Zerex Arthrex – pilulky na podporu zdravých kloubů a kosti (podrobná recenze)

Erik Havlík Recenze 16. září 2020 0
Zerex Arthrex recenze
 • Balení: 120 tablet
 • Dávkování: 1 tableta 2-3 x denně
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Klouby, Kosti

Zerex Arthrex je výživový doplněk známé značky, který má přispět k lepšímu stavu pohybové soustavy. Jedná se vlastně o zvýšenou péči o klouby a podporu správné funkce kostí.

Právě v této této recenzi najdete podrobné složení tohoto zajímavého přípravku spolu s účinky jednotlivých složek na lidský organismus. Řekneme si také pro koho je vlastně určen, na co a kdy se má používat, správně dávkovat a užívat. V neposlední řadě si přiblížíme i zkušenosti s jeho užíváním a více si také řekneme o jeho dostupnosti u nás, balení a ceně.

Složení Zerex Arthrex

Zerex Arthrex má koncentrované přírodní složení a každá aktivní složka přípravku je ve vysoké farmaceutické kvalitě. Jsou to látky, které jsou typicky zaměřeny na klouby jako ✅ glukosaminsulfát,Chondroitinsulfát,MSM – Metylsulfonylmetan,vitamín C a ✅ vitamín D3.

Složení v 1 dávce:

složkamnožství
Glukosamin sulfát200 mg
Metylsulfonylmetan - MSM450 mg
Chondroitin sulfát115 mg
Vitamín C (kyselina L-askorbová)40 mg (50 % RVH)
Vitamin D3 (cholekalciferol)10 µg (200 % RVH)

Nejvýznamnější složky přípravku podrobněji:

✅ Chondroitin sulfát

✅ Glukosamin sulfát

✅ MSM

✅ Vitamín C

✅ Vitamín D3

Zerex Arthrex - složení, dávkování

 

Hlavní účinky Zerex Arthrex

 • snížení bolesti v rámci celého pohybového aparátu
 • zlepšení celkové fyzické kondice
 • zlepšení flexibility – pružnější a pohyblivější klouby
 • prevence vzniku zranění při sportu a jiných aktivitách
 • výživa a ochrana chrupavek, vazů a šlach
 • rychlejší regenerace po náročném fyzickém výkonu

 

 

Pro koho je určen – použití

Zerex Arthrex je výživový doplněk s komplexním zaměřením na klouby a zdraví kostí, který je určen všem těm (18+),   kteří se potřebují postarat o své klouby a celý pohybový aparát.   Je tak vhodný pro sportovce, těžce fyzicky pracující lidi, pro osoby, jejichž klouby jsou pravidelně nadměrně zatěžovány (například lidé s nadváhou) – vlastně pro všechny, kteří pociťují začínající a středně těžké problémy s kloubovým aparátem.

 

Dávkování a užívání

 • doporučená denní dávka: 💊 1 tableta 2-3x denně
 • tabletky se užívají vcelku a samozřejmě jejich třeba zapít dostatečným množstvím tekutiny

 

Zerex Arthrex – nežádoucí vedlejší účinky a upozornění

 • Vedlejší účinky: přípravek má obvykle bezproblémové užívání bez projevů nežádoucích vedlejších účinků (konkrétně výrobce neuvádí žádné potíže), malé riziko tak představuje pouze možná alergická reakce na některou z látek ve složení
 • Skladování: v temnu a suchu do teploty 25 °C a mimo dosah dětí
 • Upozornění: Zerex Arthrex je výživový doplněk, určitě ne lék, ani náhrada pestré a rozmanité stravy, nepřekračujte prosím doporučenou denní dávku

 

Kontraindikace a možné interakce

S užíváním Zerex Arthrex se podle výrobce také nespojují žádná rizika a nejsou známy ani možné kontraindikace či interakce s léky. To však neznamená, že jistá omezení v užívání tohoto přípravku neexistují. O co jde?

 • možná reakce z přecitlivělosti nebo alergie, v takovém případě hned přerušte dávkování a poraďte se o dalším postupu s lékařem či lékárníkem
 • přípravek není určen pro děti nebo dospívající uživatelů, minimální věk je 18+
 • neužívejte Zerex Arthrex společně s jinými přípravky, doplňky výživy s podobným složením nebo zaměřením
 • přípravek není vhodný pro ženy v těhotenství a při kojení

 

Cena a dostupné balení

Zerex Arthrex se momentálně prodává jako základní 💊 120 tabletové balení, které vám však naprosto pohodlně postačí při plné dávce 3 tablety denně na více než měsíc (40 dní). Při snížené dávce 2 tablety denně jsou to dokonce celé 2 měsíce.

 

Kde koupit?

Zerex Arthrex recenze Nejlepší volbou je podle mě nákup online, přímo u oficiálního distributora. Takto zaručeně najdete:

✅ 100% -ní kvalitu a záruku pravosti produktu
✅ výbornou cenu a dostupnost přípravku (vždy je na skladě)
✅ spolehlivost a bezpečnost

Zerex Arthrex – kvalitní pilulky na podporu kloubů a kostí doporučuji nakoupit v ✅ za adekvátní cenu .

 

Reálné zkušenosti a hodnocení Zerex Arthrex

Zerex je výrobce výživových doplňků, které si už získaly dostatečný ohlas a jsou populární zejména u mužů. Přípravky na erekci a prostatu jsou u nás jedny z nejznámějších (Zerex Klasik, Extralong, Ultragold či Prostanax). Do portfolia značky nyní přibyl nový produkt Zerex Arthrex a bez pochyb má na to, aby své kolegy v oblíbenosti doběhl. Už některé počáteční vyjádření a zkušenosti lidí s tímto přípravkem svědčí o tom, že to tak snad bude brzy.

Zkušenosti ostatních uživatelů (diskuse + fórum)

Jelikož Zerex Arthrex v podstatě patří mezi úplné novinky, hodně hodnocení a recenzí přípravku se ani nedá najít. Proto nyní uvedu alespoň pár těch, které jsou zveřejněny na oficiální stránce Zerexu:

Zerex Arthrex - recenze přípravků na klouby

 

Výhody, které v přípravku vidím já

 • kvalitní přírodní přípravek s koncentrovaným složením
 • obsahuje složky, které podle několika studií mohou příznivě ovlivňovat zdraví kostí a chrupavek kloubů
 • je dostupný bez receptu a vyšetření u lékaře
 • nejsou známy žádné negativní vedlejší účinky – je tedy vhodný k dlouhodobému užívání
 • jednoduché a flexibilní užívání – 2-3 tablety denně
 • výborný poměr kvalita / cena
 • ověřená značka Zerex
 • eshop – uživatelsky velmi přátelský, rychlé a diskrétní doručení

 

Nejčastější otázky a odpovědi, nebo co vás zajímá o Zerexe Arthrex

Z praktického hlediska se hodně o přípravku dozvíte z reálných otázek pokládaných na internetových fórech a diskusích. Jelikož v tomto případě to nebylo zcela možné, protože Zerex Arthrex je stále poměrně nový přípravek, přistoupil jsem k tomu, abych teď odpověděl na pomyslné otázky týkající se jeho užívání (a to na základě dlouholetých zkušeností s testováním různých doplňků a přípravků):

❓ Jak to vlastně funguje?

Všechny látky, které Zerex Arthrex obsahuje, mají ověřené účinky (i vědecky potvrzeno) na celý pohybový aparát, včetně pomoci s bolestmi kloubů, zlepšení ohebnosti a další již výše zmíněné účinky.

❓ Má nějaké vedlejší účinky?

Jak jsem již zmiňoval výše, vedlejší účinky Zerex Arthrex nejsou známy. Možná někteří citlivější jedinci zareagují na příjem specifických látek například menšími problémy s trávením. Je to však jen dočasný a krátký problém, který zvykne sám od sebe rychle odeznít, pokud se tak náhodou nestane, je třeba kontaktovat lékaře.

❓ Kdy ho ideálně užívat a je to možné i dlouhodobě?

Ideální je to přesně tak jako doporučuje výrobce. To znamená jednu pilulku 2-3 x denně. Například 2 ráno a jednu tabletku večer. Složení přípravku je přírodní a proto je i dlouhodobé užívání Zerex Arthrex zcela bezproblémové a vlastně i doporučené z hlediska optimálních účinků.

❓ Co dělat, pokud mi Zerex Arthrex nepomohl podle mých představ?

Zerex Arthrex je výživový doplněk a ne zázrak, který dokáže každého postavit na nohy. A také od něj nelze očekávat, že u každého zabere stejně v očekávané intenzitě účinků. Pokud se vám zdá, že to pro vás není dostačující, tak stále ho můžete zkusit zaměnit za nějaký jiný přírodní produkt (na reálnější posouzení účinků, ale spotřebujte alespoň 1 balení Zerex Arthrex dokonce) s pozměněným složením či formou. Například tabletky Animal Flex, zda Alavis Maxima Triple Blend (obě mají velmi dobré recenze).

❓ Co se dá ještě dělat na úlevu kloubů vedle tabletách?

 

Zerex Arthrex – celkové zhodnocení a moje doporučení na závěr

Zerex Arthrex je podle mě výbornou volbou pro všechny, kteří hledají prostředek jak si pomoci s bolavými klouby. Přípravek dostanete jednoduše koupit bez receptu bez nutnosti podstoupení vyšetření u lékaře. Upozorňuji však ještě jednou, žádný zázrak neočekávejte a natož ne hned na druhý den. Takto to prostě nefunguje. Musíte se do toho víc vložit a začít zdravěji žít, a tyto pilulky berte spíše jako vhodnou podporu, nikoliv řešení vašeho stavu.

Zerex Arthrex - kapsle

Pokud vás Zerex Arthrex zaujal i na základě této recenze a chcete ho vyzkoušet, doporučuji vám ho koupit ✅ přímo online z oficiálního eshopu výrobce .

 

TIP na závěr – kdy je čas na kloubní výživu

 

Použité zdroje informací a zahraniční odborná literatura

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Souhrn

Zerex Arthrex je doplněk stravy ve formě tablet na podporu zdravých kloubů a chrupavky.

4.0

Zerex Arthrex recenze

✅ Cena:
✅ Balení: 120 tablet
✅ Dávkování: 1 tableta 2-3 x denně

Vývoj ceny Zerex Arthrex


Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..