Zerex Vitality Complex jsou vitamíny, které potřebuje každé mužské tělo (recenze a zkušenosti)

Erik Havlík Recenze 16. září 2020 0
Zerex Vitality Complex
 • Balení: 120 kapslí
 • Dávkování: 1 kapsle 2 x denně
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Vitamíny pro muže
290 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Zerex.cz

Hledáte něco, čím byste v náročném období podpořili svou vitalitu, nabrali energii a ještě co-to udělali i pro své zdraví? Tak Zerex Vitality Complex, výživový doplněk pro muže známé značky vám s tím může pomoci. Jistě, na trhu existuje množství multivitaminových přípravků, které toho už nasľubovali, ale… ale stačí se lépe prozkoumáno na složení tohoto Zerexu a přihlédnout k ověřenou kvalitu výrobce, který ručí za použité složky v přípravku svým těžce nabytým dobrým jménem a výsledek je jasný. Zerex Vitality Complex obsahuje všechny nejdůležitější vitamíny a minerály, které mužské tělo potřebuje. Jaké to jsou konkrétní? Čtěte dál.

Právě v této této recenzi najdete podrobné složení tohoto zajímavého přípravku spolu s jeho účinky. Řekneme si také na co a kdy se má nejideálnější používat, správně dávkovat a užívat. Najdete zde také zkušenosti s jeho užíváním a prozradím vám i to kde si dokážete pohodlně pořídit (dostupnost, balení, cena).

Zerex Vitality Complex - Kde koupit nejvýhodněji
Zerex.cz ⭐️ velmi rychlé doručení (většinou do 2 dnů)
⭐️ časté akce a slevy
290 Kč Do obchodu Zerex.cz

Složení Zerex Vitality Complex

Zerex Vitality Complex má koncentrované přírodní složení a každá složka přípravku je ve vysoké farmaceutické kvalitě Obsahuje všechny důležité ✅ minerály avitamíny, které mužský organismus vyžaduje.

Složení v 1 dávce:

složkamnožství (% referenčního příjmu)
hořčík (citrát hořečnatý)132 mg (35%)
vápník (Ovovital)120 mg (15%)
železo (glukonan železnatý)7 mg (50%)
zinek (mléčnan zinečnatý)5 mg (50%)
selen (L-seleno-methionin)55 µg (100%)
chrom (pikolinát chromitý)40 µg (100%)
vitamín C (kyselina L-askorbová)240 mg (300%)
vitamin D< strong> (cholkalciferol)20 µg (400%)
niacin (kyselina nikotinová)15 mg (100%)
kyselina pantotenová (D-pantothenát vápenatý)6 mg (100%)
vitamín B12 (kyanokobalamin)5 µg (200%)
vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid)2,8 mg (200%)
vitamín B2 (riboflavin)1,4 mg (100%)
vitamín B1 (thiamin hydrochlorid)1,1 mg (100%)

Nejvýznamnější složky přípravku podrobněji:

💡 Minerály

✅ Hořčík

Hořčík chrání před stresem, je nezbytný pro správnou činnost nervové soustavy a správnou činnost svalů, reguluje činnost štítné žlázy, napomáhá při správném fungování prostaty a také pozitivně ovlivňuje náš kardiovaskulární systém. Při jeho nedostatku může hrozit srdeční arytmie, selhání ledvin, zvýšená podrážděnost a únava, bolesti v hrudi, bolesti hlavy a křeče.

* Ve Vitality Complex se hořčík nachází ve formě citrátu hořečnatého, který se snadněji vstřebává a je tedy organismem lépe využitelný.

✅ Vápník

Vápník je nezbytný pro udržování zdravých kostí a zubů a přispívá k normální srážlivosti krve, podílí se také na procesu dělení a specializace buněk, je nezbytný pro činnost svalů. Rovněž pomáhá udržovat normální funkci trávicích enzymů, podporuje udržování normálního energetického metabolismu a podílí se na funkci nervových přenosů.

* V přípravku Zerex Vitality Complex se nachází konkrétní substance OVOVITAL®, která obsahuje čistě přírodní vápník bez chemických a pomocných látek. Ani při dlouhodobém užívání nezatěžuje organismus a má až o 30% vyšší vstřebatelnost než syntetický vápník. Vysoká biologická dostupnost je zajištěna díky unikátnímu složení: vápník, stopové prvky a biogenní látky.

✅ Železo

Železo je důležitý biogenní prvkem, který se v organismu nachází se zejména v hemoglobinu v červených krvinkách. Přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu a tak vlastně i k normálnímu přenosu kyslíku v těle. Podporuje normální funkci imunitního systému a také snížení míry únavy a vyčerpání.

✅ Zinek

Zinek má neocenitelný vliv na správné fungování pohlavních orgánů, tvorbu hormonů a celkově i na plodnost mužů. Při jeho nedostatku hrozí například zvětšování prostaty, zvýšené padání vlasů, poruchy růstu, záněty kůže, větší náchylnost k infekcím, bolesti kloubů. Dále také přispívá k udržení normálního stavu pokožky a nehtů a podporuje normální syntézu DNA.

✅ Selen

Selen má vynikající antioxidační vlastnosti, čímž zpomaluje proces stárnutí tělních buněk. Snižuje také riziko vzniku srdečních chorob a působí i detoxikačně. Při jeho nedostatku hrozí zejména svalová slabost, vyšší náchylnost k infekcím, poruchám jater, snížení potence, k méně kvalitním vlasy a zvýšenou tvorbou lupů.

✅ Chrom

Chrom je esenciální stopový prvek, který přispívá k normálnímu metabolismu živin a pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi.

💡 Vitamíny

✅ Vitamín C

Vitamín C je určitě nejznámější vitamin vůbec. Nejvíce se oceňuje jeho pozitivní vliv na imunitní systém a také na normální tvorbu kolagenu, čímž vlastně podporuje normální funkci kůže, chrupavek i kostí. Kromě toho také přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, zvyšuje vstřebávání železa, podporuje energetický metabolismus, snižuje míru únavy a vyčerpání a přispívá k regeneraci redukované formy vitaminu E. Při jeho nedostatku hrozí zvýšená náchylnost k infekcím, kurděje as tím spojené krvácení dásní, ztráta zubů, padání vlasů, deprese a snížená výkonnost organismu.

👍 O vitaminu C si pozorně více v našem článku: ✅ Vitamín C – jeden z nejdůležitějších vitamínů pro správnou obranyschopnost těla

✅ Vitamín D3

Vitamín D3 patří mezi vitaminy rozpustné v tucích, který pozitivně ovlivňuje hustotu kostí, posílení imunitního systému a nižší výskyt autoimunitních onemocnění. Vitamin D také přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, podporuje udržování normální hladiny vápníku v krvi, pomáhá udržovat normální stav kostí a zubů, podporuje činnost svalů, přispívá k normální funkci imunitního systému a podílí se na procesu dělení buněk. Při jeho nedostatku hrozí zhoršený příjem vápníku, který si pak tělo “bere” z kostí.

💡 Vitamíny skupiny B

✅ Niacin

Vitamín B3 – niacin – je důležitý zejména pro normální psychickou činnost. Přispívá totiž k normální činnosti nervové soustavy a snížení míry únavy a vyčerpání.

✅ Kyselina pantothenová

Vitamín B5 – kyselina pantothenová – přispívá k normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů a také vitamínu D v našem těle. Dále rovněž přispívá ke snížení únavy a vyčerpání a podporuje normální mentální činnost.

✅ Vitamín B12

Vitamín B12 – kobalamin – je důležitý hlavně pro krvetvorbu, protože přispívá k normální tvorbě červených krvinek. Přispívá rovněž k normální funkci imunitního systému a pomáhá ke snížení únavy a vyčerpání.

✅ Vitamín B6

Vitamín B6 – pyridoxin – podporuje normální tvorbu červených krvinek, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, podporuje normální energetický metabolismus a normální metabolismus hymocysteínu. Rovněž je nezbytný při tvorbě a obnově svalstva, snižování škodlivého cholesterolu, vyrovnávání hladiny hormonů. Při jeho nedostatku hrozí bolesti břicha, poruchy imunity, růstu, problémy se spánkem, únava, či různé dermatitidy a zvýšené vypadávání vlasů.

✅ Vitamín B2

Vitamín B2 – riboflavin – hraje důležitou roli v metabolismu několika biologicky aktivních látek, je potřebný pro správnou aktivitu mnoha enzymů a důležitý pro normální činnost nervové soustavy. Přispívá také ke snížení míry únavy a vyčerpání.

✅ Vitamin B1

Vitamin B1 – thiamin – přispívá k normální činnosti srdce, činnosti nervové soustavy a psychické činnosti. Zajímavost: úplný nedostatek vitamínu B1 vede k onemocnění zvanému beri-beri.

 

Hlavní účinky Zerex Vitality Complex

Multivitamíny by měly po správnosti dorovnávat hlavně nutriční rezervy, které si vytváříme my sami nedostatečným přijímáním důležitých vitamínů a minerálů ze stravy. Toto je také jeden z nejdůležitějších efektů užívání multivitaminu pro muže od Zerexu. Takto se jeho užíváním projevují účinky, které tyto látky v těle zajišťují. Co všechno se dá s užíváním tohoto přípravku dosáhnout?

 • pomoc s únavou a vyčerpáním
 • podpora imunity – zvýšení obranyschopnosti organizmu
 • pozitivní vliv na psychiku
 • pomoc s nepříznivými projevy stresu
 • podpora přirozené činnosti nervové soustavy
 • pozitivní vliv na kosti, klouby, dásně nebo zuby
 • posílení funkce svalstva
 • ochrana před volnými radikály
 • podpora přirozené hladiny cukru v krvi

 

💡 TIP na produkt - Zerex Vitality Complex
Zerex Vitality Complex
➡️ multivitamin pro muže
✅ přírodní přípravek s koncentrovaným složením
✅ obsahuje složky příznivě na celý mužský organismus
✅ je dostupný bez receptu a vyšetření u lékaře
✅ užívání bez negativních vedlejších účinků
✅ vhodný k dlouhodobému užívání

💡 TIP č.1: velmi rychlé doručení (většinou do 2 dnů)💡 TIP č.2: časté akce a slevy

 

Pro koho je určen Zerex Vitality Complex – použití

Zerex Vitality Complex je výživový doplněk, který ocení každý muž, který velmi „nesleduje“ svůj příjem potřebných látek. Tento komplexně zaměřen multivitamin obsahuje přesnou potřebnou a doporučenou denní dávku více vitamínů a minerálů současně – v jedné dávce. Jednoduché.

 

Dávkování a užívání

 • doporučená denní dávka: 💊💊 1 tableta 2x denně
 • tabletky se užívají vcelku a samozřejmě jejich třeba zapít dostatečným množstvím tekutiny

 

Zerex Vitality Complex – nežádoucí vedlejší účinky a upozornění

 • Vedlejší účinky: přípravek má obvykle bezproblémové užívání bez projevů nežádoucích vedlejších účinků (konkrétně výrobce neuvádí žádné potíže), malé riziko tak představuje pouze možná alergická reakce na některou z látek ve složení
 • Skladování: v temnu a suchu do teploty 25 °C a mimo dosah dětí
 • Upozornění: Zerex Vitality Complex je výživový doplněk, určitě ne lék, ani náhrada pestré a rozmanité stravy, nepřekračujte prosím doporučenou denní dávku

 

Kontraindikace a možné interakce

S užíváním Zerex Vitality Complex se podle výrobce také nespojují žádná rizika a nejsou známy ani možné kontraindikace či interakce s léky. To však neznamená, že jistá omezení v užívání tohoto přípravku neexistují. O co jde?

 • možná reakce z přecitlivělosti nebo alergie, v takovém případě hned přerušte dávkování a poraďte se o dalším postupu s lékařem či lékárníkem
 • přípravek není určen pro děti nebo dospívající uživatelů, minimální věk je 18+
 • neužívejte Zerex Vitality Complex společně s jinými přípravky, doplňky výživy s podobným složením nebo zaměřením
 • přípravek není vhodný pro ženy v těhotenství a při kojení

 

Cena a dostupné balení

Zerex Vitality Complex se momentálně prodává jako základní 💊 120 tabletové balení, které vám tak úplně pohodlně postačí na celé dva měsíce.

💡 TIP na produkt - Zerex Vitality Complex
Zerex Vitality Complex
 • multivitamínový výživový doplněk pro muže
 • obsahuje ty nejdůležitější vitamíny a minerály, které mužské tělo potřebuje
 • vhodný k dlouhodobému užívání
 • žádné vedlejší nebo negativní nežádoucí účinky
 • dostupný bez předpisu u ověřeného prodejce (prémiová značka)

💡 TIP č.1: velmi rychlé doručení (většinou do 2 dnů)💡 TIP č.2: časté akce a slevy

 

Kde koupit?

Zerex Vitality Complex Nejlepší volbou je podle mě nákup online, přímo u oficiálního distributora. Takto zaručeně najdete:

✅ 100% -ní kvalitu a záruku pravosti produktu
✅ výbornou cenu a dostupnost přípravku (vždy je na skladě)
✅ spolehlivost a bezpečnost

Zerex Vitality Complex – kvalitní multivitaminové tabletky pro muže doporučuji nakoupit v ✅ Zerex.cz za adekvátní cenu 290 Kč.

 

Reálné zkušenosti a hodnocení Zerex Vitality Complex

Zerex je ověřen výrobce výživových doplňků. Ty nejlepší a nejvíce oceňované jsou právě určeny pro muže (na posílení erekce, libida, ejakulace…, na prostatu) a přesně tam směřuje i tento komplexní multivitaminový přípravek. Zerex Vitality Complex má potenciál aby se mezi TOP doplňky značky dopracoval také velmi rychle. A v segmentu multivitaminových přípravků obecně také.

 

Zkušenosti ostatních uživatelů (diskuse + fórum)

Zerex Vitality Complex patří mezi poměrně čerstvé novinky a tedy hodně hodnocení a recenzí přípravku od ostatních mužů se ani nedá najít. Proto nyní uvedu alespoň komentářů, které jsou zveřejněny na oficiální stránce Zerexu:

 

Výhody, které v přípravku vidím já

 • obsahuje nejdůležitější vitamíny a minerály, které mužské tělo potřebuje – nic víc, nic méně
 • doporučená denní dávka více vitaminů a minerálů
 • je dostupný bez receptu a vyšetření u lékaře
 • nejsou známy žádné negativní vedlejší účinky – je tedy vhodný k dlouhodobému užívání
 • jednoduché užívání – 1 tabletka 2 krát denně
 • výborný poměr kvalita / cena
 • ověřená značka Zerex
 • eshop – uživatelsky velmi přátelský, rychlé a diskrétní doručení

 

Nejčastější otázky a odpovědi, nebo co vás zajímá o Zerex Vitality Complex

Z praktického hlediska se vyplatí podívat po nejrůznějších internetových fórech a diskusích, na kterých uživatelé přebírají několik zajímavé a důležité věci týkající se přímo užívání přípravku. Jelikož jsou tyto vitamíny novinkou, logicky to tak ještě není. Proto jsem si řekl, že v této části recenze odpovím na pomyslné nejčastější dotazy. Co mě k tomu opravňuje? Tak snad dlouholeté užívání a testování mnoha výživových doplňků včetně vícesložkových vitamínů.

Proč vlastně Zerex Vitality Complex vyzkoušet?

Protože u nás podle mého názoru až na pár výjimek nic tak kvalitní není. A tedy pokud se vám zdá, že najednou pociťujete výraznější ztrátu vitality a energie, klidně můžete po něm s důvěrou sáhnout. Vrátí vám je zpět + s dalšími benefity pro váš organismus.

Má nějaké vedlejší účinky?

Vedlejší účinky Zerex Vitality Complex nejsou známy. Někteří citlivější jedinci snad mohou zareagovat na příjem některých látek přípravku menšími problémy s trávením, či bolestí hlavy. Je to však v drtivé většině případů pouze dočasný a krátký problém, který rychle odeznívá (pokud se tak náhodou nestane, je třeba kontaktovat lékaře). Samozřejmě nesmíte překračovat výrobcem doporučenou denní dávku, tehdy se toto riziko zvyšuje.

Kdy ho ideálně užívat a je to možné i dlouhodobě?

Ideální je to přesně tak jako doporučuje výrobce. To znamená jednu pilulku 2 x denně. Například 1 ráno a 1 tabletku večer. Složení přípravku je přírodní a tělu přirozené, takže i dlouhodobé užívání Zerex Vitality Complex je zcela bezproblémové a vlastně i doporučené pro každého muže.

 

Zerex Vitality Complex – celkové zhodnocení a moje doporučení na závěr

Zerex Vitality Complex je podle mě výbornou volbou pro všechny muže, kteří hledají rychlou a jednoduchou možnost, jak svému tělu zajistit potřebnou dávku vitamínů a minerálů.

Pokud vás Zerex Vitality Complex zaujal i na základě této recenze a chcete ho vyzkoušet, doporučuji vám ho koupit ✅ přímo online z oficiálního eshopu výrobce Zerex.cz.

💡 TIP: vyberte si z výživových doplňků prémiové značky Zerex

➡️ Vyberte si z výživových doplňků prémiové značky Zerex na podporu erekce a prostaty:

 • na okamžitou podporu erekce Zerex Klasikviz recenzi
 • na předčasnou ejakulaci Zerex Extralongviz recenzi
 • na dlouhodobou podporu libida a erekce Zerex Ultragoldviz recenzi
 • na podporu zdravé prostaty Prostanaxviz recenzi
 • okamžitá podpora erekce – drink Zerex Shotviz recenzi

➡️ Vyberte si z výživových doplňků prémiové značky Zerex na podporu duševní a tělesné vitality:

 • na klidný spánek Zerex Pillowviz recenzi
 • na podporu duševní rovnováhy Zerex Zenadenviz recenzi
 • na podporu kostí a kloubů Zerex Arthrexviz recenzi
 • na každodenní přísun důležitých vitamínů Zerex Vitality Complex (právě čteš recenzi)

➡️ Vyberte si z výživových doplňků prémiové značky Zerex na podporu trávení a ztráty hmotnosti:

 • na kontrolu tělesné hmotnosti Zerex Assasinviz recenzi
 • na podporu trávení Zerex Enzemaxviz recenzi

➡️ Vyberte si z jednosložkových výživových doplňků prémiové značky Zerex:

 • silný antioxidant Zerex Astaxanthinviz recenzi
 • glukan na imunitu Zerex Beta Glukanviz recenzi
 • pro lepší spánek a náladu Zerex L-tryptofanviz recenzi

 

Použité zdroje informací a zahraniční odborná literatura

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Souhrn

Zerex Vitality Complex je kvalitní výživový doplněk, který mužům dodá všechny potřebné vitamíny a minerály v jediné denní dávce.

3.9

Zerex Vitality Complex

✅ Cena: 290 Kč
✅ Balení: 120 kapslí
✅ Dávkování: 1 kapsle 2 x denně

Chci Zerex Vitality Complex
Zerex.cz
Vývoj ceny Zerex Vitality Complex

Mohly by vás také zajímat

názevUrčení and Nevýhodyprodejcecena
60 tablet
Primulus
Primulus (recenze)
➡️ "multivitamin moderního muže"
✅ díky svému složení posiluje imunitu, zvyšuje energii a pomáhá bojovat s příznaky mužského přechodu
✅ podporuje přirozenou tvorbu testosteronu
✅ afrodisiakální účinky, podporuje mužské libido
Primulus.cz - eshop

⭐️ známý a oblíbený produkt
⭐️ rychlé dodání

569 Kč
Chci vědět víc
Centrum pro muže 50+ 30 tablet | Dr. Max lékárna
Centrum pro muže 50+ 30 tablet | Dr. Max lékárna
➡️ doplněk s vitaminy, minerály a stopovými prvky
✅ speciálně vytvořený pro muže 50+
✅ doporučená denní dávka pro dospělé pouze 1 tableta denně
✅ ověřená značka
Dr.Max - eshop

⭐️ desetitisíce pozitivních hodnocení eshopu zákazníky
⭐️ průměrná doba dodání je 2,8 dnů
⭐️ při objednávce nad 999 Kč je doprava zdarma

299 Kč
Chci vědět víc

Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..