ProMan Plus (recenze) – výživový doplněk s ingrediencemi, které pomáhají zmírnit následky klesající hladiny testosteronu

Erik Havlík Recenze 9. července 2021 0 Tablety, Vitamíny
Proman Plus - recenze
 • první balení (30 kapslí) jen za cenu poštovného 49 Kč
 • pak každý druhý měsíc 60 denní balení
 • Dostupnost: Skladem
599 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
PromanPlus.cz

Víte, že výkonnost muže a jeho vitalita klesá i v důsledku snížené hladiny testosteronu? A víte i to, že přibývajícími léty tato hladina neúprosně přirozeně klesá a tento proces začíná už kolem třicítky? Inu, je to tak. Chcete-li se vyhnout problémům která vznikají z nedostatečné tvorby testosteronu jako je méně energie, únava, špatná nálada či neuspokojující intimní život, je třeba udržovat jeho správnou hladinu co nejdéle. A právě na tomto místě se může dostat ke slovu i ProMan Plus.

Kapsle ProMan Plus obsahují až 12 aktivních složek pro podporu vitality a energie. Chcete vědět o tomto přípravku víc? Přečtěte si naši recenzi a dozvíte se. Mimo jiné i to, jaké má přesné složení, jak se užívá, účinky, kde a jakým způsobem si ho víte pořídit a za jakou cenu.

Proman Plus - kde koupit
PromanPlus.cz ⭐️ první balení na 30 dní zdarma
⭐️ věrnostní program - automatické zasílání 2-měsíčního balení s dopravou zdarma
599 Kč Do obchodu PromanPlus.cz

Složení

ProMan Plus obsahuje až dvanáct 100% -ně přírodních složek. Jsou to výtažky z tradičních ✅ léčivých rostlin (pískavice, ženšen, damiána, rozchodnice), ✅ vitamíny (B3, B6, B12, D3) a ✅ důležité minerály (hořčík + selen + zinek).

Složení přípravku v 1 kapsli:

složkamnožství
Pískavice řecké seno - extrakt 4:1100 mg
Rozchodnice růžová - extrakt 10:175 mg
Ženšen - extrakt z kořene 10:150 mg
Damiana - extrakt z listu 10:150 mg
Norská rybí moučka27 mg
Vitamín B316 mg
Vitamín B64,2 mg
Vitamín B122,5 μg
Vitamín D35 μg
Hořčík187,5 mg
Zinek15 mg
Selen55 μg
💡 Hořčík, Zinek, Selen

Hořčík – nebo magnézium je důležitý biogenní prvek, který se nachází zejména v kostech a zubech (50 – 60%) a svalech (25%). Tvoří součást tělních buněk, zpomaluje nervově-svalový převod a také snižuje nervovou dráždivost. Jeho nedostatek má vliv i na psychický stav (zvýšená citlivost a podrážděnost, nebo naopak únava a ospalost). Doporučená denní dávka pro dospělého je okolo 365 mg. Zajímavé množství hořčíku se nachází především v luštěninách, čerstvé zelené listové zelenině, ořechách, mořských rybách, mléce, mase či kakau…(zdroj)

Zinek je nepostradatelným stopovým prvkem v lidském těle, je součástí velkého množství enzymových systémů, důležitý v metabolismu organismu, ovlivňuje činnost imunitního systému a pomáhá také k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů, pokožky, zraku..má vliv na správné fungování pohlavních orgánů, tvorbu hormonů a celkově na plodnost mužů. Wikipedia

 • projevy nedostatku: zvětšování prostaty, padání vlasů, poruchy růstu, záněty kůže, větší náchylnost k infekcím, bolesti kloubů…

Selen přispívá ke správné spermatogenezi, spolu s vitamínem E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem (více o selenu), podpora imunity, pozitivní vliv na štítnou žlázu, ochrana před stárnutím buněk

 • projevy nedostatku: svalová slabost, vyšší náchylnost k infekcím, poruchy jater, nízká potence, nekvalitní vlasy, tvorba lupů

 

Pro koho je produkt určen?

ProMan Plus je určen ♂ mužům, kteří hledají ověřený a bezpečný výživový doplněk… Podle výrobce existuje celkem 5 důvodů proč si uživatelé chtějí pořídit právě ProMan Plus („účinky“):

 • testosteron
 • výdrž
 • energie
 • cvičení
 • sexuální touha
💡 Testosteron

ProMan Plus a testosteron

Testosteron je steroidní hormon. Tvoří se a vylučuje ve varlatech muže, či ve vaječnících při ženách. V malém množství vytváří v nadledvinách. Tvorba testosteronu závisí na míře uvolňování (což má na starosti náš mozek). Signály z hypotalamu a hypofýzy podmiňují tvorbu testosteronu.

Hladina testosteronu začíná prudce stoupat na začátku puberty. Je nezbytný při procesu formování mužského maskulinního typu postavy, pohlavní ústrojí muže dostává konečnou podobu. Dostatečně vysoká hladina androgenů (mezi, které patří i testosteron) se u mužů daří udržet přibližně do věku 30 až 40 let. (čtěte více)

 

Kolik stojí ProMan Plus (cena + prodej)

Pokud jste se rozhodli pro výživový doplněk ProMan Plus (NaturaMed Pharmaceuticals) tak online ho dostanete koupit jedině prostřednictvím oficiální webové stránky přípravku ✅ PromanPlus.cz.

💡 TIP na produkt - ProMan Plus
Proman Plus - recenze
 • obsahuje Rozchodnici, Ženšen, Pískavici řecké seno + hořčík, zinek a selen a důležité vitamíny
 • bez nežádoucích účinků, vhodný k dlouhodobému užívání
 • vyrobený v Norsku za použití těch nejkvalitnějších dostupných surovin
599 Kč
ProMan Plus v eshopu PromanPlus.cz

💡 TIP č.1: první balení na 30 dní zdarma💡 TIP č.2: věrnostní program - automatické zasílání 2-měsíčního balení s dopravou zdarma

 

ProMan Plus prodej – jak to probíhá?

ProMan Plus má zajímavou formu prodeje. Na začátek nabízí měsíční balení (30 kapslí) přípravku zcela zdarma na vyzkoušení (zaplatíte pouze poštovné a balné 49 Kč). Následně vám automaticky po měsíci přijde dvouměsíční balení za cenu 599 Kč a každý druhý měsíc další balení. V podstatě až do doby, dokud své členství ve věrnostním programu (do kterého jste vstoupili automaticky svou první objednávkou) dočasně nepřerušíte nebo nezrušíte úplně. K tomu slouží kontaktní informace, které jsou uvedeny na prodejní stránce.

Věrnostní program lze kdykoliv a bezplatně ukončit. Více informací naleznete ve všeobecných obchodních podmínkách.” – informace z oficiální webové stránky

‼️ Nezapomeňte: Doporučuji před objednáním přípravku si pečlivě přečíst obchodní podmínky na oficiální stránce PromanPlus.cz.

 

Užívání a dávkování přípravku

 • doporučené dávkování: 1 kapsle denně
 • kapsli nezapomeňte zapít dostatečným množstvím tekutiny
 • pro podporu co nejlepších výsledků se přípravek doporučuje užívat dlouhodobě

 

Vedlejší účinky a upozornění

 • Není určeno pro: Děti do 3 let, ženy a osoby alergické na látky obsažené ve výživovém doplňku
 • Nežádoucí účinky: V souvislosti s přípravkem nebyly pozorovány ani hlášeny žádné nežádoucí vedlejší účinky.
 • Upozornění: Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením, skladujte při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí.
 • Upozornění: ProMan Plus není určen jako lék a není ani náhradou pestré a rozmanité stravy, nepřekračujte doporučenou denní dávku (pozorně si před prvním užitím pozorně příbalový leták)

 

Největší výhody ProMan Plus z mého pohledu

 • optimální kombinace účinných rostlinných extraktů s vitamíny a minerály
 • vítaný i při nastupující andropauze
 • vhodný k dlouhodobému užívání
 • bez vedlejších účinků
 • věrnostní program (každé 2 měsíce dorazí přípravek automaticky, aniž byste ho museli opět objednávat)

 

Zkušenosti s užíváním

Zkušenosti s ProMan Plus jsou převážně pozitivní (různé diskuse a fórum). Na přípravku si uživatelé cení hlavně dobře namixované složení. Také oceňují to, že přípravek je možné první měsíc vyzkoušet zdarma. Takto nakonec dost mužů usoudí, že  užívání ProMan Plus má opravdový smysl.  K tomu nutno ještě dodat, že třeba jej užívat alespoň po dobu 2-3 měsíců.

Pokud hledáte kvalitní alternativu, tak určitě vyzkoušejte Multivitamin pro muže  Primulus  (čti recenzi).

💡 Zkušenosti a hodnocení ostatních

“Proman odebírám již delší dobu – od února 2015. Jsem spokojený a vřele doporučuji.”

Hynek Pšenička, Nový Bydžov

“Moje pohybová a psychická vitalita vysoce překračuje možnosti 83letého muže.”

Míťa Švěstka, Mikulov na Moravě

 

ProMan Plus a moje doporučení na závěr

ProMan Plus je kvalitní přírodní přípravek, který di pohodlně zakoupíte pohodlně přes internet a to prostřednictvím oficiální stránky přípravku ✅ PromanPlus.cz. Cena za 2-měsíční balení (60 kapslí) v oficiálním eshopu je 599 Kč.

Použité zdroje informací + zajímavé linky na vědecké články

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

ProMan Plus je kvalitný prírodný prípravok na podporu normálnej hladiny testosterónu v tele vyrobený v Nórsku pomocou najmodernejšej výroby a postupov.

4.0

Proman Plus - recenze

✅ Cena: 599 Kč
✅ Balení: 60 kapslí
✅ Dávkování: 1 kapsle denně

Chci ProMan Plus
Vývoj ceny ProMan Plus


Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..