Maxulen – zajímavý doplněk stravy na normální hladinu testosteronu pro muže po třicítce (recenze)

Erik Havlík Recenze 26. února 2020 2 Tablety, Vitamíny
Maxulen recenze
 • první balení (30 tablet) jen za cenu 298 Kč (sleva 300 Kč)
 • Dávkování: 1 tableta denně s jídlem
 • Dostupnost: Skladem
598 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
Maxulen.cz

Maxulen je přípravek pro muže po třicítce na pomoc s nežádoucími projevy způsobenými klesající hladinou testosteronu. Stačí jedna tableta denně a problémy jako zvýšená podrážděnost, zvýšená únava či snížené libido mohou být minulostí. Proč? Protože Maxulen obsahuje aktivní složky, které mají pozitivní vliv na normální hladinu testosteronu.

Jaké to jsou? Tak to se dočtete v následujících řádcích mé recenze spolu s informacemi o jeho účincích, správném užívání a dávkování. Apropo, Maxulen se prodává trochu jinak, než jste byli dosud zvyklí, po první objednávce se slevou 300 Kč na produkt jste automaticky zařazen do věrnostního systému… Čtěte dál.

Maxulen - kde koupit
Maxulen.cz ⭐️ první balení na 30 dní se slevou 300 Kč
⭐️ věrnostní program - automatické zasílání měsíčního balení až domů
⭐️ doprava zdarma
598 Kč Do obchodu Maxulen.cz

Složení

Maxulen obsahuje aktivní složky, které pomáhají udržovat normální hladinu a produkci mužských pohlavních hormonů, zejména testosteronu.

Základ přípravku tvoří ✅ Testofen® – standardizovaný výtažek ze semene Pískavice řeckého sena (až 600 mg v denní dávce). Dalšími složkami jsou ✅ zinek, ✅ hořčík a ✅ vitamin B6.

💡 Pískavice řecké seno

Pískavice řecké senoPískavice řecké seno (Fenugreek / Trigonella foenum-graecum)

Tuto rostlinu, “sestřenici” jetele a vojtěšky, můžeme potkat divoce růst v oblastech středomořských lesostepí. Má světle žluté květy a v lusku ukryté nejvíce ceněné zrna.

Byla známá již ve starověkém Egyptě kde ji používali při náboženských obřadech. Ve středověku ji pěstovali mniši na pomoc při mnoha chorobách (poruchy jater a ledvin, bušení srdce, otravy krve, ztráta zraku…). Obsahuje zejména steroidní saponiny, steroly a éterické oleje a taky proteiny.

Jejím hlavním pozitivem je pomoc s narušeným metabolismem, příznivě také působí na náš žaludek a střeva. Kromě toho však podporuje potenci a celkově zdraví mužů, protože diosgenin ovlivňuje mimo jiné i sexuální zdatnost a působí jako univerzální tonikum.

Pískavice řecké seno je považována za jednu z nejstarších kulturních plodin. Je známá také pod názvem Řecké seno či Fenugreek… (číst více o rostlině)

💡 Vitamin B6, Zinek, Hořčík

✅ Vitamín B6 – známý také jako pyridoxin, patří k vitaminům skupiny B (B-komplex). Jeho nejhlavnější úkolem je zajistit optimální využití nutričního proteinu z naší stravy. Zdrojem tohoto přepotřebného vitamínu jsou játra, vepřové maso, makrely, vejce, droždí, banány, brambory, zelí, špenát, kapusta, zelenina, avokádo, mrkev, ořechy, obiloviny a celozrnný chléb.

Vitamín B6 přispívá ke správnému látkovému metabolismu, normální látkové přeměně bílkovin a glykogenu, ke správné tvorbě červených krvinek, ke správnému fungování imunitního systému, snížení únavy a vyčerpání. Wikipedia

 Zinek je nepostradatelným stopovým prvkem v lidského těla a je součástí velkého množství enzymových systémů, důležitý v metabolismu organismu, ovlivňuje činnost imunitního systému a pomáhá také k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů, pokožky, zraku. Má vliv na správné fungování pohlavních orgánů , tvorbu hormonů a celkově na plodnost mužů. Wikipedia

Projevy nedostatku: zvětšování prostaty, padání vlasů, poruchy růstu, záněty kůže, větší náchylnost k infekcím, bolesti kloubů…

✅ Hořčík (magnézium) je důležitý biogenní prvek, který se nachází zejména v kostech a zubech (50 – 60%) a svalech (25%). Tvoří součást tělních buněk, zpomaluje nervově-svalový převod a také snižuje nervovou dráždivost. Jeho nedostatek má vliv i na psychický stav (zvýšená citlivost a podrážděnost, nebo naopak únava a ospalost).

Doporučená denní dávka pro dospělého je okolo 365 mg. Zajímavé množství hořčíku se nachází především v luštěninách, čerstvé zelené listové zelenině, ořechách, mořských rybách, mléce, mase či kakau…(zdroj)

Podívat se v eshopu

Účinky podle výrobce

Maxulen ✅ obsahuje aktivní složky s prokazatelným pozitivním vlivem na normální hladinu mužského hormonu. Podle výrobce má tento přípravek následující účinky:

 • podpora růstu svalové hmoty (pískavice řecké seno)
 • podpora a udržení rovnováhy metabolismu tuků (pískavice řecké seno)
 • přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi (zinek)
 • přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání (vitamín B6)
 • přispívá k normální plodnosti a reprodukci (zinek)
 • přispívá k normální psychické činnosti (hořčík)

Podívat se v eshopu

Pro koho je produkt určen?

Maxulen je určen ♂ mužům, kteří hledají ověřený a bezpečný výživový doplněk s příznivým vlivem na udržení normální hladiny mužských hormonů. Pro muže po 30-tce a více let s předpokládaným nástupem andropauzy.

💡 Andropauza

Andropauza - úbytek testosteronuAndropauza je zjednodušeně řečeno stárnutí muže. Jde o proces, kdy v organismu probíhají složité fyzické i psychické změny zapříčiněné nejdříve poklesem tvorby testosteronu. Nedostatečná schopnost produkovat dostatečné množství testosteronu je způsobena hlavně věkem nebo zděděnými vlohami, případně je tato neschopnost způsobena toxickými látkami, nádory nebo operací. Pokud hladina testosteronu výrazně klesne, ke slovu se dostává andropauza.

Fakty

 • příznaky a projevy andropauzy trápí každého druhého padesátníka
 • syndrom nedostatku začíná již po 30. roku života muže
 • rychlost poklesu hladiny testosteronu ovlivňuje hlavně genetická výbava, celkový zdravotní stav, možné probíhající onemocnění

(čti více)

Kolik stojí Maxulen (cena + prodej)

Pokud jste se rozhodli pro výživový doplněk Maxulen (Nordic Health) tak online ho dostanete koupit jedině prostřednictvím oficiální webové stránky přípravku ✅ Maxulen.cz.

💡 TIP na produkt - Maxulen
Maxulen recenze
 • doplněk stravy vyvinutý speciálně pro muže po třicítce
 • obsahuje Testofen® – standardizovaný výtažek ze semene Pískavice řeckého sena + Vitamín B6 + minerály zinek a hořčík
 • také napomáhá k růstu svalové hmoty a zvýšení úrovně energie
 • výrobek je vyroben v souladu s pokyny správné výrobní praxe (GMP) a je bez genetické modifikace (GMO free)
598 Kč

💡 TIP č.1: první balení na 30 dní se slevou 300 Kč💡 TIP č.2: věrnostní program - automatické zasílání měsíčního balení až domů💡 TIP č.3: doprava zdarma

Jak probíhá prodej Maxulenu?

Maxulen se prodává trochu jinak, jak jste mohli být dosud zvyklí. Nekoupíte ho v lékárně (ani v Dr.Max) ani jiných eshopech se zdravou výživou.  Tak kde ho koupit jde? Na oficiální stránce přípravku.  První balíček dostanete se slevou 300 Kč po vyplnění formuláře a potvrzení své objednávky.

To znamená, že za úvodních 30 tablet zaplatíte pouze 298 Kč.

Nákupem přípravku se stanete členem programu pravidelných zásilek. Program můžete upravit nebo i úplně zrušit na bezplatné lince, emailem nebo poštou. Cena za další každoměsíční zásilku (t.j. 30 tabletek v 1 balení) je 598 Kč. Poštovné je vždy zdarma.

1 tableta (při plné ceně balení) vás vychází na 19,90 Kč.

‼️ Podstatné: Pokud se rozhodnete, že už nechcete dál Maxulen užívat a zrušit členství ve věrnostním programu, je třeba kontaktovat společnost Nordic Health a pravidelné zasílání produktů můžete kdykoli a bezplatně přerušit nebo úplně zrušit.  Doporučuji před objednáním přípravku si pečlivě přečíst obchodní podmínky na oficiální stránce  Maxulen.cz.

Užívání a dávkování přípravku

 • doporučené dávkování: 1 tableta denně spolu s jídlem
 • tabletu nezapomeňte zapít dostatečným množstvím tekutin
 • je určen k dlouhodobému užívání

Vedlejší účinky a upozornění

 • Není určeno pro: Děti a osoby alergické na látky obsažené ve výživovém doplňku
 • Nežádoucí účinky: V souvislosti s přípravkem nebyly pozorovány ani hlášeny žádné nežádoucí vedlejší účinky.
 • Upozornění: Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením, skladujte při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí.
 • Upozornění: Maxulen není určen jako lék a není ani náhradou pestré a rozmanité stravy, nepřekračujte doporučenou denní dávku

Největší výhody přípravku jak je vidím já

 • vysoký obsah patentované složky Testofen® (standardizovaný extrakt Fenugreek -Pískavice řecké seno)
 • dokáže pomoci s příznaky adropauzy – “mužské menopauzy”
 • vhodný k dlouhodobému užívání
 • užívaní je bezpečné, bez vedlejších účinků
 • věrnostní program (každý měsíc k vám dorazí nové balení, bez nutnosti opětovného objednávání)
 • sleva 300 Kč na první balení

Zkušenosti s užíváním

Tak hned na úvod musím poznamenat, že Maxulen není žádný všemocný lék a nezaručí vám, že najednou začnete ve svém věku poskakovat po skalách jako kamzík. To určitě ne.  Pokud však k užívání přípravku přidáte i úpravu jídelníčku a začnete se konečně pohybovat , tak právě Maxulen může napomoci aby projevy mužského stárnutí ustoupily do pozadí.   Příznivé účinky se projeví až po několika měsících (výrobce uvádí, že optimální jsou 3 až 5 měsíců pravidelného užívání).  Užíváním Maxulenu je možné získat energii navíc, kterou můžete věnovat svým zálibám a rodině.

Jinak, mně osobně chybí v jeho složení Kotvičník, respektive Tribulus – asi nejznámější rostlina na podporu přirozené tvorby testosteronu, ale na druhou stranu je Pískavice řecké seno adekvátní náhrada (která dokáže potlačit příznaky nízké hladiny tohoto mužského hormonu).

Jako výhodná alternativa, která obsahuje kromě Fenugreek i Tribulus v zajímavém množství se jeví i výživový doplněk Primulus (čti recenzi).

Zkušenosti ostatních (diskuze + fórum)

💡 Zkušenosti a hodnocení ostatních

“Objevil jsem ho na internetu a zaujalo mě jeho složení. Vyzkoušel jsem ho a zjistil, že mi pomáhá, že se cítím lépe a jsem v pohodě i přes veškerý celodenní shon”…pozitivní účinky Maxulenu potvrzuje Michal Škorpil z Prahy.

“Rád se udržuju v kondici, hraju tenis, potápím se, jezdím na in-line bruslích nebo zajdu s kamarády na fotbal. A v určitém momentu pak člověk při sportu pozná, že se o tělo musí starat, že mu stárne. Potřebuje energii, chce mít sílu ještě něco dokázat a žít naplno. A samozřejmě k tomu člověk chce i vypadat dobře, aby si ještě něco užil.” …dodává i Michal.

Maxulen a moje doporučení na závěr

Maxulen je každopádně zajímavý a efektivní přípravek, se kterým dokážete zabojovat s prvními příznaky andropauzy. Pomůže eliminovat nepříznivé projevy nedostatečné hladiny testosteronu.

Maxulen koupíte pohodlně přes internet a to prostřednictvím oficiální stránky přípravku ✅ Maxulen.cz. Cena za měsíční balení 30 tablet v oficiálním eshopu je 598 Kč.

Použité zdroje informací:

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

Maxulen je zajímavý doplněk stravy určený mužúm po třicítce, kterým pomúže se vyrovnat s negativními příznakmi stále nižší hladiny mužských hormonů.

3.9

Maxulen recenze

✅ Cena: 598 Kč
✅ Balení: 30 tablet
✅ Dávkování: 1 tableta denně s jídlem

Chci Maxulen
Vývoj ceny Maxulen

Mohly by vás také zajímat

názevUrčení and Nevýhodyprodejcecena
12 tablet
Proerecta
Proerecta
➡️ nové prášky na podporu erekce a zlepšení výdrže
✅ účinná podpora erekce
✅ nástup účinků do hodiny
✅ žádné vedlejší účinky
Proerecta.cz - eshop

⭐️ objednávky se odesílají hned druhý pracovní den od jejich přijetí
⭐️ dodání zboží nejpozději do 2 dnů
⭐️ diskrétní balení bez popisu

599 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze
60 kapslí
MenActive
MenActive - recenze
➡️ komplexní výživový doplněk na podporu hladiny testosteronu
✅ obsahuje na unikátní kombinaci 8 aktivních látek
✅ výborný přípravek pro muže po 50-tce na zlepšení fyzické i psychické kondice
Nutraceutics.cz - eshop

⭐️ vynikající ceny
⭐️ doprava jen 39 Kč (při 2 kusech doprava zdarma)
⭐️ doručení do 24 hodin
💰 Sleva Nyní sleva 30% na nákup

299 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze
60 kapslí
ProMan Plus
Proman Plus - recenze
➡️ výživový doplněk pro normální hladinu testosteronu
✅ bezpečné přírodní složení
✅ ženšen, rozchodnice, pískavice, hořčík, zinek, vitamíny
✅ vyrobené v Norsku
PromanPlus.cz - eshop

⭐️ první balení na 30 dní zdarma
⭐️ věrnostní program - automatické zasílání 2-měsíčního balení s dopravou zdarma

599 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze

Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře

Objednal sem si na zkoušku vubec nefungoval a dálé mi posilali dalsi a dalsi i kdyz sem si nic neobjednal a kdyz sem vse zaplatil stale chodili prasky dálé a bylo mi receno ze me pladby jim nedochazi takhle sem prisel o spoustu penez tato firma stoji za velke vite co

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..