Zerex Enzemax na podporu trávení a správné funkce jater (podrobná recenze)

Erik Havlík Recenze 16. září 2020 0
Zerex Enzemax
 • Balení: 60 kapslí
 • Dávkování: 1 kapsle 2 x denně
 • Dostupnost: Skladem
349 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Zerex.cz

Zerex Enzemax jsou tabletky známé a ověřené značky, jejichž cílem je zlepšit vaše trávení. Jak? Jednoznačně prostřednictvím silného složení zahrnujícího extrakty rostlin, které od nepaměti blahodárně působí na naše trávicí ústrojí. Jaké to jsou? Tak to vám prozradím právě v této recenzi, kde se však také dozvíte více io jeho účincích, správném dávkování a užívání…

Určitě vás však budou zajímat i reálné zkušenosti (moje) s jeho užíváním a informace odkud si ho dokážete pohodlně a rychle opatřit (iv jaké ceně a balení). Můžeme jít na to.

Zerex Enzemax - Kde koupit nejvýhodněji
Zerex.cz ⭐️ velmi rychlé doručení (většinou do 2 dnů)
⭐️ časté akce a slevy
349 Kč Do obchodu Zerex.cz

Složení Zerex Enzemax

Zerex Enzemax má opravdu kvalitě koncentrované přírodní složení, přičemž každá z aktivních složek přípravku je ve vysoké farmaceutické kvalitě. Jsou to látky – výtažky z tradičních léčivých rostlin, které jsou typicky zaměřeny na trávení. Konkrétně je to ✅ ostropestřec mariánský,pampeliška lékařská,černé psyllium,výtažek z černého pepře, ✅ chlorella (zelená řasa), ✅ rakytník řešetlákový a ✅ aloe vera.

Složení v 1 dávce:

složkamnožství
Ostropestřec mariánský (Silybum marianum), extrakt ze semene (30:1)100 mg
Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides), extrakt z plodu (10:1)30 mg
Smetanka lékařská (Taraxacum officinale), extrakt z kořene (4:1)240 mg
Černé psyllium (Plantago ovata)200 mg
Chlorella pyrenoidosa200 mg
Aloe vera (Aloe barbadensis, Miller), extrakt z listů (200:1)40 mg
Černý pepř (Piper nigrum), extrakt z plodu (25:1)6 mg

Nejvýznamnější složky přípravku podrobněji:

✅ Ostropestřec mariánský

💡 Silybum mariánské

Silybum marianum - Ostropestřec mariánskýOstropestřec mariánský, ostropestřec či Silybum mariánské (Silybum marianum) je léčivá bylinka, která je nejvíce známá svým blahodárným vlivem na játra. A to z několika ohledů. Pomáhá při chronických chorobách jater, chrání ji při dlouhodobém užívání léků a přispívá také k rychlejší obnově jaterních buněk.

No celkem významná je i při trávení, které podporuje tím, že ho zrychluje a zlepšuje (semena a plody jsou bohaté na vlákninu). To znamená pravidelné vylučování a pročišťování celého trávicího traktu. Také se využívá při poruchách tvorby žluči a onemocněních sleziny, které rovněž mohou zhoršovat trávení.

👍 O ostropestřec mariánský si pozorně více v našem článku:Ostropestřec mariánský – pozitivní účinky na cholesterol, tlak, játra + užívání

✅ Smetanka lékařská

💡 Smetanka lékařská

Smetanka lékařskáSmetanka lékařská (Taraxacum officinale) je rostlina, kterou zná každý a roste doslova za každým rohem. No ne každý však ví, že má řadu blahodárných účinků na náš organismus, o kterých věděli už naše babičky.

V lidovém léčitelství se smetanka lékařská dosud používá při zánětech močových cest, zánětech ledvin a ledvinových kamenech. Rovněž však i při žaludečních potížích, překyselení žaludku, nechutenství i zácpě. Významný je její diuretický účinek, díky čemuž podporuje lepší vyplavování toxinů z našeho těla. Je to všechno? Zdaleka ne: snižuje hladinu krevního cukru, podporuje trávení (tvorbu žaludečních šťáv, urychluje hojení ran, působí detoxikačně, antioxidačně i fungicidně.

✅ Jitrocel indický

💡 Jitrocel indický

Jitrocel indickýJitrocel indický (Plantago ovata), jinak psyllium, je jednoletá bylinka pocházející z Indie. Drobné sivastoružové oválné semena jsou neuvěřitelným zdrojem rozpustné vlákniny. Díky tomu je jedním z nejoblíbenějších prostředků na zlepšení funkce střev (podpora pravidelného vyprazdňování). Rovněž však podporuje snižování cukru a cholesterolu v krvi. Je vhodné i pro boj s nadbytečnými kilogramy. Čistí a podporuje trávicí ústrojí, podporuje činnost střevní mikroflóry. Černé psyllium narozdíl od klasického “bílého” psyllia, je vlastně celé semeno spolu s obalem. Nemá takový bobtnavý účinek, ale má lepší pročišťující účinky.

👍 O psylliu si pozorně více v našem článku: Psyllium – ideální zdroj vlákniny pro organismus, nejdokonalejší detox jaký příroda nabízí, dobrý i na hubnutí

✅ Černý pepř

💡 Černý pepř

Černý pepř - Piper nigrumExtrakt z černého pepře (Pepřovník černý, Piper nigrum) má velmi silné antioxidační účinky a je známé aditivum, které urychluje a zlepšuje vstřebávání ostatních účinných látek nacházejících se v různých přípravcích. Jinak také urychluje proces látkové výměny a povzbuzuje činnost trávicích enzymů a snižuje výskyt žaludečních vředů.

Koření obsahuje velké množství pryskyřice a éterických olejů, které dráždí sliznice, podporují trávení a zmírňují žaludeční potíže i nadýmání. Určitě je i vám známý fakt, že pepř patří mezi nejčastěji používané koření vůbec a najdeme napříč tradičním kuchyním celého světa.

✅ Chlorella

💡 Chlorella pyrenoidosa

chlorella prášekChlorella pyrenoidosa je zelená řasa, která je známá svým skvělým probiotickým účinkem na naši střevní mikroflóru. Mezi další významné účinky chlorelly patří i podpora imunity, zvýšení vitality a dodání energie, detoxikace a očištění organismu od škodlivých látek a toxinů a také ochrana těla před volnými radikály a předčasným stárnutím (výborný antioxidant).

Působí proti vzniku zácpy v případě dlouhodobého užívání a také perfektně tlumí chuť na sladké a slané. Velmi vhodné je také její užívání například i při kolice či vředech.

👍 O chlorelle si pozorně více v našem článku: Mé zkušenosti s Chlorellou – účinky, imunita, hubnutí, ceny a kde ji koupit

✅ Rakytník

💡 Rakytník řešetlákový

Rakytník řešetlákový - rostlinaRakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides) je v mnoha ohledech výjimečná rostlina (strom). Díky svým plodům, které jsou doslova plné prospěšných látek, nachází uplatnění v mnoha oblastech lidského zdraví.

Rakytník řešetlákový tak podporuje přirozenou imunitu organismu, je vhodný i jako prevence chřipky, rýmy, kašle a různých viróz, Má i výraznou antimikrobiální aktivitu protože látky obsažené v plodech rakytníku zabraňují růstu více druhů škodlivých bakterií. Podporuje také tvorbu žluči a trávicích enzymů a tak mimo jiné zlepšuje trávení a zajišťuje pravidelné vyprazdňování.

👍 O Rakytník řešetlákový si pozorně více v našem článku: Rakytník řešetlákový – bomba pro zdraví, která podpoří imunitu, trávení a zlepší zdraví pokožky a vlasů

✅ Aloe

💡 aloe vera

Aloe vera rostlinaAloe pravá (Aloe vera) je známá sukulentní rostlina, která pochází subtropických a tropických oblastí. Našemu tělu prospívá v různých formách. Zvenku jsou to různé krémy a masti na pokožku a zevnitř gely a šťávy na pití, jejichž pomoc spočívá zejména ve zlepšení funkce trávicího traktu, ale také cukrovce, kožních problémech a posílení obranyschopnosti organismu.

Co se týče trávení je aloe “vítaná” pomoc při chronické zácpě, jako povzbuzovač správné peristaltiky střev, pomáhá při pálení žáhy, gastritidě, problémech se slinivkou, při vředech, při akutních průjmech, při problémech s játry…

 

Hlavní účinky Zerex Enzemax

 • podpora normální činnosti trávicího ústrojí a střev
 • zlepšení stavu normální střevní mikroflóry
 • zdravé trávení a pomoc při nadýmání (plynatosti)
 • podpora správné peristaltiky střev
 • podpora přirozené funkce jater

 

💡 TIP na produkt - Zerex Enzemax
Zerex Enzemax
➡️ doplněk výživy na podporu trávení
✅ koncentrované přírodní složení
✅ blahodárný vliv na zažívání a játra
✅ ověřený výrobce
✅ poměr cena a kvalita
349 Kč

💡 TIP č.1: velmi rychlé doručení (většinou do 2 dnů)💡 TIP č.2: časté akce a slevy

 

Pro koho je určen – použití

Zerex Enzemax je výživový doplněk s komplexním zaměřením na podporu trávení a správné funkce jater a je proto   určen všem (18+), kteří “řeší” svou trávicí soustavu  , A které trápí například častěji nadýmání či jiné problémy se zažíváním. V případě potřeby se však o vhodnosti užívání tohoto přípravku klidně poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

 

Dávkování a užívání

 • doporučená denní dávka: 💊 1 kapsle 2x denně
 • tobolky se užívají vcelku a samozřejmě jejich třeba zapít dostatečným množstvím tekutiny

 

Zerex Enzemax – nežádoucí vedlejší účinky a upozornění

 • Vedlejší účinky: přípravek má obvykle bezproblémové užívání bez projevů nežádoucích vedlejších účinků (konkrétně výrobce neuvádí žádné potíže), malé riziko tak představuje pouze možná alergická reakce na některou z látek ve složení
 • Skladování: v temnu a suchu do teploty 25 °C a mimo dosah dětí
 • Upozornění: Zerex Enzemax je výživový doplněk, určitě ne lék, ani náhrada pestré a rozmanité stravy, nepřekračujte prosím doporučenou denní dávku

 

Kontraindikace a možné interakce

S užíváním Zerex Enzemax se podle výrobce také nespojují žádná rizika a nejsou známy ani možné kontraindikace či interakce s léky. To však neznamená, že jistá omezení v užívání tohoto přípravku neexistují. O co jde?

 • možná reakce z přecitlivělosti nebo alergie, v takovém případě hned přerušte dávkování a poraďte se o dalším postupu s lékařem či lékárníkem
 • přípravek není určen pro děti nebo dospívající uživatelů, minimální věk je 18+
 • neužívejte Zerex Enzemax společně s jinými přípravky, doplňky výživy s podobným složením nebo zaměřením
 • přípravek není vhodný pro ženy v těhotenství a při kojení

 

Cena a dostupné balení

Zerex Enzemax se momentálně prodává jako základní 💊 60 taštičkové balení, které vám však naprosto pohodlně postačí při plné dávce 2 tablety denně na celý měsíc nepřetržitého užívání.

💡 TIP na produkt - Zerex Enzemax
Zerex Enzemax
 • výživový doplněk na podporu trávení a správné funkce jater
 • koncentrované složení s látkami ve farmaceutické kvalitě
 • je vhodný i na dlouhodobější užívání
 • nemá žádné známé vedlejší nebo negativní nežádoucí účinky
 • dostupný bez předpisu u ověřeného prodejce (prémiová značka)
349 Kč

💡 TIP č.1: velmi rychlé doručení (většinou do 2 dnů)💡 TIP č.2: časté akce a slevy

 

Kde koupit?

Zerex Enzemax Nejlepší volbou je podle mě nákup online, přímo u oficiálního distributora. Takto zaručeně najdete:

✅ 100% -ní kvalitu a záruku pravosti produktu
✅ výbornou cenu a dostupnost přípravku (vždy je na skladě)
✅ spolehlivost a bezpečnost

Zerex Enzemax – kvalitní pilulky na podporu kloubů a kostí doporučuji nakoupit v ✅ Zerex.cz za adekvátní cenu 349 Kč.

 

Mé vlastní zkušenosti a hodnocení Zerex Enzemax

Já osobně nemám velký problém s trávením as pravidelným vyprazdňováním nápodobně. No jsou období, například blížící se svátky, kdy si dopřeji toho více než je nutné a pak se to projeví na zvýšené plynatosti a slabší zácpě. Zerex Enzemax tak užívám většinou preventivně 2 týdny před a 2 týdny poté a stále se mi to vyplatí – raději takto s pilulkami jak se potom cítit nekomfortně. Volím proto přírodní alternativu, pomocí které se mi daří těmto problémům úspěšně předcházet. Upřímně? Na našem trhu ne já tak mnoho přípravků, které mají obdobnou kvalitu jako právě recenzovaný Zerex Enzemax.

Výrobce výživových doplňků, který zastřešuje tuto značku, je již dostatečně známý svými doplňky. Ty patří ve svých kategoriích mezi ty nejlepší u nás (například Zerex Klasik, Extralong, Ultragold na podporu erekce, zda Prostanax pro správné fungování Prostaty).

 

Zkušenosti ostatních uživatelů (diskuse + fórum)

Jelikož Zerex Enzemax byl na trh uveden poměrně nedávno, hodně hodnocení a zkušeností s užíváním tohoto přípravku na internetu velmi nenajdete. Proto nyní uvedu alespoň několik z těch, které jsou zveřejněny na oficiální stránce Zerexu:

Zerex Enzemax - zkušenosti s užíváním přípravku

 

Výhody, které v přípravku vidím já

 • kvalitní přírodní přípravek s koncentrovaným složením
 • obsahuje složky, které podle několika studií mohou příznivě ovlivnit trávicí ústrojí a játra
 • je dostupný bez receptu a vyšetření u lékaře
 • nejsou známy žádné negativní vedlejší účinky – je tedy vhodný k dlouhodobému užívání
 • jednoduché – 2 tablety denně
 • výborný poměr kvalita / cena
 • ověřená značka Zerex
 • eshop – uživatelsky velmi přátelský, rychlé a diskrétní doručení

 

Nejčastější otázky a odpovědi, nebo co vás zajímá o Zerexe Enzemax

Jaké jsou nejčastější otázky, s nimiž jsem se setkal hlavně u svých známých a rodiny, co se týče užívání Zerex Enzemax z praktického hlediska? Pojďme se na ně podívat, přidal jsem samozřejmě i odpovědi na ně.

Jak Zerex Enzemax vlastně funguje?

Jednoduše. Všechny aktivní látky tohoto přípravku mají totiž ověřené účinky (vědecky potvrzeno) na celé trávicí ústrojí a některé i na játra (hlavně ostropestřec mariánský). Při méně vážných problémech se zažíváním jsou zkrátka bylinky nenahraditelné!

Má přípravek nějaké vedlejší účinky?

Zerex Enzemax nemá žádné známé vedlejší účinky vyplývající z jeho užívání. Citlivější jedinci snad mohou ojediněle horší zareagovat na příjem specifických látek například slabší bolestí hlavy. Je to však jen dočasný a krátkodobý problém, který zvykne sám od sebe rychle odeznít. Pokud se tak náhodou nestane, je třeba kontaktovat lékaře.

Kdy ho ideálně užívat a je to možné i dlouhodobě?

Já osobně ho doporučuji užívat hlavně preventivně abyste předešli nepříjemným problémům se zažíváním, ale samozřejmě bylinky obsažené v Zerexe Enzemax

 

Zerex Enzemax – celkové zhodnocení a moje doporučení na závěr

Pokud hledáte účinnou pomoc ověřených bylinek na zažívací trakt a tedy prostředek jak podpořit své normální trávení, bez většího zaváhání můžete sáhnout i po Zerexe Enzemax. Výhodu je, že obsahuje optimální kombinaci více složek v jediné tabletě, takže blahodárný účinek například s jednodruhovým bylinným čajem je tak několikrát znásoben.

Pozor však na jednu věc, není to žádný zázrak. Musíte si totiž uvědomit, že bez správné životosprávy vám žádné pilulky na trávení dlouhodobě nepomohou, proto je berte spíše jako podporu a nikoliv řešení zhoršeného stavu.

Pokud vás Zerex Enzemax zaujal i na základě této recenze a chcete ho vyzkoušet, doporučuji vám ho koupit ✅ přímo online z oficiálního eshopu výrobce Zerex.cz.

💡 TIP: vyberte si z výživových doplňků prémiové značky Zerex

➡️ Vyberte si z výživových doplňků prémiové značky Zerex na podporu erekce a prostaty:

 • na okamžitou podporu erekce Zerex Klasikviz recenzi
 • na předčasnou ejakulaci Zerex Extralongviz recenzi
 • na dlouhodobou podporu libida a erekce Zerex Ultragoldviz recenzi
 • na podporu zdravé prostaty Prostanaxviz recenzi
 • okamžitá podpora erekce – drink Zerex Shotviz recenzi

➡️ Vyberte si z výživových doplňků prémiové značky Zerex na podporu duševní a tělesné vitality:

 • na klidný spánek Zerex Pillowviz recenzi
 • na podporu duševní rovnováhy Zerex Zenadenviz recenzi
 • na podporu kostí a kloubů Zerex Arthrexviz recenzi
 • na každodenní přísun důležitých vitamínů Zerex Vitality Complexviz recenzi

➡️ Vyberte si z výživových doplňků prémiové značky Zerex na podporu trávení a ztráty hmotnosti:

 • na kontrolu tělesné hmotnosti Zerex Assasinviz recenzi
 • na podporu trávení Zerex Enzemax (právě čteš recenzi)

➡️ Vyberte si z jednosložkových výživových doplňků prémiové značky Zerex:

 • silný antioxidant Zerex Astaxanthinviz recenzi
 • glukan na imunitu Zerex Beta Glukanviz recenzi
 • pro lepší spánek a náladu Zerex L-tryptofanviz recenzi

 

Použité zdroje informací a zahraniční odborná literatura

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Souhrn

Zerex Enzemax - bylinný přípravek na lepší trávení a podporu správné funkce jater.

4.2

Zerex Enzemax

✅ Cena: 349 Kč
✅ Balení: 60 kapslí
✅ Dávkování: 1 kapsle 2 x denně

Chci Zerex Enzemax
Zerex.cz
Vývoj ceny Zerex Enzemax

Mohly by vás také zajímat

názevUrčení and Nevýhodyprodejcecena
100 kapslí
Masticha Active
Masticha Active 100 kapslí recenze
➡️ pravá Chioská masticha s probiotikem v kapslích
✅ ideální pro lidi, kteří chtějí řešit problémy spojené s trávením a žaludkem
✅ eliminace několika trávicích a žaludečních obtíží: Helicobacter pylori, bolesti a křeče žaludku, Crohnova choroba, žaludeční vředy
Mastichashop.cz - eshop

990 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze
90 g prášku (30 dávek)
Blendea Supergreens
Blendea Supergreens
➡️ ideální pro alergiky a lidi s trávicími problémy
➡️ má příznivý vliv na hubnutí a detoxikaci
➡️ vhodná také pro pravidelné sportovce (bohatá na bílkoviny)
✅ 100% organický přípravek - BIO superpotravina
✅ patří mezi bezlepkové a bezlaktózové potraviny
✅ při pěstování nebyly použity žádné chemické hnojiva
✅ certifikovaný výrobek
Blendea.cz - eshop

⭐️ pokud objednáte 2 balení, dostanete dárek - praktický shaker
⭐️ slevový kupón po každé objednávce + časté akce
⭐️ možnost vrácení peněz za neotevřené balení
⭐️ poštovné je 85 Kč (Česká pošta), doba doručení 1-2 pracovní dny

499 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze
300 g
Psyllium 300 g
Psyllium 300 g
➡️ zdroj vlákniny pro organismus
➡️ příznivě působí na citlivé střeva
✅ 100% přírodní produkt
✅ vhodný k dlouhodobému užívání
ProZdravi.cz - eshop

⭐️ desetitisíce pozitivních hodnocení zákazníky
⭐️ více než 200 výdejních míst po celé ČR
⭐️ blesková doprava, zboží může být doručeno ještě tentýž den
⭐️ cena dopravy zdarma při objednávce nad 1500 Kč

135 Kč
Chci vědět víc

Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..