Prostanax – vyzkoušel jsem mezi prvními špičkový přípravek na prostatu (podrobná recenze)

Petr Kacian Recenze 16. dubna 2018 0 Kapsle
Prostanax recenze
 • Balení: 60 kapslí
 • Dávkování: 1 kapsle denně po jídle
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeny do: Prostata

Zdraví a perfektní stav prostaty ovlivňuje i dobré psychické rozpoložení muže. Proč? Nyní nemluvím jen o problémech s močením jako následek zvětšené prostaty. Jde tu i o celkové zdraví a schopnost muže vést kvalitní intimní život. Doplněk výživy Prostanax z dílny výrobce známých tabletek pro každého muže (na erekci), je opravdová podpora normálního fungování prostaty. A nejen to, pozitivně ovlivňuje močové cesty a jistě nezanedbatelným plusem je i podpora růstu vlasů (další pýcha muže).

Prostanax jsou volně dostupné prášky, které si pohodlně zakoupíte bez předpisu i prostřednictvím originálního eshopu Zerex. Jelikož je to přírodní doplněk stravy, nemusíte se obávat žádných nežádoucích účinků, ani nějakého nepříznivého vlivu při dlouhodobém užívání.

O čem si řekneme v této recenzi? Tak zaprvé si přiblížíme jeho složení  (prozradím, obsahuje jednu z nejvyšších koncentrací extraktu ze Saw Palmetta, rostlinky, která má neuvěřitelně pozitivní vliv na prostatu, a která je i součástí mnoha léků).  Za druhé si ozřejmíme účinky Prostanaxu a řekneme jak ho správně užívat a dávkovat, aby bylo dosaženo co nejlepší výsledky. Jelikož jsem ho i sám vyzkoušel, z první ruky budete mít informace o tom, jak opravdu doplněk působí. Můžeme jít nato!

Prostanax - Kde koupit nejvýhodněji
Zerex.cz ⭐️ velmi rychlé doručení (většinou do 2 dnů)
⭐️ časté akce a slevy
649 Kč Do obchodu Zerex.cz

Složení

Prostanax – to je kvalita a vysoká koncentrace přírodních látek. Ve složení přípravku dominuje ✅ Saw Palmetto, originální rostlina (malá palma) pocházející z Ameriky – tradiční lék indiánů na prostatu a močové cesty.

Složení přípravku v 1 kapsli:

složkamnožstvíúčinky
Serenoa plazivá - Saw Palmetto (Serenoa repens) extrakt z plodů (4:1)320 mgpodpora správného fungování močového ústrojí a reprodukčního systému, pozitivní vliv na regulaci hladiny hormonů, štítnou žlázu, metabolismus, podporuje trávení
Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica) extrakt z kořene250 mgpřispívá k normální činnosti cévní soustavy, podporuje vylučování vody z organismu
Zinek (mléčnan zinečnatý)10 mg
(100% referenční výživové hodnoty)
pozitivně ovlivňuje funkci pohlavního ústrojí, tvorbu hormonů a má vliv na plodnost, přispívá také ke správné syntéze bílkovin a k udržení zdravých vlasů a nehtů

Přídavné látky: želatina (obal kapsle), hořečnaté soli mastných kyselin (protispékavá látka), oxid titaničitý (barvivo)

Aktivní látky přípravku

Každý, kdo se alespoň “otřel” o téma prostata, musel zaregistrovat rostlinku s podivným názvem Saw Palmetto. Co to vlastně je a proč funguje právě na prostatu a močové cesty? Tak na to se podíváme trošičku blíže. A nejen proto, že tvoří základ Prostanaxu.

💡 Saw Palmetto

Saw Palmetto - rostlina

Serenoa plazivá (Serenoa repens), jak se jí správně česky a latinsky říká, je malá zakrslá palma s jemně pilovitými listy rostoucí zejména na Floridě (ale najdete ji i jinde v subtropech). Její známější pojmenování zní Saw Palmetto, pod tímto označením se také prodává. Tato palma má široké vějířovité listy a tmavě červené plody (peckovice), ze kterých se vyrábí účinný extrakt.

Saw palmetto je doporučováno jako doplněk při léčbě zvětšené – benigní hyperplazie prostaty (BPH) a/nebo její zánětech. Dále se v přípravcích s oblibou používá pro své mírné močopudné účinky a jako antiseptikum. Rostlina obsahuje mimo jiné volné i esterifikované mastné kyseliny (kyselina kaprylová, laurová, palmitová, olejová, myristová, stearová a jejich estery), triglyceridy, fytosteroly (β-sitosterol, stigmasterol, kampesterol, daucosterol), flavonoidy a polysacharidy. (zdroj)

Je dokázáno, že extrakt z plodů této rostliny redukuje noční močení a zvyšuje míru toku moči na 50%. Dvojitě zaslepená, placebem kontrolovaná studie vyhodnotila hormonální účinky extraktu Serenoa repens podávaného mužem s BPH po 3 měsíce. Studie prokázala, že extrakt měl estrogenní a antiprogesterogénny účinek. Ukázalo se, že kapronové extrakt z bobulí má antiandrogenní vlastnosti, a to inhibicí enzymu 5α-reduktázy (Bressler R. Herb-drug interactions, Interactions between Saw palmetto and prescription medications. Geriatrics 2005; 60(11): 32).

Čti více o Saw Palmetto.

💡 Kopřiva

Kopřiva dvoudomá

Druhým důležitým komponentem Prostanaxu je extrakt z kořene kopřivy dvoudomé. Tato rostlinka je výborná zejména na pročištění těla, protože podporuje vylučování a působí také močopudně. Takto se z těla dostane velké množství toxinů.

Má však zásluhu i na tom, že toxiny také přímo odbourává, čímž detoxikuje zejména játra a trávicí trakt. Podporuje činnost žlučníku a produkci moči. Působí protizánětlivě a pozitivně ovlivňuje vylučovací funkci ledvin i funkci močového ústrojí…(čti více v našem článku)

💡 Zinek - Zn

Zinek minerál

Zinek pozitivně ovlivňuje správný vývoj a funkci pohlavních orgánů a prostaty. Potence a plodnost jsou také závislé na jeho příjmu. Hotovo. Už jen tyto 2 věty musí přinutit každého muže zbystřit pozornost a začít se poohlížet po vhodných zdrojích zinku v potravě (prozradím: nejvíce ho najdete mořských plodech jako jsou ústřice, kraby a humry, také v červeném mase, v luštěninách, zelenině, ořeších a semenech , případně v mléce a mléčných výrobcích). Pomocnou ruku však nabízejí i vhodné doplňky stravy (i Prostanax například).

Velmi důležitým úkolem zinku v lidském těle je i stabilizace hladiny pohlavních hormonů v těle (testosteron …). A dále, víte, že vysoká koncentrace zinku (0,25 mg / ml) se nachází v ejakulátu? Proto pokud muž trpí jeho nedostatečným příjmem, může to u něj vést až k neplodnosti nedostatek může vést až k neplodnosti.(zdroj) Prostanax obsahuje tento důležitý minerál v ideálním množství (to jest v 1 kapsli je to 100% doporučené denní dávky).

Schválené zdravotní tvrzení podle platných nařízení EU: Přispívá k normálnímu metabolismu kyselin, zásad, sacharidů, makroživin, mastných kyselin, vitamínu A, syntéze bílkovin a pomáhá také k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů, pokožky, zraku a imunitního systému.

Podívat se v eshopu

Účinky podle výrobce

Prostanax ✅ díky ideální kombinaci přírodních látek s prokázaným pozitivním účinkem na prostatu. Podle výrobce:

 • příznivě působí na správnou funkci prostaty
 • také na fungování močového ústrojí
 • na zachování reprodukční schopnosti
 • a současně podporuje růst vlasů
 • pozitivně ovlivňuje produkci mužských pohlavních hormonů
 • a přispívá k prevenci zánětů prostaty, to znamená
 • pomáhá potlačit častější nucení na močení
 • slabý proud moči, přerušované močení či návštěvy toalety v noci

Podívat se v eshopu

Pro koho je produkt určen?

Prostanax je tedy určen všem ♂ mužům, kteří hledají špičkový výživový doplněk s příznivým vlivem na prostatu (zvětšená prostata, záněty …) a močové ústrojí.

💡 Zvětšená prostata - BPH

Zvětšená prostata BPHBPH (benigní hyperplazie prostaty) je proliferativní onemocnění neznámé etiologie (nezhoubné bujení buněk z neznámé příčiny) vyskytující se zejména u starších mužů. Jde o chronické onemocnění, které sice neohrožuje život, ale pacientům jeho příznaky podstatně zhoršují kvalitu života. Ze statistik vyplývá, že 60% mužů ve věku 60 let má jistý stupeň příznaků z dolních močových cest a závažný více než 28% mužů nad 70 let (zdroj).

Zvětšená prostata se projevuje zejména slabým proudem moči, nucením na moč (zejména v noci), inkontinencí, nedokonalým vyprazdňováním močového měchýře a opakujícími se záněty močových cest. Tyto příznaky souvisejí zejména se zúžením močové trubice nebo i poškozením močového měchýře. Ten postupně ztrácí svou funkci a výsledkem je jeho neúplné vyprazdňování.

Použití rostlinných preparátů, které obsahují extrakt Serenoa repens (a/nebo i extrakt z pylu jílku či Pygeum africanum) snižují symptomy PBH (zdroj). Takové přípravky jsou dobře tolerovatelné s minimem nežádoucích účinků a bývají lékem 1. volby u nemocných s lehkým až středním stupněm prostatických potíží.

Kolik stojí Prostanax (cena + dostupné balení)

Pokud jste se rozhodli pro výživový doplněk Prostanax, tak nejvýhodněji ho dostanete koupit prostřednictvím oficiálního eshopu pro muže ✅ Zerex.cz. Přípravek zatím není distribuován v lékárnách, ale pokud by se to i v dohledné době změnilo, silně pochybuji o tom, že by byl v lepší ceně či jiných výhodnějších podmínkách. Přes internet je to pohodlnější, dělám to tak já a spousta dalších lidí.

💡 TIP na produkt - Prostanax
Prostanax recenze
 • 60 kapslí v balení (10,80 Kč za 1 kapsli, 324,50 Kč za měsíční kúru)
 • má prokazatelně pozitivní vliv na prostatu a močové cesty
 • další pozitivní účinky (potence, reprodukce, detoxikace, vlasy, nehty)
 • obsahuje Saw Palmetto + kopřivu a zinek
 • bez nežádoucích účinků, vhodný k dlouhodobému užívání
 • použity jsou pouze kvalitní suroviny v koncentrované podobě

💡 TIP č.1: velmi rychlé doručení (většinou do 2 dnů)💡 TIP č.2: časté akce a slevy

Užívání a dávkování přípravku

 • doporučené dávkování: 1 kapsle denně
 • kapsli je třeba zapít dostatečným množstvím tekutiny
 • doporučuji užívat v pevně stanoveném čase (tělo si snadněji zvykne na příjem aktivních látek přípravku)

Vedlejší účinky a upozornění

 • Není určeno pro: Děti, ženy a osoby alergické na látky obsažené ve výživovém doplňku
 • Nežádoucí účinky: V souvislosti s přípravkem nebyly pozorovány ani hlášeny žádné nežádoucí vedlejší účinky.
 • Upozornění: Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením, skladujte při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí.
 • Upozornění: Prostanax není lék a není ani náhradou pestré a rozmanité stravy, nepřekračujte doporučenou denní dávku (příbalový leták)

Největší výhody Prostanaxu z mého pohledu

 • vysoký obsah extraktu Saw Palmetta (320 mg v 1 tobolce) – známé a ověřené rostliny na prostatu
 • kromě příznivého účinku na prostatu mu lze přičíst i příznivý vliv na močové cesty, potenci, dokonce i růst vlasů
 • vhodný k dlouhodobému užívání
 • bez jakýchkoliv vedlejších účinků
 • snadné užívání, stačí jedna tabletka denně
 • výživový doplněk je schválen, testován v laboratoři

Zkušenosti s užíváním

Je to jednoduché, stačí si zvyknout, že vždy ráno spolknete před snídaní 1 tabletku Prostanaxu a víte, že děláte dobrou věc pro svou prostatu. Přesně jako já. Prostanax jsem takto užíval přesně půl roku (a spotřeboval jsem 3 balení přípravku). Řeknu vám však jednu věc narovinu: neočekával jsem žádné zázraky a neměl přehnané očekávání.  O to více jsem byl překvapen, že Prostanax tak intenzivně zapůsobil a to už docela rychle – v průběhu třetího týdne , což připisuji zejména jeho složení a zejména vysokému obsahu Saw Palmetta v jedné dávce.

Proč jsem však Prostanax začal užívat

Nuž, věk přibývá i těm nejskvělejším Supermanem a problémy s prostatou ergo močením postihují stále více mužů v určitém věku. Bohužel i u mě to bylo tak, nepatřím sice zrovna k nejstarším ročníkem, ale první příznaky se již začaly projevovat. Překvapilo mě, že stále častěji jsem musel chodit na záchod uprostřed noci, co mi moje krásná a o několik let mladší partnerka vždy okomentovala slovy: “Už s tím něco dělej a neproducíruj se po nocích stále”. Také jsem pocítil, že i se samotným močením není všechno úplně v pořádku. Slabší proud moči než obvykle a přidal se i pocit “nevyčúranosti” (spolutrpící muži jistě vědí o čem mluvím). Jednoduše, už bylo načase něco s tím dělat.

Výsledek užívání Prostanaxu?

Co-to už jsem naznačil –  již v průběhu 3. týdne jsem pocítil první účinky , hlavně při problémech s močením. Další týdny se to jen zlepšovalo, ustaly pravidelné noční návštěvy toalety. Co mě v dobrém zaskočilo: všiml jsem si i to, že moje vlasy zhoustly a vypadaly zdravější. Nehty totéž. Já vím, že to může vyznít někomu směšné, ale díky tomu, že se mi takto fajn polepšilo jsem se začal cítit i psychicky lépe.

Další zkušenosti

Protože se jedná o nový přípravek, zkušeností s jeho užíváním na internetu velmi nenajdete. Proto uvádím postřehy od mužů, které jsou zveřejněny na stránce eshopu.

💡 Zkušenosti a hodnocení uživatelů

“Můj lékař mi po 50-tce doporučil produkty na prostatu jako prevenci … Nevěděl jsem že to opravdu potřebuji dokud jsem ho nezačal brát. Opravdu jsem pocítil změnu … Teď už ho mám vždy po ruce.”…tvrdí na stránce uživatel Petr.

“Hledal jsem něco na vypadávání vlasů a natrefil jsem na Prostanax 🙂 V životě bych neřekl, že něco, co ovlivňuje prostatu zároveň ovlivňuje i růst vlasů. Tak jsem zkusil a mám opravdu pocit, že vlasy padají méně … S prostatou zatím problémy nemám tak nevím :-)”…říká Ivo.

Prostanax a moje doporučení na závěr

Jak zhodnotit Prostanax na závěr mé recenze? Inu, za mě mohu říci, že právě tento přípravek mi pomohl v oblasti, při které dokáže “naříkat, vždyť” mnoho mužů. Za to jsem opravdu vděčný. Možná se vám bude zdát, že cena přípravku je o něco vyšší. Tuto malou nevýhodu však v pohodě “skryje do kapsy” jeho kvalita a prokazatelné účinky. Také však třeba počítat s tím, že doba nástupu účinku je individuální a je závislá zejména na věku a zdravotního či psychického stavu člověka. Udělejte to jako já, neočekávejte na úvod zázraky a nakonec budete možná příjemně překvapeni jak rychle a efektivně Prostanax zabral i vám.

Prostanax koupíte pohodlně online přes internet a to prostřednictvím oficiálního eshopu ✅ Zerex.cz. Cena za 2-měsíční balení 60 kapslí v tomto obchodě je 649 Kč.

Použité zdroje informací:

💡 Mohlo by vás zajímat (moje recenze na Bioporadce.cz):

 • Otestoval jsem ZEREX – trojici doplňků na erekci a ejakulaci – skvělé účinky za výbornou cenu (velká recenze)
 • Zerex Extralong – pilulky na oddálení ejakulace a lepší výdrž (mé zkušenosti)
 • Zerex Ultragold – recenze přípravku na kvalitní erekci a zvýšené libido na dlouhou dobu (mé zkušenosti)
 • Zerex Klasik – vyzkoušel jsem známé pilulky na rychlou a kvalitní erekci (mé zkušenosti)

Výhody

 • pozitivně ovlivňuje močovou soustavu
 • přispívá k normální reprodukční schopnosti
 • podporuje růst vlasů
 • koncentrované složení
Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

Prostanax - koncentrovaný přípravek pro lepší péči o prostatu a další "mužské záležitosti" (reprodukce, potence, růst vlasů).

4.4

Prostanax recenze

✅ Cena: 649 Kč
✅ Balení: 60 kapslí
✅ Dávkování: 1 kapsle denně po jídle

Chci Prostanax
Vývoj ceny Prostanax

Mohly by vás také zajímat

název Určení and Nevýhody prodejce cena
60 tablet
Prostenal Forte 60 tbl. Prostenal Forte 60 tbl.
➡️ výživový doplněk
➡️ pozitivní vliv na prostatu a močové cesty
✅ výborné složení, zejména vysoký obsah saw palmetto
✅ dlouhodobé působení přípravku bez vedlejších účinků
ProZdravi.cz - eshop

⭐️ desetitisíce pozitivních hodnocení zákazníky
⭐️ více než 200 výdejních míst po celé ČR
⭐️ blesková doprava, zboží může být doručeno ještě tentýž den
⭐️ cena dopravy zdarma při objednávce nad 1500 Kč

399 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze
60 kapslí
Prostalex Prostalex - recenze
➡️ výživový doplněk pro podporu zdraví prostaty a močových cest
➡️ obsahuje komplex přírodních látek
✅ základ přípravku je extrakz ze Saw Palmetto
✅ bez vedlejších účinků vhodný k dlouhodobému užívání
Nutraceutics.cz - eshop

⭐️ vynikající ceny
⭐️ doprava jen 39 Kč (při 2 kusech doprava zdarma)
⭐️ doručení do 24 hodin
💰 Sleva Nyní sleva 30% na nákup

319 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze
60 kapslí
Prostaxin Prostaxin - recenze
➡️ výživový doplněk pro prostatu
✅ bezpečné přírodní složení
✅ saw palmetto, lykopen, selen, zinek
✅ vyrobené v Norsku
✅ k objednávce PSA test zdarma (hladina prostatického antigenu)
Prostaxin.cz - eshop

⭐️ první balení na 30 dní zdarma
⭐️ věrnostní program - automatické zasílání 2-měsíčního balení s dopravou zdarma

499 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze

Autor článku

Jsem Peter Kacián a již 10 let zkoumám původ mužských sexuálních problémů, hlavně erektilní dysfunkce a poruchy erekce. Testuji postupy a výživové doplňky, pomocí kterých lze tyto problémy odstraňovat. Tento web píšu proto, abych poradil, jak znovu dostat chuť na sex a jak pomoci odstranit snížené libido. Jelikož se mi už léta daří pomáhat přátelům, známým, ale i ostatním, kamarádi mě volají Erekce Guru.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.