Proerecta – kvalitní erekce do hodiny, je to pravda? (recenze a reálné zkušenosti s novým přípravkem, který boduje)

Petr Kacian Recenze 26. února 2020 7 Tablety
Proerecta
 • Balení: 12 tablet
 • Dávkování: 1-2 tablety 60 minut před stykem
 • Dostupnost: Skladem
599 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Proerecta.cz

Hledáte tabletky, které by vám opravdu mohly pomoci se slabší erekcí?  Tak přípravek Proerecta může být ten správný tip.  Proč si to myslím? Inu, protože jsem Proerecta osobně vyzkoušel a přesně vím co dokáže. Tak za prvé – dokáže lépe prokrvit penis a ten je tak tvrdší a citlivější, vaše erekce vydrží déle. Za druhé – fakt zvýší vaši chuť na postelové radovánky, jako afrodisiakum podpoří snížené libido. Za třetí – zlepší se výdrž, což se promítne do delšího styku a to i po první ejakulaci.

Tolik na úvod. Mnohem více informací o tomto přípravku se samozřejmě dozvíte v mé recenzi. Řekneme si odkud pochází, co všechno obsahuje, jaké jsou jeho účinky či jak se správně dávkuje a užívá. Na řadu se dostanou i mé zkušenosti (Proerectu jsem testoval zhruba měsíc) + zkušenosti ostatních mužů. Zajímá vás, jak a kde si ho můžete pořídit? Čtěte dál.

Proerecta - kde koupit
Proerecta.cz ⭐️ objednávky se odesílají hned druhý pracovní den od jejich přijetí
⭐️ dodání zboží nejpozději do 2 dnů
⭐️ diskrétní balení bez popisu
599 Kč Do obchodu Proerecta.cz
Varianty přípravku➡️ Balení na 6-12 styků
↳ 12 tablet v balení
➡️ 2-balení
↳ celkem 24 tablet
➡️ Optimální balení
↳ celkem 36 tablet
➡️ Nejvýhodnější balení
↳ celkem 48 tablet
Jak dlouho jsem tabletky testoval➡️ necelý 1 měsíc (3 balení)
Zvětšení penisusubjektivně větší při erekci (do 0,5 cm)
Kvalita přípravku⭐️⭐️⭐️⭐️
Cílová skupinamuži 18+
Cena a prodej

od 599 Kč za 12 tablet v eshopu

Kvalitní alternativa➡️ Zerex
↳ kvalitní erekce, libido a lepší výdrž
➡️ eJoy
↳ dlouhodobě perfektní erekce

Složení

Proerecta je přírodní přípravek vyrobený z kvalitních surovin podle nejvyšších standardů výroby. Výrobcem je česká firma eMarkest, přípravek Proerecta je volně dostupný bez předpisu a je řádně registrován.

Jeho složení je bohaté a vyvážené. Najdete v něm ✅ klasické byliny jako kotvičník, ženšen, peruánskou viagru – macu nebo i extrakt z kakaovníku, ale také ✅ aminokyseliny a ✅ vitamíny.

Složení Proerecta v 1 tabletě:

složkamnožstvíúčinky
Kotvičník zemní - Tribulus terrestris (extrakt)300 mgzvyšuje zájem o sexuální život, snižuje vnitřní napětí, zvyšuje objem svalové hmoty na úkor tuku, snižuje hladinu cholesterolu, obnovuje mladickou vitalitu a elánu, významně zvyšuje hladinu hormonu (FSH) estradiolu, pozitivní vliv na nárůst sexuální aktivity, proti nespavosti, napětí, depresi a podrážděnosti
L-Arginin (hydrochlorid)250 mgdůležitá aminokyselina, potřebná při tvorbě oxidu dusnatého, čímž podporuje lepší erekci
L-Citrulin235 mgpřispívá ke zmírnění únavy a vyčerpanosti organizmu, pomáhá s prokrvením tkání a svalstva čí přispívá k normálnímu sexuálnímu zdraví
Kakaovník - Theobroma cacao (extrakt z bobů)208 mgteobromin obsažený v kakaových bobech podporuje lepší prokrvení a správné fungování kardiovaskulárního systému
Ženšen - Panax ginseng (extrakt z kořene)60 mgvýrazně posiluje libido, potenci a erekci, posiluje nervový systém
pomáhá rozšiřovat cévy, při cukrovce, prevence stresu, afrodiziakum
Maca - Lepidium meyeniii (extrakt z kořene)50 mgpodporuje účinek působení hormonů v našem těle a zajišťuje pro něj dostatek energie, působí proti únavě
Vitamín E15 mgpomáhá zpomalovat stárnutí buněk, prevence proti nádorovému bujení, hojení ran

Pojďme se na jednotlivé složky podívat blíže:

💡 Tribulus terrestris

Tribulus terrestrisKotvičník zemní (Tribulus terrestris) je zajímavá a známá bylina, jejíž pozitivní účinky znají zejména sportovci (podpora růstu svalové hmoty) a muži se sexuální dysfunkcí (součást každého kvalitního přípravku na erekci). Nejdůležitější látkou rostliny jsou takzvané fytosteroly, které se nacházejí ve všech jejích částech.

Kotvičník pomáhá zejména s udržením normální hladiny testosteronu v těle ale i jiných mužských pohlavních hormonů a tím zvyšuje zájem o sexuální život. Podporuje sexuální libido a potenci, využívá se při mužské neplodnosti a také při hypertrofii prostaty (zvětšené prostatě). Existují studie, které prokazují jeho vliv na zvýšení svalové síly a poměr svalstva a tuku. Také pomáhá při odbourávání cholesterolu.

➡ Čti více o Kotvičníku.

💡 Maca

MacaMaca nebo jinak známá také jako peruánská Viagra má pozitivní účinky zejména na výkonnost organismu (psychickou i fyzickou). Je také známým afrodiziakem protože zvyšuje libido a stimuluje sexuální funkce. Neocenitelný je také její pozitivní vliv na potenci.

Maca se v domovské zemi (Peru) konzumuje jako běžná potravina. Zajímavost: Maca je blízká příbuzná naší ředkvičky.

Sušená maca obsahuje přibližně 59% sacharidů, 8,5% vlákniny a přes 10% bílkovin. Protein v mace obsahuje až 20 aminokyselin. Je také bohatá na vápník, hořčík, fosfor, draslík, síru, sodík a železo, obsahuje také množství stopových minerálů (zinek, jód, měď, selen, bismut a mangan). Najdeme v ní i vysoké zastoupení vitamínů – B1, B2, C a E.

➡ Čti více o Mace.

💡 Ženšen

ŽenšenCelým jménem Ženšen pravý, neboli Panax ginseng. Kořen této exkluzivní rostliny známé v tradiční asijské medicíně je zdrojem výjimečných látek, které známe pod označením ginsenosidy.

Ženšen díky tomu mj podporuje léčbu impotence (podle čínské či korejské lidové medicíny), podporuje psychickou rovnováhu i tělesnou výkonnost. Pomáhá při nízkém krevním tlaku, chudokrevnosti, zánětech kloubů. Také se často vzpomíná jeho pomoc s trávením, pozitivní účinky při nespavosti, odbourávání únavy. Používá se i při poruchách krevního oběhu či snížené hladině cukru v krvi (hypoglykémie).

➡ Čti více o ženšenu.

💡 Kakaovník

Kakaové bobyKakaovník pravý je stálezelený strom typický pro tropické podnební pásmo. Nejvíce ceněné jsou jeho semena, alias kakaové boby, které se používají na výrobu kakaového prášku, a ze kterého se vyrábí čokoláda. Největšími producenty jsou země jako Pobřeží slonoviny, Ghana, Nigérie, Kamerun, Brazílie, Ekvádor či Indonésie.

Extrakt ze semen (a hlavně teobromin v něm obsažený) – má výjimečný stimulační účinek na lidský organismus, podporuje také lepší prokrvení, protože rozšiřuje cévy a krev se tak může snadněji dostat i do méně prokrvených částí penisu. To znamená, že erekce je kvalitnější a déle trvá.

💡 L-Arginin, L-Citrulin

L-Arginin – je to základní molekula a aminokyselina, která “bojuje” proti slabé erekci. Podílí se totiž na tvorbě oxidu dusného v organismu, přičemž ten pomáhá uvolnit hladké svalstvo a cévy v penisu, čímž se zlepšuje jeho prokrvení.

L-Citrulin – pomáhá argininu k tomu, aby byla jeho hladina v organismu stabilní. To znamená, že i díky L-citrulinu je přítomnost L-argininu v buňkách déle trvající a penis tak může být ztopořený mnohem delší dobu. Takto je pohlavní styk delší, kvalitnější a lepší.

💡 Vitamín E

Vitamín E patří mezi vitaminy rozpustné v tucích a je jedním z nejdůležitějších antioxidantů, který chrání buňky před volnými radikály, oxidačním stresem a tedy pomáhá zpomalovat stárnutí buněk. Využívá se i jako prevence proti nádorovému bujení a na hojení ran. Potraviny, které obsahují velké množství vitamínu E: maso, máslo, mléko, olej z pšeničných klíčků, sója, podzemnice olejná, saláty.

Podívat se v eshopu

Proerecta - složení

Přesné složení Proerecta.

Hlavní účinky Proerecta podle výrobce

 • tvrdší a pevnější erekce – lepší zásobení penisu krví už do 60 minut
 • prodloužení pohlavního styku – krev se tak rychle neodplavuje, erekce neodznieva hned po vyvrcholení
 • podpora a stimulace libida – Proerecta je díky rostlinným extraktům účinné přírodní afrodisiakum
 • vitamíny pro lepší kondici pohlavních orgánů

Co na to říkám já?

❤ Tvrdá a pevná erekce

Kvalitní bylinné složky a aminokyseliny obsažené v přípravku mají opravdový pozitivní vliv pevnější a kvalitnější erekci. Mohu potvrdit, že Proerecta dokáže lépe prokrvit penis už do hodiny. Samozřejmě, počítejte s tím, že to nebude hned od začátku užívání. Pravidelným užíváním přípravku zvyšujete jeho účinnost.

❤ Prodloužení styku, lepší výdrž

Lepší prokrvení znamená, že erekce vydrží déle. To potvrzuji, dokonce mě velmi potěšilo zkrácení doby čekání na další pohlavní styk po ejakulaci. Takže, pokud tomuto přípravku dáte šanci a budete jej užívat déle, je velmi pravděpodobné, že stihnete partnerku i sebe potěšit vícekrát než jste byli dosud zvyklí.

❤ Libido a požitek ze sexu

Afrodiziakální složky Proerecty (Ženšen a Tribulus, méně Maca) opravdu podporují více chuti na “spasováním”. Když se k tomu přidruží i zvýšená citlivost penisu a následně intenzivnější orgasmus tak užíváním tohoto přípravku si svůj intimní život o poznání polepšíte.

Podívat se v eshopu

Proerecta - tableta

Proerecta – prášky na rychlou podporu erekce.

Pro koho přípravek je určen

Proerecta je určena pro každého ♂ muže (18+),  který potřebuje pomoci s oslabenou erekcí.  Také potěší každého, kdo byl dosud nespokojený se svou výdrží při styku a měl méně chuti na sex.

💡 TIP – co doporučuji já?

Pokud Proerectě dáte šanci, nezapomeňte jí dopřát i nějaký čas aby zabrala naplno. Já jsem byl spokojen s účinky zhruba od 3-4 styku, a úplná spokojenost byla od 6-tého 🙂

A i proto doporučuji objednat rovnou ✅ 3-balení. Takto máte větší jistotu, že konečný efekt bude podle vašich představ.

Dávkování a užívání

Užívání Proerecty? Nic komplikované.

Proerecta - dávkování

 • doporučená denní dávka: 1-2 tablety denně přibližně hodinu před pohlavním stykem
 • 2 tablety se užívají v případě, že erekce je oslabena více a tělo potřebuje výraznější podporu
 • tablety užívejte celé a zapijte dostatečným množstvím tekutiny (doporučuje se zvýšit příjem tekutin během užívání Proerecta, podpoříte tak rychlejší nástup účinků)

Vedlejší účinky a upozornění

 • Není určeno pro: Děti, těhotné a kojící ženy či osoby se srdečně-cévními problémy
 • Skladování: v temnu a suchu do teploty 25 °C a mimo dosah dětí
 • Upozornění: Proerecta je výživový doplněk, určitě ne náhradou pestré stravy a ani lék, nepřekračujte doporučenou denní dávku
 • Vedlejší účinky a kontraindikace: S užíváním přípravku se nespojují žádné vedlejší účinky, celkově se však přípravky na erekci nedoporučují užívat mužem s kardiovaskulárními onemocněními (pokud, tak pouze po konzultaci s lékařem)

Cena a dostupné balení

Připravil jsem pro vás přehlednou ✅ tabulku všech dostupných balení s porovnáním cen za 1 tabletku či maximální dávku (2 tablety) a info kde je koupit.

balenícena/za 1 tbl/za 2 tbl (max. dávka)ověřený obchod
1x Proerecta (12 tablet - 6 až 12 dávek)➡️ 599 Kč
➡️ 49,90 Kč
➡️ 99,80 Kč

Chci koupit 1x Proerecta

2x Proerecta (24 tablet - 12 až 24 dávek)➡️ 999 Kč
➡️ 41,60 Kč
➡️ 83,20 Kč
✅ sleva 99 Kč na balení

Chci koupit 2x Proerecta

3x Proerecta (36 tablet - 24 až 36 dávek)➡️ 1349 Kč
➡️ 37,50 Kč
➡️ 75,00 Kč
✅ sleva 150 Kč na balení

Chci koupit 3x Proerecta

4x Proerecta (48 tablet - 36 až 48 dávek)➡️ 1599 Kč
➡️ 33,30 Kč
➡️ 66,60 Kč
✅ sleva 199 Kč na balení

Chci koupit 4x Proerecta

Kde koupit?

💡 TIP na produkt - Proerecta
Proerecta

12 tabletek Proerecta na 6-12 kvalitních pohlavních styků!

✅ 100% -ní diskrétnost
✅ výborná cena
✅ spolehlivost a bezpečnost

599 Kč
Proerecta v eshopu Proerecta.cz

💡 TIP č.1: objednávky se odesílají hned druhý pracovní den od jejich přijetí💡 TIP č.2: dodání zboží nejpozději do 2 dnů💡 TIP č.3: diskrétní balení bez popisu

💡 Ověřená a bezpečná koupě

Proerecta si opatříte POUZE na ověřené oficiální stránce výrobce ✅ Proerecta.cz, určitě nedoporučuji kupování tabletek prostřednictvím nějakého bazaru, či “nevysledovatelného” eshopu. Úspěšné a kvalitní přípravky se totiž falšují nejčastěji, což může být za chvilku i případ Proerecty (kvalitu na to má).

Jinak, zatím není Proerecta dostupná v lékárně. Zda se to změní nevím, výrobce prodej přípravku v lékárně každopádně momentálně nepromuje. I tak to však není žádná tragédie jak se říká. Mně bylo vždy příjemnější objednávat přípravky na erekci na moje testování pomocí originálních webových stránek, jak se na ně ptát v kamenné lékárně či jiném obchodě. Pokud máte cestu do Prahy, tabletky si můžete vyzvednout přímo tam. Ale protože doprava (Česká pošta, či DPD) stojí pouze 69/89 Kč a  do 2 pracovních dnů po objednávce  máte přípravek doma, tak zbytečně byste si jen nohy drali 🙂

Jak objednat

Jedinou možností objednání tak zůstává internet. Jde o velmi jednoduchý proces:

 • zvolte si balení, o které máte zájem (1-až 4-balení)
 • do online objednávky zadejte své údaje s adresou doručení
 • vyberte si způsob doručení a způsob platby
 • odešlete

Akce – sleva 10% na další nákup

Do 2 dnů máte svůj objednaný balíček doma. obsahuje:

 • objednané množství Proerecty
 • daňový doklad o zaplacení
 • SLEVOVÝ KUPÓN na další nákup v hodnotě 10% z nákupu!
 • zadejte pak při dalším nákupu PROERECTAX10 přímo do objednávkového formuláře a prodejce vám automaticky odečte 10% z nákupu

Mé zkušenosti a hodnocení přípravku

Na tuto novinku na našem, rozuměj česko-slovenském trhu, jsem se vysloveně těšil. Předcházely tomu zajímavé informace, které jsem o přípravku zjistil ještě před jeho uvedením na trh. K věci. Je málo přípravků na trhu, nyní myslím tím seriózních,  které podporují erekci okamžitě.  A Proerecta patří mezi ně. Dokonce si troufám říci, že dokáže konkurovat těm nejlepším.

Rozhodl jsem se, že objednám rovnou 3 balení abych co nejobjektivnější dokázal zhodnotit účinky přípravku. Na začátek jsem se rozhodl, že budu užívat každý den pravidelně 1 tabletku a před případným pohlavním stykem si dám ještě jednu, čili celkem 2. Takto jsem to dělal celé 3 týdny (+ pár dní k tomu). Mohu říci, že  už při 3-4 styku se výsledky užívání projevily celkem výrazně  a plné účinky, t.j. maximální prokrvení a zejména větší výdrž (dal jsem více čísel za noc) se ukázaly v plné kráse již od 6 styku.

Já vím, že díky reklamě čekáte od přípravku více než dokáže, já to dělám opačně. Neočekávám nic, nebo jen málo a pak se stane, že některý (i 1 z 10, protože zkouším několik i nefunkčních přípravků) opravdu překvapí a potěší tak jak to bylo i při užívání Proerecty. Zde nemám co řešit,  Proerecta mohu doporučit každému kdo potřebuje akutní pomoc s erekcí.  Té se mu od Proerecty, narozdíl od některých jiných mocně reklamou protlačovaných přípravků, opravdu i dostane!

Chci zkusit Proerecta

Zkušenosti ostatních uživatelů (diskuse + fórum)

Takže, Proerecta je opravdu čerstvá novinka, proto se těch zkušeností na internetu hodně neobjevuje. Přece jsem však pro vás některé objevil a pár zde pro vás i uvádím:

Tak na začátek se o užívání Proerecta vyjádří pan v nejlepších letech:

💡 Zkušenosti a hodnocení ostatních

Sex je u nás jako u páru seniorů něco jako malá slavnost, proto si ji chci užít vždy na maximum. Proerectu užívám pro prodloužení výdrže, a hlavně pro posílení ne vždy uspokojivé erekce.” – říká na stránce prodejce 58-letý Luděk T.

Po patnácti letech manželství mi sex s manželkou trošku zevšedněl, proto jsem hledal nové pobídky pro vzrušení. S Proerectou zažívám intenzivnější sexuální vjem, co ozvláštňuje náš sex a manželku navíc uspokojuje penis tvrdší, než předtím.” – reakce Davida H. (34 let)

Pár postřehů z diskuse (fóra) na portálu erekce.guru.

Proerecta zkušenosti

Proerectu užívám každý den a změnu docela dost cítit…

Proerecta hodnocení

Velmi časté otázky a odpovědi na ně

Jsou v podstatě univerzální a hodí se na kterýkoli přípravek na erekci. Každého muže většinou zajímá zejména to, zda mu jeho “nejdůležitější” orgán bude fungovat tak jak se patří! Bude 🙂

❓ Je při užívání Proerecta povolen alkohol nebo jiné doplňky či léky?

Kombinovat doplňky (nejen na erekci) navzájem se velmi nedoporučuje, maximálně ještě tak 1 značky jako je to například u Zerexu. Je to za prvé zbytečné protože tělo nadbytečné látky vyloučí. A za druhé, jednotlivé aktivní látky různých přípravků mohou na sebe negativně ovlivnit a jejich účinek se tak může rapidně snížit.

Kombinace Proerecty s léky je možná, vše však závisí na tom, jakými se léčíte. O vhodnosti “spoluužívání” se pro jistotu poraďte s lékařem. K alkoholu jen tolik: střídmě si ho můžete vychutnat, například po dobrém obědě (pivo) či večeři (vínko). Určitě to však s ním nepřehánějte. Mnoho alkoholu erekci oslabuje, to je známá věc, raději se mu při užívání Proerecta vyhýbejte.

❓ Potřebuji na přípravek lékařský předpis?

Ne, není to totiž žádná Viagra. Proerecta výživový doplněk, který má přírodní složení rostlinného původu. V podstatě nehrozí předávkování ani jiné vážnější komplikace způsobené užíváním přípravku. Takže na koupi Proerecta od lékaře “požehnání” nepotřebujete, můžete si ho kdykoliv snadno objednat v eshopu Proerecta.cz.

❓ Pomůže mi i při vysokém věku například 65 a více?

V 65 si užíváním Proerecty se sexuální dysfunkcí – problémovou erekcí pomůžete. Neočekávejte však výsledek na úrovni 20-25 mladíka. Tělo prostě stárne, funkce těla slábnou, je to prostě tak … Umím si však živě představit, že mnoho seniorů by si užívání přípravku určitě pochvalovali.

❓ Mám 18 let, vyplatí se mi Proerecta?

Tak Proerectu si mohou pořídit i mladší ročníky i když to bude podle mého názoru zcela zbytečné. Tělo je stále ve vývinu, pohlavní zrání stále pokračuje. Relativně malé chybičky krásy (erekce neposlouchá tak jak by měla) si mladý člověk vynahradí neskutečným sexuálním apetitem, který ho přinutí neustále se zlepšovat (zde vidím spíše prostor pro řešení častějšího problému mladých mužů – předčasné ejakulace – na který doporučuji odzkoušen Zerex Extralong).

❓ Proč je Proerecta dostupná pouze na internetu?

Ptal jsem se na to prodejce, takový prodej je podle něj zcela v pořádku (podle mě také), odpadají zvýšené náklady na distribuci a marže lékáren. Cena přípravku je tak určitě přijatelnější a nákup online velmi pohodlný a navíc i zcela diskrétní.

❓ Ok, a nedozví se pošťačka co mi v balíčku přišlo?

Prodejce dbá maximálně na diskrétnost, takže zboží se odesílá v neprůhledném obalu bez jakéhokoli viditelného označení. Zásilka obsahuje pouze štítek na kterém je uveden pouze příjemce a odesílatel (eMarkest s.r.o.).

Výhody přípravku jak je vidím já

 • velmi účinná podpora erekce před každým pohlavním stykem
 • účinky nastoupí už do hodiny od užití přípravku
 • účinek přetrvává až 24 hodin
 • lépe prokrven penis = kvalitnější a déle trvající erekce, zvýšená citlivost = více požitku
 • žádné vedlejší účinky
 • čisté přírodní složení

Proerecta – celkové zhodnocení a moje doporučení na závěr

Na závěr recenze ještě moje zhodnocení přípravku. Užívání Proerecta hodnotím kladně. Je to dobrá zpráva pro všechny, kteří hledají pomoc s oslabenou erekcí.  Proerecta opravdu účinně podpoří vaši erekci už do hodiny  a ovlivňuje ji ještě 24 hodin po požití. Určitě však netřeba mít přehnaná očekávání. Přírodní přípravky tak prostě nefungují. Na zhodnocení účinků Proerecty na váš intimní život si počkejte na 3 nebo 4 styk od začátku jejího užívání. Vyplatí se to!

Alternativa pro náročné

✅ Adekvátní účinky a podpora erekce dlouhodobě? ✅ eJoy je ta nejkvalitnější alternativa!

eJoy - tablety💡 eJoy – optimální balení na 36 dní

 • kvalitní erekce hned i dlouhodobě
 • dodání přípravku nezřídka už na 2 den po objednání
 • doporučené dávkování: 2 tablety denně
 • přečtěte si naši recenzi na eJoy

Cena: 1885 Kč, balení: 72 kapslí, eshop: eJoy

➡️ Více přípravků na erekci? Čtěte podrobné recenze na další přípravky!

Použité zdroje informací:

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

Proerecta - prášky na podporu erekce a lepší výdrž. Novinka na trhu, která má šanci propracovat se na špičku ve své "třídě".

4.6

Proerecta

✅ Cena: 599 Kč
✅ Balení: 12 tablet
✅ Dávkování: 1-2 tablety 60 minut pro stykem

Chci Proerecta
Vývoj ceny Proerecta

Mohly by vás také zajímat

názevUrčení and Nevýhodyprodejcecena
60 kapslí
MenActive
MenActive - recenze
➡️ komplexní výživový doplněk na podporu hladiny testosteronu
✅ obsahuje na unikátní kombinaci 8 aktivních látek
✅ výborný přípravek pro muže po 50-tce na zlepšení fyzické i psychické kondice
Nutraceutics.cz - eshop

⭐️ vynikající ceny
⭐️ doprava jen 39 Kč (při 2 kusech doprava zdarma)
⭐️ doručení do 24 hodin
💰 Sleva Nyní sleva 30% na nákup

299 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze
60 kapslí
ProMan Plus
Proman Plus - recenze
➡️ výživový doplněk pro normální hladinu testosteronu
✅ bezpečné přírodní složení
✅ ženšen, rozchodnice, pískavice, hořčík, zinek, vitamíny
✅ vyrobené v Norsku
PromanPlus.cz - eshop

⭐️ první balení na 30 dní zdarma
⭐️ věrnostní program - automatické zasílání 2-měsíčního balení s dopravou zdarma

599 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze

Autor článku
Profilový obrázek

Jsem Peter Kacián a již 10 let zkoumám původ mužských sexuálních problémů, hlavně erektilní dysfunkce a poruchy erekce. Testuji postupy a výživové doplňky, pomocí kterých lze tyto problémy odstraňovat. Tento web píšu proto, abych poradil, jak znovu dostat chuť na sex a jak pomoci odstranit snížené libido. Jelikož se mi už léta daří pomáhat přátelům, známým, ale i ostatním, kamarádi mě volají Erekce Guru.

Komentáře

Také jsem naletěl,není to na okamžitou “akci” , možná tak řadu dní předem konzumovat balení jedno za druhým a potom, snad konečně zabere. Opravdu škoda peněz, nabuzení se nedostaví.

Dobrý den, su kokot že jsem naletěl na takovú pičovinu. Ta vaše proerecta stojí za hovno, už jsem měl 5 tablet a vůbec nic, ani náznak. Fůj pryč s proerectú. Škoda vyhoděných peněz.

Dobrý den. Proerecta jsem si koupil začátkem léta, od té doby tablety užívám pravidelně a hlavně po delší době (několik týdnů) vidím velké rozdíly. Jednak se mi zvýšila chuť na sex, která mi dlouhodobě chyběla, mám více energie a to nejen při sexu ale celkově. Jelikož zde vidím negativní komentáře – mně se erekce zlepšila, mám ho daleko tvrdší a jsem velmi spokojen. Nečekal jsem účinky jako u léků, kde účinek nastává hned a dobře jsem udělal. Pokud bych něco podobného Calalou od přírodního volně prodejního přípravku, tak bych byl asi idiot. Takto jsem vydržel a nyní se těším a partnerka také. Takže předtím, než začnete kritizovat, zamyslete se, jak dané přípravky fungují. Přeji hodně zdraví. Karel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..