Zerex Pillow – pilulky na zlepšení kvality spánku (kompletní recenze)

Erik Havlík Recenze 16. září 2020 0
Zerex Pillow
 • Balení: 60 kapslí
 • Dávkování: 2 tobolky denně
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Poruchy spánku

Zerex Pillow je výživový doplněk, který můžete použít vždy, když to s vaším spánkem není zrovna nejideálnější. Složení přípravku také předznamenává, že dokáže příznivě působit i na psychiku a přispět tak k celkovému uvolnění organismu.

V této recenzi najdete podrobné složení tabletek s účinky jednotlivých složek na lidský organismus, řekneme si na co a kdy se používá, správně dávkuje av neposlední řadě přidám i osobní zkušenosti s jeho užíváním. Plus informace o jeho dostupnosti u nás, balení a ceně.

Složení Zerex Pillow

Zerex Pillow má čistě přírodní složení a jednotlivé aktivní látky jsou ve vysoké farmaceutické kvalitě. Jsou to ✅ výtažky z tradičních rostlin, které jsou známé svým blahodárným účinkem na spánek a celkové zklidnění organismu.

Složení v 1 dávce (2 tobolky):

složkamnožství
Chmel obyčejný (Humulus lupulus), extrakt ze koblihy (5:1)200 mg
Kozlík lékařský (Valeriana officinalis), extrakt z kořene (4:1)100 mg
Meduňka lékařská (Melissa officinalis), extrakt z květů (10:1)100 mg
Mučenka pletní (Passiflora incarnata), extrakt z květů (10:1)100 mg
Třezalka (Hypericum perforatum), extrakt z natě (10:1)20 mg

Přídavné látky: želatina (obal tobolky), oxid titaničitý (barvivo), stearan hořečnatý (protispékavá látka)

Nejvýznamnější složky přípravku podrobněji:

✅ Kozlík lékařský

✅ Mučenka pletní

✅ Meduňka lékařská

✅ Třezalka

✅ Chmel obyčejný

 

Hlavní účinky Zerex Pillow

 • přispívá ke klidnému a rychlému usínání
 • pomáhá při nespavosti * a celkově s kvalitou spánku
 • příznivě působí při pocitech vyčerpání
 • přispívá ke zklidnění a následné relaxaci organismu
 • pomáhá při zvýšeném stresu a napětí
 • má příznivý vliv při potlačování nervozity a podrážděnosti
 • pozitivně ovlivňuje krevní oběh
 • podporuje přirozenou hladinu žaludečních kyselin
 • přispívá k přirozené chuti k jídlu

 

 

 

Pro koho je určen – použití

Zerex Pillow je výživový doplněk s přírodním složením určen všem těm (18+),   kteří hledají pomoc se spánkem či usínáním a potřebují dosáhnout lepší psychické rozpoložení  . Kdy ho použít?

 • při normálních problémech s usínáním a kvalitou spánku
 • při cestování – vhodný pro ty, kteří častěji cestují a chtějí si během toho lépe odpočinout (například v letadle)
 • při zvýšené potřebě potlačení stresu a snížení napětí což ocení například manažeři v podnicích
 • před náročným výkonem – ať už v práci nebo ve sportu
 • na lépe odpočatá před důležitým obdobím u studentů (zkouškové období, maturita)

 

Dávkování a užívání

 • doporučená denní dávka: 💊💊 1 kapsle 2x denně
 • tobolky se užívají vcelku a samozřejmě jejich třeba zapít dostatečným množstvím tekutiny

 

Zerex Pillow – nežádoucí vedlejší účinky a upozornění

 • Vedlejší účinky: přípravek má obvykle bezproblémové užívání bez projevů nežádoucích vedlejších účinků (výrobce neuvádí žádné ani já jsem žádné nepociťoval), malé riziko tak představuje pouze možná alergická reakce na některou z látek ve složení
 • Skladování: v temnu a suchu do teploty 25 °C a mimo dosah dětí
 • Upozornění: Zerex Pillow je výživový doplněk, určitě ne náhradou pestré a rozmanité stravy, nepřekračujte prosím doporučenou denní dávku

 

Kontraindikace a možné interakce

S užíváním Zerex Pillow se podle výrobce nespojují žádná rizika a nejsou známy ani možné kontraindikace či interakce s léky. To však neznamená, že jistá omezení v užívání tohoto přípravku zcela absentují. O co jde?

 • možná reakce z přecitlivělosti nebo alergie, v takovém případě hned přerušte dávkování a poraďte se s lékařem či lékárníkem
 • přípravek není určen pro děti nebo dospívající uživatelů, minimální věk je 18+
 • neužívejte Zerex Pillow společně s léky na spaní, stejně ani s jinými doplňky výživy s podobným složením nebo zaměřením
 • přípravek není vhodný pro ženy v těhotenství a při kojení

 

Cena a dostupné balení

Zerex Pillow se momentálně prodává jako základní 💊 60 taštičkové balení, které vám však zcela pohodlně postačí na celý měsíc nepřetržitého užívání (2 tablety denně).

 

Kde koupit?

Zerex Pillow Nejlepší volbou je podle mě nákup online, přímo u oficiálního distributora. Takto zaručeně najdete:

✅ 100% -ní kvalitu a záruku pravosti produktu
✅ výbornou cenu a dostupnost přípravku (vždy je na skladě)
✅ spolehlivost a bezpečnost

Zerex Pillow – kvalitní pilulky na spánek doporučuji nakoupit v ✅ za adekvátní cenu .

 

Mé zkušenosti a hodnocení přípravku

Zerex Pillow jsem si vybral hlavně na základě toho, že mám se značkou velmi dobré zkušenosti. A samozřejmě i proto, že jsem potřeboval konečně “řešila” svůj spánek. Ale ano, zkoušel jsem to matracemi, zkoušel jsem to bylinkovými čaji, zkoušel opravdu všechno možné i nemožné… Neříkám, že to úplně nepomohlo, ale stále to nebylo zcela ono.

Všechno jinak bylo v pořádku do momentu, dokud jsem nezvýšil pracovní tempo a nezačal vstávat už o páté ráno. No večer jsem just nikdy nemohl rychle usnout. Předtím jsem to neřešil, protože být vzhůru dlouho po půlnoci mi vůbec nevadilo. Takto jsem nakonec dospěl do stádia, že jsem byl rád, když se mi podařilo v noci spát 3-4 hodinky. Začalo se to projevovat na zvýšené únavě během dne, doma jsem také nebyl zrovna “nejpříjemnější”.

Každopádně jsem takto před měsícem sáhl právě po Zerexe Pillow a byl jsem požádán abych o něm následně napsal recenzi. Díky za to. Já neříkám, že je to nějaký úplný zázrak, že si dám tabletku minutku před spaním ao chvíli pílim dřevo. Takto to nefunguje. Pěkně jsem si to rozložil na 1 tabletku ráno a 1 podvečer a následně jsem už po týdnu nepřetržitého užívání pocítil první pozitivní výsledky. Usnul jsem lehčí (někdy dříve, někdy později, ale snadněji), podstatné pro mě bylo, že jsem se ráno vzbudil odpočatější, což je pro mě nejvíce TOP účinek tohoto přípravku.

Takto jsem se nakonec dopracoval na solidních 6-8 hodin dobrého spánku za noc. Pokud pociťujete i vy, že se spaním to u vás není zrovna nejideálnější, klidně můžete sáhnout po Zerexe Pillow a vybrat jedno balení na jeho posílení. Proto říkám jedno celé balení, protože po pár tabletkách a prvních dnech je zlepšení minimálně, třeba vydržet alespoň 2 týdny, ať přírodní látky v přípravku dostanou dostatek času, aby se mohly plně projevit.

Zerex Pillow zkušenosti, recenze a hodnocení uživatelů

 

Zkušenosti ostatních uživatelů (diskuse + fórum)

Protože je to nový produkt, velmi to s dohledáním zkušeností ostatních lidí s užíváním Zerex Pillow nepůjde, říkám si (a ani nešlo). Přece však nějaké lze nalézt, pár z nich uvádím na tomto místě, i když je to “jen” z oficiálního eshopu značky:

 

Výhody, které v přípravku vidím já

 • kvalitní přírodní přípravek s koncentrovaným složením
 • dostupný bez receptu a vyšetření u lékaře
 • bez negativních vedlejších účinků – vhodný k dlouhodobému užívání
 • snadné užívání – 2 tablety denně
 • výborný poměr kvalita / cena
 • ověřená značka Zerex
 • eshop – uživatelsky velmi přátelský, rychlé a diskrétní doručení

 

Nejčastější otázky a odpovědi

Určitě vás při čtení této recenze napadnou některé otázky, na které jste v textu nenašli adekvátní odpověď. Se zkoušením a testováním produktů (hlavně výživových doplňků) mám dlouholeté zkušenosti a tedy přesně vím, co potenciální uživatele nejvíce zajímá. Toto jsou nejčastější otázky k přípravku, které by vás mohly napadnout (více méně univerzální), na které vám nyní odpovím nejlépe jak umím:

❓ Budu po těchto tabletách ospalý?

Okamžitě určitě ne, nejedná se o žádné sedativum. Je to bylinný přípravek, který dokáže navodit lepší pocit uvolnění přes den a pak před spánkem.

❓ Jak to funguje?

Jednoduše, pilulky obsahují extrakty z bylinek, které mají ověřené účinky na kvalitu spánku, který by tak měl být hlubší a hlavně nepřerušovaný.

❓ Má nějaké vedlejší účinky?

Jak jsem zmiňoval, tak nejsou známy. Možná někteří citlivější jedinci zareagují na příjem specifických rostlinných látek například menšími problémy s trávením či bolestmi hlavy. Rychle to však odeznívá samé (pokud se tak nestane, je třeba kontaktovat lékaře).

❓ Obsahuje Zerex Pillow i nějaké alergeny či problematické složky?

Ne, žádné standardní alergeny (lepek, cukr, laktóza…) v něm nenajdete a ani škodlivé doplňkové látky. Těch je v kapslích úplné minimum. V tomto směru vám při užívání přípravku nehrozí žádné větší rizika.

❓ Kdy ho ideálně užívat a je to možné i dlouhodobě?

Ideální je to přesně tak jako doporučuje výrobce. To znamená jednu tabletku ráno a jednu večer (tak jak se to osvědčilo i mně). Složení přípravku je přírodní a proto je dlhdobé užívání Zerex Pillow zcela bezproblémové a vlastně i doporučené z hlediska optimálních účinků.

❓ Existuje možnost, že Zerex Pillow je rizikový z ohledu závislosti?

Tak taková obava není vůbec na místě. Přípravek je složený z přírodních látek, které jsou u nás běžně dostupné například ve formě čajů a závislost není možná ani v případě jeho dlouhodobějšího užívání. Totéž platí pro abstinenční příznaky po skončení užívání.

❓ Co dělat, pokud mi Zerex Pillow nepomohl podle mých představ?

Zerex Pillow je výživový doplněk a ne lék určený na spaní. A ani nemá ambici se mu podobat. Jeho primárním cílem je přirozená podpora lepšího uvolnění organismu a uklidnění před samotným usínáním. I proto lze očekávat, že ne u každého zabere stejně v očekávané intenzitě účinků. Pokud se vám zdá, že to pro vás není dostačující a nechcete to řešit syntetickými léky, tak stále ho můžete zkusit zaměnit za nějaký jiný přírodní produkt (ale nejprve ho užívejte alespoň 2 týdny na reálnější posouzení účinků) s pozměněným složením či formou. Například tabletky Calmin (má dobré recenze) nebo nápoj Good Night Drink, který kromě spánku pomůže i se stresem.

 

Zerex Pillow – celkové zhodnocení a moje doporučení na závěr

Zerex Pillow je podle mě výbornou volbou pro všechny, kteří hledají prostředek ke zlepšení usínání a celkové zklidnění organismu přírodního charakteru. Ani při dlouhodobém užívání přípravku neriskujete závislost či nějaké nežádoucí efekty. Přípravek dostanete jednoduše koupit bez receptu bez nutnosti podstoupení vyšetření u lékaře. Upozorňuji však, že v žádném případě není náhradou odborné léčby, na to pamatujte!

Pokud vás Zerex Pillow zaujal i na základě této recenze a chcete ho vyzkoušet, doporučuji vám ho koupit ✅ přímo online z oficiálního eshopu výrobce .

💡 TIP: Nejlepší tabletky na spaní

Viz také náš článek: Nejlepší pilulky na spaní bez předpisu na základě recenzí a hodnocení…

 

Použité zdroje informací a zahraniční odborná literatura

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Souhrn

Zerex Pillow jsou tabletky s přírodním složením na podporu lepšího spánku a relaxace, a které také přispívají k celkovému uvolnění organismu.

4.3

Zerex Pillow

✅ Cena:
✅ Balení: 60 kapslí
✅ Dávkování: 2 kapsle denně

Vývoj ceny Zerex Pillow


Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..