30 nejlepších cviků na břicho pro začátečníky, ženy i muže + ROZHOVOR s fitness trenérkou

Petra Lyžičiarová Téma 8. července 2021 0

Mít štíhlé a svůdné bříško, případně se pyšnit “cihličkami” je snem mnoha z nás. Asi i to je důvod, proč jsou cviky na břicho tak oblíbené. Pokud i vy chcete zapracovat na svém břiše a hledáte ty nejúčinnější cviky na jeho zpevnění, najdete je v našem článku. Podíváme se v něm v krátkosti i na anatomii břišních svalů a představíme si cviky na břicho vhodné tak pro ženy, tak pro muže.

Těšit se můžete na několik zajímavých cviků, přičemž vám ukážeme i jóga cviky na břicho, ale i cviky na břicho na míči, pilates cviky na břicho a jiné. Pro maminky máme připraveno několik tipů na cviky na břicho po porodu, ale i po císařském řezu. No ao tom, jaké cviky na břicho patří k těm nejlepším a jak dosáhnete cihličky, jsme hovořili s fitness trenérkou Evou Dvořáčková.

Svaly břicha a jejich funkce

Břišní svaly, latinsky musculi abdominis, jsou svalovou skupinou, která je tvořena příčně pruhovaným svalstvem břišní stěny. Svaly na břiše rozdělujeme na čtyři skupiny:

 • rectus abdominis  – sem patří přímý břišní sval, pyramidový sval a rudimentární nekonstantní sval před kaudálním úponem přímého svalu. Jde o povrchové svalstvo, které známe i jako cihličky či kostky na břiše. Jejich funkcí je stabilizování pánve při běhu, ale i při chůzi. Umožňují nám ohýbání páteře.
 • transversus abdominis  – hluboké příčné svaly v břišní stěně, které nám pomáhají mačkat trávicí systém. Pomocí nich děláme předklony a záklon.
 • vnější a vnitřní šikmé břišní svaly  – zapojují se při otáčení trupu a ohnutí páteře
 • erector spínané  – jde o napriamovače, tedy skupinu svalů, která začíná již v krku a rozšiřuje se až do spodní části zad. Díky těmto svalům můžeme zvedat a přenášet těžké předměty.

 

Proč je důležité posilování břišních svalů

Břišní svalstvo vytváří tzv. jádro těla, hluboký stabilizační systém, anglicky core. Z nich vychází naše síla, proto jsou pro naše tělo velmi důležité. Jádro našeho těla vytváří stabilitu pro všechny pohyby, které provádíme. Posilování břišních svalů a budování pevného jádra našeho těla je důležité hned z několika důvodů.

Podívejme se na ně:

 • zlepšení vyváženosti postavy
 • zlepšení rovnováhy
 • zvýšení tělesného výkonu
 • nárůst síly, vytrvalosti, flexibility
 • správné držení těla
 • prevence bolesti krční páteře, zad, ramen, kloubů
 • posílení svalů pánevního dna – to je důležité zejména pro ženy po porodu, či jako prevence inkontinence

 

Nejúčinnější cviky na břicho

Cviky na břicho někteří lidé milují, jiní je zase nemají příliš v oblibě. Pokud náhodou i vy patříte ke skupině lidí, která se tímto cvikem spíše vyhýbá, věříme, že vás přesvědčíme o tom, že cviky na břicho nemusí být nudné a nezáživné. Existuje obrovské množství různých cvičení, a tak si mezi nimi snad i vy najdete ty svoje, které vám budou vyhovovat. Podívejte se tedy s námi na ty nejlepší cviky na břicho.

 

10 cviků na břicho s vlastní váhou

Na úvod se podívejme na účinné cviky na břicho s vlastní váhou. Tyto cviky jsou výborné nejen na doma, ale můžete je cvičit prakticky kdekoliv, protože na ně nepotřebujete žádné nářadí. Úplně vám postačí dobrá podložka na cvičení, která se postará o vaše pohodlí během tréninku. Jde o cviky na břicho vhodné pro začátečníky, muže i ženy.

 

💡 TIP na produkt - Karimatka Yoga
Karimatka inSPORTline Yoga 173x60x0,5 cm
➡️ měkká a komfortní podložka, vhodná pro cvičení aerobiku a jógy, ale také na další sportovní využití
✅ typická jóga karimatka
✅ vhodná i na aerobik nebo dynamičtější cvičení
✅ v 5 atraktivních barvách
✅ délka 173 cm x šířka 60 cm x výška 0,5 cm
✅ neklouže po podlaze
479 Kč

💡 TIP č.1: jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi💡 TIP č.2: garance vrácení peněz💡 TIP č.3: kvalitní, spolehlivý a známý eshop

 

➡️ 1. Deska (plank)

Asi nejznámější cvik na posílení hlubokého stabilizačního systému a tedy i svalů břicha je deska. Jde o velmi efektivní cviky na břicho, ale je třeba jej provádět správně.

Lehněte si na břicho a zvedněte tělo tak, že se budete dotýkat podložky či země špičkami nohou a lokty s předloktími. Trup držte rovně, stabilně a tak, aby bylo celé tělo v jedné linii. Nepřehýbejte se v kříži, svaly pánevního dna držte stažené. Hlava je v prodloužení těla, uvolněná a pohled směřuje do země. Vydržte v této poloze nejdříve alespoň 30 sekund a postupně tento čas prodlužujte.

Podpor na predlaktí alebo plank - ako ho robiť čo najlepšie?

 

➡️ 2. Deska s přitahováním kolen k loktům

Deska je výborná výchozí poloha na další cviky a variace. V základní poloze přitahujte kolena k loktům. Střídejte pravou a levou nohu a opakujte 15-krát na obě strany.

Sphinx Plank Crunch Abs Exercise | Fitness

 

➡️ 3. sklapovaček 

Sedněte si tak, aby váš záda svíral se zemí úhel 45 stupňů. Ohněte nohy a chodidla držte u sebe položené na zemi. Ruce si dejte za hlavu tak, aby lokty byly za ušima. Lehněte si na zem a zvedejte se.

How to Do Crunches

 

➡️ 4. V-sklapovačky

Lehněte si narovnaná na podložku a ruce natáhněte za hlavu. Zvedněte nohy a ruce tak, aby se dotkly dlaně a chodidla. Vraťte do původní polohy tak, abyste měli nohy a ruce jemně nad zemí. Pokud byste si tento cvik chtěli ještě ztížit, můžete během cvičení v rukou držet závaží v podobě kotouče nebo Kettlebell.

Master The V Crunch In 60 Seconds | 60 Seconds To Fit | Brawlers

 

➡️ 5. Horolezec

Lehněte si tak, aby vaše tvář směřovala k zemi, podepřete se špičkami a nataženýma rukama tak, abyste měli dlaně pod rameny. V podstatě jste v základní poloze jako při kliku. Pak už jen vykračujte střídavě dopředu jednou a pak druhou nohou.

How to Do a Mountain Climber | Boot Camp Workout

 

➡️ 6. Opačné angličáky

Tento cvik je velmi komplexní a když ho budete opakovat rychle, spojíte kardio a posilování svalů břicha i celého těla. Začínáte ve stoje. Vyskočte s rukama nad hlavu, pak přejděte do dřepu, sedněte si na zem a následně si lehněte tak, abyste měli ruce roztažené až za hlavu. Vraťte se zpět do dřepu az dřepu se postavte, vyskočte s rukama nad hlavu a opakujte.

 

➡️ 7. Nůžky

Lehněte si na záda, stáhněte svaly pánevního dna a zvedněte obě nohy nahoru. Potom střídavě dávejte dolů jednu a druhou nohu, avšak nepokládejte ji úplně na zem.

Scissor Kicks - XFit Daily

 

➡️ 8. Labuť

Začínáte vleže na břiše tak, že ruce máte natažené pro tělem. Nohy a ruce zvedněte spolu s trupem pár centimetrů nad zem a zároveň ruky posunujte za tělo. Vydržte několik sekund a vraťte zpět.

How to Do the Swan Dive Exercise | Kristin McGee | Health

 

➡️ 9. kole

Lehněte si, ruce dejte za hlavu a nohy zvedněte nahoru, přičemž jimi jízdě na kole nejdříve 15krát dopředu, pak 15krát dozadu.

How to Do Bicycle Crunches | Abs Workout

 

➡️ 10. Boční deska

Lehněte si na bok tak, že se podepřete o loket a předloktí, chodidla jsou položeny na sobě. Zvedněte trup a vydržte v poloze 30 sekund a opakujte na druhou stranu. Opakujte alespoň ve třech sériích.

How to Do a Perfect Side Plank | Abs Workout

 

💡  V případě, že byste si chtěli cvičení břicha ozvláštnit, doporučujeme vyzkoušet některý z posilovacích strojů na břicho. Podrobně jsme se jim věnovali v našem článku.

 

5x jóga cviky na břicho

Pokud chcete svůj trénink ozvláštnit, můžete tak učinit pomocí cviků na břicho, které vycházejí z jógy. Uvidíte, že i při nich se můžete pořádně zapotit. Podívejme se tedy na několik z nich.

➡️ 1. Deska

Možná si řeknete, že desku jsme tu už přece měli. Ano, to je pravda, ovšem deska je jednou ze základních pozic v józe a je velmi dobrá na budování pevného středu těla. Podívejme se, jak by měl správně převeden cvik vypadat. Možná to vypadá jednoduše, ale správné provedení vyžaduje velké soustředění.

STEP BY STEP PLANK POSE FOR BEGINNERS | Learn To Do PLANK In 3 Minutes | Simple Yoga Lessons

 

➡️ 2. Loďka

Velmi účinným cvikům z jógy na posílení břišních svalů je loďka. Jde o statický cvik, při kterém trénujete hluboký stabilizační systém a pracujete i na své stabilitě. Zkuste vydržet v této pozici na začátek alespoň 5 hlubokých nádechů a výdechů, postupně se snažte počet nádechů zvyšovat.

How to do Navasana - Boat Pose for Beginners

 

➡️ 3. Přitahování loktů ke kolenům v kočce

Poloha kočky je vám asi dobře známá. V této pozici můžete velmi dobře procvičit hluboký stabilizační systém a tedy i svaly břicha. Trénujete i balanc a výdrž.

Fitness Model Glute & Core exercises - Bird Dog/Cat Cow

 

➡️ 4. Zkracovačky v poloze vrána

Jde o celkem náročný cvik, který vyžaduje zapojení břišních svalů, ale také svalů nohou. Zkuste ho na začátek zopakovat jen párkrát, tréninkem se určitě v cviku zdokonalíte.

Reclined Crow Crunches

 

➡️ 5. Židle

Pozice židle se může na první pohled jevit celkem jednoduše, když si ji však vyzkoušíte, uvidíte, že je poměrně náročná a zapojujete při ní svaly celého těla. Vyžaduje si silné nohy a flexibilní ramena, zároveň také pevný střed těla. Zkuste v pozici vydržet alespoň 5 hlubokých dechů.

Chair Pose | Yoga Explained | Tonic

 

💡 TIP na produkt - Jóga podložka inSPORTline Sunshine
Jóga podložka inSPORTline Sunshine – AKCE

Pohodlná podložka na cvičení jógy či pilates s atraktivním designem v orientálním stylu. Je z kvalitního gumového materiálu a snadno se udržuje. Spodní strana je protiskluzová, při cvičení se nekroutí ani neshrnuje. Vrchní strana je z pohodlné semišové textilie.

➡️ na cvičení jógy či pilates
➡️ vhodná i na aerobik a jiné aktivity
✅ protiskluzová
✅ odolná a robustní guma
✅ při cvičení se nekroutí
✅ příjemný povrch

💡 TIP č.1: jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi💡 TIP č.2: garance vrácení peněz💡 TIP č.3: kvalitní, spolehlivý a známý eshop

 

5x pilates cviky na břicho

Pilates je systém cvičení, který je vhodný například jako doplněk pro aktivní sportovce. Pomáhá jim totiž předcházet svalovému přetížení. Pilates je však vhodné v podstatě pro každého a je to výborné cvičení pro lidi se sedavým způsobem života. Podívejme se na pilates cviky na břicho, díky kterým si tuto svalovou partii velmi době procvičíte.

➡️ 1. „Criss-cross“

Lehněte si na záda a obě kolena položte na hrudník. Ruce si dejte za hlavu a lokty držte doširoka. Vytáčejte hlavu do stran a přitom zohýnajte a natahujte kolena střídavě na jedné a pak na druhé noze. Pro lepší pochopení techniky cviku se podívejte video.

Criss Cross Pilates Exercise - Kristi Cooper

➡️ 2. Kyvadlo

Jde o velmi účinný pilates cvik na břicho, který je však i docela náročný. Lehněte si na záda a ruce rozpažte od těla, nohy narovnejte nahoru tak, aby s trupem svíraly 90-stupňový úhel. Pak už jen pokrčenými kolena a necháte jejich jakoby padnout do jedné a potom do druhé strany, přičemž kříže se stále dotýkají podložky.

Slimtree.com - Pendulum - Yoga

 

➡️ 3. Kroužení nohou

Lehněte si na záda, ruce uložte vedle těla dlaněmi dolů. Jednu nohu položte nataženou na zem a druhou nataženou nohu zvedněte nahoru. Horní nohou pak udělejte kruh a vraťte ji zpět, následně udělejte kruh do opačné strany. Opakujte oběma nohama.

One Leg Circle Pilates Exercise - Amy Havens

 

➡️ 4. Strečink nohou vleže

Tento pilates cvik na břicho je zároveň i strečinkem pro vaše nohy. Začínáte vleže na zádech tak, že obě kolena opřete o hrudník. Kříže mějte položené na podložce a zvedněte vrchní část trupu tak, jak to můžete vidět ve videu.

Single Leg Stretch Pilates Exercise - Amy Havens

 

➡️ 5. Strečink s oběma nohama najednou

Tento pilates cvik na břicho je o něco náročnější, ale zato je i pořádně efektivní a můžete se připravit na namožené svaly. Je podobný předchozímu cviku, ale jak již napovídá název, přitahovat budete obě nohy současně.

How to Do a Double Leg Stretch | Pilates Workout

 

💡 TIP na produkt - Závěsný posilovací systém inSPORTline MultiTrainer
Závěsný posilovací systém inSPORTline MultiTrainer

Víceúčelový posilovač fungující na principu posilování vlastní hmotností. Systém se skládá z popruhů, které lze snadno uchytit do dveří, na strom či jiný opěrný bod. Jednoduchý, ale velmi efektivní systém posilování. Snadno se instaluje a procvičíte si s ním celé tělo.

➡️ na procvičení celého těla
➡️ lze ho použít v interiéru i v exteriéru
✅ skladný
✅ lehký
✅ jednoduchá instalace
✅ vhodný na použijte venku i dovnitř

💡 TIP č.1: jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi💡 TIP č.2: garance vrácení peněz💡 TIP č.3: kvalitní, spolehlivý a známý eshop

 

5x TRX cviky na břicho

Pokud máte doma závěsný posilovací systém, určitě ho použijte i na cviky na břicho. TRX je totiž výborná pomůcka na cvičení břicha, ale i celého těla. V případě, že nemáte mnoho prostoru a chcete si své domácí cvičení zpestřit, určitě si TRX pořiďte. Není to velká investice, ale využijete ji na různé cviky na břicho, ale i ruce a jiné svalové partie. Cviky na břicho s TRX jsou vhodnější pro zkušenější cvičenců, ale pokud jste začátečník, s trochou tréninku a sebezapření jejich zvládnete i vy. Podívejme se na pár cviků na břicho s touto pomůckou.

➡️ 1. Deska

Už jsme zde měli různé obměny tohoto cviku, který patří k těm nejúčinnějším cvikům na břicho. Dá se cvičit i pomocí TRX, přičemž cvik vypadá následovně.

3 Beginner TRX Core Exercises to Dominate Abs!

 

➡️ 2. Stříška

Jde o náročný cvik, který si vyžaduje silný střed těla. Zapojíte při něm prakticky svaly celého vašeho těla, nejen ty břišní.

 

➡️ 3. Cvik na šikmé břišní svaly

Tímto cvikem si pomocí TRX procvičíte především šikmé svaly vašeho břicha. Opět jde o celkem náročný cvik, ale velmi efektivní.

Fitness Culture Minute: TRX oblique crunch exercise

 

➡️ 4. Boční deska

Variace desky, při níž opět zapojujete střed těla, ale i ruce a nohy.

TRX Suspended Side Plank

 

➡️ 5. Zkracovačky 

Pomocí TRX můžete dělat i zkracovačky. Cvik je docela jednoduchý, avšak opět při něm zapojujete nejen břišní svaly, ale celé tělo. Dejte si při něm pozor, abyste neprohýbaly v kříži.

How To Do A TRX Crunch (VYGOR Fitness)

 

4x cviky na břicho po porodu

Při cvicích na břicho nemůžeme vynechat ani ty, které jsou vhodné pro maminky po porodu. Mnohé z nich se totiž touží dostat do formy, a tak kromě zdravé stravy chtějí zapojit do svého dne i cvičení. No a břišní svaly jsou po těhotenství a porodu uvolněné, a tak je vhodné začít pracovat na jejich zpevňování, jakmile se na to cítíte.

Zpevnit je třeba celé jádro těla, tedy hluboký stabilizační systém a svaly pánevního dna, které byly během těhotenství a porodu velmi namáhané. Samozřejmě, nic netřeba přehánět av případě jakýchkoliv obtíží je namístě poradit se se svým lékařem.

 

➡️ 1. Základní dýchání

Lehněte si na záda, ohněte kolena, chodidla položte na zem a ruce dejte vedle těla. Několikrát se zhluboka nadechněte a vydechněte. Nevystierajte záda, nechte páteř přirozeně zakřivenou. Dýcháte pomalu a během dýchání si uvědomujte své svaly na břiše, stahujte je, táhněte pupek jakoby k páteři. Vydržte takto 5 sekund, uvolněte a opakujte stažení 5 až 10krát.

 

➡️ 2. protahováním nohou vleže

Tento cvik na břicho je vhodný nejen pro čerstvé maminky, ale i pro začátečníky. Ačkoliv vypadá velmi jednoduše, svaly břicha při něm musí pracovat, ale nemusíte se obávat toho, že byste si mohli při cvičení nějak ublížit. Jde spíše o to, abyste vědomě zapojovaly svaly a postupně je znovu posílily. Opakujte cvik 20krát každou nohou.

Single leg heel slide

 

➡️ 3. Spouštění nohou na zem

Opět jde o cvik, při kterém ležíte na zádech. Je však o něco náročnější než ten předchozí. Provádějte ho pomalu a opakujte 20krát jednou a 20krát druhou nohou.

Single Leg Extensions

 

💡 TIP na produkt - Gymnastický míč Top Ball
Gymnastický míč inSPORTline Top Ball 65 cm
➡️ vhodná na různé cviky z vlastní vahou
➡️ pro těhotné maminky
➡️ na cvičení s dětmi
✅ ruční pumpa
✅ vhodná i na sezení za psacím stolem
✅ odolný materiál

💡 TIP č.1: jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi💡 TIP č.2: garance vrácení peněz💡 TIP č.3: kvalitní, spolehlivý a známý eshop

 

➡️ 4. Zvedání pánve s míčem

Tento cvik je již o něco náročnější a krásně při něm zapojujete pánevní svaly, které je po porodu třeba zpevnit. Potřebovat budete něj gymnastický balón, která se maminkám sejde možná i na uspávání děťátka. Snažte se vydržet v pozici 5 sekund a opakujte cvik 10krát.

How to Do a Pelvic Tilt on a Swiss Ball | Abs Workout

 

💡 Cviky na břicho po císařském řezu

Císařský řez je velký zásah do těla ženy a často se stává, že maminky po císařském řezu, ale i po přirozeném porodu trpí tzv. diastázouJde o rozestup svalů, které tvoří břišní stěnu. Ve středu je břicho předělené vazivovou pruhem a na něj se upínají některé svaly. Tlak, který vzniká při růstu bříška během těhotenství, toto místo ohrožuje. Svaly jsou tam totiž nejslabší a snadno dojde k jejich rozestupu. Vzniká tedy mezera, která směřuje od pupku až k pánvi a způsobuje, že bříško vypadá vypouklé i roky po porodu.

Při diastáza břišního svalstvu je vhodné začít cvičit hned po skončení šestinedělí, v případě císařského řezu se doporučuje počkat alespoň tři měsíceVhodné je začít pomalu a postupně, nejprve jen jednoduchými dechovými cvičeními vleže. Později můžete vyzkoušet například i toto krátké cvičení. Samozřejmě, pokud máte jakékoliv pochybnosti, konzultuje svůj stav s lékařem.

12 Minute C Section Post Natal Core Workout

Pokud vás diastáza netrápí, můžete cvičit cviky, které jsme uvedli jako cviky vhodné po porodu.

 

Tabata cviky na břicho

Na závěr tu máme něco pro náročnější a zkušenější cvičenců. Video s Tabata cviky na břicho na vás nenechá suchou ani jednu nitku. Můžete se těšit na spojení cviků na břicho a pořádného kardia.

10-Minute Flat Belly Super Tabata Workout

 

💡 Nepřehlédněte!

Rozhovor s fitness trenérkou Evou Dvoráčkovou

Eva Dvořáčková, FOTO: Janko PavlovčíkNa to, jaké jsou nejlepší cviky na břicho, ale také, jak dosáhnout cihličky na břiše, jsme se zeptali profesionální trenérky Evy Dvořáčkové. Eva Dvořáčková se trénování na profesionální úrovni věnuje sedm let a stíhá to vedle mateřských povinností. Je totiž i mámou dvojčat, Adámka a Davídka.

Co se týče sportu, věnuje se posilování s činkami, ale také cyklistice, józe a běhu. Zároveň působí i jako influencerka na sociálních sítích, kde se snaží ženám ukázat, že těhotenstvím ani porodem se život nekončí a aktivní a zdravý životní styl by měl být pro ně prioritou hlavně proto, že už jsou matkami a vzory pro své děti. Svou prací usiluje ženám dodat sebevědomí, odvahu a víru v to, že dokážou vše, co si přejí. Samozřejmě, pokud jsou tomu ochotny věnovat svou energii.

Snem mnoha lidí jsou tzv. cihličky, sixpack. Není však pro naše zdraví důležitější vybudování silného jádra těla?

Eva Dvořáčková: “Toto jsou dvě rozdílné věci. Mít viditelný sixpack nebo eightpack, tedy viditelné a “vysekané” břišní svaly není ani tak věcí vypracovaných svalů. Svaly tvořící cihličky máme všichni. To, zda nám je vidět je věcí podílu tuku v těle a na břišní stěně. Čím méně tuku máme, tím více nám bude tyto svaly vidět. Pokud tedy nemáte cihličky a chcete je mít, musíte prostě zhubnout.”

Jak často bychom měli cvičit cviky na posílení břišních svalů?

Eva Dvořáčková: “Já jsem spíš za celotělové cviky. Pokud jsou prováděny správně, pracují při nich i břišní svaly. Například dřep, mrtvý tah, výpady, kettlebell swing, ale například i běh jsou aktivity, při kterých zapojujeme i břišní svaly. Na otázku jak často jejich procvičovat neexistuje obecná odpověď. Záleží to od konkrétního člověka, jeho aktuální fyzické kondice a také od jeho cílů. Na začátek však postačí i jednou týdně.”

Máte nějaký oblíbený cvik na posilování břišních svalů?

Eva Dvořáčková: “Pro mě je to superman s ab rollerem. Neprotáhnete pouze břišní stěnu, ale mnohé jiné svalové skupiny, například celé jádro, prsa, ramena i záda.”

Mnoho lidí si myslí, že cvičením sklapovaček zhubne z břicha. Jak to je ve skutečnosti?

Eva Dvořáčková: “Ve skutečnosti je to tak, že lokální spalování tuků je mýtus. Cíleně místně se jednoduše hubnout nedá. Pokud vám někdo tvrdí opak, neví, o čem mluví. Naše tělo má nějakou genetickou predispozici, kde ukládá tuk prioritně a tím pádem nejvíce. To tedy znamená, že tuková vrstva je na tom místě největší. Když hubneme, hubneme celkově. Pak to může vypadat tak, že z místa, kde máme uloženého nejvíce tuku, hubneme nejméně. Není to však tak. Je to prostě místo s největším podílem tuku. Stejně platí, že při hubnutí to vypadá tak, že jako první se nám zeštíhlují ty partie, na kterých máme tuku nejméně.”

Jsou nějaké chyby, které lidé dělají při cvičení břicha?

Eva Dvořáčková: “Často se stává, že se příliš soustředí pouze na cvičení břicha a necvičí kompenzační cviky na spodní záda. Vznikají tak problémy z nerovnoměrného zatížení.”

 

Tipy na pomůcky, které se vám budou hodit při posilování břicha

názevUrčení and Nevýhodyprodejcecena
Karimatka inSPORTline Yoga 173x60x0,5 cm
Karimatka inSPORTline Yoga 173x60x0,5 cm
➡️ měkká a komfortní podložka, vhodná pro cvičení aerobiku a jógy, ale také na další sportovní využití
✅ typická jóga karimatka
✅ vhodná i na aerobik nebo dynamičtější cvičení
✅ v 5 atraktivních barvách
✅ délka 173 cm x šířka 60 cm x výška 0,5 cm
✅ neklouže po podlaze
inSPORTline.cz - eshop

⭐️ jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi
⭐️ garance vrácení peněz
⭐️ kvalitní, spolehlivý a známý eshop

479 Kč
Chci vědět víc
Jóga podložka inSPORTline Sunshine
Jóga podložka inSPORTline Sunshine – AKCE
➡️ na cvičení jógy či pilates
➡️ vhodná i na aerobik a jiné aktivity
✅ protiskluzová
✅ odolná a robustní guma
✅ při cvičení se nekroutí
✅ příjemný povrch
inSPORTline.cz - eshop

⭐️ jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi
⭐️ garance vrácení peněz
⭐️ kvalitní, spolehlivý a známý eshop

1 590 Kč
Chci vědět víc
Závěsný posilovací systém inSPORTline MultiTrainer
Závěsný posilovací systém inSPORTline MultiTrainer
➡️ na procvičení celého těla
➡️ lze ho použít v interiéru i v exteriéru
✅ skladný
✅ lehký
✅ jednoduchá instalace
✅ vhodný na použijte venku i dovnitř
inSPORTline.cz - eshop

⭐️ jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi
⭐️ garance vrácení peněz
⭐️ kvalitní, spolehlivý a známý eshop

1 690 Kč
Chci vědět víc
Gymnastický míč inSPORTline Top Ball 65 cm
Gymnastický míč inSPORTline Top Ball 65 cm
➡️ vhodná na různé cviky z vlastní vahou
➡️ pro těhotné maminky
➡️ na cvičení s dětmi
✅ ruční pumpa
✅ vhodná i na sezení za psacím stolem
✅ odolný materiál
inSPORTline.cz - eshop

⭐️ jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi
⭐️ garance vrácení peněz
⭐️ kvalitní, spolehlivý a známý eshop

479 Kč
Chci vědět víc
Posilovač břišních svalů inSPORTline Ab Lifter Easy
Posilovač břišních svalů inSPORTline Ab Lifter Easy
➡️ ideální pomůcka nejen pro zpevnění břicha, ale také pro posílení paží, stehen a hýždí
✅ simuluje kombinaci cviků prkno, které je známo z jógy, a sklapovaček
✅ až 4 úrovně obtížnosti
✅ opravdu stabilní konstrukce
✅ LED inteligentní počítač
✅ jednoduchý skládací mechanismus
inSPORTline.cz - eshop

⭐️ jasně stanovené datum doručení zboží k zákazníkovi
⭐️ garance vrácení peněz
⭐️ kvalitní, spolehlivý a známý eshop

2 790 Kč
Chci vědět víc

 

Zdroje informací: 


Jak se vám líbil tenhle článek?
Autor článku
Petra Lyžičiarová

Redaktorka magazínu BioPoradce.cz. Zajímám se o zdravý životní styl, cvičení a zdravou stravu. Preferuji přírodní produkty a výživové doplňky sloužící k udržení zdraví, krásy a vitality.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..