Proerecta Shot na erekci – bylinný nápoj se zrychleným účinkem. Funguje? Mé osobní zkušenosti

Petr Kacian Recenze 17. září 2020 0
Proerecta Shot (recenze)
 • Balení: 60 ml
 • Dávkování: 1 lahvička 30 minut před stykem
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Potence a erekce
149 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Proerecta.cz

Proerecta Shot je doslova unikát co se týče přírodní pomoci s erekcí. A neříkám to jen tak do větru. Já sám jsem tento bylinný shot (či drink pokud chcete) vyzkoušel a mohu potvrdit hned dvě věci. Zabírá a zabírá “proklatě” rychle. Dokonce je to jeden z nejlepších přírodních přípravků vůbec co se rychlosti nástupu účinků týká a tom jsem je vyzkoušel dosud opravdu víc než dost. Ale abych nebyl až tak přehnaně nadšený, našel jsem na něm věci, které se mi na něm až tak nezamlouvaly. Chcete o tomto přípravku osvědčené značky vědět víc? Čtěte dál!

Na začátku to bude obligátní kompletní složení přípravku, pak účinky jak je vidí výrobce, a později se přidám i já osobně na základě vlastních zkušeností. Rovněž zde najdete i to, jak se bylinný shot vlastně správně užívá a dávkuje, případné kontraindikace nebo vedlejší účinky. A také důležitou informaci o tom, kde si Proerecta Shot v případě zájmu dokážete opatřit, v jakém množstevním balení a ceně je u nás dostupný.

Proerecta Shot - kde koupit
Proerecta.cz ⭐️ objednávky se odesílají hned druhý pracovní den od jejich přijetí
⭐️ dodání zboží nejpozději do 2 dnů
⭐️ diskrétní balení bez popisu
149 Kč Do obchodu Proerecta.cz
Dostupné balení a ostatní varianty značky➡️ Proerecta Shot
➡️ 8x Proerecta Shot
➡️ 16x Proerecta Shot
Proerecta Klasik
Proerecta Long
Jak dlouho jsem přípravek testoval✅ přibližně 1 měsíc
Kvalita přípravku⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Cílová skupinamuži 18 +

Složení Proerecta Shot

Proerecta Shot - složení, výživové údaje

Proerecta Shot má přírodní složení a jednotlivé aktivní látky jsou z ověřených zdrojů a ve vysoké kvalitě. Základem složení je ✅ extrakt z kotvičníku, ✅ ženšenu, ✅ rozchodnice růžové, ✅ guarany a ✅ výtažek z hroznových jader. Dále se tam nacházejí ve vysoké koncentraci aminokyseliny ✅ arginin a ✅ citrulin.

Složení v jedné dávce (60 ml):

[table “482” not found /]

Přídavné látky: voda, cukr, koncentrovaný broskvový džus, regulátor kyselosti: kyselina citronová, konzervanty: sorban draselný a benzoan sodný

Nejvýznamnější složky přípravku podrobněji:

 

Rostlinné extrakty

💡 Rostliny

✅ Ženšen (Panax ginseng)

Ženšen - rostlina, kořenV bylinném přípravku na erekci prostě nesmí chybět Ženšen (lat. Panax ginseng). Jako nejznámější “lék” na potenci asijské tradiční medicíny přispívá našemu intimnímu životu mnoha benefity.

Za vším stojí kořen této unikátní rostliny, který obsahuje množství bioaktivních látek. Ty jsou mimochodem zárukou, že prokrvení pohlavní soustavy včetně penisu bude mnohem lepší, že naše psychika nebude tolik podléhat tlaku ze stresových situací, že sexuální kondice se dostane do stavu, kdy se na sex budete těšit a nebudete ho brát jen jako povinnost.

Jelikož oficiální slovenský název byliny je Všehoj, tak už jen podle toho se dá dedukovat, že jeho záběr na lidské zdraví bude mnohem širší. Zmíním tedy alespoň namátkově i jeho pozitivní vliv při vysokém krevním tlaku, při zánětech tkání, při zažívacích potížích, působí také při nespavosti… Čti více o ženšenu

✅ Kotvičník zemní

Kotvičník zemní Tribulus terrestrisKotvičník zemní (lat. Tribulus terrestris) je rostlina, kterou byste si měli zapamatovat v případě, že potřebujete něco dělat se svým testosteronem. Když ho máte málo, ani sexuální apetit totiž nestojí za bůhvíco. Za tuto schopnost vděčí unikátní směsi fytosterolů nacházející se nejvíce v jeho plodech. Proerecta Shot tedy využívá schopnost této rostliny přirozeně dosáhnout vyšší hladinu testosteronu v těle a zvýšit libido, což má přímý vliv i na mužskou erekci. Optimální sexuální touha totiž umožňuje rychlejší nástup erekce a rovněž ji pomůže udržet dostatečně dlouhou dobu pro uspokojení obou partnerů.

Kotvičník tak pozitivně ovlivňuje i na růst svalové hmoty na úkor tuku, podporuje také metabolismus a také zdraví prostaty. Potěší, že dobře poslouží i jako zdroj sexuální vitality a kondice.

✅ Extrakt z hroznových jader

hroznové jadérkaVýtažek z jadérek z hroznů je opravdu mocný elixír. A to až tak, že si našel své místo iv Proerecta Shot. Réva vinná (Vitis vinifera) totiž není jen lahodné víno ale i perfektní přírodní lék. Množství látek, které obsahují například jádra z bobulí, je schopen pozitivně zasáhnout do mnoha procesů odehrávajících se v našem těle. Z hlediska sexuálního zdraví je důležitý podpůrný účinek těchto látek na lepší prokrvení pohlavní soustavy, což je jak již dobře známo, nezbytný předpoklad kvalitní a opravdu dlouhotrvající erekce.

Jinak nelze opomenout i na vynikající vliv na náš nervový a kardiovaskulární systém a také na fakt, že takový extrakt má také výborné protizánětlivé a antimikrobiální účinky.

✅ Rozchodnice růžová

Rozchodnice růžová (Rhodiola rosea)Rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) je bylinka známá zejména svými antioxidačními účinky. Rovněž se jedná o známý adaptogen (podobně jako již zmíněný ženšen) a stimulant. K terapeutickým účelům se v rámci tradiční medicíny odedávna využívá kořen rostliny, který obsahuje největší množství význačných látek. Ty pomáhají organismu při boji s nadměrnou a stresem.

Rozchodnice také podporuje lepší fyzickou i psychickou kondici a pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem (to jest před stárnutím).

✅ Guarana (Paulinie nápojová)

 

guarana - prášek, plody

Kdo by už dnes neznal slavnou Guaranu (Paullinia cupana). Ta se dá dnes nalézt v mnoha potravinách či energetických drincích. Její unikátní schopností je povzbudit organismus, potlačit únavu a podpořit schopnost koncentrace. Přesně kvůli tomu ji Proerecta Shot obsahuje v zajímavé koncentraci.

Guarana je však i populární afrodiziakum, které mužům pomůže nejen zvýšit libido ale také zlepšit prokrvení v rámci pohlavní soustavy.

 

Aminokyseliny

💡 Aminokyseliny

L-arginin - vzorecArginin je co se týče erekce nejvýznamnější aminokyselina. I proto bývá součástí doslova všech volně dostupných přípravků zaměřených na erekci – tedy hlavně těch, co za to opravdu stojí. Proč je to tak? L-arginin totiž zlepšuje uvolňování oxidu dusnatého v těle, čímž příznivě ovlivňuje normální průtok krve v cévách, včetně těch, které se nacházejí v penisu.

L-arginin jinak rovněž přispívá k lepšímu fungování svalových buněk (oblíbený booster u sportovců), zlepšuje uvolňování růstového hormonu, významně podporuje fyzický výkon, přispívá také k rychlejšímu hojení poranění a posiluje i správnou funkci imunitního systému. Díky svým antioxidačním vlastnostem stejně pomáhá chránit tělní buňky před stárnutím.

L-citrulin vzorecCitrulin je další aminokyselina, která se celkem hojně vyskytuje v přípravcích na mužskou potenci (hlavně jako dvojče s argininem). Podobně jako on podporuje lepší rozšíření cév a zlepšuje tak průtok krve. V našem těle se zčásti zvykne rozkládat právě na arginin a slouží tak jako jeho pomyslná zásobárna v těle. Dokonce se zjistilo, že implementace citrulinu zvyšuje hladinu argininu v těle více než kdybyste do něj dodávali přímo arginin.

Citrulin jinak v našem těle také snižuje únavu a podporuje lepší výkon přičemž snižuje bolest svalů a urychluje jejich regeneraci.

Více o složení

 

Hlavní účinky Proerecta Shot

 • zvýšení sexuální touhy – tento efekt je jeden z nejlepších, vaše libido se dostane až na takovou úroveň, že vaše partnerka z toho určitě zůstane příjemně překvapená
 • rychlý nástup erekce a její kvalita – tekutá forma přípravku zvyšuje jeho účinek, a samozřejmě i vysoká koncentrace účinných látek
 • intenzivnější požitek při vzrušení – Proerecta Shot přispívá k lepšímu prokrvení vašich genitálií, tím pádem i ke zvýšené citlivosti a intenzitě pocitů při sexu
 • dřívější opětovný nástup erekce po vyvrcholení – fakt, že vám v krvi koluje vyšší koncentrace látek přípravku je opravdu důvod, proč se vám rychleji postaví i do druhého kola
 • podpora sexuální kondice a výdrže – Proerecta Shot pomůže is únavou, takže si budete moci toho dovolit večer av noci více (odzkoušeno, je to tak)

Více o účincích

 

Pro koho je určen

Proerecta Shot je doplněk stravy určen všem ♂ mužům (18+)  kteří chtějí okamžitě podpořit svou erekci a výrazně si tak pomoci s nabuzení před pohlavním stykem.  Sáhnout by po něm měli všichni ti, kteří potřebují “nakopnout”, aby dosáhli uspokojivý výkon v posteli.

 

Dávkování a užívání Proerecta Shot

Proerecta Shot - použití, dávkování

 • doporučená denní dávka: 💊 1 shot, to znamená jedna lahvička s nápojem (60 ml) – přibližně 30 minut před sexem
 • tento bylinný drink lze užívat kdykoliv v průběhu dne a nezávisle na příjmu potravy (nejlepší účinky však lze očekávat když ho vypijete na prázdný žaludek), před otevřením ho nezapomeňte dobře protřepat
 • doporučená doba užívání: přípravek je na jednorázové užívání podle potřeby

 

Vedlejší účinky a upozornění

 • není určeno pro: děti, těhotné a kojící ženy či osoby s kardiovaskulárními chorobami
 • skladování: v temnu a suchu do teploty 25 °C a mimo dosah dětí
 • upozornění: Proerecta Shot je výživový doplněk, určitě ne lék ani náhrada pestré a rozmanité stravy, nepřekračujte prosím doporučenou denní dávku (1 shot denně)
 • vedlejší účinky a kontraindikace: s užíváním přípravku se nespojují žádné vedlejší účinky, celkově se však přípravky na erekci, včetně doplňků bez receptu nedoporučují k užívání mužům s kardiovaskulárními onemocněními (jedině po konzultaci s lékařem)

 

Cena a dostupné balení

Proerecta Shot je určen na podporu erekce, sexuální výkonnosti i libida, který si dopřejete těsně před sexem. Je to volně prodejný přípravek, nepotřebujete něj lékařský předpis. Při jeho užívání vám nehrozí žádné riziko vedlejších účinků, složení přípravku je totiž zcela přírodní a tedy tělu více přirozené jako různé syntetické látky.

💡 TIP na produkt - Proerecta Shot
Proerecta Shot (recenze)
 • přírodní bylinný drink bez předpisu na okamžitou podporu erekce a libida
 • zlepšuje mikrocirkulaci krve v penisu
 • kvalitní složení: rostlinné stimulanty + aminokyseliny
 • ověřená značka, diskrétní eshop s rychlou dopravou
 • žádné vedlejší účinky
149 Kč

💡 TIP č.1: objednávky se odesílají hned druhý pracovní den od jejich přijetí💡 TIP č.2: dodání zboží nejpozději do 2 dnů💡 TIP č.3: diskrétní balení bez popisu

Jedna lahvička s 60 ml bylinného-broskvového nápoje stojí 149 Kč. V nabídce jsou však i ekonomicky výhodnější balení. Takto to vypadá s dostupnými baleními Proerecta Shot:

💊 Proerecta Shot

💊 Proerecta Shot oblíbené balení

💊 Proerecta Shot nejvýhodnější balení

Pokud si chcete Proerecta Shot vyzkoušet, klidně si objednejte jen 1 lahvičku. To vám ale podle mě nebude stačit. Těch 8 drinků v balení je podle mého názoru zcela ideálních. Vyzkoušíte, zachutná vám, několikrát do měsíce ho využijete na povzbuzení před výkonem… Ale když sáhnete rovně po 16 lahvičkách, máte to zase cenově nejvýhodnější as dopravou zdarma.

 

Kde koupit?

Proerecta Shot (recenze) Nejlepší volbou je podle mě nákup online, přímo z oficiálního eshopu značky. Takto zaručeně najdete:

✅ 100% -ní diskrétnost
✅ výbornou cenu
✅ spolehlivost a bezpečnost

Proerecta Shot – kvalitní bylinný drink na okamžitou podporu erekci doporučuji nakoupit v ✅ Proerecta.cz za cenu od 149 Kč za 60 ml lahvičku s nápojem, až po 1699 Kč za celkem 16 drinků + doprava zdarma.

Koupit diskrétně v oficiálním eshopu

 

Jak je to s prodejem doplňků značky Proerecta v lékárně?

Přípravky Proerecta (Klasik, Long i Shot) se prodávají pouze prostřednictvím oficiálního eshopu na internetu. V lékárně na ně tedy určitě nenatrefíte (Dr. Max, ani Pilulka, Benu a další tyto produkty v nabídce prostě nemají). A změnit by se to v dohledné době ani nemělo.

Není to však žádná nevýhoda – přípravky si tak nejvýhodnější s dobrou cenou a se zárukou pravosti koupíte přímo od výrobce online na internetu Proerecta.cz. A máte také jistotu, že doplňky mají vždy na skladě a po objednávce je okamžitě odesílají, při nákupu nad 1500 Kč neplatíte za dopravu. Dokonce se zárukou vrácení peněz za každé neotevřené balení.

 

Mé zkušenosti a hodnocení přípravku

Se značkou Proerecta mám jen ty nejlepší zkušenosti (bez velkého přehánění). Takže jsem neviděl jediný důvod, proč bych se měl právě při novince z konce roku 2019 Proerecta Shot něčeho obávat. Naopak, opravdu mě zaujala tekutá forma přípravku a už na první pohled i extra velká dávka účinných látek ve složení.

Základní parametry mého testování

 • Proerecta Shot jsem si dal přesně podle návodu vždy půl hodinu před pohlavním stykem
 • vždy jsem si tento bylinný drink dopřál spíše na lačný žaludek (aby se přírodní látky přípravku vstřebaly ještě rychleji)
 • důležité: před užitím jsem nápoj dobře protřepána, aby zbytečně nezůstalo něco na dně lahvičky
 • za měsíc jsem spotřeboval celkem 8 lahviček Proerecta Shot

Výsledky:

 • prvotní šok – shot u mě začal účinkovat již do nějakých 20 minut
 • druhotný šok – silná erekce mě fakt příjemně překvapila (tvrdost i její rychlý nástup)
 • délka prvního sexu s Proerecta Shot? – přiznávám, že napoprvé to bylo o něco kratší než jsem byl zvyklý, ale opětovný návrat erekce po vyvrcholení byl také extrémně rychlý
 • účinky během doby užívání Proerecta Shot se později více stabilizovaly a drželi se v kvalitativně stejné rovině (už jsem nebyl tak překvapen)
 • neprojevily se u mě žádné vedlejší účinky

 

Zkušenosti ostatních uživatelů (diskuse + fórum)

Proerecta Shot je stále ještě horká novinku a, takže mnoho hodnotících komentářů a zkušeností s jejím užíváním na internetu nenajdete. Ale to je podle mě jen dočasné. Díky své originalitě se co chvíli tento Shot začne mezi muži dozajista intenzivněji přebírat. Takže momentálně na tomto místě akorát zveřejním několik hodnocení, které se dají přečíst na oficiální stránce značky Proerecta:

“… i když s erekcí problémy nemám, bylo to hezké zpříjemnění v posteli…” Pavel D.

“… koupila jsem Shot jako dárek manželovi a bylo to skvělé!…” Petra K.

“… úplná pecka. Asi nejsilnější doplněk na erekci, co jsem vyzkoušel…” Martin T.

 

Výhody, které v přípravku vidím já

 • přírodní přípravek s okamžitým účinkem
 • rychlé posílení erekce a libida, sexuální kondice
 • tekutá forma – rychlejší vstřebání látek, rychlejší účinek
 • vysoká koncentrace aktivních látek v jediné dávce (lahvičce)
 • řádně schválený a registrován výživový doplněk
 • dostupný bez receptu a vyšetření u lékaře
 • bez negativních vedlejších účinků – vhodný i na časté užívání
 • je určen pro muže bez omezení věku (18+)
 • jednoduché užívání – 1 drink před sexem
 • osvěžující broskvová příchuť nápoje
 • prémiová značka Proerecta, přátelský eshop
 • rychlé a diskrétní doručení
 • garance vrácení peněz v případě nespokojenosti
 • přípravky jsou vždy skladem a po objednávce míří k zákazníkovi
 • cena ujde (no podle mě i tak trochu příliš vysoká)

 

Nejčastější otázky a odpovědi

❓ Může se Proerecta Shot užívat častěji bez rizika vedlejších účinků?

Podle mě může, protože složení přípravku je opravdu přírodní a vedlejší účinky po vypití tohoto bylinného drinku opravdu nehrozí. Na dennodenní užívání bych to však neviděl. Jednak jsou to vysoké koncentrace, jednak se užívá nárazově pouze před sexem (a buďme realisté - 30 x do měsíce, den co den... ???) a ještě dodám, že ani z cenového hlediska by to nebylo ideální - téměř 150 Kč za jeden shot je docela dost.

❓ Je na tento přípravek nutný předpis od lékaře?

Podobně jako u ostatních produktech této značky to nutné není. Proerecta Shot je prostě volně dostupný výživový doplněk s přírodním složením, na který nepotřebujete žádný recept od lékaře (nemusíte kvůli tomu absolvovat žádné odborné vyšetření).

❓ Kdy se přípravek nesmí užívat?

Proerecta Shot nesmí užívat děti a dospívající do 18 let, těhotné či kojící ženy... Rovněž by užívání přípravku měly zvážit i muži se kardiovaskulárními problémy a vysokým tlakem. Pokud by ho chtěli vyzkoušet, tak nejlépe až po konzultaci s lékařem.

❓ Jak rychle dokáže Proerecta Shot zabrat?

Doslova okamžitě. Do nějakých 20-30 minut pocítíte před pohlavním stykem přímo až v brnění v penisu (těžko popsatelný pocit) a zvýší se váš sexuální apetit. Pozor, nezaměňujte si tento doplněk s léky na erekci. Je to jakoby jsme porovnávali jablka s hruškami. Obě formy se totiž nacházejí zcela jinde. Léky jako Viagra, Cialis, Levitra, Spedra a další slouží k léčbě určitého stupně erektilní dysfunkce a jsou dostupné pouze na předpis.

❓ Může se Proerecta Shot kombinovat s alkoholem?

Výrobce tuto kombinaci doslova nedoporučuje a já se k tomu přidávám. Alkohol vaši erekci ubíjí i sám a této kombinaci jen zvyšuje riziko vedlejších účinků shotu a potlačuje jeho opravdu výjimečnou účinnost.

❓ Dá se Proerecta Shot koupit v lékárně?

Produkty značky Proerecta v lékárně určitě nehledejte. Výrobce se zaměřil více na přímou cestu ke svým zákazníkům a provozuje raději oficiální eshop. Přípravky Proerecta Shot, Klasik i Long si tam dokážete pořídit exkluzivní za nejvýhodnější cenu a maximálně diskrétní. A tomu s jistotou, že jejich vždy budou mít na skladě.

❓ Jak je to v oficiálním eshopu s dopravou a platbou?

Zásilka se obvykle expeduje do 24 hodin od přijetí objednávky, doručení je během 2-3 pracovních dnů. Zboží přijde zabalen v diskrétní bílé obálce bez reklamních informací, jen s adresou odesílatele: eMarkest sro. Poštovné je 69 Kč. Při nákupu nad 1500 Kč je poštovné a balné zdarma.

 

Proerecta Shot – celkové zhodnocení a moje doporučení na závěr

Proerecta Shot je bezpochyby kvalitní přírodní přípravek, se kterým si dokážete přivodit rovnou před stykem opravdu ideální erekci, nabudit smysly i libido a v neposlední řadě podpořit i svou výdrž. Podle mého názoru v tomto směru Proerecta Shot na našem trhu momentálně nikdo nepředčí a jsem opravdu rád, že se mi dostal do rukou na vyzkoušení. Doporučuji vám ho i vám i přes možná trochu vyšší ceně, která je jediným menším negativem tohoto přípravku.

Proerecta Shot - nápoj

Pokud vás Proerecta Shot zaujal i na základě této recenze a chcete ho vyzkoušet, doporučuji vám ho koupit ✅ přímo online z oficiálního eshopu Proerecta.cz.

Vyberte si z výživových doplňků značky Proerecta, který nejlépe odpovídá vašim potřebám:

 • na okamžitou podporu erekce tabletky Proerecta „Klasik“ – viz recenzi
 • na okamžitou podporu erekce bylinný drink Proerecta Shot
 • na dlouhodobou podporu libida a potence i pro pány ve zralém věku Proerecta Longviz recenzi

Použité zdroje informací:

 • Proerecta.cz – informace o přípravku (výrobce)
 • Pro-sexuální a androgenní účinky Tribulus terrestris: Fakt nebo fikce? (z angl.) – PubMed.gov
 • Korejský červený ženšen pro erektilní dysfunkci (z angl.) – healthline.com
 • 10 výhod extraktu z hroznových jader, založené na vědeckých poznatcích (z angl.) – healthline.com
 • 7 zdravotních přínosů Rhodiola rosea podporované vědeckými poznatky (z angl.) – healthline.com
 • 12 výhod Guarany (plus vedlejší účinky) (z angl.) – healthline.com
 • Perorální suplementace L-citrulin zlepšuje tvrdost erekce u mužů s mírnou erektilní dysfunkcí (z angl.) – PubMed.gov
 • Fakta o doplňcích L-argininu a erektilní dysfunkci (z angl.) – healthline.com
Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Souhrn

Proerecta Shot - bylinný drink na okamžitou podporu erekce.

4.0

Proerecta Shot (recenze)

✅ Cena: 149 Kč
✅ Balení: 60 ml
✅ Dávkování: 1 lahvička 30 minut před stykem

Chci Proerecta Shot
Vývoj ceny Proerecta Shot

Mohly by vás také zajímat

názevUrčení and Nevýhodyprodejcecena
12 tablet
Proerecta
Proerecta
➡️ nové prášky na podporu erekce a zlepšení výdrže
✅ účinná podpora erekce
✅ nástup účinků do hodiny
✅ žádné vedlejší účinky
Proerecta.cz - eshop

⭐️ objednávky se odesílají hned druhý pracovní den od jejich přijetí
⭐️ dodání zboží nejpozději do 2 dnů
⭐️ diskrétní balení bez popisu

599 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze
60 tobolek
Proerecta Long
Proerecta Long (recenze)
➡️ tabletky pro podporu erekce dlouhodobě
✅ vyvinuté speciálně pro pány nad 50 let
✅ podpora přirozené mužské sexuality, plodnosti a vitality
✅ dlouhodobé užívání bez rizika vedlejších účinků
Proerecta.cz - eshop

⭐️ objednávky se odesílají hned druhý pracovní den od jejich přijetí
⭐️ dodání zboží nejpozději do 2 dnů
⭐️ diskrétní balení bez popisu

799 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze
24 tobolek
eJoy
eJoy - recenze
➡️ určený hlavně pro starší pány
➡️ určený i k dlouhodobému užívání
✅ vynikající účinky na erekci a zvýšení chuti na sex
✅ pomáhá prodlužovat trvání styku
✅ díky kvalitnímu složení i příznivý vliv na prostatu
ejoyTablety.cz - eshop

⭐️ aktivní telefonická podpora (Pon - Pá / 8:00 - 16:00)
⭐️ rychlé doručení (kurýrem do 48 hodin)

660 Kč
Chci vědět víc
Zerex Klasik
Zerex Klasik recenze
Zerex.cz - eshop

⭐️ velmi rychlé doručení (většinou do 2 dnů)
⭐️ časté akce a slevy

720 Kč
Chci vědět víc
15 kapslí
Erexan Standard
Erexan
➡️ Pilulky na okamžitou podporu erekce
✅ posílení erekce a potence
✅ více výdrže a chuti na sex
✅ snadné užívání
✅ přírodní složení
Erexan.eu - eshop

⭐️ možnost osobního vyzvednutí Praha - Horní Počernice
⭐️ doručení kurýrem do 48 hodin od objednání
⭐️ +420 277 279 921 infolinka v prac. dny (od 8:30 do 12:00 a od 13:00 do 16:30)

720 Kč
Chci vědět víc

Autor článku
Profilový obrázek

Jsem Peter Kacián a již 10 let zkoumám původ mužských sexuálních problémů, hlavně erektilní dysfunkce a poruchy erekce. Testuji postupy a výživové doplňky, pomocí kterých lze tyto problémy odstraňovat. Tento web píšu proto, abych poradil, jak znovu dostat chuť na sex a jak pomoci odstranit snížené libido. Jelikož se mi už léta daří pomáhat přátelům, známým, ale i ostatním, kamarádi mě volají Erekce Guru.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..