Zerex Zenaden – bylinky v tabletách ke zmírnění napětí a stresu (recenze + reálné zkušenosti)

Erik Havlík Recenze 16. září 2020 0
Zerex Zenaden
 • Balení: 60 kapslí
 • Dávkování: 1 kapsle 2 x denně
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Nervová soustava
449 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Zerex.cz

Rostoucí nervozita, napětí a stres dokáží výrazně zasáhnout do života mnoha lidí. Jak omezit tyto neblahé vlivy na náš organismus? Řešením může být i Zerex Zenaden, výživový doplněk prémiové značky v tabletách, který by měl přispět ke zklidnění a potlačení nervového vyčerpání, navodit uvolněnou náladu, zmírnit zvýšené psychické napětí, stres a pocity úzkosti.

V následujících řádcích této recenze se o přípravku dozvíte více – vlastně vše potřebné k tomu, abyste v případě potřeby reálné zvážily jeho pořízení. To znamená přesné složení a účinky pilulek, jak se správně užívají a dávkují, moje osobní zkušenosti s užíváním Zerex Zenaden a také dostupnost u nás, včetně ceny a balení.

Zerex Zenaden - Kde koupit nejvýhodněji
Zerex.cz ⭐️ velmi rychlé doručení (většinou do 2 dnů)
⭐️ časté akce a slevy
449 Kč Do obchodu Zerex.cz

Složení Zerex Zenaden

Originální receptura Zerex Zenaden zahrnuje a vhodně kombinuje vysoce koncentrované složení z ✅ bylin (kozlík, mučenka, meduňka), ✅ vitamínů (vitamíny C a B6) a ✅ aminokyseliny (L-tryptofan).

Složení v 1 dávce (2 tobolky):

složkamnožství
L-tryptofan200 mg
Vitamín C (kyselina L-askorbová)40 mg
Kozlík lékařský (Valeriana officinalis), extrakt z kořene (4:1)20 mg
Meduňka lékařská (Melissa officinalis), extrakt z květů (10:1)40 mg
Mučenka pletní (Passiflora incarnata), extrakt z natě (10:1)40 mg
Vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid)2,8 mg

Přídavné látky: želatina (obal tobolky), oxid titaničitý (barvivo), stearan hořečnatý (protispékavá látka)

Nejvýznamnější složky přípravku podrobněji:

✅ Kozlík lékařský

💡 Kozlík lékařský (Valeriana officinalis)

Kozlík lékařský (Valeriana officinalis)Kozlík lékařský, lidově nazývaná také kozlík, či kočičí kořen, je v rámci lidového léčitelství asi nejznámější rostlinný “upokojovač” znám od středověku. Samotná, někdy až 2 metry vysoká rostlina, u nás roste zejména na výživnějších půdách v nižších polohách s dostatkem vláhy. Charakteristicky páchne (a přitahuje kočky), v létě je pak obsypána bílými až růžovými květy.

K léčebným účelům je k dispozici hlavně kořen, který je velkou zásobárnou unikátních látek působících tlumivě na naši nervovou soustavu. Proto se nejčastěji využívá při psychomotorickém neklidu, zvýšeném nervovém podráždění, úzkosti, psychosomatických poruchách srdeční činnosti, funkčních poruchách oběhové soustavy (působí spazmolyticky především na hladké svalstvo tepen), a také při nespavosti podmíněné psychoneurotických excitací… (čti více v odborném článku).

✅ Mučenka pletní

💡 Mučenka pletní (Passiflora incarnata)

Mučenka pletní (Passiflora incarnata)Mučenka pletní je nižší popínavá rostlina, jejíž domov hledejte v deštných pralesích Jižní Ameriky. Tato vlastně popínavá liána může mít výhonky, které jsou delší než 5 metrů. Modrofialové květy jsou ozdobou celé rostliny a setkáte se s nimi nejdříve v letních měsících. Plodem jsou bobule žluté barvy.

Nejdůležitějšími látkami mučenky pletní jsou rostlinné flavonoidy a také maltol (přírodní organická sloučenina, která například vzniká i při pečení chleba, při pražení kávových a kakaových bobů). Díky těmto látkám mučenka přispívá k uvolnění celého organismu, odbourává následky přílišného stresu a pomáhá při vyčerpání. Dokonale zklidňuje, zmírňuje pocity strachu i úzkost a má mírně sedativní účinky. Pomáhá rychleji usnout a zvyšuje i celkovou kvalitu spánku.

✅ Meduňka lékařská

💡 Meduňka lékařská (Mellisa officinalis)

meduňka lékařskáMeduňka lékařská je známá léčivá rostlina charakteristická příjemnou citrusovou vůní (kterou ucítíte okamžitě, když promnout lístek mezi prsty). Roste v podstatě všude na světě, její domov je však hlavně Evropa a sever Afriky. Květy meduňky tvoří velké množství nektaru, proto ji včelaři zvyknou sázet v blízkosti úlů.

Meduňka je známá hlavně pro své uklidňující účinky a schopnost rychle navodit celkové uvolnění organizmu. Pozitivně ovlivňuje kognitivní funkce jako paměť a soustředění. V tradiční lidové medicíně se využívá i její schopnost potlačovat úzkost, která se často projevuje nervozitou a podrážděností. Pomáhá také při nespavosti a zlepšuje kvalitu spánku.

✅ L-tryptofan

💡 Aminokyselina L-tryptofan

aminokyselina L-tryptofanL-tryptofan je důležitá aminokyselina, jejíž primární účel je přepravit krevní cukr (glukózu) přes přirozené bariéry mozku až do nervových buněk. Za přítomnosti vitamínu B6 se přeměňuje na serotonin, kterému se říká také hormon štěstí.

Optimální hladina serotoninu je pak víceméně zárukou stability psychického rozpoložení a také dalších projevů mozkové aktivity. Tryptofan také příznivě působí proti poruchám nálady, depresím a úzkosti, napomáhá k lepšímu psychickému uvolnění, a například také napomáhá lépe zvládat abstinenční příznaky při odvykacích kúrách.

✅ Vitamín C

💡 Vitamín C (kyselina L-askorbová)

Vitamín C (kyselina L-askorbová)Možná víte, možná ne, ale vitamín C má velký vliv i na naše mentální zdraví. Mám zejména na mysli jeho pozitivní vliv na nervový systém, správné přenášení nervových vzruchů a také na “pocit dostatečné energie” v těle. Ten, kdo má dostatek vitaminu C v těle, lépe zvládá například stres a podobnou nárazovou psychickou zátěž. A méně často ho postihne i únava nebo vyčerpání.

To není samozřejmě vše co vitamin C pro naše tělo nabízí. Má velký vliv na naši imunitu, vitamín C je také výborný antioxidant, který chrání naše buňky před stárnutím, posiluje cévy a celý cévní systém, je nezbytnou součástí mnoha metabolických procesů v těle, podporuje zdravé kosti, chrupavky, zuby a přispívá k lepšímu hojení ran…

✅ Vitamín B6

💡 Vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid)

vitamín B6Vitamín B6 je vlastně souhrnu obsahu označení 3 chemických látek odvozených od pyridinu (pyridoxol, pyridoxal a pyridoxamin), přičemž dospělý člověk ho potřebuje za den přijmout nezbytně alespoň 1,3 mg.

Vitamin také přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy a psychické aktivitě, podporuje imunitní systém. Je to také významný kofaktor v metabolismu aminokyselin. Účastní se například syntézy serotoninu a následně usnadňuje jeho přenos k neuronům.

 

Hlavní účinky Zerex Zenaden

 • přispívá k udržení duševní i fyzické pohody (kozlík lékařský)
 • přispívá k normální psychické pokud správnému fungování nervového systému (vitamin C)
 • podpora tvorby syntézu serotoninu, takzvaného hormonu štěstí a dobré nálady (l-tryptofan)
 • přispívá k rychlejšímu zklidnění stavů z nervového vyčerpání
 • přispívá k přirozené chuti k jídlu
 • zmírňuje duševní napětí, nervozitu a pocity úzkosti
 • pomáhá zvyšovat odolnost vůči stresu
 • přispívá k rychlejší mobilizace organismu
 • podporuje lepší mentální výkon
 • dodává tělu energii
 • pomáhá při nespavosti

 

💡 TIP na produkt - Zerex Zenaden
Zerex Zenaden
➡️ výživový doplněk pro lepší duševní pohodu
✅ přírodní složení (kozlík, meduňka, mučenka, l-tryptofan, vitamín B6)
✅ výsledkem užívání je zmírnění napětí a stresu
✅ prémiová značka
449 Kč

💡 TIP č.1: velmi rychlé doručení (většinou do 2 dnů)💡 TIP č.2: časté akce a slevy

 

💡 * Chronický stres a co s ním?

Stres je nezbytnou součástí našeho života a hlavně ten krátkodobý je pro nás prospěšný, protože dokáže tělo doslova vyburcovat k lepšímu výkonu. Horší je to už však se stresem chronickým, který výrazně ohrožuje lidské zdraví. Například vysoký krevní tlak (hypertenze) v důsledku stresu. Pokud se tak děje dlouhodobě, hypertenze může nakonec natrvalo usadit na svých vysokých hodnotách.

Následkem chronického stresu také bývá v těle nežádoucí stav, kdy se žluč nedokáže dostatečně vyplavovat a tvoří nakonec nebezpečné žlučové kameny. Dlouhodobý stres oslabuje náš imunitní systém a následný častější výskyt nemocí organizmus nemusí snášet nejlépe. Stres dokáže paralyzovat a znemožnit člověku podávat adekvátní výkony v práci, ve škole, doma, dokonce ani ty, které jinak v klidném stavu podává zcela bez zaváhání (čti více).

 

Pro koho je určen – použití

Zerex Zenaden je výživový doplněk s originálním přírodním složením určen všem (18+),  kteří potřebují hlavně pomoc se stresem z práce, ze školy či z plnění každodenních povinností… . Kdy ho použít?

 • při duševní nerovnováze a zlepšení psychických činností
 • na podporu emoční vyrovnanosti
 • na podporu lepší relaxace
 • jako podpora na zlepšení nálady
 • při zvýšené potřebě rychlého potlačení stresu a snížení napětí což ocení studenti i manažeři
 • před náročným výkonem – ať už v práci nebo ve sportu
 • na podporu lepší odolnosti vůči stresu
 • k rychlejší mobilizaci organismu
 • k podpoře mentálních funkcí

 

Dávkování a užívání

 • doporučená denní dávka: 💊💊 1 kapsle 2x denně (nejlépe nalačno – respektive asi půl hodinu před jídlem nebo 2,5 hodiny po něm)
 • tobolky se užívají vcelku a samozřejmě jejich třeba zapít dostatečným množstvím tekutiny

 

Zerex Zenaden – nežádoucí vedlejší účinky a upozornění

 • Vedlejší účinky: přípravek podle výrobce nezpůsobuje nežádoucí vedlejší účinky, malé riziko tak představuje pouze možná alergická reakce na některou z látek ve složení
 • Skladování: v temnu a suchu do teploty 25 °C a mimo dosah dětí
 • Upozornění: Zerex Zenaden je výživový doplněk, určitě ne náhradou pestré a rozmanité stravy, nepřekračujte prosím doporučenou denní dávku

 

Kontraindikace a možné interakce

S užíváním Zerex Zenaden se podle výrobce nespojují žádná rizika a nejsou známy ani možné kontraindikace či interakce s léky. To však neznamená, že žádné omezení v užívání tohoto přípravku neexistují. O co jde?

 • možná reakce z přecitlivělosti nebo alergie, v takovém případě hned přerušte dávkování a poraďte se s lékařem či lékárníkem
 • přípravek není určen pro děti nebo dospívající uživatelů, minimální věk je 18+
 • neužívejte Zerex Zenaden pokud se léčíte u psychiatra či neurologa, respektive bez konzultace s lékařem (kvůli obsahu l-tryptofanu ve složení přípravku)
 • přípravek není vhodný pro ženy v těhotenství a při kojení

 

Cena a dostupné balení

Zerex Zenaden se momentálně prodává jako základní 💊 60 taštičkové balení, které vám však zcela pohodlně postačí na celý měsíc nepřetržitého užívání (2 tablety denně).

💡 TIP na produkt - Zerex Zenaden
Zerex Zenaden
 • přírodní způsob jak podpořit svou duševní rovnováhu
 • podpora celkového uvolnění a lepší relaxace organismu
 • vhodný na potlačení stresu a napětí, nervozity…
 • přípravek s přírodním složením, vhodný i na dlouhodobější užívání
 • žádné vedlejší nebo negativní nežádoucí účinky
 • dostupný bez předpisu u ověřeného prodejce (prémiová značka)
 • bez rizika vzniku závislosti a abstinenčních příznaků
449 Kč

💡 TIP č.1: velmi rychlé doručení (většinou do 2 dnů)💡 TIP č.2: časté akce a slevy

 

Kde koupit?

Zerex Zenaden Nejlepší volbou je podle mě nákup online, přímo u oficiálního distributora. Takto zaručeně najdete:

✅ 100% -ní kvalitu a záruku pravosti produktu
✅ výbornou cenu a dostupnost přípravku (vždy je na skladě)
✅ spolehlivost a bezpečnost

Zerex Zenaden – kvalitní pilulky na spánek doporučuji nakoupit v ✅ Zerex.cz za adekvátní cenu 449 Kč.

 

Mé zkušenosti a hodnocení přípravku

Zerex Zenaden jsou tabletky, které mají, “jak by řekl básník”, vnést světlo do pochmurných všedních dní. A je to opravdu tak, hlavním účinkem přípravku je obnovena duševní pohoda, potlačení napětí a odolávání stresu. A to se mu celkem daří plnit. Proč si to myslím? Protože jsem Zerex Zenaden sám vyzkoušel a užíval ho jeden celý měsíc.

Jelikož mentální schopnosti a dobré duševní zdraví nejsou danosti, které člověku automaticky padnou do klína, je třeba aby do hry vstoupili i vhodné režimová opatření, jejichž účelem je hlavně zamezit stresovým faktorům aby ovlivnily lidskou psychiku. Mezi ně lze klidně zařadit i užívání vhodného přírodního doplňku, jakým Zerex Zenaden bezpochyby je.

K věci. Tabletky jsem užíval přesně podle pokynů výrobce a to 1 kapsli ráno a 1 potom večer vždy nalačno (asi hodinku předtím než jsem šel jíst). Výsledkem bylo postupné zlepšení mého stavu. Ne že by to se mnou bylo už na ručník, ale stále více jsem si připouštěl tlak na mou osobu v práci, termíny mi hořely pokaždé, když jsem to nejméně potřeboval… což se samozřejmě projevilo i na nepohodě doma, kde jsem se nedokázal pořádně uvolnit.

Už v průběhu druhého týdne užívání jsem začal pociťovat zlepšení. Nejprve se to projevilo zlepšením nálady, později jsem do práce přestal chodit s obavami. Doma se se mnou dalo konečně mluvit, více jsem se věnoval dětem. Co je myslím skvělý projev účinků tohoto přípravku. Samozřejmě nečekejte okamžitý efekt a druhý den pocit jako byste chodili po obláčcích, to opravdu ne. Ale skleslá nálada a zvýšené napětí ze stresu z vás určitě opadne.

Zkušenosti ostatních uživatelů (diskuse + fórum)

Jak novější produkt na trhu nemá Zerex Zenaden hodně dohledatelný zkušeností od uživatelů, co se o chvíli pevně věřím, že změní… Ale přece jsem jen nějaké hodnocení přípravku našel (v tom druhém případě jde o screenshot z oficiálního eshopu výrobce):

Zerex Zenaden a tlak na výkon v práci:

po škole jsem nastoupila do své první práce. Chtěla jsem dokázat že na to mám a tak jsem trávila v práci někdy i 11-12 hodin. Avšak tlak na výkon i tak stále rostl. Možná je Zenaden placebo, ale odkdy ho beru, mám více v paži, nejsem stále v napětí, jestli jsem něco nezkazila a nezapomněla zda jsou všechny úkoly splněny… (Lenka)

 

Zkušenosti ze stránky Zerex.cz :

Zerex Zenaden - zkušenosti s užíváním přípravku

 

Výhody Zerex Zenaden z mého úhlu pohledu

 • kvalitní přírodní přípravek s koncentrovaným složením
 • dostupný bez receptu a vyšetření u lékaře
 • bez negativních vedlejších účinků – vhodný k dlouhodobému užívání
 • snadné užívání – jen 2 tablety denně
 • výborný poměr kvalita / cena
 • ověřená značka Zerex
 • eshop je uživatelsky velmi přátelský, rychlé a diskrétní doručení

 

Nejčastější otázky a odpovědi

Pokud jste se začetli do této recenze, určitě vás napadnou nějaké otázky, na které jste dosud nenašli odpověď. To právě nyní velmi rád napravím a odpovím na nejčastější možné otázky týkající se přípravku Zerex Zenaden:

❓ Může se Zerex Zenaden kombinovat s alkoholem?

Jelikož jde o přípravek s mírně tlumícím účinkem, tak jeho kombinace s alkoholem nebude právě tím nejšťastnějším řešením, alkohol totiž sedativní účinky ještě více prohlubuje a může mít špatný vliv na koncentraci.

❓ Dají se tyto pilulky kombinovat s jinými výživovými doplňky?

Nevidím důvod proč by se Zerex Zenaden nedal užívat například s vitamíny. Pozor! Nikdy neužívejte přípravky s podobným složením a zaměřením souběžně. Riskujete zvýšený výskyt vedlejších účinků a podstatné snížení účinnosti tabletek.

❓ Existují nějaké situace, kdy nelze Zerex Zenaden užívat?

Existují omezení, které jsem již zmiňoval výše při kontraindikacích. Z důvodu, že přípravek obsahuje l-tryptofan, užívání přípravku by měli nejprve konzultovat s lékařem pacienti s psychiatrickým či neurologickým problémům. Rovněž je ve složení přípravku přítomna kozlík, takže si třeba dát větší pozor při řízení vozidla či obsluhy strojů.

❓ Jsou tyto pilulky návykové?

Určitě ne, nejedná se totiž o žádný návykový lék – Zerex Zenaden je přírodní přípravek, který napomáhá k dosažení duševní rovnováhy přirozenou cestou bez rizika získání návyku ani jiných nežádoucích vedlejších účinků.

❓ Má nějaké vedlejší účinky?

Jak jsem zmiňoval, tak nejsou známy. Někteří citlivější jedinci mohou zareagovat na příjem specifických přírodních látek menšími problémy s trávením. Rychle však odeznívají. Pokud se tak ve vašem případě nestane, je třeba kontaktovat lékaře.

❓ Obsahuje Zerex Zenaden i nějaké alergeny či problematické složky?

Žádné standardní alergeny jako lepek, cukr, laktóza v přípravku nenajdete a ani jiné škodlivé látky. Dokonce je doplňkových látek v kapslích přípravku úplné minimum. V tomto směru vám tedy při jeho užívání nehrozí žádné větší rizika.

❓ Kdy ho ideálně užívat a je to možné i dlouhodobě?

Ideální je to přesně tak jako doporučuje výrobce. To znamená jednu tabletku ráno a jednu večer (tak jak se to osvědčilo i mně). Složení přípravku je přírodní a proto je dlouhodobé užívání Zerex Zenaden zcela bezproblémové a také se doporučuje z hlediska optimalizace účinků.

❓ Kdy by měly projevit první výraznější účinky Zerex Zenaden a jak dlouho jej užívat?

Podle mých zkušeností je to už po prvním týdnu užívání, ale u někoho se mohou projevit i dříve (a naopak u někoho i později). Následně v přeběhu užívání se účinek může ještě více zvýraznit. Každopádně doporučuji vybrat celé balení na opravdové potvrzení jejich účinnosti.

❓ Co dělat, pokud mi tento doplněk nepomohl podle mých představ?

Zerex Zenaden je výživový doplněk a ne lék. Jeho primárním cílem je přirozená podpora lepšího uvolnění organismu a uklidnění, potlačení napětí a stresových faktorů. I proto se dá očekávat, že ne u každého zaúčinkuje úplně stejně. Pokud se právě vám zdá, že to nestačí a určitě to nechcete řešit syntetickými léky, tak stále máte možnost zkusit jiný přírodní produkt. Například tobolky značky Modin (má dobré ohlasy na internetu), nebo možná i zajímavé přírodní tabletky Happy Pills – je to na vás.

 

Zerex Zenaden – celkové zhodnocení a moje doporučení na závěr

Zerex Zenaden je podle mého názoru dobrým řešením pro každého, kdo pociťuje na sobě zvýšený tlak (v práci, ve škole, v práci) a pomůže s rychlejším nastolením duševní rovnováhy. Pokud vás přesvědčili mé zkušenosti a tato podrobná recenze, neváhejte a vyzkoušejte ho. I kdyby bylo zlepšení menší než jste čekali, i tak to bude první krok správným směrem. Pořídit si tento přípravek můžete jednoduše bez podstoupení vyšetření u lékaře a vystavení receptu. Pozor však, v žádném případě není Zerex Zenaden náhradou odborné léčby!

Já osobně vám ho doporučuji koupit ✅ přímo online z oficiálního eshopu výrobce Zerex.cz.

 

💡 TIP: vyberte si z výživových doplňků prémiové značky Zerex

➡️ Vyberte si z výživových doplňků prémiové značky Zerex na podporu erekce a prostaty:

 • na okamžitou podporu erekce Zerex Klasikviz recenzi
 • na předčasnou ejakulaci Zerex Extralongviz recenzi
 • na dlouhodobou podporu libida a erekce Zerex Ultragoldviz recenzi
 • na podporu zdravé prostaty Prostanaxviz recenzi
 • okamžitá podpora erekce – drink Zerex Shotviz recenzi

➡️ Vyberte si z výživových doplňků prémiové značky Zerex na podporu duševní a tělesné vitality:

 • na klidný spánek Zerex Pillowviz recenzi
 • na podporu duševní rovnováhy Zerex Zenaden (právě čteš recenzi)
 • na podporu kostí a kloubů Zerex Arthrexviz recenzi
 • na každodenní přísun důležitých vitamínů Zerex Vitality Complexviz recenzi

➡️ Vyberte si z výživových doplňků prémiové značky Zerex na podporu trávení a ztráty hmotnosti:

 • na kontrolu tělesné hmotnosti Zerex Assasinviz recenzi
 • na podporu trávení Zerex Enzemaxviz recenzi

➡️ Vyberte si z jednosložkových výživových doplňků prémiové značky Zerex:

 • silný antioxidant Zerex Astaxanthinviz recenzi
 • glukan na imunitu Zerex Beta Glukanviz recenzi
 • pro lepší spánek a náladu Zerex L-tryptofanviz recenzi

 

Použité zdroje informací a zahraniční odborná literatura

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Souhrn

Zerex Zenaden je výživový doplněk s kvalitním přírodním složením, který příznivě ovlivňuje nervový systém, uklidňuje a podporuje duševní pohodu.e

4.3

Zerex Zenaden

✅ Cena: 449 Kč
✅ Balení: 60 kapslí
✅ Dávkování: 1 kapsle 2 x denně

Chci Zerex Zenaden
Zerex.cz
Vývoj ceny Zerex Zenaden

Mohly by vás také zajímat

názevUrčení and Nevýhodyprodejcecena
60 kapslí
Modin
Modin - recenze
➡️ komplexní výživový doplněk
✅ přírodní aktivní látky podporují duševní rovnováhu,
✅ také přispívají k normální psychické činnosti
Nutraceutics.cz - eshop

⭐️ vynikající ceny
⭐️ doprava jen 39 Kč (při 2 kusech doprava zdarma)
⭐️ doručení do 24 hodin
💰 Sleva Nyní sleva 30% na nákup

349 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze
30 tablet
GS Anxiolan 30 tablet
GS Anxiolan 30 tablet
➡️ doplněk výživy
➡️ při neklidu, úzkosti, stresu, nervozitě a napětí
✅ podpora normální psychické činnosti a mentálního zdraví
✅ snížení míry únavy a vyčerpání
Pilulka.cz - eshop

⭐️ doručení do 3 dnů od objednání
⭐️ tisíce pozitivních hodnocení zákazníky
⭐️ cena dopravy od 69 Kč, zdarma při objednávce nad 999 Kč

169 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze
75 tablet
Happy Pills cps.75
Happy Pills cps.75
➡️ potravinový doplněk
➡️ na zlepšení nálady a navození pocitu uvolnění
✅ podporuje funkčnost centrální nervové soustavy
✅ napomáhá uvolňovat energii z potravy
✅ potlačuje únavu a probouzí bdělost
BENU.cz - eshop

⭐️ 15 000 produktů skladem, průměrná doba dodání je 24 hodin
⭐️ poštovné od 1499,- zdarma, osobní odběr v kamenných lékárnách zdarma
⭐️ léková karta funguje také na eshopu
⭐️ aktuální akce → najdete zde

395 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze

Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..