Proerecta Long – vyzkoušel jsem pilulky na erekci pro zralého muže (kompletní recenze)

Petr Kacian Recenze 18. září 2020 0
Proerecta Long (recenze)
 • Balení: 60 tobolek
 • Dávkování: 2 tobolky denně
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Potence a erekce
799 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Proerecta.cz

Proerecta Long jsou tabletky, které podporují erekci a další mužské sexuální funkce opravdu dlouhodobě. A tedy pokud máte pocit, že právě vám to v intimní oblasti jde pomalu ale jistě od desíti k pěti, na tyto pilulky se můžete s důvěrou obrátit. Proerecta Long je určen primárně pro starší muže (50+), no nevidím jediný důvod, pro který by po nich nemohli sáhnout i mladší ročníky. Vyvážené složení, podpora sexuálního apetitu a nezávadné složení bez rizika projevu jakýchkoliv vedlejších účinků vás prostě musí přesvědčit. Podobně jako mě. Sám jsem totiž absolvoval měsíční kúru s Proerecta Long av této recenzi se rád s vámi podělím o své zkušenosti.

Mimo to v ní najdete samozřejmě kompletní složení přípravku, účinky, jak se správně užívá a dávkuje, případné kontraindikace, či kde si ho v případě zájmu dokážete koupit, v jakém balení a ceně je u nás dostupný.

Proerecta Long - kde koupit
Proerecta.cz ⭐️ objednávky se odesílají hned druhý pracovní den od jejich přijetí
⭐️ dodání zboží nejpozději do 2 dnů
⭐️ diskrétní balení bez popisu
799 Kč Do obchodu Proerecta.cz
Dostupné balení
a ostatní varianty značky
➡️ Proerecta Long
➡️ 3x Proerecta Long
➡️ 4x Proerecta Long
Proerecta Klasik
Proerecta Shot
Jak dlouho jsem tabletky testoval✅ 1 měsíc
Kvalita přípravku⭐️⭐️⭐️⭐️
Cílová skupinamuži 18 +
(hlavně starší muži 50+ a senioři)

Složení Proerecta Long

Složení Proerecta Long

Proerecta Long má přírodní složení a jednotlivé aktivní látky jsou z ověřených zdrojů a ve vysoké kvalitě. Základem složení je ✅ extrakt z macy a ✅ výtažek z hroznových jader, dále ✅ aminokyselina citrulin + ✅ důležité vitamíny a minerály.

Složení v 1 maximální denní dávce (2 tobolky):

složkamnožství
Maca (Lepidium meyenii), extrakt200 mg
Extrakt z hroznových semen (Vitis vinifera)100 mg
Citrulin300 mg
Zinek20 mg
Hořčík215 mg
Vitamin D360 μg (2400 IU)
Vitamínový premix (směs vitamínů skupiny B, vitamin C a E)80 mg

Nejvýznamnější složky přípravku podrobněji:

Rostlinné extrakty

💡 Rostliny

MacaMaca, alias Řeřicha peruánská (Lepidium meyenii) je exotická rostlina (pochází z dalekých peruánských And), která je považována za jednu z nejlepších superpotravin vůbec. Maca také nezvykne chybět v mnoha kvalitních doplňcích na podporu sexuálních funkcí muže, ale i ženy. Pokud bychom na tomto měli vyjmenovat všechny její příznivé účinky na náš organismus, tak rozsah této recenze by nám na to určitě nestačil. Řekněme si proto, jak maca působí na mužský organismus.

Maca nejvíce ovlivňuje naše libido, čili chuť na sex. Rovněž je potěšitelné, že dlouhodobé užívání této bylinky způsobuje to, že vaše erekce bude kvalitnější a častější (potvrzeno více studiemi). Maca však také pozitivně ovlivňuje i na mužskou plodnost – například zlepšením kvality spermií a zvýšením jejich množství v ejakulátu (čti více o Maca).

hroznové jadérka✅ Extrakt z hroznových jader – Réva hroznoplodý (lat. Vitis vinifera) je starodávná kulturní plodina, bez které si snad ani neumíme představit příjemný večer (bez sklenky kvalitního vína). No velmi zajímavé jsou i jadérka nacházející se v hroznových bobulích. Ty se vyznačují velkým množstvím zajímavých biolátek, které dokáží podpořit mnohé procesy odehrávající se v našem organismu. Nejvíce se jejich pozitivní účinek týká nervového a kardiovaskulárního systému.

Z hlediska intimního zdraví muže je důležitý podpůrný vliv jader na optimální prokrvení pohlavní soustavy, což je v podstatě nezbytný předpoklad kvalitní a dlouhotrvající erekce.

Aminokyseliny

💡 Aminokyseliny

L-citrulin vzorecCitrulin je aminokyselina, kterou lze nalézt v mnoha přípravcích pro muže s intimním zaměřením (nejčastěji v kombinaci s L-argininem, ale i samostatně). Podobně jako zmíněný arginin podporuje rozšíření cév a zlepšuje krevní oběh. Prokrvení penisu se zlepší a výsledná erekce, zda ztopoření je samozřejmě kvalitnější a má delší trvání. Citrulin je také jinak také výborný doplněk na zvyšování fyzického výkonu, takže co se týče zvyšování vaší sexuální kondice bude pro vás neocenitelný.

Také je dobré vědět, že l-citrulin dokáže zvyšuje hladinu l-argininu v těle lépe, než kdybyste užívali samotný arginin. Je vlastně jeho perfektní zdroj.

Ostatní látky – minerály a vitamíny

💡 Vitamíny a minerály

Zinek je minerál důležitý zejména z hlediska normální produkce testosteronu a také mužské plodnosti, protože zvyšuje kvalitu spermií. Dostatek zinku tedy pozitivně ovlivňuje i na mužské libido, sílu a vytrvalost (vždyť testosteron…). Prospívá také mužské prostatě, má dobré antioxidační účinky a podporuje správnou funkci imunitního systému.

Hořčík se jako základní a nepostradatelný minerál podílí na více tělesných procesech. Je nezbytný pro náš metabolismus, ale i správnou činnost štítné žlázy a prostaty. Jeho nedostatek zvyšuje únavu a způsobuje podrážděnost či nervozitu, přispívá také k vyššímu riziku kardiovaskulárních problémů. V Proerecta Long máte vždy jistotu, že do sebe dostanete 50% doporučené denní dávky.

Vitamin D3 je látka, která zajišťuje hlavně optimální vstřebávání vápníku a fosforu v lidském těle. No přitom podporuje i normální činnost svalů, či optimální funkci imunitního systému. Tělo si ho umí syntetizovat prostřednictvím působení slunečního záření, ale v našich zeměpisných podmínkách je toho slunečního svitu stále málo a je třeba tento vitamín vhodně doplňovat. Například i užíváním Proerecta Long.

Proerecta Long ještě obsahuje i takzvaný vitamínový premix, což je vlastně kombinace vitaminů skupiny B + silný antioxidant vitamin E a vitamin C v malých dávkách. ✅ Vitamíny skupiny B jsou pro naše tělo důležité zejména z důvodu normálního metabolismu, ale i fungování nervové soustavy v našem těle. ✅ Vitamin E je nejznámější antioxidant vůbec – chrání naše buňky před působením volných radikálů, zlepšuje také průchodnost cév a cirkulaci krve, což se v konečném důsledku pozitivně projevuje i na kvalitě erekce. ✅ Vitamín C je nejznámější vitamin, který podporuje imunitní systém. Kromě toho je však nezbytný i při dalších důležitých procesech v organismu.

Více o složení

 

Hlavní účinky Proerecta Long

 • podpora erekce – Proerecta Long podporuje erekci v dlouhodobém horizontu: pevná, trvanlivá erekce a silnější erekce je důsledek pravidelného lepšího prokrvení pohlavní soustavy
 • podpora normální hladiny testosteronu a zvýšení libida – optimální podpora produkce testosteronu znamená zvýšený sexuální apetit a lepší plodnost i ve vyšším věku
 • podpora sexuální kondice a výdrže – dlouhodobé užívání Proerecta Long pozitivně ovlivňuje délku pohlavního styku, rovněž potěší dřívější nástup erekce po první ejakulaci
 • více energie a vitality – vitamíny a minerály obsažené v přípravku také podporují tvorbu energie v těle a zvyšují vitalitu organismu i ve vyšším věku

Více o účincích

 

Pro koho je určen

Proerecta Long je výživový doplněk určený ♂ mužům (18+, zejména však starším a seniorům),  kteří chtějí podpořit svou erekci, sexuální kondici i výdrž, včetně sexuálního apetitu.  Dlouhodobě a bez nepříjemných vedlejších účinků.

 

Dávkování a užívání Proerecta Long

 • doporučená denní dávka: 💊💊 2 tobolky – najednou, nebo si to můžete rozdělit na 1 ráno a 1 večer (jak jsem to dělal já)
 • tobolky se užívají vcelku a samozřejmě jejich třeba zapít dostatečným množstvím tekutiny
 • doporučená doba užívání: optimálně 2-3 měsíce

Upozornění, dávkování Proerecta Long

 

Vedlejší účinky a upozornění

 • není určeno pro: děti, těhotné a kojící ženy či osoby s kardiovaskulárními chorobami
 • skladování: v temnu a suchu do teploty 25 °C a mimo dosah dětí
 • upozornění: Proerecta Long je výživový doplněk, určitě ne náhradou pestré a rozmanité stravy, nepřekračujte prosím doporučenou denní dávku
 • vedlejší účinky a kontraindikace: s užíváním přípravku se nespojují žádné vedlejší účinky, celkově se však přípravky na erekci, včetně doplňků bez receptu nedoporučují k užívání mužům s kardiovaskulárními onemocněními (jedině po konzultaci s lékařem)

 

Cena a dostupné balení

Proerecta Long je určen pro dlouhodobou podporu erekce, sexuální výkonnosti a libida v každém věku, který také pozitivně ovlivňuje produkci testosteronu a plodnost. Je to volně prodejný přípravek, nepotřebujete něj lékařský předpis. Při jeho užívání vám nehrozí žádné riziko vedlejších účinků, složení přípravku je totiž zcela přírodní a tedy tělu více přirozené jako různé syntetické látky.

💡 TIP na produkt - Proerecta Long
Proerecta Long (recenze)
 • přírodní pilulky bez předpisu na dlouhodobou podporu erekce a libida
 • přípravek pro zralých mužů, kteří to s intimním životem stále myslí vážně
 • více energie a vitality, podpora plodnosti
 • ověřená značka, diskrétní eshop s rychlou dopravou
 • žádné vedlejší účinky
799 Kč

💡 TIP č.1: objednávky se odesílají hned druhý pracovní den od jejich přijetí💡 TIP č.2: dodání zboží nejpozději do 2 dnů💡 TIP č.3: diskrétní balení bez popisu

Nejmenší balení, které vám vydrží na 1 měsíc stojí 799 Kč (60 kapslí). V nabídce však najdete i ekonomicky výhodnější balení. Takto to vypadá s dostupnými baleními Proerecta Long:

💊 Proerecta Long

 • 60 kapslí
 • 799 Kč  / 13 Kč / 26 Kč za denní dávku
 • 1 balení vás tedy vychází na 799 Kč
 • na 1 měsíc
 • Pozri v obchode

💊 Proerecta Long 3-balení

 • 180 kapslí
 • 1599 Kč / 9 Kč za kapsli / 18 Kč za denní dávku
 • 1 balení vás tedy vychází na 533 Kč
 • na 3 měsíce
 • Pozri v obchode

💊 Proerecta Long 4-balení

 • 240 kapslí
 • 1999 Kč / 8 Kč za kapsli / 16 Kč za denní dávku
 • 1 balení vás tedy vychází na 499 Kč
 • na 4 měsíce
 • Pozri v obchode

Pokud si chcete Proerecta Long pouze vyzkoušet, doporučuji samozřejmě jen jedno balení, které vám postačí na jeden celý měsíc užívání. Pro ty, co chtějí ušetřit nejvíce, je určen výhodný balík rovnou s 240 tobolkami.

 

Kde koupit?

Proerecta Long (recenze) Nejlepší volbou je podle mě nákup online, přímo z oficiálního eshopu značky. Takto zaručeně najdete:

✅ 100% -ní diskrétnost
✅ výbornou cenu
✅ spolehlivost a bezpečnost

Proerecta Long – kvalitní pilulky na erekci doporučuji nakoupit v ✅ Proerecta.cz za adekvátní cenu od 799 Kč za 60 kapsúl, Až po 1999 Kč za čtyř balení s 240 tabletami + doprava zdarma.

Koupit diskrétně v oficiálním eshopu

 

Jak je to s prodejem doplňků značky Proerecta v lékárně?

Přípravky Proerecta (Klasik, Long i Shot) se prodávají pouze prostřednictvím oficiálního eshopu na internetu. V lékárně na ně tedy určitě nenatrefíte (Dr. Max, ani Pilulka, Benu, Vaše Lékárna, Schneider a další tyto produkty v nabídce prostě nemají). A změnit by se to v dohledné době ani nemělo.

Není to však žádná nevýhoda – přípravky si tak nejvýhodnější s dobrou cenou a se zárukou pravosti koupíte přímo od výrobce online na internetu Proerecta.cz. A máte také jistotu, že tabletky mají vždy na skladě a po objednávce je okamžitě odesílají, při nákupu nad 1500 Kč neplatíte za dopravu. Dokonce se zárukou vrácení peněz za každé neotevřené balení.

 

Mé zkušenosti a hodnocení přípravku

Proerecta je již stabilní a ověřená značka na trhu s přípravky na erekci, takže při novince Proerecta Long jsem nepředpokládal, že by užívání těchto tabletek mělo vést k nějakému zklamání. K tomu si však třeba nejprve uvědomit, že se nejedná o přípravek s okamžitým účinkem, ale jeho působení lze zhodnotit až po uplynutí nějaké té doby (pohybujeme se řádově v týdnech). A i tak jsem k tomu přistupoval a protože mám dobré zkušenosti s některými přípravky podobného zaměření (Zerex Ultragold, nebo Erexan Stabil) byl jsem zvědavý jak si bude počínat i Proerecta Long. Popravdě mě nepřekvapilo, že svými výsledky zapadla k zmiňované špičce přípravků specificky zaměřených na podporu erekce, potence a libida v dlouhodobém horizontu.

Tobolky Proerecta Long

Základní parametry mého testování

 • Proerecta Long jsem užíval nepřetržitě 1 měsíc a spotřeboval jedno balení s 60 tobolek
 • každý den jsem užil maximální dávku 2 tablety, z toho jednu vždy ráno a tu druhou večer
 • z jídelníčku jsem vytěsnil méně zdravá jídla jako smažené věci a uzeniny a samozřejmě jsem se nedotkl alkoholu

💡 Pro dosažení optimálních účinků doporučuji abyste si pořídili výhodné trojbalení – 3x Proerecta Long. A dali si záležet na tom, aby kúra s přípravkem proběhla bez zbytečných přerušování celé 3 měsíce.

Chci Proerecta Long na 3 měsíce

Výsledky:

 • první viditelná změna se u mě projevila již v průběhu 2. týdne užívání – erekce byla na pohled silnější, měl jsem víc chuti na sex
 • do konce měsíce se účinek ještě o něco vylepšil a zaregistroval jsem i zlepšení v oblasti mé výdrže a délky styku
 • neprojevily žádné vedlejší účinky – striktně jsem však dodržoval maximální povolenou denní dávku – 2 kapsle
 • příznivý efekt užívání Proerecta Long přetrvával ještě 2 týdny po vysazení pilulek

 

Zkušenosti ostatních uživatelů (diskuse + fórum)

Jelikož “klasická” Proerecta už patří mezi populární značky pilulek na erekci, nepochybuji o tom, že i Proerecta Long se co chvíli objeví v zorném poli mnoha mužů. A ti se pak se svými zkušenostmi jistě rádi podělí s ostatními někde na internetových fórech či diskusích. Zatím na tomto místě uvedu pár komentářů, které prezentuje oficiální stránka značky Proerecta:

“… jednoduchá cesta, jak zlepšit erekci. Každý den po 2 tabletách a za dva týdny si na slabou erekci ani nevzpomenete…” Milan D.

“… výborný výrobek za dobrou cenu. Nakupuji už jen výhodné trojbalení. Potvrzuji pozitivní zkušenosti…” Adam L.

 

Výhody, které v přípravku vidím já

 • přírodní přípravek na posílení erekce a libida, který funguje dlouhodobě
 • podpora potence, plodnosti, nezanedbatelný efekt zvýšení energie a vitality i ve vyšším věku
 • řádně schválený a registrován výživový doplněk
 • dostupný bez receptu a vyšetření u lékaře
 • bez negativních vedlejších účinků – vhodný k dlouhodobému užívání
 • je určen pro muže bez omezení věku (primárně muži 50+)
 • snadné užívání – 2 tablety denně
 • prémiová značka Proerecta, přátelský eshop
 • rychlé a diskrétní doručení
 • garance vrácení peněz v případě nespokojenosti
 • tabletky jsou vždy skladem a po objednávce míří k zákazníkovi
 • akceptovatelná cena

 

Nejčastější otázky a odpovědi

❓ Může se Proerecta Long užívat déle bez rizika nějakých vedlejších účinků?

Může. Složení přípravku je přírodní a tělu přirozené (určitě víc než různé synteticky vyrobené látky). To a vysoká kvalita použitých surovin zaručuje, že riziko projevu vedlejších účinků je opravdu minimální a tedy Proerecta Long lze užívat dlouhodobě bez obav.

❓ Pro jakou věkovou skupinu mužů je přípravek určen?

Výrobce vzpomíná přímo mužů po 50-tce, kteří pociťují první problémy v intimní oblasti jako je snížená produkce testosteronu, oslabená erekce či další nepříznivé projevy nastupující andropauzy. Nevidím však jediný důvod, proč by takový kvalitní přípravek nemohli užívat i mladší muži.

❓ Kdy se přípravek nesmí užívat?

Proerecta Long určitě neužívejte pokud jste nedosáhli věku 18 ROKVY, jste těhotná co kojící žena... Rovněž by však užívání přípravku měli zvážit muži s kardiovaskulárními problémy a vysokým tlakem. Pokud by se na to dali, tak vždy jen po konzultaci s lékařem.

❓ Jak rychle dokáže Proerecta Long zabrat?

Okamžitý účinek určitě neočekávejte, na to není tento přípravek ani určen. Užívání Proerecta Long má význam pouze v tom případě, že oslabenou erekci, snížené libido a potenci chcete řešit v dlouhodobém horizontu. I navzdory tomu je však nástup účinků těchto tabletek celkem rychlý. Já osobně jsem pociťoval zlepšení již v průběhu druhého týdne pravidelného užívání přípravku.

❓ Je Proerecta Long vhodným prostředkem ke zlepšení plodnosti?

Pozitivní vliv na plodnost a potenci muže má určitě. Není to však primární zaměření přípravku, takže výrazné zlepšení v této oblasti zas netřeba zbytečně očekávat. Podpora ano, zázračný lék na neplodnost určitě ne.

❓ Může se Proerecta Long kombinovat s alkoholem?

Výrobce akorát vzpomíná nevhodnost nadměrné konzumace alkoholu během užívání přípravku, takže pokud si občas dopřejete sklenku kvalitního vína po večeři, myslím si že nic nezkazíte. Na druhou stranu, pokud vynecháte alkohol úplně, bude to pro vaši erekci a ostatní sexuální funkce jen bonus navíc.

❓ Jak je to v oficiálním eshopu s dopravou a platbou?

Zásilka se obvykle expeduje do 24 hodin od přijetí objednávky, doručení je během 2-3 pracovních dnů. Zboží přijde zabalen v diskrétní bílé obálce bez reklamních informací, jen s adresou odesílatele: eMarkest sro Poštovné je 69 Kč. Při nákupu nad 1500 Kč je poštovné a balné zdarma.

 

Proerecta Long – celkové zhodnocení a moje doporučení na závěr

Proerecta Long je kvalitní přírodní přípravek, který dokáže bez debaty vylepšit intimní život mnohým mužům. Jsem přesvědčen o tom, že kdo se dá na kúru s tímto přípravkem, tak ve výsledku bude spokojen jak se svou erekcí, tak i sexuálním apetitem a přibude mu do vínku i dostatek energie a vitality. Mé zkušenosti to jen potvrzují.

Tobolky (detail) Proerecta Long

Pokud vás Proerecta Long zaujal i na základě této recenze a chcete ho vyzkoušet, doporučuji vám ho koupit ✅ přímo online z oficiálního eshopu Proerecta.cz.

Vyberte si z výživových doplňků značky Proerecta, který nejlépe odpovídá vašim potřebám:

 • na okamžitou podporu erekce tabletky Proerecta „Klasik“ – viz recenzi
 • na okamžitou podporu erekce bylinný drink Proerecta Shotviz recenzi
 • na dlouhodobou podporu libida a potence i pro pány ve zralém věku Proerecta Long

 

Použité zdroje informací:

 • Proerecta.cz – informace o přípravku (výrobce)
 • Maka a její účinky – praktickelekarenstvi.cz (pdf)
 • 9 výhod kořene Macy, a potenciálně nežádoucí účinky (z angl.) – healthline.com
 • 10 výhod extraktu z hroznových jader, založené na vědeckých poznatcích (z angl.) – healthline.com
 • Souvislost mezi zinkem a erektilní dysfunkcí (z angl.) – healthline.com
 • Perorální suplementace L-citrulin zlepšuje tvrdost erekce u mužů s mírnou erektilní dysfunkcí (z angl.) – PubMed.gov
Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Souhrn

Proerecta Long je přírodní doplněk výživy na dlouhodobou podporu erekce nejen pro starší pány ...

4.0

Proerecta Long (recenze)

✅ Cena: 799 Kč
✅ Balení: 60 tobolek
✅ Dávkování: 2 tobolky denně

Chci Proerecta Long
Vývoj ceny Proerecta Long

Mohly by vás také zajímat

názevUrčení and Nevýhodyprodejcecena
120 kapslí
Zerex Ultragold
Zerex Ultragold recenze
➡️ TOP přípravek pro pány po 50-tce
➡️ doporučená doba užívání minimálně 3 měsíce
✅ dlouhodobě podporuje sexuální vitalitu
✅ příznivě ovlivňuje intimní život v každém věku
✅ vhodný pro seniory, muže, kteří jsou vystaveni dlouhodobému stresu nebo plánují zplození dítěte
Zerex.cz - eshop

⭐️ velmi rychlé doručení (většinou do 2 dnů)
⭐️ časté akce a slevy

1 600 Kč
Chci vědět víc
90 kapslí
Erexan Stabil
Erexan Stabil
➡️ výživový doplněk na dlouhodobou podporu libida, plodnosti a erekce
✅ podpora erekce a libida v dlouhodobém horizontu
✅ 100% -ně přírodní přípravek
✅ bez negativních vedlejších účinků
Erexan.eu - eshop

⭐️ možnost osobního vyzvednutí Praha - Horní Počernice
⭐️ doručení kurýrem do 48 hodin od objednání
⭐️ +420 277 279 921 infolinka v prac. dny (od 8:30 do 12:00 a od 13:00 do 16:30)

1 080 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze
24 tobolek
eJoy
eJoy - recenze
➡️ určený hlavně pro starší pány
➡️ určený i k dlouhodobému užívání
✅ vynikající účinky na erekci a zvýšení chuti na sex
✅ pomáhá prodlužovat trvání styku
✅ díky kvalitnímu složení i příznivý vliv na prostatu
ejoyTablety.cz - eshop

⭐️ aktivní telefonická podpora (Pon - Pá / 8:00 - 16:00)
⭐️ rychlé doručení (kurýrem do 48 hodin)

660 Kč
Chci vědět víc
12 tablet
Proerecta
Proerecta
➡️ nové prášky na podporu erekce a zlepšení výdrže
✅ účinná podpora erekce
✅ nástup účinků do hodiny
✅ žádné vedlejší účinky
Proerecta.cz - eshop

⭐️ objednávky se odesílají hned druhý pracovní den od jejich přijetí
⭐️ dodání zboží nejpozději do 2 dnů
⭐️ diskrétní balení bez popisu

599 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze
60 ml
Proerecta Shot
Proerecta Shot (recenze)
➡️ přírodní drink na okamžitou podporu erekce
✅ unikátní forma přípravku
✅ rychlejší nástup účinku
✅ "Energy drink" pro penis a erekci
Proerecta.cz - eshop

⭐️ objednávky se odesílají hned druhý pracovní den od jejich přijetí
⭐️ dodání zboží nejpozději do 2 dnů
⭐️ diskrétní balení bez popisu

149 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze

Autor článku
Profilový obrázek

Jsem Peter Kacián a již 10 let zkoumám původ mužských sexuálních problémů, hlavně erektilní dysfunkce a poruchy erekce. Testuji postupy a výživové doplňky, pomocí kterých lze tyto problémy odstraňovat. Tento web píšu proto, abych poradil, jak znovu dostat chuť na sex a jak pomoci odstranit snížené libido. Jelikož se mi už léta daří pomáhat přátelům, známým, ale i ostatním, kamarádi mě volají Erekce Guru.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..