Zerex Astaxanthin – extra silný antioxidant z řasy v kapslích (recenze)

Erik Havlík Recenze 17. září 2020 0
Zerex Astaxanthin recenze
 • Balení: 60 kapslí
 • Dávkování: 1-3 kapsle denně
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Oslabená imunita
539 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Zerex.cz

Zerex Astaxanthin jsou tabletky známé a ověřené značky, které obsahují silný antioxidant s názvem astaxantin. Ten se získává zejména z mikrořasy Haematococcus pluvialis. Látka se jinak vlastně přirozeně nachází i jako barvivo v rostlinách, dalších řasách, či mořských živočiších.

V recenzi se na tuto zajímavou látku podíváme blíže a řekneme si při jaké příležitosti vlastně Zerex Astaxanthin užívat, v jaké dávce a jak dlouho. Probereme si také zkušenosti s užíváním astaxanthinu a najdete zde také omezení a případné vedlejší účinky, které může tato látka způsobovat. A samozřejmě dostupnost přípravku, balení a cenu.

Zerex Astaxanthin - Kde koupit nejvýhodněji
Zerex.cz ⭐️ velmi rychlé doručení (většinou do 2 dnů)
⭐️ časté akce a slevy
539 Kč Do obchodu Zerex.cz

Složení Zerex Astaxanthin

Zerex Astaxanthin má kvalitní a koncentrované přírodní složení a každá z aktivních složek přípravku je ve vysoké farmaceutické kvalitě. Obsahuje jako základ silný přírodní antioxidant ✅ astaxanthin, který se získává z řas Haematococcus pluvialis, kterému sekunduje ✅ vitamín E (další důležitý antioxidant). To vše zastabilizované v ✅ extra panenském olivovém oleji.

Složení v 1 kapsli:

 • přírodní astaxanthin – extrakt z mikroorganismu Haematococcus pluvialis: 4 mg *
 • přírodní vitamin E: 14,9 mg, 124% (referenční výživová hodnota)
 • extra panenský olivový olej: 297,7 mg

* řasa, ze které je tento produkt vyroben, byla vypěstována a zpracována v České republice

Pomocné látky: antioxidační směs: askorbyl palmitát a přírodní tokoferoly, slunečnicový olej, emulgátor: slunečnicový lecitin, tokoferol D-alfa 67%, želatinová kapsle (hovězí želatina, glycerin, čištěná voda, pigment: oxid železitý červený)

Hlavní složka přípravku podrobněji:

✅ Astaxanthin

💡 Haematococcus pluvialis jako výborný zdroj astaxanthinu...
řasy Haematococcus pluvialis (Červenozrnko dešťové) pod mikroskopem

zdroj astaxanthinu v přípravku – řasy Haematococcus pluvialis (Červenozrnko dešťové) pod mikroskopem…

Nejprve si řekněme více o samotné látce. Astaxanthin je pigment a přírodní karotenoid, který se přirozeně nachází v řasách, mořských živočiších (krevety, krabi, losos). Jedná se o jeden z nejsilnějších antioxidantů vůbec. Velký bonus je při této látce to, že se v těle nemění na takzvané prooxidanty. Co to znamená? Pokud totiž máte v těle nadbytečnou zásobu jednoho typu antioxidantů – mohou se přeměnit na prooxidanty. Antioxidační účinek se tak mění na prooxidační, který je vysoce nežádoucí a způsobuje stárnutí tělních buněk. Taková “schopnost” byla pozorována například při provitaminu A, vitaminu E, vitaminu C či flavonoidů.

Antioxidant astaxantin má podle několika zdrojů (čtěte na konci recenze) množství zdravotních výhod. Jeho pozitivní působení se spojuje se zdravější pokožkou, vytrvalostí, zdravím srdce, bolestmi kloubů, s jeho využitím se dokonce počítá při léčbě nádorových onemocnění… Perlička: astaxantin rovněž se používá jako pigment v akvakultuře (zeptejte se akvaristy) a v chovech drůbeže.

Astaxantin se nejčastěji se získává z jednobuněčných řas s názvem Haematococcus pluvialis. Komerční kultivace této řasy většinou probíhá ve dvou fázích, první – zelená fáze – zaměřená na produkci biomasy je následována druhou – takzvanou červenou fází, ve které dochází k akumulaci astaxantinu za stresových podmínek. Po světě vzniklo hned několik speciálních “plantáží” této řasy. Jedna z nich se dokonce nachází i na území České republiky, nedaleko města Dvůr Králové nad Labem (odtud pochází i astaxantin v Zerex přípravku).

 

Hlavní účinky Zerex Astaxanthin

 • antioxidant * – astaxanthin pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem
 • lepší kvalita pokožky – ochrana před oxidativním stresem způsobeným UV zářením
 • podpora imunitního systému
 • protizánětlivé účinky
 • zlepšení kognitivních funkcí
 • pozitivní vliv při syndrom takzvaných unavených očí
 • podpora plodnosti mužů i žen
 • pozitivní působení při diabetes
 • pozitivní vliv na fyzickou výkonnost
 • pomáhá zvýšit sílu, vytrvalost, úroveň energie, snižuje únavu

 

Pro koho se nejvíce hodí užívání astaxanthinu (Zerex Astaxanthin)

 • sportovci a fyzicky pracující pro příznivý vliv na urychlení regenerace svalů a snížení zápalovosti
 • lidé pod trvalým stresem
 • osoby vystavené zvýšeným dávkám slunečního záření
 • lidé nespokojení se stavem své pokožky – redukuje vrásky a stařecké skvrny, zvyšuje elasticitu a hydrataci pleti

* Říká se, že antioxidační účinky astaxantinu jsou až 6000 krát silnější než vitamín C, 3000 krát silnější než resveratrol, 800 krát silnější jako koenzym Q10, 560 krát účinnější než katechiny obsažené v zeleném čaji a 500 krát účinnější než vitamín E.

 

💡 TIP na produkt - Zerex Astaxanthin
Zerex Astaxanthin recenze
➡️ doplněk se silným antioxidačním působením (astaxanthin)
✅ kvalitní přírodní doplněk ověřené značky
✅ BIO certifikovaný výrobek
✅ široké spektrum účinků
✅ obsahuje vitamín E

💡 TIP č.1: velmi rychlé doručení (většinou do 2 dnů)💡 TIP č.2: časté akce a slevy

 

Pro koho je určen – použití

Zerex Astaxanthin je výživový doplněk s komplexním zaměřením. A je proto   určen všem (18+), kteří uvítají pomoc s detoxikací organismu, kteří chtějí podpořit zdraví pokožky, zdraví očí, dobré trávení, snížení hladiny cholesterolu, plodnost, případně i ideální překlenout příznaky nastupující menopauzy  . V případě potřeby se však o vhodnosti užívání tohoto přípravku klidně poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

 

Dávkování a užívání

 • doporučená denní dávka: 💊 1-3 kapsle denně (3 cps jsou maximální denní dávkou)
 • tobolky se užívají vcelku a samozřejmě jejich třeba zapít dostatečným množstvím tekutiny

 

Zerex Astaxanthin – nežádoucí vedlejší účinky a upozornění

 • Vedlejší účinky: přípravek jako takový má obvykle bezproblémové užívání bez projevů nežádoucích vedlejších účinků (konkrétně výrobce neuvádí žádné potíže), neznamená to však, že žádné neexistují *
 • Skladování: v temnu a suchu do teploty 25 °C a mimo dosah dětí
 • Upozornění: Zerex Astaxanthin je výživový doplněk, určitě ne lék, ani náhrada pestré a rozmanité stravy, nepřekračujte prosím doporučenou denní dávku

* Vedlejší účinky astaxantinu mohou zahrnovat zvýšené pohyby střev a způsobit i červené zabarvení stolice. Vysoké dávky astaxanthinu zase mohou způsobit bolest žaludku.

 

Kontraindikace a možné interakce

S užíváním Zerex Astaxanthin se podle výrobce také nespojují žádná rizika a nejsou známy ani možné kontraindikace či interakce s léky. Jisté omezení však v souvislosti s užíváním přípravku existují. O co jde?

 • možná reakce z přecitlivělosti nebo alergie na jakoukoliv složku přípravku, v takovém případě hned přerušte dávkování a poraďte se o dalším postupu s lékařem či lékárníkem
 • přípravek není určen pro děti nebo dospívající uživatelů, minimální věk je 18+
 • neužívejte Zerex Astaxanthin společně s jinými přípravky, doplňky výživy s podobným složením nebo zaměřením
 • přípravek není vhodný pro ženy v těhotenství a při kojení
Zerex Astaxanthin - dávkování, složení, skladování a jiné upozornění

Zerex Astaxanthin – dávkování, složení, skladování a jiné upozornění…

 

Cena a dostupné balení

Zerex Astaxanthin se momentálně prodává jako základní 💊 60 taštičkové balení, které vám však naprosto pohodlně postačí při plné dávce 3 kapsle denně na 20 dní nepřetržitého užívání.

💡 TIP na produkt - Zerex Astaxanthin
Zerex Astaxanthin recenze
➡️ doplněk se silným antioxidačním působením (astaxanthin)
✅ kvalitní přírodní doplněk ověřené značky
✅ BIO certifikovaný výrobek
✅ široké spektrum účinků
✅ obsahuje vitamín E

💡 TIP č.1: velmi rychlé doručení (většinou do 2 dnů)💡 TIP č.2: časté akce a slevy

 

Kde koupit?

Zerex Astaxanthin recenze Nejlepší volbou je podle mě nákup online, přímo u oficiálního distributora. Takto zaručeně najdete:

✅ 100% -ní kvalitu a záruku pravosti produktu
✅ výbornou cenu a dostupnost přípravku (vždy je na skladě)
✅ spolehlivost a bezpečnost

Zerex Astaxanthin – kvalitní tabletky se silným antioxidačním účinkem doporučuji nakoupit v ✅ Zerex.cz za adekvátní cenu 539 Kč.

Do obchodu

 

Zkušenosti se Zerex Astaxanthin a hodnocení uživatelů (diskuse, fórum)

Astaxanthin je látka, která má mnoho blahodárných účinků. Jistě, najdou se i další – například příbuzné karotenoidy nacházející se v rajčatech, paprice a mnoha dalších potravinách (betakaroten, lykopen, lutein, zeaxantin… je jich více než 600), které mají podobné účinky, ale na druhou stranu se v našem těle chovají trochu jinak. Ideální by bylo, kdybychom tyto látky dostaly do těla v přirozené formě a jedli více ovoce a zeleniny například, ale ne vždy se to ovšem z objektivních (více subjektivních) příčin i dá praktikovat.

Výhodou astaxanthinu v přípravku Zerex Astaxanthin je to, že pochází z přírodního zdroje – řasy, přičemž takový koncentrát je ideální “uložen” v snadno polykatelné kapsle připraven rychle “naskočit do práce” – a tedy primárně chránit naše tělní buňky před oxidačním stresem. I kvůli tomu se u uživatelů těší už celkem značné oblibě (podobně jako další produkty této značky) *. Z hodnocení lidí, kteří přípravek užívali se možná dozvědět i to, že přípravek si vybrali i na základě toho, že obsahuje také vitamin E a určité množství oleje. Ten je potřebný k tomu aby snížil vysokou koncentraci karotenoidů a mohl se tak používat jako doplněk stravy / a vyhnout se vyššímu riziku alergie…

Na druhou stranu některé překvapila docela vysoká cena (na to, že se jedná o astaxanthin původem z ČR), ale jedním dechem mnoho z nich dodává, že při dávkování 1 tableta na den se to dá docela pohodlně utáhnout (balení vydrží 2 měsíce).

* Výrobce výživových doplňků, který zastřešuje tuto značku (Zerex), je již dostatečně známý svými doplňky. Ty patří ve svých kategoriích mezi ty nejlepší u nás (například Zerex Klasik, Extralong, Ultragold, Shot na podporu erekce, zda Prostanax pro správné fungování prostaty).

 

Výhody, které v přípravku vidím já

 • kvalitní přírodní přípravek s koncentrovaným složením
 • antioxidant astaxanthin podle několika studií příznivě ovlivňuje při mnoha zdravotních indikacích
 • je dostupný bez receptu a vyšetření u lékaře
 • snadné užívání – 1-3 tablety denně dle potřeby
 • výborný poměr kvalita / cena
 • ověřená značka Zerex
 • eshop – uživatelsky velmi přátelský, rychlé a diskrétní doručení

 

Otázky a odpovědi, nebo co by vás mohlo zajímat o Zerexe Astaxanthin

❓ Existují situace, kdy Zerex Astaxanthin nelze užívat?

Přestože se jedná o přírodní doplněk stravy, tak určitá omezení při jeho užívání i tak existují. Určitě ho nesmějí užívat těhotné a kojící ženy (minimálně kvůli tomu, že neexistuje dostatek důvěryhodných zdrojů a studií o jeho nezávadnosti během tohoto období) . Rovněž ho nesmějí děti a osoby mladší 18 let, zda lidé, kteří jsou alergičtí na nějakou složku přípravku, včetně pomocných.

❓ Má přípravek nějaké vedlejší účinky?

Zerex Astaxanthin nemá žádné známé vedlejší účinky vyplývající z jeho užívání. Citlivější jedinci mohou ojediněle zaregistrovat zrychlený pohyb střev a někoho může překvapit i červené zabarvení stolice. V případě, že vedlejší účinky neustupují je třeba kontaktovat lékaře. Nezapomeňte také, že je třeba držet výrobcem doporučeného dávkování (maximálně 3 tablety za den), při předávkování astaxanthinem totiž například hrozí bolest žaludku.

❓ Obsahuje Zerex Astaxanthin i nějaké alergeny či problematické složky?

Žádné standardní alergeny jako lepek, cukr, laktóza v přípravku nenajdete a ani jiné škodlivé látky. Dokonce je doplňkových látek v kapslích přípravku nezbytné minimum. V tomto směru vám tedy při jeho užívání nehrozí žádné větší rizika.

❓ Kdy ho ideálně užívat?

Ideální je to přesně tak jako doporučuje výrobce. To znamená jednu tobolku maximálně 3 x denně (nejlépe po jedné ráno, poledne a večer, v podstatě nezávisle na příjmu stravy - ideálně 20-30 minut před jídlem). Tabletku vždy zapijte dostatečným množstvím tekutiny, nejlépe čisté vody - podpoříte tak lepší vstřebání aktivních látek přípravku.

 

Zerex Astaxanthin – celkové zhodnocení a moje doporučení na závěr

Astaxanthin je momentálně asi nejsilnější dostupný přírodní antioxidant na našem trhu. Už malá dávka tohoto karotenoidu má téměř totožný účinek ve srovnání se dost vyšším dávkami jiných látek / vitamínů. Pokud to chcete dosáhnout úpravou jídelníčku, můžete – v tom případě si dopřejte lososa alespoň 2x týdně (ten má samozřejmě i další skvělé benefity). Pokud to nevidíte tak růžově, klidně můžete sáhnout po Zerex Astaxanthin jako po ověřené, certifikované a koncentrované kvalitě. A to vždy, když máte pocit, že vaše tělo potřebujete správně nastartovat a očistit, zda chránit před škodlivým působením oxidačního stresu.

Zerex Astaxanthin - kapsle

Pokud vás Zerex Astaxanthin zaujal i na základě této recenze a chcete ho vyzkoušet, doporučuji vám ho koupit ✅ přímo online z oficiálního eshopu výrobce Zerex.cz.

💡 TIP: vyberte si z výživových doplňků prémiové značky Zerex

➡️ Vyberte si z výživových doplňků prémiové značky Zerex na podporu erekce a prostaty:

 • na okamžitou podporu erekce Zerex Klasikviz recenzi
 • na předčasnou ejakulaci Zerex Extralongviz recenzi
 • na dlouhodobou podporu libida a erekce Zerex Ultragoldviz recenzi
 • na podporu zdravé prostaty Prostanaxviz recenzi
 • okamžitá podpora erekce – drink Zerex Shotviz recenzi

➡️ Vyberte si z výživových doplňků prémiové značky Zerex na podporu duševní a tělesné vitality:

 • na klidný spánek Zerex Pillowviz recenzi
 • na podporu duševní rovnováhy Zerex Zenadenviz recenzi
 • na podporu kostí a kloubů Zerex Arthrexviz recenzi
 • na každodenní přísun důležitých vitamínů Zerex Vitality Complexviz recenzi

➡️ Vyberte si z výživových doplňků prémiové značky Zerex na podporu trávení a ztráty hmotnosti:

 • na kontrolu tělesné hmotnosti Zerex Assasinviz recenzi
 • na podporu trávení Zerex Enzemaxviz recenzi

➡️ Vyberte si z jednosložkových výživových doplňků prémiové značky Zerex:

 • silný antioxidant Zerex Astaxanthin (právě čteš recenzi)
 • glukan na imunitu Zerex Beta Glukanviz recenzi
 • pro lepší spánek a náladu Zerex L-tryptofanviz recenzi

 

Použité zdroje informací a zahraniční odborná literatura

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Souhrn

Zerex Astaxanthin - výživový doplněk s výtažkem z řas a vysokou koncentrací astaxanthinu, který je považován za jeden z nejsilnějších antioxidantů.

4.0

Zerex Astaxanthin recenze

✅ Cena: 539 Kč
✅ Balení: 60 kapslí
✅ Dávkování: 1-3 kapsle denně

Chci Zerex Astaxanthin
Zerex.cz
Vývoj ceny Zerex Astaxanthin


Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..