eJoy – otestoval jsem pilulky na erekci a zvýšení libida – recenze a mé zkušenosti

Petr Kacian Recenze 26. února 2020 0 Kapsle, Tablety

eJoyeJoy® je výživový doplněk na erekci. Ano, přesně tu erekci, bez níž to v životě prostě nejde. Je známo, že problémy s erekcí trpí každý druhý muž po padesátce, ale nezřídka se nevyhnou ani mladším ročníkům. Co v takovém případě dělat? V první řadě je třeba definovat vážnost problému. Dlouhodobě přetrvávající problém, tj. 3 měsíce a více – navštivte lékaře. Občasný problém, tj. někdy menší chuť na sex, někdy slabší erekce – užívejte vhodný doplněk stravy. A právě eJoy tak může být tím jazýčkem na vahách, který určí zda v posteli nakonec uspějete či nikoliv.

Jelikož jsem eJoy osobně vyzkoušel a otestoval, přináším vám teď podrobnou recenzi, ve které si řekneme vše podstatné co o tomto přípravku potřebujete vědět. Úvodem jeho přesné složení (s informacemi o účincích těchto aktivních složek). Následně si řekneme na co všechno eJoy (dle svého výrobce) působí a jak ho správně užívat + důležité informace o tom, kde ho dostanete výhodně koupit a v jaké ceně. S bonusem na závěr: mé osobní zkušenosti s eJoy a vyhodnocení jeho účinků.

Bezpečnost nákupu: eJoy jakož i jiné výživové doplňky doporučuji kupovat v oficiálních eshopech (často výhradních) distributorů. Získáte výbornou cenu a 100% originální přípravek. ✅ Oficiální eshop eJoy 

Složení

eJoy® jako přírodní přípravek obsahuje zejména ✅ výtažky z rostlin, které jsou známé svými účinky na erekci a sexuální zdraví (tribulus, maca, saw palmetto, chilli), též ✅ aminokyseliny (l-arginin, l-citrulin) + ✅ vitamíny C a D.

eJoy - složení, dávkování

Složení v 1 dávce (2 kapsle):

složkamnožstvíúčinky
Kotvičník zemní (Tribulus Terrestris) - extrakt 20:1150 mgpřispívá ke zvýšení libida, podporuje zvětšování objemu svalové hmoty na úkor tuku, přispívá ke snižování hladiny cholesterolu, podporuje vitalitu organismu, pomáhá zvýšit hladinu hormonů například estradiolu, pozitivně působí při nespavosti, psychickém napětí, depresi či podrážděnosti
Serenoa plazivá - Saw Palmetto (Serenoa repens)130 mgpozitivně ovlivňuje regulaci hladiny hormonů, má příznivý vliv na pohlavní ústrojí mužů i žen, pozitivně ovlivňuje štítnou žlázu, prostatu a celkový látkový metabolismus, podporuje trávení
Řeřicha peruánská - Maca (Lepidium meyenii)60 mgmá pozitivní vliv při mužské impotenci a ženské frigiditě, podporuje erekci a stimuluje sexuální funkce, zvyšuje libido, pozitivně ovlivňuje plodnost (kvalita spermií), prostatu, růst svalové hmoty, zvyšuje odolnost vůči stresu a únavě, zmírňuje příznaky stárnutí, pozitivně ovlivňuje psychiku (duševní vyčerpanost)
Chilli - extrakt z plodů křovitých paprik (Capsica)5 mgpodporuje stimulaci krevního oběhu a tím podporuje potenci, zvýšenou citlivost pohlavních orgánů
L-arginin - semiesenciální aminokyselina75 mgpodporuje syntézu bílkovin a tvorbu oxidu dusnatého nezbytně potřebného při erekci, zlepšuje průtok krve, pomáhá zvyšovat produkci růstového hormonu u mužů, pomáhá také při problémech s erekcí a libidem, pozitivně ovlivňuje imunitní systém
L-citrulin - neesenciální aminokyselina75 mgpřispívá ke zmírnění únavy a vyčerpanosti organizmu, pomáhá s prokrvením tkání a svalstva čí přispívá k normálnímu sexuálnímu zdraví
Vitamín C (kyselina L-askorbová, askorbát sodný)30 mgpřispívá k udržení normální funkce imunitního systému, tvorbě kolagenu, energetickému metabolismu, nervové soustavy, přispívá ke snížení únavy a vyčerpanosti, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem*
Vitamín D (kalciferol)400 IUpomáhá s udržováním normální hladiny vápníku a fosforu v krvi, se vstřebáváním vitamínu A, pozitivně ovlivňuje obranyschopnost organismu

*schválené zdravotní tvrzení

✅ Tribulus terrestris – součást téměř každého přípravku na erekci a podporu libida. Podporuje přirozenou tvorbu testosteronu v těle a zlepšuje funkčnost pohlavních orgánů. (Čti něco více o Tribulus)

✅ Maca – další oblíbená rostlina těchto doplňků. V zemi původu – Peru se konzumuje jako normální potravina a má mnoho výjimečných účinků na organismus. (Čti více o Maca)

✅ Vitamín C – o tomto vitaminu bylo řečeno již opravdu mnoho. Je důležitý z mnoha hledisek a pro život člověka doslova nenahraditelný.

✅ L-arginin – životně důležitá aminokyselina. A samozřejmě i pro erekci. Zlepšením prokrvení jemných kapilár v penisu se zlepšuje i erekce. Je významným prekurzom při tvorbě oxidu dusnatého. (Čti něco více o l-argininu)

 

Hlavní účinky eJoy podle slov výrobce

 • Zlepšení erekce do 30 minut

Přirozeně, výrobce podsouvá zákazníkovi zlepšení hned od prvního momentu užívání. Pravdou však je, že při doplňcích na erekci je třeba abyste je užívali delší dobu. A to pravidelně, aby se pozitivní účinek projevil naplno (u mě to byly dobré 2 týdny). Mimochodem 30 minut, pokud se nacpete těsně předtím než si dáte eJoy – čekejte na odezvu minimálně hodinu a více…

 • Zvýšení libida

Aktivní látky obsažené v přípravku dávají výrobci zapravdu. Chcete větší sexuální apetit, vzpružení a oživení vašeho intimního života? Tak při tom se eJoy s určitostí uplatní.

 • Příznivý vliv na prostatu

Určitě budete se mnou souhlasit i vy. Prostata je jedním z nejdůležitějších orgánů u muže a také samozřejmě souvisí s jeho sexuálním zdravím. eJoy obsahuje dostatečné množství extraktu ze Saw palmetta aby toto tvrzení bylo pravdivé.

 • Lepší výdrž a oddálení ejakulace

Jedno s druhým samozřejmě souvisí. Delší výdrž znamená bezproblémový styk, který trvá dokud není uspokojena i vaše partnerka 🙂

 

Pro koho je určen

eJoy je určen, jak jinak, ♂ mužům (18+),  kteří potřebují pomoci s erekcí  v krátkodobém, ale hlavně dlouhodobém horizontu. I pro ty, kteří chtějí zvýšit své libido a zlepšit výdrž v posteli.

? eJoy a okamžitá erekce

Nepanikařte když se 2 týdny nic neděje a nepřipouštějte si žádné zklamání. U někoho totiž zafunguje téměř ihned, někdo ho musí užívat i měsíc – každý organismus totiž na obsažené látky v přípravku reaguje individuálně.

Když chcete eJoy vyzkoušet, vždy doporučuji raději zkusit větší balení (alespoň 3-balení), než později naříkat, že jedno balení nemělo požadovaný účinek.

Dávkování a užívání

eJoy - složení, dávkování

 • doporučená denní dávka: 2 kapsle za den (maximálně 4 tobolky)
 • to znamená 2 kapsle nejlépe hodinu před pohlavním stykem
  nebo 2 za den (dávku lze rozdělit, ale také nemusíte)
 • tobolky užijte celé a zapijte dostatečným množstvím tekutiny

Kontraindikace, vedlejší účinky a upozornění

 • není určeno pro: děti, těhotné a kojící ženy či osoby s kardiovaskulárními chorobami
 • skladování: v temnu a suchu do teploty 25 °C a mimo dosah dětí
 • upozornění: eJoy je výživový doplněk, určitě ne náhradou pestré a rozmanité stravy, nepřekračujte prosím doporučenou denní dávku
 • vedlejší účinky a kontraindikace: s užíváním přípravku se nespojují žádné vedlejší účinky, celkově se však přípravky na erekci nedoporučují brát mužům s kardiovaskulárními onemocněními (pokud, tak po konzultaci s lékařem)

Cena a dostupné balení

eJoy se prodává v jedné “verzi”. Nemá žádné “vylepšené” verze forte a podobně (jako je to u přípravků Clavin, ArginMax, Zerex apod.). Základní balení, které vám vydrží na 12 dnů (nebo 12 styků) stojí 710 Kč (24 kapslí). V nabídce však najdete i ekonomicky výhodnější balení:

1 balení eJoy® (24 cps)

eJoy recenze ➡ malé balení, na 12 dní

Cena: 710 Kč

2 balení eJoy® (48 cps)

eJoy 2 balení ➡ na 24 dní

Cena: 1349 Kč

3 balení eJoy® (72 cps)

eJoy 3 balení ➡ na 36 dní

Cena: 1 885 Kč

5 balení eJoy® (120 cps)

eJoy 5 balení ➡ na 60 dní

Cena: 3 039 Kč

7 balení eJoy® (168 cps)

eJoy 7 balení ➡ na 84 dní

Cena: 3 799 Kč

Pokud si chcete eJoy pouze vyzkoušet, doporučuji samozřejmě jen jedno balení. Pro ty, co chtějí ušetřit nejvíce, má prodejce v nabídce i 7 balení eJoy se 168 kapslemi a výhodnou cenou 3 799 Kč.

 

Kde koupit?

eJoy - tabletyUrčitě nejlepší volbou je podle mě nákup online přímo u oficiálního distributora. Takto máte zaručeně:

✅ 100% -ní diskrétnost
✅ výbornou cenu
✅ spolehlivost a bezpečnost

Koupit online

 

Jak je to s prodejem eJoy v lékárně?

eJoy v lékárně nekoupíte a prodej mimo oficiální stránku prodejce se ani v dohledné době nechystá (pokud vůbec). Co však vůbec není na “závadu”. Běžná lékárna přece nepatří mezi ty nejdiskrétnější místa a provozování prodejny a zaměstnávání lidí také něco stojí a tak většinou i cena přípravků je vyšší.

Mé zkušenosti a hodnocení přípravku

Marketing a reklama je jedna věc. Reálné výsledky fungování přípravku druhá. Jelikož problémy s erekcí jsou doslova celosvětovým fenoménem, rozhodl jsem se vám postupně přinést výsledky mého testování výživových doplňků, které jsou zaměřeny na erekci, libido, či předčasnou ejakulaci. Jedním z nich je eJoy.

Základní parametry mého testování:

 • eJoy jsem užíval nepřetržitě 2 měsíce a spotřeboval celkem 5 balení
 • v případě pohlavního styku jsem užil 2 kapsle asi hodinku předtím
 • v případě, že k němu nedošlo, jsem užíval 2 kapsle večer před spánkem
 • během celého testu jsem úplně vynechal alkohol a omezil nezdravou stravu

Výsledky:

 • jednoznačně pozitivní, viditelnější efekt se začal projevovat v průběhu 3 týdne užívání (pevnější erekce a na pohled masivnější penis – důsledek lepšího prokrvování tkání)
 • účinek dozníval déle, plusem také jednoznačně bylo, že mě eJoy dokázal dobře nabudit před každým pohlavním aktem
 • zlepšila se i moje výdrž – styk trval o něco déle (řádově o 5-6 minut více než obvykle), myslím si také, že to pomůže i mužům s předčasnou ejakulací
 • účinky na prostatu nevím posoudit, nemám s ní problém – ale předpokládám, že prospívá (saw palmetto)

Zkušenosti ostatních uživatelů – diskusní fórum

eJoy je z přípravků na erekci jedním z nejmladších “členy rodiny” na trhu. Každopádně reference něj neustále přibývají. Pár komentářů a hodnocení připojuji (zdroj: diskuse na erekce.guru):

eJoy zkušenosti

 

Výhody, které v přípravku vidím já

 • přípravek jednoznačně pomáhá docílit, že vaše erekce bude stabilnější a pevnější

To znamená, že narozdíl od některých přípravků funguje reálně. Výsledkem je pevnější erekce, lepší výdrž, lepší reakce na sexuální podněty.

 • je výborný při zvýšeném psychickém vytížení (problémy s erekcí psychického původu)

Dnešní uspěchaná doba uvolněnému sexu nepřeje. Neustálý stres, pracovní vytížení. Výsledkem nezřídka bývá určitá slabší forma erektilní dysfunkce. V takovém případě je eJoy tím pravým řešením. Jinak, pokud je problém je závažnějšího charakteru (zdravotní potíže), doporučuji navštívit lékaře a aplikovat navrženou formu léčby.

 • užíváním eJoy se nevystavujete žádným nepříjemným vedlejším účinkům

Je to tak. eJoy jako přírodní přípravek nemá žádné negativní účinky, snad kromě těch, které jsou vyvolány alergickou reakcí na některou ze složek přípravku. Celkově se však přípravky na zlepšení erekce se nedoporučují užívat v případě kardiovaskulárních problémů či při problémech s vysokým nebo nízkým tlakem.

 • je určen pro muže bez omezení věku

Nuže, problémy s erekcí se týkají každého z nás. Ať už jste čerstvý padesátník nebo mladší ročník. Já osobně doporučuji eJoy starším kolegům. Ti jistě ocení, že účinek přípravku a tedy podpora erekce je dlouhodobějšího charakteru.

 • cena přípravku je v poměru ke kvalitě opravdu výhodná

eJoy je kvalitní přípravek za opravdu přijatelnou cenu. Vždyť posuďte sami. Cena za jednu dávku (2 kapsle) se pohybuje kolem 50-60 Kč (v závislosti na balení, které si vyberete). Takto za 50 Kč máte jeden kvalitnější pohlavní styk, což jistě ocení i vaše partnerka.

☑ nejvýhodnější 7 balení – cena za 1 dávku je jen 45 Kč

Chci nejvýhodnější balení

 

Nejčastější otázky a odpovědi

❓ Kdy očekávat účinky?

Určitě je to individuální. Najdou se lidé, kteří pocítí zlepšení do pár dní, ale i tací, kterým to potrvá měsíc. Optimální doba užívání je podle výrobce 2 – 2,5 měsíce.

❓ Jak se dají umocnit účinky přípravku?

Určitě omezit alkohol – to je zabiják kvalitní erekce. Můžete také vyzkoušet různé cviky na posílení výdrže. Z těch známějších vzpomenu například Kegelovy cviky.

❓ Obsahuje eJoy alergeny nebo nějaké nepovolené látky?

Bez obav. Přípravek neobsahuje žádný z klasických alergenů (ořechy, lepek a podobně). Totéž platí pro nepovolené látky – žádný “doping”. Co v něm naopak najdete jsou výtažky z bylin, které jsou známé svými pozitivními účinky na sexuální zdraví.

❓ Kdy eJoy neužívat?

Neužívejte přípravek pokud víte o alergické reakci na některou z látek nacházející se ve složení, pokud trpíte srdeční poruchu, poruchu jater, pokud máte vředy, vrozenou poruchu sítnice, nebo užíváte léky schopné uvolňovat oxid dusnatý (například při léčbě angíny pectoris). Při užívání se také nedoporučuje současné užívání jiného doplňku výživy, případně léku určeného k léčbě poruchy erekce (jedině po konzultaci s lékařem).

❓ A co doprava a platba?

Produkt je doručen na adresu většinou do 48 hodin po potvrzení vaší objednávky. Je označen jen štítkem s adresou a kvalitně zabalen. Doručení kurýrem vás bude stát 3,50 €, přes Slovensku poštu 4,60 €. Při nákupu nad 70 € je poštovné a balné zdarma.

❓ Co když chci výrobek vrátit?

Výrobce si je jistý kvalitou svého produktu. Peníze vám obratem vrátí bez zbytečného zdůvodňování za každé neotevřené balení.

 

eJoy – celkové zhodnocení a moje doporučení na závěr

Tak jak zhodnotit tento přípravek na závěr? Za sebe mohu říci, že já jsem byl s jeho účinky nadmíru spokojen. Pokud nepodlehnete marketingu výrobce a uvědomíte si na jakém principu přípravky na erekci (ale i jiné doplňky výživy) fungují – tedy že aktivní látky přípravku působí až po nějakém čase, budete s eJoy spokojeni i vy.

Můj názor je, že  pokud jste ještě žádný z přípravků určených pro erekci nezkoušeli, tak eJoy je pro vás dobrá volba jako z titulu ceny tak i jeho výsledků.  Nezapomeňte! Efektivnost přípravku hodnoťte až po měsíci, dvou. Bude to “stát” za to.

Pokud vás ✅ eJoy zaujal i na základě této recenze a chcete ho vyzkoušet, doporučuji vám ho koupit přímo ✅ online od oficiálního distributora.

Použité zdroje informací:

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

eJoy - přírodní přípravek na zlepšení erekce, zvýšení libida a výdrže.

4.0

eJoy recenze

✅ Cena: 710 Kč
Obsah balení: 24 kapslí (základní balení na 12 dní)
Dávkování: 2 kapsle najednou denně/podle potřeby
✅ Dostupnost: Skladem

Chci malé balení

eJoy 3 balení

✅ Cena: 1 885 Kč (11% sleva)
✅ Balení: celkem 72 kapslí (na 36 dní – optimální doba na zlepšení erekce)
✅ Dávkování: 2 kapsle najednou denně/podle potřeby
✅ Dostupnost: Skladem

Chci optimální balení

Mohly by vás také zajímat

názevUrčení and Nevýhodyprodejcecena
12 tablet
Proerecta
Proerecta
➡️ nové prášky na podporu erekce a zlepšení výdrže
✅ účinná podpora erekce
✅ nástup účinků do hodiny
✅ žádné vedlejší účinky
Proerecta.cz - eshop

⭐️ objednávky se odesílají hned druhý pracovní den od jejich přijetí
⭐️ dodání zboží nejpozději do 2 dnů
⭐️ diskrétní balení bez popisu

599 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze

Autor článku
Profilový obrázek

Jsem Peter Kacián a již 10 let zkoumám původ mužských sexuálních problémů, hlavně erektilní dysfunkce a poruchy erekce. Testuji postupy a výživové doplňky, pomocí kterých lze tyto problémy odstraňovat. Tento web píšu proto, abych poradil, jak znovu dostat chuť na sex a jak pomoci odstranit snížené libido. Jelikož se mi už léta daří pomáhat přátelům, známým, ale i ostatním, kamarádi mě volají Erekce Guru.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..