Zerex Arthrex – pilulky na podporu zdravých kloubů a kosti (podrobná recenze)

Erik Havlík Recenze 16. září 2020 0
Zerex Arthrex recenze
 • Balení: 120 tablet
 • Dávkování: 1 tableta 2-3 x denně
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Klouby, Kosti
389 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Zerex.cz

Zerex Arthrex je výživový doplněk známé značky, který má přispět k lepšímu stavu pohybové soustavy. Jedná se vlastně o zvýšenou péči o klouby a podporu správné funkce kostí.

Právě v této této recenzi najdete podrobné složení tohoto zajímavého přípravku spolu s účinky jednotlivých složek na lidský organismus. Řekneme si také pro koho je vlastně určen, na co a kdy se má používat, správně dávkovat a užívat. V neposlední řadě si přiblížíme i zkušenosti s jeho užíváním a více si také řekneme o jeho dostupnosti u nás, balení a ceně.

Zerex Arthrex - Kde koupit nejvýhodněji
Zerex.cz ⭐️ velmi rychlé doručení (většinou do 2 dnů)
⭐️ časté akce a slevy
389 Kč Do obchodu Zerex.cz

Složení Zerex Arthrex

Zerex Arthrex má koncentrované přírodní složení a každá aktivní složka přípravku je ve vysoké farmaceutické kvalitě. Jsou to látky, které jsou typicky zaměřeny na klouby jako ✅ glukosaminsulfát,Chondroitinsulfát,MSM – Metylsulfonylmetan,vitamín C a ✅ vitamín D3.

Složení v 1 dávce:

složkamnožství
Glukosamin sulfát200 mg
Metylsulfonylmetan - MSM450 mg
Chondroitin sulfát115 mg
Vitamín C (kyselina L-askorbová)40 mg (50 % RVH)
Vitamin D3 (cholekalciferol)10 µg (200 % RVH)

Nejvýznamnější složky přípravku podrobněji:

✅ Chondroitin sulfát

💡 Chondroitinsulfát

Chondroitinsulfát je vlastně přirozenou součástí kloubní chrupavky. V přípravcích na klouby (jako je i Zerex Arthrex) se používá chondroitinsulfát, který pochází ze živočišných zdrojů. Mezi jeho nejcennější účinky patří schopnost snížit bolest kloubů (u lidí s osteoartritídou- zdroj). Chondroitinsulfát tak vlastně díky svým protizánětlivým účinkem dokáže zpomalit tohoto onemocnění. Rovněž je ceněn z důvodu snižování bolesti svalů po cvičení (častá součást přípravků pro silové sportovce, kulturisty).

✅ Glukosamin sulfát

💡 Glukosaminsulfát

Glukosaminsulfát je podobně jako již zmíněný chondroitinsulfát další normální součástí chrupavky kloubů. Přirozeně se nachází také v těle některých živočichů, dokonce iv houbách a ulitách měkkýšů. A to jsou vlastně i nejčastěji zdroje glukosaminu v přípravcích na klouby. Rovněž se reálně využívá také k léčbě i prevenci onemocnění kloubů (například osteoartritida – zdroj), přičemž působí protizánětlivě a přispívá k rychlejší regeneraci poškozených pojivových tkání.

✅ MSM

💡 Metylsulfonylmetan

MSM je důležitá látka, která se účastní na stavbě pojivových tkání a kloubních chrupavek. Metylsulfonylmetan, jak už z jeho názvu vyplývá je složka obsahující síru a přirozeně vyskytuje v rostlinách i živočiších. Kromě toho se však dá vyrobit i laboratorní. MSM je oblíbený u lidí, kteří trpí bolestmi kloubů a svalů (hlavní důvod proč se nachází také v Zerexe Arthrex), ale umí i zmírňovat zánět, zlepšovat stav pleti a podpořit správnou funkci imunitního systému (zdroj). Příznivý vliv MSM na degenerativní onemocnění kloubů prezentují i několik vědecké studie – například tato. Rovněž podporuje urychlení regenerace po sportovním výkonu.

✅ Vitamín C

💡 Kyselina L-askorbová

Vitamín C je nejvíce známý svými účinky na podporu imunitního systému člověka. Kromě toho má však mnoho dalších účinků prospěšných pro celý náš organismus. Přispívá například k normální tvorbě kolagenu a tím pádem zajišťuje normální funkci chrupavek i kostí. Další schválené zdravotní tvrzení: vitamin C (kyselina L-askorbová) také přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, zvyšuje vstřebávání železa, podporuje energetický metabolismus, snižuje míru únavy a vyčerpání a přispívá k regeneraci redukované formy vitaminu E.

👍 O vitaminu C si pozorně více v našem článku: ✅ Vitamín C – jeden z nejdůležitějších vitamínů pro správnou obranyschopnost těla

✅ Vitamín D3

💡 Cholekalciferol

Vitamin D3, alias cholekalciferol, poslední složka Zerex Arthrex, patří mezi vitaminy rozpustné v tucích. Je to pro nás lepší přístupná forma vitaminu D, kterou jinak dokáže naše tělo produkovat i samo pokud je vystaveno slunečnímu záření. Mezi nejznámější účinky vitamínu D3 sebou patří hlavně zlepšení hustoty kostí, posílení imunitního systému a nižší výskyt autoimunitních onemocnění. Schválené zdravotní tvrzení: vitamín D přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, podporuje udržování normální hladiny vápníku v krvi, pomáhá udržovat normální stav kostí a zubů, podporuje činnost svalů, přispívá k normální funkci imunitního systému, podílí se na procesu dělení buněk.

Zerex Arthrex - složení, dávkování

 

Hlavní účinky Zerex Arthrex

 • snížení bolesti v rámci celého pohybového aparátu
 • zlepšení celkové fyzické kondice
 • zlepšení flexibility – pružnější a pohyblivější klouby
 • prevence vzniku zranění při sportu a jiných aktivitách
 • výživa a ochrana chrupavek, vazů a šlach
 • rychlejší regenerace po náročném fyzickém výkonu

 

💡 TIP na produkt - Zerex Arthrex
Zerex Arthrex recenze
➡️ výživový doplněk na podporu zdravých kloubů a chrupavky
✅ přírodní přípravek s koncentrovaným složením
✅ obsahuje složky příznivě ovlivňující zdraví kostí a chrupavek kloubů
✅ je dostupný bez receptu a vyšetření u lékaře
✅ užívání bez negativních vedlejších účinků
✅ vhodný k dlouhodobému užívání
✅ jednoduché a flexibilní užívání
389 Kč

💡 TIP č.1: velmi rychlé doručení (většinou do 2 dnů)💡 TIP č.2: časté akce a slevy

 

Pro koho je určen – použití

Zerex Arthrex je výživový doplněk s komplexním zaměřením na klouby a zdraví kostí, který je určen všem těm (18+),   kteří se potřebují postarat o své klouby a celý pohybový aparát.   Je tak vhodný pro sportovce, těžce fyzicky pracující lidi, pro osoby, jejichž klouby jsou pravidelně nadměrně zatěžovány (například lidé s nadváhou) – vlastně pro všechny, kteří pociťují začínající a středně těžké problémy s kloubovým aparátem.

 

Dávkování a užívání

 • doporučená denní dávka: 💊 1 tableta 2-3x denně
 • tabletky se užívají vcelku a samozřejmě jejich třeba zapít dostatečným množstvím tekutiny

 

Zerex Arthrex – nežádoucí vedlejší účinky a upozornění

 • Vedlejší účinky: přípravek má obvykle bezproblémové užívání bez projevů nežádoucích vedlejších účinků (konkrétně výrobce neuvádí žádné potíže), malé riziko tak představuje pouze možná alergická reakce na některou z látek ve složení
 • Skladování: v temnu a suchu do teploty 25 °C a mimo dosah dětí
 • Upozornění: Zerex Arthrex je výživový doplněk, určitě ne lék, ani náhrada pestré a rozmanité stravy, nepřekračujte prosím doporučenou denní dávku

 

Kontraindikace a možné interakce

S užíváním Zerex Arthrex se podle výrobce také nespojují žádná rizika a nejsou známy ani možné kontraindikace či interakce s léky. To však neznamená, že jistá omezení v užívání tohoto přípravku neexistují. O co jde?

 • možná reakce z přecitlivělosti nebo alergie, v takovém případě hned přerušte dávkování a poraďte se o dalším postupu s lékařem či lékárníkem
 • přípravek není určen pro děti nebo dospívající uživatelů, minimální věk je 18+
 • neužívejte Zerex Arthrex společně s jinými přípravky, doplňky výživy s podobným složením nebo zaměřením
 • přípravek není vhodný pro ženy v těhotenství a při kojení

 

Cena a dostupné balení

Zerex Arthrex se momentálně prodává jako základní 💊 120 tabletové balení, které vám však naprosto pohodlně postačí při plné dávce 3 tablety denně na více než měsíc (40 dní). Při snížené dávce 2 tablety denně jsou to dokonce celé 2 měsíce.

💡 TIP na produkt - Zerex Arthrex
Zerex Arthrex recenze
 • výživový doplněk na podporu funkce kostí a chrupavek
 • obsahuje koncentrovaný mix kvalitních preparátů v optimální kombinaci
 • vhodný i na dlouhodobější užívání
 • žádné vedlejší nebo negativní nežádoucí účinky
 • dostupný bez předpisu u ověřeného prodejce (prémiová značka)
389 Kč

💡 TIP č.1: velmi rychlé doručení (většinou do 2 dnů)💡 TIP č.2: časté akce a slevy

 

Kde koupit?

Zerex Arthrex recenze Nejlepší volbou je podle mě nákup online, přímo u oficiálního distributora. Takto zaručeně najdete:

✅ 100% -ní kvalitu a záruku pravosti produktu
✅ výbornou cenu a dostupnost přípravku (vždy je na skladě)
✅ spolehlivost a bezpečnost

Zerex Arthrex – kvalitní pilulky na podporu kloubů a kostí doporučuji nakoupit v ✅ Zerex.cz za adekvátní cenu 389 Kč.

Do oficiálního obchodu

 

Reálné zkušenosti a hodnocení Zerex Arthrex

Zerex je výrobce výživových doplňků, které si už získaly dostatečný ohlas a jsou populární zejména u mužů. Přípravky na erekci a prostatu jsou u nás jedny z nejznámějších (Zerex Klasik, Extralong, Ultragold či Prostanax). Do portfolia značky nyní přibyl nový produkt Zerex Arthrex a bez pochyb má na to, aby své kolegy v oblíbenosti doběhl. Už některé počáteční vyjádření a zkušenosti lidí s tímto přípravkem svědčí o tom, že to tak snad bude brzy.

Zkušenosti ostatních uživatelů (diskuse + fórum)

Jelikož Zerex Arthrex v podstatě patří mezi úplné novinky, hodně hodnocení a recenzí přípravku se ani nedá najít. Proto nyní uvedu alespoň pár těch, které jsou zveřejněny na oficiální stránce Zerexu:

Zerex Arthrex - recenze přípravků na klouby

 

Výhody, které v přípravku vidím já

 • kvalitní přírodní přípravek s koncentrovaným složením
 • obsahuje složky, které podle několika studií mohou příznivě ovlivňovat zdraví kostí a chrupavek kloubů
 • je dostupný bez receptu a vyšetření u lékaře
 • nejsou známy žádné negativní vedlejší účinky – je tedy vhodný k dlouhodobému užívání
 • jednoduché a flexibilní užívání – 2-3 tablety denně
 • výborný poměr kvalita / cena
 • ověřená značka Zerex
 • eshop – uživatelsky velmi přátelský, rychlé a diskrétní doručení

 

Nejčastější otázky a odpovědi, nebo co vás zajímá o Zerexe Arthrex

Z praktického hlediska se hodně o přípravku dozvíte z reálných otázek pokládaných na internetových fórech a diskusích. Jelikož v tomto případě to nebylo zcela možné, protože Zerex Arthrex je stále poměrně nový přípravek, přistoupil jsem k tomu, abych teď odpověděl na pomyslné otázky týkající se jeho užívání (a to na základě dlouholetých zkušeností s testováním různých doplňků a přípravků):

❓ Jak to vlastně funguje?

Všechny látky, které Zerex Arthrex obsahuje, mají ověřené účinky (i vědecky potvrzeno) na celý pohybový aparát, včetně pomoci s bolestmi kloubů, zlepšení ohebnosti a další již výše zmíněné účinky.

❓ Má nějaké vedlejší účinky?

Jak jsem již zmiňoval výše, vedlejší účinky Zerex Arthrex nejsou známy. Možná někteří citlivější jedinci zareagují na příjem specifických látek například menšími problémy s trávením. Je to však jen dočasný a krátký problém, který zvykne sám od sebe rychle odeznít, pokud se tak náhodou nestane, je třeba kontaktovat lékaře.

❓ Kdy ho ideálně užívat a je to možné i dlouhodobě?

Ideální je to přesně tak jako doporučuje výrobce. To znamená jednu pilulku 2-3 x denně. Například 2 ráno a jednu tabletku večer. Složení přípravku je přírodní a proto je i dlouhodobé užívání Zerex Arthrex zcela bezproblémové a vlastně i doporučené z hlediska optimálních účinků.

❓ Co dělat, pokud mi Zerex Arthrex nepomohl podle mých představ?

Zerex Arthrex je výživový doplněk a ne zázrak, který dokáže každého postavit na nohy. A také od něj nelze očekávat, že u každého zabere stejně v očekávané intenzitě účinků. Pokud se vám zdá, že to pro vás není dostačující, tak stále ho můžete zkusit zaměnit za nějaký jiný přírodní produkt (na reálnější posouzení účinků, ale spotřebujte alespoň 1 balení Zerex Arthrex dokonce) s pozměněným složením či formou. Například tabletky Animal Flex, zda Alavis Maxima Triple Blend (obě mají velmi dobré recenze).

❓ Co se dá ještě dělat na úlevu kloubů vedle tabletách?

💡 Jak přinést úlevu bolavým kloubům?

Pokud vás trápí bolesti kloubů, výživa na klouby a chrupavky vám sice může v něčem pomoci, ale ještě lepší efekt určitě dosáhnete, když:

 • zhubnete – o tom, že kilogramy navíc naše klouby zatěžují, jste už zřejmě slyšeli, pokud tedy trpíte nadváhou, nejlepší co můžete udělat je to, že zhubnete
 • budete pravidelně cvičit – fyzickou aktivitou a cvičením si budujete svalovou hmotu, která vaše klouby značně dokáže odhľačiť
 • se budete zdravě stravovat – zařaďte do vašeho jídelníčku stravu bohatou na minerály a stopové prvky, omega-3 nenasycené mastné kyseliny, antioxidanty a vitamíny, zároveň se však vyhýbejte alkoholu, cukru a slazeným nápojům
 • použijete teplé či studené obklady – při zánětu kloubů nebo při akutní bolesti vám určitě přinesou úlevu i studené zábaly a obklady, teplé obklady zas použijte, když máte klouby ztuhlé…
 • v případě potřeby využijete vhodné pomůcky – například seniorům mohou pomoci odlehčit klouby pomůcky jako hůl, francouzská berla, nebo i chodítko

 

Zerex Arthrex – celkové zhodnocení a moje doporučení na závěr

Zerex Arthrex je podle mě výbornou volbou pro všechny, kteří hledají prostředek jak si pomoci s bolavými klouby. Přípravek dostanete jednoduše koupit bez receptu bez nutnosti podstoupení vyšetření u lékaře. Upozorňuji však ještě jednou, žádný zázrak neočekávejte a natož ne hned na druhý den. Takto to prostě nefunguje. Musíte se do toho víc vložit a začít zdravěji žít, a tyto pilulky berte spíše jako vhodnou podporu, nikoliv řešení vašeho stavu.

Zerex Arthrex - kapsle

Pokud vás Zerex Arthrex zaujal i na základě této recenze a chcete ho vyzkoušet, doporučuji vám ho koupit ✅ přímo online z oficiálního eshopu výrobce Zerex.cz.

💡 TIP: vyberte si z výživových doplňků prémiové značky Zerex

➡️ Vyberte si z výživových doplňků prémiové značky Zerex na podporu erekce a prostaty:

 • na okamžitou podporu erekce Zerex Klasikviz recenzi
 • na předčasnou ejakulaci Zerex Extralongviz recenzi
 • na dlouhodobou podporu libida a erekce Zerex Ultragoldviz recenzi
 • na podporu zdravé prostaty Prostanaxviz recenzi
 • okamžitá podpora erekce – drink Zerex Shotviz recenzi

➡️ Vyberte si z výživových doplňků prémiové značky Zerex na podporu duševní a tělesné vitality:

 • na klidný spánek Zerex Pillowviz recenzi
 • na podporu duševní rovnováhy Zerex Zenadenviz recenzi
 • na podporu kostí a kloubů Zerex Arthrex (právě čteš recenzi)
 • na každodenní přísun důležitých vitamínů Zerex Vitality Complexviz recenzi

➡️ Vyberte si z výživových doplňků prémiové značky Zerex na podporu trávení a ztráty hmotnosti:

 • na kontrolu tělesné hmotnosti Zerex Assasinviz recenzi
 • na podporu trávení Zerex Enzemaxviz recenzi

➡️ Vyberte si z jednosložkových výživových doplňků prémiové značky Zerex:

 • silný antioxidant Zerex Astaxanthinviz recenzi
 • glukan na imunitu Zerex Beta Glukanviz recenzi
 • pro lepší spánek a náladu Zerex L-tryptofanviz recenzi

 

TIP na závěr – kdy je čas na kloubní výživu

💡 Kdy se zajímat o kloubní výživu

bolavý kloubVětšinou se člověk zajímá o řešení problému až tehdy, když ho to už pořádně “tlačí v botě”. Takto jistě je to i s kloubovou výživou. Je pravděpodobné, že po ní sáhnete až když vás budou trápit větší potíže. Ať už z důvodu aktivního životního stylu, sportování, namáhavé práce nebo vyššího věku. Nejčastěji se jedná o tyto problémy:

 • revmatoidní artritida – autoimunitní onemocnění, které má zánětlivý charakter a způsobuje bolesti kloubů
 • artróza – jde o bolestivé onemocnění, které může způsobovat deformaci kloubů a výrazné omezení pohyblivosti
 • osteoporóza – onemocnění, při kterém dochází k úbytku kostní hmoty a zároveň k poruchám celkové kostní struktury

Zajímejte se o kloubní výživu také tehdy když:

 • pravidelně běháte či bruslíte
 • posilujete a zvedáte těžší váhy
 • pokud jste seniorům, jehož sice zatím bolesti kloubů netrápí, ale v důsledku postupného opotřebení chrupavek a menší tvorby kolagenu v těle věkem, k nim může dříve či později pravděpodobně i tak dojde

👍 TIP: Přečtěte si náš článekKterá je nejlepší kloubní výživa – velké srovnání

 

Použité zdroje informací a zahraniční odborná literatura

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Souhrn

Zerex Arthrex je doplněk stravy ve formě tablet na podporu zdravých kloubů a chrupavky.

4.0

Zerex Arthrex recenze

✅ Cena: 389 Kč
✅ Balení: 120 tablet
✅ Dávkování: 1 tableta 2-3 x denně

Chci Zerex Arthrex
Zerex.cz
Vývoj ceny Zerex Arthrex

Mohly by vás také zajímat

názevUrčení and Nevýhodyprodejcecena
44 balíčků
Kloubní výživa Animal Flex 44 balíčků
Animal Flex balení
➡️ účinný komplex kloubní konstrukce na regeneraci tkání a kloubů
✅ nejprodávanější kloubní výživa (nejen pro sportovce) u nás
✅ přípravek s přesným dávkováním výživných látek potřebných na jeden den
GymBeam.cz - eshop

⭐️ jeden z nejznámějších fitness eshopů
⭐️ zboží skladem, rychlé doručení již druhý den
⭐️ skvělé ceny a časté výhodné akce

799 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze
prášek 700 g
ALAVIS Maxima Triple Blend Extra Silný prášok 700 g
ALAVIS MAXIMA TRIPLE BLEND EXTRA SILNÝ 700G
➡️ řešení a prevence problémů s klouby
➡️ vhodný pro sportovce
➡️ pomáhá lidem s nadměrnou zátěží kloubů
✅ obsahuje přírodní složky
✅ jednoduše se užívá
✅ vysoké koncentrace látek s prokázaným účinkem na zdraví kloubů
eFitness.cz - eshop

⭐️ doprava nad 2000 Kč je zdarma
⭐️ garance vrácení zboží do 3 měsíců

1 129 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze
30 sáčků
Inca Collagen, 30 sáčků
Inca Collagen - balení 30 sáčků + Vitamín C s šípky
➡️ vhodný pro lidi se silnou zátěží kloubů
➡️ ideální pro sportovce a manuálně pracujících
➡️ doporučený i pro seniory
➡️ doporučený pro lidi postižené onemocněními pohybového aparátu
✅ k balíku Inca Collagene dostanete Vitamín C se šipkami
✅ mimořádně kvalitní složení přípravku ve srovnání s konkurencí
IncaCollagen.cz - eshop

⭐️ oficiální eshop přípravku Inca Collagen
⭐️ poštovné 95 Kč
⭐️ možný osobní odběr na Cejl 25, 60200 Brno (všední dny 9:00 - 15:00)
⭐️ slevový kupón na 140 Kč CHCISLEVU

1 260 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze
30 sáčků
KLOUBUS
Kloubus
➡️ účinná kloubní výživa
✅ kompletní kúra na 1 měsíc
✅ 9 g v denní dávce
✅ prášková forma na přípravu nápoje
✅ grepová příchuť
Kloubus.cz - eshop

⭐️ poštovné 80 Kč
⭐️ jednoduchý a přehledný eshop

650 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze

Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..