Green Trio Topnatur – pro správné fungování imunitního systému, metabolismu a zachování zdraví celého organismu (recenze)

Georgina Babinová Recenze 7. července 2021 0 Doplňky stravy, Tablety
Topnatur Green Trio 540 tablet
 • Balení: 540 tablet
 • Dávkování: 2x denně 3 tablety před jídlem
 • Dostupnost: Skladem

Green Trio (Topnatur) je dalším doplňkem výživy z řady zelených potravin. Je jedinečný svým složením, které kombinuje vlastnosti tří, už i samo o sobě mimořádně účinných, 100% přírodních látek.

Pokud vás zajímá o jaké unikátní trio jde, jaké jsou jeho účinky, pro koho je vhodné av neposlední řadě jaká je jeho cena, čtěte dále.

Složení

Účinné látky: ✅ Spirulina (Arthrospira platensis), ✅ Chlorela (Chlorella pyrenoidosa), ✅ Zelený ječmen (Hordeum vulgare)

Tablety neobsahují žádné náplně ani stmelovací látky.

Spirulina (Arthrospira platensis)

spirulina prášekSpirulina je jednoduchá jednobuněčná mikroskopická modro-zelená řasa. Arthrospira se pěstuje po celém světě; používá se jako doplněk výživy, ale i plnohodnotná potravina a je k dispozici ve formě tablet, vloček nebo prášku. Pod mikroskopem se spirulina jeví jako dlouhé, tenké, modro-zelené spirálové vlákno.

Vůně a chuť spiruliny jsou podobné mořským řasám. Často se považuje za nejvíce výživný komplex ze všech potravinových doplňků. Obsahuje bohatou zásobu mnoha důležitých živin včetně proteinů, komplexních sacharidů, železa a vitamínů A, K a B komplexu. Má také vysoký obsah karotenoidů, jako je beta karoten a žluté xantofyly, které mají antioxidační vlastnosti. Je také bohatá na chlorofyl, mastné a nukleové kyseliny jakož i lipidy. Spirulina má nesčetné využití jako doplněk výživy k udržení dobrého zdraví a prevenci nemocí.

➡ Čti více o Spirulině v našem článku: Spirulina – superpotravina, komplexní zdroj vitamínů, minerálů a bílkovin + 26 důvodů, proč ji zkusit (i na hubnutí).

Chlorela (Chlorella pyrenoidosa)

chlorella prášekChlorella je sladkovodní, jednobuněčná řasa. Chlorella existovala již před 2 miliardami lety a byla první formou rostliny s dobře definovaným jádrem. Protože Chlorella je mikroskopický organismus, nebyla objevena až do konce 19. století. Její název je odvozen z řeckého “chlorosis” – “zelený” a “ella” – “malý”. Chlorella obsahuje nejvyšší množství chlorofylu mezi dosud známými rostlinami.

Posiluje imunitní systém a pomáhá bojovat proti infekcím. Ukázalo se, že napomáhá růstu dobrých bakterií v gastrointestinálním traktu, což je účinné při léčbě vředů, kolitidy, divertikulózy a Crohnovy choroby. Používá se také k léčbě zácpy, fibromyalgie, vysokého krevního tlaku a vysokého cholesterolu. Chlorella se používá k léčbě rakoviny a také pomáhá chránit tělo před účinky léčby rakoviny ozařováním. Řasa, která je již po staletí populárním potravinovým doplňkem v Asii a používala se jako potravina zvyšující energii, v Japonsku se tradičně používá jako léčba duodenálních vředů, gastritidy, hypertenze, cukrovky, hypoglykémie, astmatu a zácpy.

➡ Čti více o Chlorelle v našem článku: Mé zkušenosti s Chlorellou – účinky, imunita, hubnutí, ceny a kde ji koupit.

Zelený ječmen (Hordeum vulgare)

mladý zelený ječmenZeleným ječmenem se nazývají mladé, měkké zelené výhonky ječmene. Patří mezi nejstarší pěstované sladké trávy na světě a stopy jeho historie vedou až do roku 5000 před naším letopočtem. Objevitel zeleného ječmene ho tituloval jako “nejlepší rychlé občerstvení přírody” přičetla mu úplný živinový profil a multidimenzionální výhody, které byly důvodem jeho popularity mezi starými Řeky a Římany. Kromě toho, že se používá jako krmivo pro hospodářská zvířata, v současnosti zelený ječmen získává na popularitě po celém světě kvůli své schopnosti léčit široké spektrum nemocí. Je řazen mezi tzv. superpotraviny, což znamená, že v koncentrované formě obsahuje více živin než běžné potraviny.

Zdravotní přínosy zeleného ječmene zahrnují úlevu od ulcerózní kolitidy, prevenci a léčbu rakoviny a posílení imunitního systému. Čistí a detoxikuje tělo, chrání před zářením a buněčným poškozením, bojuje proti závislostem a regeneruje poškozené buňky a tkáně. Také udržuje zdravou pokožku a vhodnou rovnováhu mezi kyselinami a zásadami, přispívá k metabolismu kostí, podporuje agilitu a působí omlazující na celé tělo. (zdroj)

➡ Čti více o Zeleném ječmeni v našem článku: Zelený ječmen (mladý ječmen) – účinky, užívání, ceny a mé zkušenosti.

Topnatur Green Trio – účinky

 • podporuje správné fungování imunitního systému
 • podporuje krvetvorbu
 • dodává energii
 • udržuje normální hladinu glukózy
 • napomáhá správnému fungování metabolismu
 • působí jako antioxidant

Pro koho je Green Trio určen

Pro každého. Téměř. Může se užívat i v těhotenství a je dokonce možné a vhodné ho podávat i domácím zvířatům. Tablety však nejsou určeny pro děti do 3 let.

Jaká je cena přípravku?

Cena tabletek v internetové lékárně ✅ je za ekonomicky nejvýhodnější balení 540 tablet.

Porovnání dostupných balení

Ze srovnání balení vyplývá tak jako vždy, že větší balení je jednoznačně výhodnější a levnější.

Užívání a dávkování

 • vždy užívejte a podávejte tento přípravek přesně tak, jak vám doporučil lékař nebo lékárník, před použitím si přečtěte příbalový leták přiložený k tabletám, v případě nejasností se informujte u lékaře

Doporučené dávkování:

 • užívejte 2 x denně 3 tablety před jídlem
 • zapijte sklenicí vody
 • nepřekračujte doporučené dávkování

Vedlejší účinky a kontraindikace

Vedlejší účinky

Řasy, chlorella a spirulina, stejně jako zelený ječmen jsou součástí rostlinné říše, takže je možné mít alergii na jednu nebo všechny z nich. Alergická reakce se může projevit jako:

 • zarudnutí, svědění, kopřivka, kožní vyrážka a otok obličeje a úst
 • je také možné utrpět závažnější alergickou reakci zvanou anafylaxe. Anafylaxe naléhavě vyžaduje lékařskou péči. Příznaky zahrnují dušnost, potíže s dýcháním a polykáním, zmatenost, mdloby, ztrátu vědomí a dokonce v závažných případech i smrt
 • Chlorella může způsobit nadměrnou citlivost na sluneční světlo; může také způsobit nadýmání, křeče a průjem
 • Spirulina může způsobit nepříjemné gastrointestinální projevy včetně průjmu, nauzey, zvracení, jakož i nespavosti a úzkosti

Kontraindikace

Neužívejte Topnatur Green Trio pokud:

 • jste alergičtí na kteroukoliv složku přípravku
 • máte alergii na jód
 • máte fenylketonurii, genetickou poruchu, při které vaše tělo nemůže metabolizovat aminokyselinu fenylalanin nebo autoimunitní onemocnění, jako lupus nebo revmatoidní artritidu – mohou se zhoršit příznaky spojené s těmito stavy

Největší výhody přípravku jako je vidím já

Benefitem Green Trio je pro mě:

 • jeho unikátní složení 3 v 1
 • sympatická cena

Zkušenosti s užíváním

Jak jsem zjistila, v diskusích a fórech tohoto přípravku se neřeší to, zda je účinný nebo ne, ale to na co všechno je účinný… Od vrozeného atopického ekzému, prevence křečových žil, regeneraci po operacích, přes chronický stres a akné až po dráždivý tračník, závislost na alkoholu a ještě mnoho jiného. Pokud jde o recenze Topnatur Green Trio, tak ty jsou téměř všechny pozitivní. V tomto případě nejsou výhrady ani k ceně. Tento produkt je opravdu dostupný. Níže jsou úryvky z diskusí, resp. ukázku recenzí i můžete podívat (zenysro.cz, Heureka, ).

Další zkušenosti

Green Trio zkušenosti

…další zkušenosti:

Green Trio - hodnocení

…celkové hodnocení přípravku:

Green Trio celkové hodnocení

…zkušenosti z eshopu:

Green Trio zkušenosti z eshopu

Alternativa v prášku, super 4-kombinace zelených potravin

Green Trio od Topnatur (Medicol) a moje doporučení na závěr

V našem rušném moderním světě je jen málo lidí, kteří by nevěděli nebo nepotřebovali využít dodatečnou energii, kterou zelené potraviny nabízejí. To je minimum. Neboť bohužel současný způsob života přinesl i řadu civilizačních chorob, kterým se postupem času také jen málokdo z nás vyhne a pak jsou tu další zdravotní problémy a nakonec dojdeme k tomu, že zelené potraviny by prospěly úplně každému.

Pokud se rozhodnete, že jejich účinky vyzkoušíte, tuto jedinečnou kombinaci tří “superpotravin” vám doporučuji zakoupit v ověřené internetové lékárně ✅ . Cena za výhodnější 540 tabletové balení je .

Před použitím čtěte příbalovou informaci. Nepoužívejte po datu expirace!

Použité zdroje:

 • – informace o přípravku od prodejce
Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

Green Trio Topnatur. To je skvělá trojkombinace zelených potravin pro účinný detox a zachování zdraví celého organismu.

4.5

Topnatur Green Trio 540 tablet

✅ Cena:
✅ Balení: 540 tablet
✅ Dávkování: 2x denně 3 tablety před jídlem

Vývoj ceny Green Trio


Autor článku
Profilový obrázek

Redaktorka magazínu BioPoradce.cz. Rada cestuji, mám ráda lidi a život. A právě ten bychom si neměli nechat znepříjemňovat různými pocity diskomfortu, které při trochu větší pozornosti, malé změně životního stylu a pomocí správných doplňků výživy víme zdolat i sami. A budou se vám v tom snažit pomoci i moje články.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..