Menox 45 – ve výborné ceně s garancí spokojenosti (recenze + zkušenosti)

Erik Havlík Recenze 9. července 2021 0 Tablety

Komfort při menopauze / klimakteriu je opravdu cílem mnoha žen. Menox 45 je výživový doplněk určen pro ženy v tomto náročném období, přičemž obsahuje až 17 esenciálních aminokyselin, 5 fytosterolů, více než 20 mastných kyselin (nasycených i nenasycených), fruktózu a glukózu.

Chcete vědět o tomto přípravku víc? Zajímají vás zkušenosti ostatních žen s užíváním Menox 45? Zaujal vás natolik, že si ho chcete pořídit, ale nevíte kde a za jakou cenu? O tom všem si řekneme právě v této recenzi.

Složení přípravku

V jedné tabletě přípravku Menox 45 se nacházejí tyto látky:

složkamnožství
Maca (Lepidium meyenii), extrakt z kořene300 mg
Hloh obecný (Crataegus monogyna) ,extrakt z kvetoucích vrcholků rostliny100 mg
Jetel luční (Trifolium pratense), extrakt z květů100 mg
Ploštičník hroznovitý (Actaea racemosa), extrakt z kořene20 mg
Zinek (oxid zinečnatý)10 mg

Přídavné látky: mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý (plnidla tablety), stearan hořečnatý (emulgátor), oxid křemičitý (protihrudkovacia látka), oxid titaničitý E 171, oxid železitý E 172 (barviva), hydroxypropyl methyl celulóza E 464 (leštící látka)
zdroj: příbalový leták

✅ Maca

Maca peruánskáZáklad přípravku tvoří Maca – což je rostlina, která obsahuje více než 50 různých látek – vitamínů, minerálních látek, aminokyselin, fytosterolů, mastných kyselin, glukosinolátů a alkaloidů (například makanidy).

Je to opravdu nenáročná bylina, z níž se využívá zejména kořen. Existuje více odrůd, které se od sebe liší hlavně barvou kořene (bílá, žlutá, bílorůžová, červená, purpurová až černá). Také se hojně využívá ve farmaceutickém průmyslu.

Menox 45 obsahuje podle výrobce 10-násobek hlavních aktivních složek skutečné peruánské rostliny Maca. K výrobě 1 kg takové koncentrované Macy, je tedy třeba 10 kg čerstvé sklizené rostliny Maca (čti více o rostlině).

Menox 45 složení, dávkování

 

Účinky Menox 45 podle výrobce

„Zmírněte příznaky menopauzy“  – uvádí citát na úvodní stránce prodejce. Víc možná napoví i VIDEO:

Menox 45 - doplněk stravy v období menopauzy.

 

Pro koho je určen

Menox 45 je určen pro ženy ♀ v každém věku (18+), hlavně však pro ty, které právě procházejí náročným obdobím menopauzy.

💡 Pár slov o menopauze (klimakteriu, přechodu…)

Víte, že v Čechách je množství žen po 45. roku života, které mají v klimakteriu takové problémy, které je bez nadsázky mohou dovést až na psychiatrii? Nepříjemné návaly horka, noční pocení, podrážděnost, poruchy spánku, deprese, problémy s močením, bolest při sexuálním styku a výkyvy krevního tlaku často znemožňují ženám normálně existovat a fungovat v práci, v rodině… (zdroj informací).

 

Správné dávkování a užívání

 • základní balení obsahuje 30 tablet (+15 tablet grátis na vyzkoušení)
 • doporučené dávkování: 1 tableta denně (ráno během jídla)
 • tablety nezapomeňte zapít dostatečným množstvím tekutiny

 

Vedlejší účinky, kontraindikace a upozornění

 • Není určeno pro: Děti a muže, kojící a těhotné ženy
 • Vedlejší účinky a kontraindikace: Zvýšená citlivost nebo alergická reakce na některou ze složek přípravku, v případě nemoci jater, nebo podezření na jaterní onemocnění, přípravek neužívejte
 • Snášenlivost s jinými léky: Menox 45 je možné užívat současně s běžnými léčivy a jinými doplňky výživy, při vážnějších problémech se poraďte o užívání přípravku s lékařem či lékárníkem
 • Skladování: Na suchém místě do 25 °C bez vystavování nadměrnému teplu, chladu nebo slunci, mimo dosah dětí
 • Upozornění: Přípravek je výživový doplněk, v žádném případě ne náhrada léků nebo pestré a vyvážené stravy

 

Kde koupit?

Menox 45 recenze

Menox 45 v lékárně nehledejte. Nejlepší volbou je podle mě nákup online, přímo u oficiálního distributora. Takto zaručeně najdete:

✅ 100% -ní diskrétnost
✅ výbornou cenu
✅ spolehlivost a bezpečnost

Menox 45 – spolehlivé pilulky na menopauzu doporučuji nakoupit v ✅ oficiálním eshopu Menox 45. Ke každému variantu přípravku totiž dostanete 15 tablet grátis na vyzkoušení přípravku.

 

Výhody přípravku z mého pohledu

 • přípravek obsahuje zajímavou kombinaci přírodních látek za příznivou cenu
 • může se užívat dlouhodobě – nehrozí žádné vedlejší účinky
 • prodejce garantuje vrácení peněz v případě nespokojenosti (30 denní zkušební lhůta – čti více)
 • 15 tablet ke každému variantu přípravku zcela zdarma

 

Zkušenosti s užíváním přípravku

Menox 45 tablety na menopauzuMenopauza není strašák, je to normální součást života každé ženy po dosažení určitého věku. To, že se při jejím nástupu projevují nežádoucí symptomy, je také v pořádku. Jde „jen“ o to, jak jej co nejlépe zvládnout. Zde si myslím, že mi každá z vás dá za pravdu. Je fakt, že existuje množství přípravků, které mají ženám podle slov výrobců pomoct překlenout těžší životní období… Jak je na tom tenhle zajímavý doplňek stravy dle platné legislativy?

Menox 45 je celkově dobře hodnocen přípravek, uživatelky oceňují, že prodejce přidává ke každé objednávce 15 tablet zdarma a dává garanci vrácení peněz v případě nespokojenosti (což je dost ojedinělý zjev na našem trhu s výživovými doplňky). Prošel jsem několik diskusí a přelouskal nejedno fórum. Reakce na Menox 45 jsou vzácně zajedno: s přípravkem je spokojená drtivá většina uživatelek…

 

Zkušenosti uživatelek (diskuse + fórum)

Menox 45 zkušenosti

a další hodnocení:

Menox 45 hodnocení

 

Menox 45 a mé doporučení na závěr

Jak vybrat ten správný přípravek /doplňěk stravy a „nezbláznit“ se do té doby? Nuže milé dámy. Pokud vás zaujal některý z výživových doplňků, tak v první řadě si ho dobře prověřte – výrobce, složení aktivních látek, poraďte se s lékařem a lékárníkem a až potom si ho pořiďte. Menox 45 by mohl být celkem správná volba.

Mohlo by vás zajímat + zdroje informací:


Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..