Prostanax – vyzkoušel jsem mezi prvními špičkový přípravek na prostatu (podrobná recenze)

Petr Kacian Recenze 26. února 2020 0 Kapsle
Prostanax recenze
 • Balení: 60 kapslí
 • Dávkování: 1 kapsle denně po jídle
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Prostata
649 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Zerex.cz

Zdraví a perfektní stav prostaty ovlivňuje i dobré psychické rozpoložení muže. Proč? Nyní nemluvím jen o problémech s močením jako následek zvětšené prostaty. Jde tu i o celkové zdraví a schopnost muže vést kvalitní intimní život. Doplněk výživy Prostanax z dílny výrobce známých tabletek pro každého muže (na erekci), je opravdová podpora normálního fungování prostaty. A nejen to, pozitivně ovlivňuje močové cesty a jistě nezanedbatelným plusem je i podpora růstu vlasů (další pýcha muže).

Prostanax jsou volně dostupné prášky, které si pohodlně zakoupíte bez předpisu i prostřednictvím originálního eshopu Zerex. Jelikož je to přírodní doplněk stravy, nemusíte se obávat žádných nežádoucích účinků, ani nějakého nepříznivého vlivu při dlouhodobém užívání.

O čem si řekneme v této recenzi? Tak zaprvé si přiblížíme jeho složení  (prozradím, obsahuje jednu z nejvyšších koncentrací extraktu ze Saw Palmetta, rostlinky, která má neuvěřitelně pozitivní vliv na prostatu, a která je i součástí mnoha léků).  Za druhé si ozřejmíme účinky Prostanaxu a řekneme jak ho správně užívat a dávkovat, aby bylo dosaženo co nejlepší výsledky. Jelikož jsem ho i sám vyzkoušel, z první ruky budete mít informace o tom, jak opravdu doplněk působí. Můžeme jít nato!

Prostanax - Kde koupit nejvýhodněji
Zerex.cz ⭐️ velmi rychlé doručení (většinou do 2 dnů)
⭐️ časté akce a slevy
649 Kč Do obchodu Zerex.cz

Složení

Prostanax – to je kvalita a vysoká koncentrace přírodních látek. Ve složení přípravku dominuje ✅ Saw Palmetto, originální rostlina (malá palma) pocházející z Ameriky – tradiční lék indiánů na prostatu a močové cesty.

Složení přípravku v 1 kapsli:

složkamnožstvíúčinky
Serenoa plazivá - Saw Palmetto (Serenoa repens) extrakt z plodů (4:1)320 mgpodpora správného fungování močového ústrojí a reprodukčního systému, pozitivní vliv na regulaci hladiny hormonů, štítnou žlázu, metabolismus, podporuje trávení
Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica) extrakt z kořene250 mgpřispívá k normální činnosti cévní soustavy, podporuje vylučování vody z organismu
Zinek (mléčnan zinečnatý)10 mg
(100% referenční výživové hodnoty)
pozitivně ovlivňuje funkci pohlavního ústrojí, tvorbu hormonů a má vliv na plodnost, přispívá také ke správné syntéze bílkovin a k udržení zdravých vlasů a nehtů

Přídavné látky: želatina (obal kapsle), hořečnaté soli mastných kyselin (protispékavá látka), oxid titaničitý (barvivo)

Aktivní látky přípravku

Každý, kdo se alespoň “otřel” o téma prostata, musel zaregistrovat rostlinku s podivným názvem Saw Palmetto. Co to vlastně je a proč funguje právě na prostatu a močové cesty? Tak na to se podíváme trošičku blíže. A nejen proto, že tvoří základ Prostanaxu.

💡 Saw Palmetto

Saw Palmetto - rostlina

Serenoa plazivá (Serenoa repens), jak se jí správně česky a latinsky říká, je malá zakrslá palma s jemně pilovitými listy rostoucí zejména na Floridě (ale najdete ji i jinde v subtropech). Její známější pojmenování zní Saw Palmetto, pod tímto označením se také prodává. Tato palma má široké vějířovité listy a tmavě červené plody (peckovice), ze kterých se vyrábí účinný extrakt.

Saw palmetto je doporučováno jako doplněk při léčbě zvětšené – benigní hyperplazie prostaty (BPH) a/nebo její zánětech. Dále se v přípravcích s oblibou používá pro své mírné močopudné účinky a jako antiseptikum. Rostlina obsahuje mimo jiné volné i esterifikované mastné kyseliny (kyselina kaprylová, laurová, palmitová, olejová, myristová, stearová a jejich estery), triglyceridy, fytosteroly (β-sitosterol, stigmasterol, kampesterol, daucosterol), flavonoidy a polysacharidy. (zdroj)

Je dokázáno, že extrakt z plodů této rostliny redukuje noční močení a zvyšuje míru toku moči na 50%. Dvojitě zaslepená, placebem kontrolovaná studie vyhodnotila hormonální účinky extraktu Serenoa repens podávaného mužem s BPH po 3 měsíce. Studie prokázala, že extrakt měl estrogenní a antiprogesterogénny účinek. Ukázalo se, že kapronové extrakt z bobulí má antiandrogenní vlastnosti, a to inhibicí enzymu 5α-reduktázy (Bressler R. Herb-drug interactions, Interactions between Saw palmetto and prescription medications. Geriatrics 2005; 60(11): 32).

Čti více o Saw Palmetto.

💡 Kopřiva

Kopřiva dvoudomá

Druhým důležitým komponentem Prostanaxu je extrakt z kořene kopřivy dvoudomé. Tato rostlinka je výborná zejména na pročištění těla, protože podporuje vylučování a působí také močopudně. Takto se z těla dostane velké množství toxinů.

Má však zásluhu i na tom, že toxiny také přímo odbourává, čímž detoxikuje zejména játra a trávicí trakt. Podporuje činnost žlučníku a produkci moči. Působí protizánětlivě a pozitivně ovlivňuje vylučovací funkci ledvin i funkci močového ústrojí…(čti více v našem článku)

💡 Zinek - Zn

Zinek minerál

Zinek pozitivně ovlivňuje správný vývoj a funkci pohlavních orgánů a prostaty. Potence a plodnost jsou také závislé na jeho příjmu. Hotovo. Už jen tyto 2 věty musí přinutit každého muže zbystřit pozornost a začít se poohlížet po vhodných zdrojích zinku v potravě (prozradím: nejvíce ho najdete mořských plodech jako jsou ústřice, kraby a humry, také v červeném mase, v luštěninách, zelenině, ořeších a semenech , případně v mléce a mléčných výrobcích). Pomocnou ruku však nabízejí i vhodné doplňky stravy (i Prostanax například).

Velmi důležitým úkolem zinku v lidském těle je i stabilizace hladiny pohlavních hormonů v těle (testosteron …). A dále, víte, že vysoká koncentrace zinku (0,25 mg / ml) se nachází v ejakulátu? Proto pokud muž trpí jeho nedostatečným příjmem, může to u něj vést až k neplodnosti nedostatek může vést až k neplodnosti.(zdroj) Prostanax obsahuje tento důležitý minerál v ideálním množství (to jest v 1 kapsli je to 100% doporučené denní dávky).

Schválené zdravotní tvrzení podle platných nařízení EU: Přispívá k normálnímu metabolismu kyselin, zásad, sacharidů, makroživin, mastných kyselin, vitamínu A, syntéze bílkovin a pomáhá také k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů, pokožky, zraku a imunitního systému.

Podívat se v eshopu

Účinky podle výrobce

Prostanax ✅ díky ideální kombinaci přírodních látek s prokázaným pozitivním účinkem na prostatu. Podle výrobce:

 • příznivě působí na správnou funkci prostaty
 • také na fungování močového ústrojí
 • na zachování reprodukční schopnosti
 • a současně podporuje růst vlasů
 • pozitivně ovlivňuje produkci mužských pohlavních hormonů
 • a přispívá k prevenci zánětů prostaty, to znamená
 • pomáhá potlačit častější nucení na močení
 • slabý proud moči, přerušované močení či návštěvy toalety v noci

Podívat se v eshopu

Pro koho je produkt určen?

Prostanax je tedy určen všem ♂ mužům, kteří hledají špičkový výživový doplněk s příznivým vlivem na prostatu (zvětšená prostata, záněty …) a močové ústrojí.

💡 Zvětšená prostata - BPH

Zvětšená prostata BPHBPH (benigní hyperplazie prostaty) je proliferativní onemocnění neznámé etiologie (nezhoubné bujení buněk z neznámé příčiny) vyskytující se zejména u starších mužů. Jde o chronické onemocnění, které sice neohrožuje život, ale pacientům jeho příznaky podstatně zhoršují kvalitu života. Ze statistik vyplývá, že 60% mužů ve věku 60 let má jistý stupeň příznaků z dolních močových cest a závažný více než 28% mužů nad 70 let (zdroj).

Zvětšená prostata se projevuje zejména slabým proudem moči, nucením na moč (zejména v noci), inkontinencí, nedokonalým vyprazdňováním močového měchýře a opakujícími se záněty močových cest. Tyto příznaky souvisejí zejména se zúžením močové trubice nebo i poškozením močového měchýře. Ten postupně ztrácí svou funkci a výsledkem je jeho neúplné vyprazdňování.

Použití rostlinných preparátů, které obsahují extrakt Serenoa repens (a/nebo i extrakt z pylu jílku či Pygeum africanum) snižují symptomy PBH (zdroj). Takové přípravky jsou dobře tolerovatelné s minimem nežádoucích účinků a bývají lékem 1. volby u nemocných s lehkým až středním stupněm prostatických potíží.

Kolik stojí Prostanax (cena + dostupné balení)

Pokud jste se rozhodli pro výživový doplněk Prostanax, tak nejvýhodněji ho dostanete koupit prostřednictvím oficiálního eshopu pro muže ✅ Zerex.cz. Přípravek zatím není distribuován v lékárnách, ale pokud by se to i v dohledné době změnilo, silně pochybuji o tom, že by byl v lepší ceně či jiných výhodnějších podmínkách. Přes internet je to pohodlnější, dělám to tak já a spousta dalších lidí.

💡 TIP na produkt - Prostanax
Prostanax recenze
 • 60 kapslí v balení (10,80 Kč za 1 kapsli, 324,50 Kč za měsíční kúru)
 • má prokazatelně pozitivní vliv na prostatu a močové cesty
 • další pozitivní účinky (potence, reprodukce, detoxikace, vlasy, nehty)
 • obsahuje Saw Palmetto + kopřivu a zinek
 • bez nežádoucích účinků, vhodný k dlouhodobému užívání
 • použity jsou pouze kvalitní suroviny v koncentrované podobě
649 Kč

💡 TIP č.1: velmi rychlé doručení (většinou do 2 dnů)💡 TIP č.2: časté akce a slevy

Užívání a dávkování přípravku

 • doporučené dávkování: 1 kapsle denně
 • kapsli je třeba zapít dostatečným množstvím tekutiny
 • doporučuji užívat v pevně stanoveném čase (tělo si snadněji zvykne na příjem aktivních látek přípravku)

Vedlejší účinky a upozornění

 • Není určeno pro: Děti, ženy a osoby alergické na látky obsažené ve výživovém doplňku
 • Nežádoucí účinky: V souvislosti s přípravkem nebyly pozorovány ani hlášeny žádné nežádoucí vedlejší účinky.
 • Upozornění: Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením, skladujte při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí.
 • Upozornění: Prostanax není lék a není ani náhradou pestré a rozmanité stravy, nepřekračujte doporučenou denní dávku (příbalový leták)

Největší výhody Prostanaxu z mého pohledu

 • vysoký obsah extraktu Saw Palmetta (320 mg v 1 tobolce) – známé a ověřené rostliny na prostatu
 • kromě příznivého účinku na prostatu mu lze přičíst i příznivý vliv na močové cesty, potenci, dokonce i růst vlasů
 • vhodný k dlouhodobému užívání
 • bez jakýchkoliv vedlejších účinků
 • snadné užívání, stačí jedna tabletka denně
 • výživový doplněk je schválen, testován v laboratoři

Zkušenosti s užíváním

Je to jednoduché, stačí si zvyknout, že vždy ráno spolknete před snídaní 1 tabletku Prostanaxu a víte, že děláte dobrou věc pro svou prostatu. Přesně jako já. Prostanax jsem takto užíval přesně půl roku (a spotřeboval jsem 3 balení přípravku). Řeknu vám však jednu věc narovinu: neočekával jsem žádné zázraky a neměl přehnané očekávání.  O to více jsem byl překvapen, že Prostanax tak intenzivně zapůsobil a to už docela rychle – v průběhu třetího týdne , což připisuji zejména jeho složení a zejména vysokému obsahu Saw Palmetta v jedné dávce.

Proč jsem však Prostanax začal užívat

Nuž, věk přibývá i těm nejskvělejším Supermanem a problémy s prostatou ergo močením postihují stále více mužů v určitém věku. Bohužel i u mě to bylo tak, nepatřím sice zrovna k nejstarším ročníkem, ale první příznaky se již začaly projevovat. Překvapilo mě, že stále častěji jsem musel chodit na záchod uprostřed noci, co mi moje krásná a o několik let mladší partnerka vždy okomentovala slovy: “Už s tím něco dělej a neproducíruj se po nocích stále”. Také jsem pocítil, že i se samotným močením není všechno úplně v pořádku. Slabší proud moči než obvykle a přidal se i pocit “nevyčúranosti” (spolutrpící muži jistě vědí o čem mluvím). Jednoduše, už bylo načase něco s tím dělat.

Výsledek užívání Prostanaxu?

Co-to už jsem naznačil –  již v průběhu 3. týdne jsem pocítil první účinky , hlavně při problémech s močením. Další týdny se to jen zlepšovalo, ustaly pravidelné noční návštěvy toalety. Co mě v dobrém zaskočilo: všiml jsem si i to, že moje vlasy zhoustly a vypadaly zdravější. Nehty totéž. Já vím, že to může vyznít někomu směšné, ale díky tomu, že se mi takto fajn polepšilo jsem se začal cítit i psychicky lépe.

Další zkušenosti

Protože se jedná o nový přípravek, zkušeností s jeho užíváním na internetu velmi nenajdete. Proto uvádím postřehy od mužů, které jsou zveřejněny na stránce eshopu.

💡 Zkušenosti a hodnocení uživatelů

“Můj lékař mi po 50-tce doporučil produkty na prostatu jako prevenci … Nevěděl jsem že to opravdu potřebuji dokud jsem ho nezačal brát. Opravdu jsem pocítil změnu … Teď už ho mám vždy po ruce.”…tvrdí na stránce uživatel Petr.

“Hledal jsem něco na vypadávání vlasů a natrefil jsem na Prostanax 🙂 V životě bych neřekl, že něco, co ovlivňuje prostatu zároveň ovlivňuje i růst vlasů. Tak jsem zkusil a mám opravdu pocit, že vlasy padají méně … S prostatou zatím problémy nemám tak nevím :-)”…říká Ivo.

Prostanax a moje doporučení na závěr

Jak zhodnotit Prostanax na závěr mé recenze? Inu, za mě mohu říci, že právě tento přípravek mi pomohl v oblasti, při které dokáže “naříkat, vždyť” mnoho mužů. Za to jsem opravdu vděčný. Možná se vám bude zdát, že cena přípravku je o něco vyšší. Tuto malou nevýhodu však v pohodě “skryje do kapsy” jeho kvalita a prokazatelné účinky. Také však třeba počítat s tím, že doba nástupu účinku je individuální a je závislá zejména na věku a zdravotního či psychického stavu člověka. Udělejte to jako já, neočekávejte na úvod zázraky a nakonec budete možná příjemně překvapeni jak rychle a efektivně Prostanax zabral i vám.

Prostanax koupíte pohodlně online přes internet a to prostřednictvím oficiálního eshopu ✅ Zerex.cz. Cena za 2-měsíční balení 60 kapslí v tomto obchodě je 649 Kč.

Použité zdroje informací:

💡 Mohlo by vás zajímat (moje recenze na Bioporadce.cz):

 • Otestoval jsem ZEREX – trojici doplňků na erekci a ejakulaci – skvělé účinky za výbornou cenu (velká recenze)
 • Zerex Extralong – pilulky na oddálení ejakulace a lepší výdrž (mé zkušenosti)
 • Zerex Ultragold – recenze přípravku na kvalitní erekci a zvýšené libido na dlouhou dobu (mé zkušenosti)
 • Zerex Klasik – vyzkoušel jsem známé pilulky na rychlou a kvalitní erekci (mé zkušenosti)
Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

Prostanax - koncentrovaný přípravek pro lepší péči o prostatu a další "mužské záležitosti" (reprodukce, potence, růst vlasů).

4.4

Prostanax recenze

✅ Cena: 649 Kč
✅ Balení: 60 kapslí
✅ Dávkování: 1 kapsle denně po jídle

Chci Prostanax
Zerex.cz
Vývoj ceny Prostanax

Mohly by vás také zajímat

názevUrčení and Nevýhodyprodejcecena
60 kapslí
Prostalex
Prostalex - recenze
➡️ výživový doplněk pro podporu zdraví prostaty a močových cest
➡️ obsahuje komplex přírodních látek
✅ základ přípravku je extrakz ze Saw Palmetto
✅ bez vedlejších účinků vhodný k dlouhodobému užívání
Nutraceutics.cz - eshop

⭐️ vynikající ceny
⭐️ doprava jen 39 Kč (při 2 kusech doprava zdarma)
⭐️ doručení do 24 hodin
💰 Sleva Nyní sleva 30% na nákup

319 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze
60 kapslí
Prostaxin
Prostaxin - recenze
➡️ výživový doplněk pro prostatu
✅ bezpečné přírodní složení
✅ saw palmetto, lykopen, selen, zinek
✅ vyrobené v Norsku
✅ k objednávce PSA test zdarma (hladina prostatického antigenu)
Prostaxin.cz - eshop

⭐️ první balení na 30 dní zdarma
⭐️ věrnostní program - automatické zasílání 2-měsíčního balení s dopravou zdarma

599 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze

Autor článku
Profilový obrázek

Jsem Peter Kacián a již 10 let zkoumám původ mužských sexuálních problémů, hlavně erektilní dysfunkce a poruchy erekce. Testuji postupy a výživové doplňky, pomocí kterých lze tyto problémy odstraňovat. Tento web píšu proto, abych poradil, jak znovu dostat chuť na sex a jak pomoci odstranit snížené libido. Jelikož se mi už léta daří pomáhat přátelům, známým, ale i ostatním, kamarádi mě volají Erekce Guru.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..