sex a jak pomoci odstranit snížené libido. Jelikož se mi už léta daří pomáhat přátelům, známým, ale i ostatním, kamarádi mě volají Erekce Guru.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..