Green Coffee Plus – recenze pilulek na hubnutí ze zelené kávy za cenu 637 Kč – reálné účinky?

Erik Havlík Téma 26. února 2020 0 Kapsle

Green Coffee Plus je přípravek na hubnutí ve formě kapslí z výtěžku zelené kávy. Tolik na úvod, pojďme však trochu více do hloubky. Zázračné pilulky na hubnutí – za prvé: je jich neuvěřitelné množství a za druhé: prodej takových přípravků je podporovaný opravdu masivní reklamou (ať už na internetu, v tištěných médiích nebo televizi). Jak se v tom vyznat?

Rozhodl jsem se, že na zkoušku udělám jednu recenzi na podobný přípravek a vybral jsem si na to výrobek Green Coffee Plus, protože při něm najdeme vše – bombastické vyjádření o zázračném hubnutí, ale i zajímavé složení přípravku, který obsahuje zejména extrakt ze zelené kávy. Tak jak to je, dokáže Green Coffee Plus v kapslích pomoci se shazováním nadbytečných kil? Nuže, zhodnocení účinků si nechme nakonec i se zkušenostmi jiných uživatelů. Nejprve si přečtěte co o svém přípravku hovoří sám výrobce, pak se můžete blíže podívat i na jeho složení a jak dokáže reálně ovlivňovat lidský organismus. Prozradím vám i to, jak ho užívat a zda vám hrozí nějaké vedlejší účinky. Můžeme jít na to? OK.

 Bezpečnost nákupu: Green Coffee Plus jakož i jiné přípravky na hubnutí určitě doporučuji kupovat IBA v oficiálních eshopech (často výhradních) distributorů. Máte tak garanci, že je to na 100% originální přípravek.✅ Oficiální eshop Green Coffee Plus…

Účinky uváděné výrobcem

Nejprve pár důvodů proč si vybrat právě Green Coffee Plus, které uvádí výrobce, respektive distributor na své oficiální stránce:

 • Green Caffee Plus prý díky přírodnímu výtažku ze zelené kávy pomůže zhubnout až o 8 kg za měsíc
 • účinně pomůže upravit metabolismus – hlavní příčinu přibírání
 • také zlepší stav vaší pokožky a upraví krevní tlak
Více na oficiální stránce

 

Složení

Green Coffee Plus obsahuje přírodní složky namíchány podle receptury Green Coffee Plus™. Jakkoli honosně to zní, je to “jen” kombinace Zelené kávy a Zeleného čaje.

Složení přípravku v denní dávce 1000 mg (2 kapsle):

složkamnožství
Zelená káva (Coffea L.) - výtažek ze semen 20-25:1800 mg
- z toho kyselina chlorogenová 50 %obsah v 400 mg
- z toho kofein bezvodý 6 %obsah v 48 mg
Zelený čaj (Camellia sinensis) - výtažek z listů 25-30:1200 mg
- z toho polyfenolyobsah v 196 mg
- z toho katechinobsah v 140 mg
- z toho EGCG (epigalokatechin gallát)obsah v 110 mg
- z toho kofein bezvodýobsah v 10 mg

Přídavné látky v kapslích: mikrokrystalická celulóza (plnidlo), hořečnaté soli mastných kyselin + oxid křemičitý (protispékavé látky)

zelená káva - Green Coffee PlusZelená káva jsou vlastně neupražená zrna kávovníku (rod Coffea), které se nechají přirozeně usušit na slunci, vnější oplodí praská a kávovníkové zrnka se uvolňují. Taková káva je ceněna zejména kvůli vysokému obsahu chlorogenové kyseliny, která se pražením ze zrna prakticky ztrácí (zbývá jen zlomek její původní hodnoty).

Kyselina chlorogenová (CGA 800) je neobvykle silný antioxidant, který posiluje metabolismus zejména v játrech a napomáhá tak k rychlejšímu spalování tuků.

zelený čaj - Green Coffee PlusZelený čaj jsou vlastně lístky z čajovníku čínského (Camellia sinensis), které se narozdíl od černého čaje nefermentují (nenechávají oxidovat), ale se po dobu 1-2 dní nechávají sušit na pánvích nebo naparují.

Nejvýznamnější látkou v zeleném čaji je katechin ze skupiny flavonoidů a to zejména epigalokatechingalát (EGCG). Ten má preventivní protirakovinný účinek a pomáhá při kardiovaskulárních problémech. Také má zajímavé antivirové účinky.

Více o složení

 

Reálné účinky přípravku podle jeho složení

 • pomoc při hubnutí – tj. kombinace kofeinu a kyseliny chlorogenové ze zelené kávy zpomaluje uvolňování cukru v krvi a následně tak snižuje ukládání tuku
 • účinné složky přípravku pomáhají lidskému tělu se zbavováním se volných radikálů
 • má detoxikační účinky a podporuje příznivý zdravotní stav organismu
 • působí preventivně před srdečně-cévními chorobami
Více o účincích

 

Pro koho je přípravek určen

Green Coffee Plus je určen mužům  i ženám  (18+), kteří potřebují pomoc s nadbytečnými kilogramy. Jeho účinek však vhodně podpoříte i vyváženou stravou a dostatkem pohybu.

Green Coffee Plus, jeho cena a dostupnost

Pokud se rozhodnete pro koupi tohoto přípravku na hubnutí, tak vám na začátek doporučuji na zkoušku jedno balení, takzvané startovací. Ověříte si tak, zda vám výtažek ze zelené kávy a čaje přináší nějaký užitek. V případě, že jste spokojeni s výsledným efektem, doporučuji ke koupi větší balení (samozřejmě ušetříte více).

Nejvýhodněji a spolehlivě si Green Coffee Plus zabezpečíte ✅ přímo u výrobce (distributora), kde máte jistotu, že k vám zboží dorazí v pořádku a hlavně originál.

Green Coffee Plus Startovací balení na zkoušku

Green Coffee Plus Start balení

✅ 60 kapslí (na 1 měsíc)
✅ cena za denní dávku (2 kapsle): 21 Kč

Cena: 637 Kč

⭐ Doporučené balení (2 balení + 1 zdarma)

Green Coffee Plus doporučené balení

✅ 180 kapslí (na tři měsíce)
✅ cena za denní dávku (2 kapsle): 14 Kč
✅ ušetříte: 616 Kč

Cena: 1295 Kč

Balení “ušetříte nejvíce” (3 balení + 3 zdarma)

Green Coffee Plus nejvýhodnejší balení

✅ 360 kapslí (na 6 měsíců)
✅ cena za denní dávku (2 kapsle): 10,50 Kč
✅ ušetříte: 1935 Kč

Cena: 1887 Kč

? Kde Green Coffee Plus koupit

Přípravek není dostupný v lékárnách, takže vám doporučuji využít ✅ oficiální webovou stránku.

? Doručení a platba

Přípravek vám kurýr doručí do 48 hodin od objednávky v diskrétní kartonové krabičce. Dopravné a balné je stále 300 Kč nezávisle na způsobu platby a množství objednaného zboží.

Dávkování a užívání

 • doporučená denní dávka dospělí: 2 tobolky denně
 • dávku lze rozdělit na dvě menší a užívat ráno a poledne při jídle
 • přípravek se doporučuje užívat během jídla a zapít dostatečným množstvím tekutiny

Kontraindikace, vedlejší účinky a upozornění

 • Není určeno pro: Děti, těhotné a kojící ženy, nevhodné pro lidi, kteří jsou přecitlivělí na jakoukoli složku přípravku
 • Skladování: V temnu a suchu do teploty 25 °C a mimo dosah dětí
 • Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku
 • Kontraindikace a vedlejší účinky: Přípravek obsahuje kofein (58 mg v denní dávce) – citlivější lidé reagují na jakoukoliv dávku kofeinu zvýšenou nervozitou či nespavostí

Výhody, které v přípravku vidím já

 • přírodní složení, kombinace zelené kávy a zeleného čaje
 • pomoc při hubnutí (v kombinaci se zdravým životním stylem)
 • přípravek neobsahuje žádné klasické alergeny
 • je v podstatě bez vedlejších účinků

Zkušenosti s přípravkem

Green Coffee Plus je celkem známým přípravkem na hubnutí. Samozřejmě, že není zázračnou hůlkou na přebytečná kila, to určitě ne. Na tom se jistě shodnou všichni, kteří s podobnými tabletami přišly do styku. Řekněme si na rovinu – je to trochu choulostivá téma a někteří lidé mají problém přiznat, že prášky na hubnutí vůbec zkoušeli. Naopak, diskuse na internetu jsou v podstatě anonymní a najdete na něm zkušenosti v opravdu různorodém znění. Od do nebe vychvalujících komentářů (evidentně promo výrobce), přes reálné hodnocení (mírně pozitivní a mírně negativní zhruba v poměru 1:1) až po zcela znevažující (od konkurence). A je třeba to tak i brát.

 Green Coffee Plus podle mně dostupných informací (známí, ostatní uživatelé na internetu) je přípravek, který v určité míře dokáže podpořit hubnutí,  pozor, ale pouze v kombinaci se zdravou životosprávou. O čem svědčí i pár komentářů, které jsem pro vás vyhledal na síti.

Zkušenosti ostatních uživatelů – diskuse, fórum

Green Coffee Plus zkušenosti

Zelená káva a hubnutí…jistě, ale spíše jako podpůrný prostředek

zelená káva a hubnutí

Moje doporučení na závěr recenze

Představa, že můžete JENOM s pomocí pilulek zhubnout za měsíc o 8 a více kilogramů je taková absurdní, že se jí vyrovnají jen sny o účincích přípravků na zvětšení určitých intimních partií (7-8 cm navíc tam dole za měsíc je také dobrý “kec”).

Reálně však oba typy přípravků obsahujících látky, které se slibovanou efektivitou mají jasnou souvislost. Například  zelená káva v tabletách na hubnutí ✅ Green Coffee Plus hraje pozitivní roli při metabolismu sacharidů i tuků,  následkem čehož se snižuje krevní cukr a blokuje hromadění tuků.

Takže pokud se rozhodnete vyzkoušet Green Coffee Plus můžete si ho bez problémů ✅ objednat přímo od distributora přes internet. Je to nejbezpečnější (zaručena originalita výrobku bez rizika zakoupení různých škodlivých “padělků”) a určitě pohodlnější a diskrétnější jako “létat” po lékárnách.

Další přípravky vhodné pro kontrolu hmotnosti – Můj tip:

Garsin recenze✅ Garsin ve formě kapslí

 • obsahuje extrakt z Garcinie, Kyselinu linolovou, L-karnitin, zelenou kávu, Acai berry, Zelený čaj, Citrus aurantium a vitamín C, to znamená 100% přírodní složení z nejkvalitnějších surovin s certifikovaným původem
 • výrobcem je česká firma ADVANCE Nutraceutics
 • cena za 60 kapslí je stále akceptovatelných 349 Kč
 • přípravek je určen všem ženám i mužům, kteří chtějí zlepšit metabolismus, trávení a vylučování látek ve svém těle
 • přečtěte si podrobnou recenzi i se zkušenostmi s jeho užíváním

Použité zdroje informací:

💡 TIP: Podívejte se také na naše velké srovnání nejznámějších prášků na hubnutí, do pozornosti dávám také populární ketodiétu Ketomix a skvělý mix superpotravin na detoxikaci a podporu hubnutí Blendea Supergreens.

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

Green Coffee Plus je přírodní výživový doplněk ze zelené kávy v kapslích určený jako přípravek na hubnutí.

3.6

Green Coffee Plus recenze

✅ Cena: 637 Kč
Balení: 60 kapslí (postačí na 1 měsíc)
Dávkování: 2 kapsle denně

Chci Green Coffee Plus

Jak se vám líbil tenhle článek?
Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..