Otestoval jsem ZEREX – trojici doplňků na erekci a ejakulaci – skvělé účinky za výbornou cenu (velká recenze)

Petr Kacian Recenze 26. února 2020 4 Kapsle, Tablety

Zerex Klasik podpora erekceAsi každý, kdo hledal něco na zlepšení erekce nebo na lepší výdrž v posteli, už narazil na výživový doplněk značky Zerex. Ne asi, určitě. Zerex je dlouhodobě jedním z nejlepších přípravků, které na našem trhu dostat a to za opravdu akceptovatelnou cenu. O jeho popularitě svědčí i množství komentářů na internetu, mnoho recenzí a referencí. No, dá se o něm toho najít opravdu dost.

Já jsem Zerex osobně vyzkoušel a chci se s vámi podělit se svými zkušenostmi. Jelikož Zerex je dostupný ve 3 variantách (Klasik na rychlou a kvalitní erekci, Extralong na podporu výdrže a oddálení ejakulace a Ultragold pro dlouhodobou podporu sexuálního zdraví), řekneme si základní informace o všech s tím, že důraz tedy budu klást zejména na mé osobní zkušenosti.

Oficiální obchodZerex
Druhy přípravku➡️ Zerex Klasik
↳ rychlá erekce
➡️ Zerex Extralong
↳ oddálení ejakulace
➡️ Zerex Ultragold
↳ dlouhodobě lepší erekce
Jak dlouho jsem tabletky testoval➡️ Zerex Klasik: 12 použití
➡️ Zerex Extralong: 1 měsíc
➡️ Zerex Ultragold: 4 měsíce
Kvalita přípravku⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Cílová skupinamuži 18+ (ideální od 40+)
Cena a prodej od 720 Kč v eshope
Sleva 5 % (Zerex Klasik a Extralong)kupón na 5 % použít DOG5
Sleva 130 Kč (Zerex Ultragold)kupón na 130 Kč použít ULTRA5
Recenze➡️ Zerex Klasik (recenze)
➡️ Zerex Extralong (recenze)
➡️ Zerex Ultragold (recenze)

Úvod – proč Zerex?

Zerex patří mezi úspěšné výživové doplňky pro celkové zlepšení sexuální výkonnosti. Přece jsem už starší muž a vyhledávám podobné produkty na podporu erekce, zkouším je a pak se dělím o zkušenosti s čtenáři (ať prostřednictvím této stránky, nebo mého blogu).

Zerex Klasik recenzeZerex Klasik – rychlá erekce

Zerex Klasik –  jsou tabletky k okamžitému použití a rychlý nástup erekce. 

Složení

Přípravek obsahuje v 1 kapsli: Tribulus terrestris 150 mg, Maca 50 mg, L-arginin 50 mg, L-citrulin 50 mg, L-lysin 50 mg, Teobromin 50 mg.

Všimněte si prosím zejména Tribulus a Macu. Jejich přítomnost v přípravku signalizuje, že se dává důraz na lepší a rychlejší dosažení erekce (podpora přirozené tvorby testosteronu + podpora libida). Aminokyseliny (arginin, citrulin a lysin) zas podporují lepší prokrvení v penisu.

Účinky Zerexu Klasik

 • podporuje libido a chuť na sex
 • první účinky nastupují do 60 minut a trvají až 36 hodin – stačí užít jen jednu tabletku.
 • rychlejší a spolehlivější erekce
 • příznivý vliv na sexuální život

Mé zkušenosti

Zerex Klasik je výborný hlavně proto, že dáte si ho jen tehdy, když to opravdu potřebujete. Já jsem k testování použil celé 2 balení (na 12 pohlavních styků). Bylo to jednoduché. Přibližně hodinku před sexem jsem užil 2 tablety najednou (ne na plný žaludek, v opačném případě se nástup účinku posouvá na pozdější).

Jak jsem již zmiňoval, tyto pilulky nejsou určeny pro dlouhodobé užívání (na to je Zerex Ultragold), ale v rámci možností a pro podporu vaší sexuální aktivity ho zkuste alespoň 2-3 dny v kuse. Může se totiž stát, že hned po prvním užití budete očekávat účinek jako od Viagry. Nuže, porovnávat je mezi sebou je jako porovnávat jablka a hrušky, patří totiž do úplně jiné kategorie.  Klasik je bez lékařského předpisu a na to, že je to “pouze” přírodní výživový doplněk má výborné účinky a relativně silné. 

Výsledky:

 • nejlepší efekt jsem dosáhl již po užití třetí dávky – erekce byla opravdu kvalitnější s rychlejším nástupem, také jsem měl subjektivní pocit, že mám penis o něco hrubší a celkově větší
 • po spotřebování obou balení (24 tablet/12 styků) mohu říci, že od užití třetí dávky byla moje erekce během každého styku stabilní a pevná, lépe jsem reagoval na podněty (penis byl citlivější a pociťoval jsem i větší chuť na sex)

Dávkování a užívání

Zerex Klasik se doporučuje užívat v maximální denní dávce 2 tablety tehdy, když potřebujete dosáhnout tvrdou erekci. Tabletky užívejte před sexem a nezapomeňte je zapít dostatečným množstvím tekutiny a nejlépe ne na plný žaludek.

Co stojí Zerex Klasik a kde ho výhodně koupit

 • cena za 12 kapslí Zerex Klasik je výhodných 720 Kč
 • to znamená že dáte jen 60 Kč za kapsli (60 Kč za jednu kvalitní erekci)
 • maximální denní dávka (2 kapsle) tak stojí 120 Kč

Zerex Klasik můžete ✅ koupit v oficiálním obchodě se slevou 5 % – použijte slevový kupón DOG5

Určitě nejlepší volbou je nákup online přímo u oficiálního distributora. Takto máte zaručeno, že:

 • k tabletám se dostanete 100% -ně diskrétně
 • přípravek dostanete za výbornou cenu
 • užíváte originální přípravek a ne nějakou napodobeninu

 

✅ základní balení stojí 720 Kč a vydrží 6 použití (6x lepší erekce při sexu)
? slevový kupón na slevu 5 % je DOG5chci využít

Zerex Extralong recenzeZerex Extralong – delší pohlavní styk

Zerex Extralong jsou pilulky na prodloužení pohlavního styku a oddálení vyvrcholení – ejakulace. 

Složení

Přípravek obsahuje v 1 kapsli: Tribulus terrestris 100 mg, L-arginin 50 mg, Maca 50 mg, Ženšen pravý 50 mg, L-lysin 50 mg, Teobromin 50 mg, L-citrulin 30 mg, Ostropestřec mariánský 30 mg.

Složení Extralongu je nastaveno tak, aby byla zajištěna rychlejší regenerace organismu (při i po sexu). Takto nejenže vydržíte déle, ale i dříve můžete “nastoupit na druhé kolo”.

Účinky Zerexu Extralong

 • podporuje chuť na sex
 • má příznivý vliv na sexuální zdraví
 • prodlužuje sex, oddaluje ejakulaci až o 30 minut (dle výrobce, reálné plus mínus 10 minut)
 • rychlý nástup účinku

Mé zkušenosti

Přesně tak jako Klasik, i Zerex Extralong se užívá nejlépe před samotným sexem. Stačí 2 tablety hodinu před stykem a výsledkem může být prodloužení sexu až o 30 minut. Samozřejmě, jakékoliv čísla intimního charakteru třeba brát s rezervou, ale  v pohodě můžete počítat minimálně s 10 minutami navíc (tak jako já). 

I zde platí: Nespoléhejte se hned na super účinky hned po premiérovém užití pilulek. Doporučuji užití nejméně několika dávek (2-3) nepřetržitě a až potom očekávejte maximální efekt účinků. Přece jen, je to stále jen výživový doplněk a jako takový má přírodní složení, na které si musí váš organismus zvyknout. Více než 2 tablety si však ani nedávejte. Je to zbytečné, neposiluje tím účinnost, spíše půjde o mrhání, protože přebytečné množství tělo vyloučí, aniž aby ho stihlo zpracovat. Tak, jak to je i s ostatními vitaminy: když to přeženete, nic z toho nemáte, akorát zajímavější barvu moči 🙂

Výsledky:

 • také pozitivní, nejlepší efekt jsem dosáhl opět už po užití třetí dávky, kdy jsem si pohlavní styk prodloužil přibližně o 10 minut
 • po spotřebování prvního balení jsem přešel na druhé s tím, že se zlepšila i moje schopnost mít pohlavní styk vícekrát po sobě (nestálo mě to tolik sil)
 • nemám problém s předčasnou ejakulací, takže účinek při tomto nevím posoudit, každopádně však Extralong
 • podpoří výdrž a tím i oddálení ejakulace (závisí však na možné příčině tohoto problému, zda je fyzického nebo psychického původu)

Dávkování a užívání

Zerex Extralong užívejte po 2 tabletky právě tehdy, když potřebujete podpořit svou výdrž a víte, že máte před sebou “těžkou” noc. Ne na plný žaludek. Nedoporučuji ho kombinovat s alkoholem i když to není výslovně zakázáno (zpomalení účinků).

Co stojí Zerex Extralong a kde ho výhodně koupit

 • cena za 12 kapslí Zerex Extralong je stále zajímavých 850 Kč
 • 70,83 Kč za kapsli nebo 70,83 Kč za kvalitnější a delší styk bez předčasného zklamání
 • maximální denní dávka (2 kapsle) vychází tedy na 141,66 Kč, což tedy není zcela málo, třeba si však uvědomit, že přípravek není určen pro každodenní použití

Zerex Extralong můžete ✅ koupit v oficiálním obchodě se slevou 5 % – použijte slevový kupón DOG5.

 

✅ základní balení stojí 850 Kč a vydrží 6 použití (6x lepší výdrž při sexu)
? slevový kupón na slevu 5 % je DOG5chci využít

Zerex Ultragold recenzeZerex Ultragold – dlouhodobě lepší erekce

Zerex Ultragold jsou pilulky na dlouhodobé zlepšení erekce, ideální pro pány 40+. 

Složení

Přípravek obsahuje v 1 denní dávce (2 tobolky): Tribulus terrestris 300 mg, Maca 200 mg, Zinek 20 mg, Vitamin B2 2,8 mg, Vitamin B6 2,8 mg, Měď 2 mg, Vitamín B12 5 mikrogramů

Aktivní látky Ultragoldu na podporu erekce (Tribulus + Maca) jsou v účinné kombinaci s vitamíny a minerály, což z něj činí ideální přípravek pro každého muže na podporu sexuálního zdraví v dlouhodobém horizontu.

Účinky Zerexu Ultragold

 • podporuje libido a chuť na sex
 • dlouhodobá pomoc se sexuální kondicí
 • příznivý vliv na oslabenou erekci
 • pozitivně ovlivňuje i na přirozenou obranyschopnost organismu

Mé zkušenosti

Přestože se při mém testování Zerexu osvědčily oba před chvilkou zmíněné přípravky (Klasik i Extralong), nejvíce jsem byl spokojen s účinky právě Ultragoldu.  Výrobce deklaruje dlouhodobě pozitivní vliv na erekci a já musím jen souhlasit.  Složení a reálné účinky přípravku mě k tomuto tvrzení jednoznačně opravňují. A i kvůli tomu je určen hlavně pro pány po čtyřicítce, kteří přece jen mají více problémů v intimní oblasti jako mladší muži.

Já jsem Ultragold užíval 4 měsíce nepřetržitě. Jeho účinky jsou výborné a mohu ho doporučit každému, kdo chce na dlouhou dobu zlepšení erekce, zvýšené libido a ocení i pozitivní vliv přípravku na jeho imunitní systém!

Pokud máte pocit, že už u vás nastupuje andropauza (mužský ekvivalent ženské menopauzy) s užíváním Ultragoldu budete také spokojeni.  Přípravek totiž pomáhá udržovat hladinu testosteronu v těle na normální úrovni , ačkoli má věkem tendenci se neustále snižovat.

Základní údaje o mém testování přípravku

 • Zerex Ultragold jsem zkoušel v průběhu 4 měsíců a minul 2 celá balení (240 kapslí)
 • tobolky jsem užíval podle doporučení výrobce, to znamená 2 denně (1 ráno a 1 večer)
 • během tohoto období jsem úplně vynechal alkohol a zdravě se stravoval (žádné mastné jídla, uzeniny, více zeleniny a ovoce)

Jak to všechno probíhalo + průběžné výsledky

1.týden

Zatím neregistruji žádnou změnu. Ale jsem bez obav, vím na jakém principu fungují výživové doplňky, takže jsem “v klidu”.

2.týden

Zjistil jsem, že  když ho neužívám na plný žaludek, tak ta energie přichází dříve.  Nemyslím teď jen sex, na rychlou pomoc je zde spíše Klasik a Extralong, ale mám pocit, že jsem energičtější av posteli s partnerkou živější a aktivnější. Erekce je v naprostém pořádku.

3.týden

Nejlepší je, když mě partnerka před tím pěkně rozrajcovat. Cítím, jak mi pravidelný sex prospívá. Předtím se mi stávalo, že jsem to jen tak odbyl aby to už bylo za mnou a teď si to opravdu užívám.

2.měsíc

Celkově mi  výkon stoupl asi dvojnásobně.  Partnerka byla týden na pracovní cestě a světe div se, nevěděl jsem se dočkat kdy se vrátí. Příliv energie způsobil, že začínám pěstovat i drobné sportovní aktivity. Jdu si zahrát basket na hodinku, případně zakopat na bránu. S erekcí spokojenost, mám pocit, že má dřívější nástup a je pevnější. Takže fajn.

3.měsíce

Stále nepiju alkohol, ani kapku. Předtím jsem zvykl vyběhnout na pivko (nyní je to nealko). Mohu říci, že  čím častěji sex mám, tím je lepší.  Jednoduše, pokud něco děláte často, jste v tom čím dál lepší. Jinak, za celou dobu jsem nebyl nemocný. Žádná návštěva u lékaře, dokonce ani plný nos. Určitě to není přímý důsledek užívání pilulek na erekci, ale spíše vedlejší efekt (více pohybu, zdravější životní styl, pravidelný příjem vitaminů a minerálních látek).

4.měsíc

Končím s užíváním a mohu zodpovědně prohlásit, že  s účinky přípravku Zerex Ultragold jsem navýsost spokojen.  Dobře jsem celé 2 balení. Můj sexuální život se výrazně zlepšil, erekce byla po celou dobu bezproblémová. Kvituji, že jsem měl chuť v podstatě neustále. Takže Zerex Ultragold vřele doporučuji každému, kdo chce být při své partnerce dlouhodobě výkonný a ne jen občas jako to známe z vtipu: Vánoce jsou častěji… 🙂

Dávkování a užívání

Zerex Ultragold se doporučuje užívat po 2 tabletách denně, a to po co nejdelší dobu (i několik měsíců, podle potřeby). Není návykový a nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky.

Kde koupit Zerex Ultragold a za jakou cenu

 • cena za 120 kapslí Zerex Ultragold je určitě výhodných 1 600 Kč
 • to znamená 13,33 Kč za kapsli
 • denní dávka (2 kapsle) vychází tedy pouze na 26,66 Kč (necelých 30 Kč denně pro lepší sexuální život)

Zerex Ultragold můžete ✅ koupit v oficiálním obchodě se slevou 130 Kč – použijte slevový kupón ULTRA5.

Mezi největší výhody Ultragoldu patří jeho cena. Jedno balení Ultragoldu sice nedostanete právě za “hubičku”, no jedna denní dávka vychází daleko nejvýhodnější a patří mezi nejlevnější na českém trhu.

✅ základní balení stojí 1 600 Kč a vydrží 2 měsíce každodenního užívání
? slevový kupón na slevu 130 Kč je ULTRA5 → chci využít

💡 Megabalík (zaujímavost)

zerex-klasik-ultragold-extralong_preview

Značka Zerex připravila řešení tak pro rychlé zlepšení erekce (Klasik), dlouhodobé zlepšení (Ultragold) i oddálení ejakulace (Extralong) – všechny 3 přípravky lze kombinovat a koupit ve výhodném megabalení

Všechny přípravky značky Zerex lze bez problémů mezi sebou kombinovat.

Můžete vyzkoušet všechny tři:

v jednom megabalíku za zvýhodněnou cenu 2 800 Kč.

Mé zkušenosti se Zerexem

Jak jste měli sami možnost si přečíst v předchozích řádcích, moje zkušenosti se Zerexom jsou jednoznačně pozitivní.  Doporučuji ho pro každého, kdo má problém v jakékoliv oblasti svého sexuálního života – slabší erekce, menší chuť na sex, nedostatečná výdrž či problém s předčasnou ejakulací. 

Zkušenosti ostatních (diskuse + fórum)

Na internetu můžete najít k přípravkům množství komentářů. Pozitivních, ale i negativních. Můj názor je: vyzkoušejte si Zerex sami a potom hodnoťte (pokud máte problém a nechcete to zatím řešit s lékařem či koupí nebezpečných nelegálních léků). Pár komentářů připojuji (zdroj: diskuse na erekce.guru):

Zerex zkušenosti

Výhody a nevýhody Zerexu jak je vidím já

Výhody

 • rychlý nástup účinku
 • zlepšení výdrže
 • přírodní složení
 • dá se užívat dlouhodobě
 • je vhodný i pro pány ve vyšším věku
 • žádné nepříjemné vedlejší účinky
 • není návykový
 • přispívá k celkové duševní pohodě
 • bez lékařského receptu
 • jednoduchý a diskrétní prodej u oficiálního prodejce online na internetu
 • záruka vrácení peněz v případě nespokojenosti

Nevýhody

 • poměrně vyšší cena (hlavně za Klasik a Extralong), naopak cena za Ultragold je opravdu suverénně nejpříznivější na našem trhu vzhledem ke kvalitě účinků
 • přestože nemá žádné vedlejší účinky, pozor by si měli dát lidé s kardiovaskulárními problémy (ostatně přesně tak, jak je to iu všech přípravcích na erekci)
 • někdo může považovat za nevýhodu, že Zerex není dostupný v lékárně * (níže si však řekneme, proč)

Nejčastější otázky

 • Jak rychle mi bude přípravek doručen?
  Do 48 hodin od obdržení vaší objednávky (balík prodejce odesílá do 24 hodin).
 • Najdu Zerex v lékárně a jaká je tam jeho cena?
  Zerex se zatím v lékárnách (ani v síti Dr. Max ani nikde jinde) neprodává a ani se v dohledné době neplánuje taková forma distribuce.*
 • Je Zerex bezpečný, jsou nějaké vedlejší účinky?
  Užívání přípravku je bezpečné, je schválen Ministerstvem zdravotnictví České Republiky. Jedná se o přírodní výživový doplněk, takže vedlejší účinky se neuvádějí. Ze zkušeností na diskusních fórech a recenzích mohu zmínit maximálně tak mírné bolesti hlavy či červeň v obličeji … (u mě žádné)
 • Je Zerex určen i pro ženy?
  Ne, tabletky jsou výhradně určeny dospělým mužům.
 • Je možné užívat přípravky v kombinaci s alkoholem?
  S malým množstvím alkoholu je to v pořádku (alkohol však negativně ovlivňuje účinky a také erekci samotnou).
 • Je doručení diskrétní?
  Podle mých zkušeností, Zerex se zasílá v neprůhledném bílém balíku, vždy bez označení obsahu a reklamních polepů. Takže ano, diskrétnost je zachována.
 • Kdy se projeví účinky dlouhodobě užívaného Zerexu Ultragold?
  V podstatě už v průběhu 1. měsíc užívání. Naplno od druhého (u mě).
 • Mohu při nákupu získat a použít nějakou slevu?
  Ano, sleva / akce je ke každému variantu Zerexu, konkrétně:

✅ Cena za Zerex Klasik je 720 Kč (pro slevu 5 % zadejte při objednávce kód DOG5)
✅ Cena za Zerex Extralong je 850 Kč (pro slevu 5 % zadejte při objednávce kód DOG5)
✅ Cena za Zerex Ultragold je 1 600 Kč (pro slevu 130 Kč zadejte při objednávce kód ULTRA5)

*Dostat Zerex v lékárně?

Ne, Zerex v lékárně nedostanete. Jeho prodej je nastaven jedině přes internet. Proč?

 • internetový prodej je pro menší společnost jednodušší a méně nákladný
 • Zerex jsou tabletky intimního charakteru, proto se distributor rozhodl jít cestou maximální diskrétnosti a anonymity
 • prodej online na internetu je také velmi pohodlný, ověřený obchod vám zajistí rychlé dodání zboží (do 48 hodin máte objednávku doma) a nemusíte nikam chodit
 • cena na internetu je obvykle nižší (v případě, že se někdy v budoucnu dostane do lékáren je silný předpoklad, že i jeho cena se tím adekvátně zvýší)

Zhodnocení + můj Tip na závěr (nebo jaký Zerex vybrat)

Všechny Zerexy jsem osobně vyzkoušel a to dlouhodobě a mohu říci, že jako výživové doplňky svůj účel každopádně splnili. Takže, pokud nepociťujete významné problémy co se sexuálních funkcí týče, tak Zerex je výborný artikl, který vás i vaši partnerku dokáže určitě potěšit.

Nezapomeňte, že doba nástupu účinku přípravků na erekci je individuální a závislá na věku, zdravotního a psychického stavu jedince. Je to volně dostupný výživový doplněk. Na vážnější problémy týkající se erektilní dysfunkce či předčasné ejakulace raději navštivte lékaře specialisty.

Pokud vás jakýkoliv Zerex (Ultragold, Klasik nebo Extralong) zaujal i na základě této recenze a chcete ho vyzkoušet, doporučuji vám ho koupit ✅ přímo online od oficiálního distributora.

Použité zdroje informací:

 • zerex.cz – informace o přípravcích (výrobce/distributor)

Tip a pomůcka na závěr

Že stále nevíte, pro který Zerex se máte rozhodnout? Tak díky této přehledné tabulce si určitě vyberete ten správný:

název přípravkuurčení a krátký popisvýhodycena a kde koupit se slevou
12 kapslí
⭐️ Zerex Klasik
Zerex Klasik
➡️ rychlá erekce, podporuje libido a chuť na sex
➡️ složení: tribulus terrestris, maca, l-arginin, l-citrulin, l-lyzin, teobromin
➡️ dávkování: 1-2 kapsle hodinu před pohlavním stykem
okamžité použití
✅ rychlý nástup účinku
✅ účinné zlepšení erekce (tvrdost penisu při ztopoření)
🔝 Cena 720 Kč
Chci vědět víc
⭐️ pro slevu 5 % zadejte při objednávce kód DOG5
(recenze)
12 kapslí
⭐️ Zerex Extralong
Zerex Extralong
➡️ oddálení vyvrcholení, podpora libida
➡️ složení: tribulus terrestris, maca, ženšen, ostropestřec mariánský, l-arginin, l-citrulin, l-lyzin, teobromin
➡️ dávkování: 1-2 kapsle hodinu před stykem
okamžité použití
✅ vhodný zejména pro lidi s příliš rychle vyvrcholením
✅ oddálení ejakulace o 30 minut (minimálně o 10 jako u mě)
🔝 Cena 850 Kč
Chci vědět víc
⭐️ pro slevu 5 % zadejte při objednávce kód DOG5
(recenze)
120 kapslí
⭐️ Zerex Ultragold
Zerex Ultragold
➡️ dlouhodobá pomoc s erekcí
➡️ složení: tribulus terrestris, maca, schizandra l-arginin,vitamin B2, B6, B12, zinek, měď
➡️ dávkování: 2 tobolky denně (1 ráno, 1 večer), přípravek užívejte alespoň 3 měsíce
dlouhodobé použití (dlouhodobý pozitivní účinek)
✅ ideální pro muže po 40-tce
✅ lepší erekce a kondice, zvýšené libido
🔝 Cena 1 600 Kč
Chci vědět víc
⭐️ pro slevu 130 Kč zadejte při objednávce kód ULTRA5
(recenze)
12+12+120 kapslí
⭐️ Zerex megabalík
Zerex megabalík
➡️ rychlá erekce - Zerex Klasik
➡️ oddálení vyvrcholení - Zerex Extralong
➡️ dlouhodobě kvalitní erekce - Zerex Ultragold
ušetříte 370 Kč (pokud byste je kupovali samostatně zaplatíte 3 170 Kč)
✅ takto máte zajištěnou kvalitní erekci dlouhodobě (Zerex Ultragold), a pro případ "nouze" - aktuální podpora k tomu (Zerex Klasik, Zerex Extralong)
✅ dovoz zdarma
🔝 Cena 2 800 Kč
Chci vědět víc
Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

Zerex - osobně ověřené účinné pilulky na lepší erekci, libido a maximální výdrž v posteli.

4.7

Zerex Ultragold recenze

✅ Můj nejoblíbenější Zerex
✅ Cena: 1 600 Kč
Obsah balení: 120 kapslí
Dávkování: 2 kapsle denně
✅ Dostupnost: Skladem

Chci Zerex Ultragold

✅ TIP: Využijte slevu 130 Kč, při koupi použijte slevový kupón ULTRA5.

Mohly by vás také zajímat

názevUrčení and Nevýhodyprodejcecena
12 tablet
Proerecta
Proerecta
➡️ nové prášky na podporu erekce a zlepšení výdrže
✅ účinná podpora erekce
✅ nástup účinků do hodiny
✅ žádné vedlejší účinky
Proerecta.cz - eshop

⭐️ objednávky se odesílají hned druhý pracovní den od jejich přijetí
⭐️ dodání zboží nejpozději do 2 dnů
⭐️ diskrétní balení bez popisu

599 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze

Autor článku
Profilový obrázek

Jsem Peter Kacián a již 10 let zkoumám původ mužských sexuálních problémů, hlavně erektilní dysfunkce a poruchy erekce. Testuji postupy a výživové doplňky, pomocí kterých lze tyto problémy odstraňovat. Tento web píšu proto, abych poradil, jak znovu dostat chuť na sex a jak pomoci odstranit snížené libido. Jelikož se mi už léta daří pomáhat přátelům, známým, ale i ostatním, kamarádi mě volají Erekce Guru.

Komentáře

Mohu jen doporučit zatím klasik. Staci mi jedna tableta a takova erekce jako dlouho nebyla pred tim. Mam hodne sportu a stressu. Partnerka kdyz ma chut na sex tak ja zrovna ne. Je fakt ze je lepsi na prazdnejsi zaludek jinak je pozdejsi nastup. Boli malinko hlava,ale to odezni. Stojí to za to 👍

Osobně jsem zkoušel jen klasik. Dobře to funguje prvních 24 hodin, druhý den už to není 100%, ale stále v pohodě. Někdy mě po použití bolí hlava, ale nevím zdali to můžu přisuzovat tomuto doplňku. Dva jsem si po sobě nikdy nedal, nevidím v tom plus.
Beru si ho hlavně, když vím, že partnerka bude chtít a já nemám náladu.
V tomhle je to pro mě obrovský pomocník.

Michal 37 let.

Dobrý den,
je úsměvné, že člověk, který se nepředstaví, v 4 slovech zkritizuje článek, na kterém autor pracoval několik týdnů. To, že prodejce přípravku poskytuje reklamní provizi, je zcela běžné. Dělá to každá větší lékárna (Benu, DrMax, Pilulka, …), každý větší prodejce (Alza, Mall, Heuréka, …). Každý jeden web na internetu musí vydělat na svůj provoz a my jsme místo stránky přeplněné otravnou blikající a vyskakující reklamou zvolili méně násilnou formu. V článku vycházím z vlastních zkušeností a je produkt je hodnocen na základě nich. Obrovské množství dalšího obsahu tohoto webu je zpracované obdobně, je za tím neskutečné množství práce a snahy. Takže obdobná kritika je velmi mělká, přízemní a neopodstatněná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..