Formexplode, aneb prášek na růst svalů? NEKUPOVAT – je to podvod (nezávislá recenze)

Erik Havlík Recenze 7. července 2021 0 Prášek

Formexplode recenze

Formexplode – přípravek, se kterým prý dáte 10 kilogramů svalů za měsíc. A to zcela bez námahy. Proč? Protože obsahují jak jinak “unikátní formuli”. To vážně?!? Pozor! Důrazně doporučuji, abyste to nekupovali, ve vlastním zájmu! Není totiž známo a potvrzeno ani jeho složení, ani prodejce, ani postup při reklamaci, ani skutečný výrobce, původ… Prostě je to riziko z každého ohledu.

Chcete vědět o Formexplode víc? Co to vlastně je a na jakém principu to ne/funguje? Začtěte se do následujících řádků naší nezávislé recenze a nezapomeňte, že pokud na něj někde natrefíte, určitě si nepořizujte. Ve skutečnosti žádný zázrak s názvem Formexplode ani nepotřebujete. Uloženého tuku se zbavíte a nárůst svalové hmoty si zajistíte každodenním cvičením a úpravou stravy.

Co je to vlastně Formexplode?

Formexplode by měl být jeden z přípravků na růst svalové tkáně. Podle informací, které najdete na nepřehledném webu, vám tento produkt umožní spálit až 12 kg tuku, z čehož 10 kilo přemění na svalovou hmotu 🙂

K předpokládanému složení se ještě dostaneme, ale něco nad 100 g aminokyselin (125 g) stojí více než 1200 Kč, 65 €, 130 zlotých…

Formexplode - co to je

Předpokládané složení přípravku

Formexplode by tedy měl obsahovat tyto složky

 • BCAAprezentováno jako hlavní přísada přípravku – jsou aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (leucin, isoleucin a valin), jsou to anabolické aminokyseliny, zajišťují syntézu proteinů při růstu svalů a obnově
 • kreatin – organická kyselina, která mimo jiné přispívá k zásobování svalů energií, syntetizuje se v ledvinách, játrech a slinivce ze tří aminokyselin – argininu, glycinu a methioninu (wikipedia)
 • l-arginin – izomer L-arginin je jednou ze základních proteinogénnych aminokyselin – potřebný při syntéze bílkovin (wikipedia)
 • l-tyrosin – neesenciální aminokyselina vhodná hlavně pro lepší koncentraci při výkonu, zlepšuje efektivitu cvičení, urychluje regeneraci a zvyšuje fyzickou zdatnost a výkonnost

Proč říkám, že přípravek by měl obsahovat …? Protože žádný jiný věrohodný zdroj jsem nenašel, žádné příbalové informace. To znamená, že zmíněné aktivní složky se mohou, ale také nemusí v přípravku nacházet. Ten může obsahovat v podstatě cokoli. Já osobně bych s tímto pochybným přípravkem raději nic neriskoval. Určitě se mnou souhlasíte.

Účinky, nebo co prý dokáže

Formexplode jako doplněk stravy neznámého původu by měl urychlovat růst svalů a dokonce zároveň spalovat nadbytečný tuk. Tomu se říká opravdu, že – “Unikátní formule”.

Prodejce na stránce doslova uvádí, že Formexplode je také dobrý na:

 • odstranění škodlivých produktů metabolismu
 • posílení imunitního systému
 • více energie (která vám dokonce umožní skončit se zvykem pít kávu či energetické nápoje)
 • neutralizaci volných radikálů a zpomalení stárnutí
 • více zdraví a lepší potenci

Dávkování? Kontraindikace? Jiné upozornění?

Netuším. Netuším a ani nepotřebuji vědět. Formexplode na svých super prodejních stránkách nic podobné neuvádí… Ale zas nemůžu to jen tak odbýt. Podle všeho se užívá jako 1 dávka denně (když jsem si prohlížel jinojazyčné weby prodávající Formexplode), 1 dávka = 1 odměrka přípravku (přibližně 7 g).

Kde teoreticky Formexplode koupit a co jeho cena?

Formexplode cenaNenamáhejte se a v nabídce solidních e-shopů ho zbytečně nehledejte. Formexplode koupíte jedině prostřednictvím objednávkového formuláře, na které vás přesměrují všechny podvodné stránky a propagační články na fingovaných internetových magazínech.

A cena?

Prý máte nárok na 54%-ní slevu. To znamená, že zaplatíte 1485 Kč namísto 3285 Kč. Je to možné?!?!?! Nenechte se napálit a nepodlehněte lákavým slibům. Formexplode určitě NEKUPUJTE!

Reálné zkušenosti uživatelů! (diskuse, fórum)

Chcete si přečíst pár zkušeností? Komentáře lidí na internetových fórech a diskusích, kteří jsou z tohoto přípravku “vážně nadšení”? Ať se líbí:

Formexplode zkušenosti

Formexplode je tedy pilulka nebo prášek? Nebo jak…

Formexplode - pilulka nebo prášek

Kde je vlastně problém?

 • Stránky, které propagují a prodávají Formexplode jednoduše natvrdo zavádějí! Falešné identity lidí, kteří jsou nadšení z účinků přípravku…

Formexplode - fiktivní lidi

 • falešné info o účincích… prý je to “jedinečná kombinace až 26 aktivních složek, které stimulují budování svalové hmoty a spalování tuků” a že “unikátní složení je výsledkem mnohaletého výzkumu vědců
 • žádné obchodní a reklamační podmínky, žádné info o ochraně poskytnutých osobních údajů na stránce
 • bez záruky a hodnověrného kontaktu na prodejce…

Další podvodné produkty

Čtěte recenze na další podvodní produkty:

Více podvodných produktů naleznete v tématu: Pochybné produkty!

Jak nabrat svaly a zbavit se tuku

V podstatě je to jednoduché! I když…

Aby tělo nabralo svalovou hmotu potřebuje kalorický přebytek a nejlépe z kvalitní potravy. Ztratit tuk však naopak znamená kalorický deficit. Jednoduše tělo vydá více energie než přijme a začne používat jako zdroj energie uložený tuk. Tato jednoduchá poučka brání většině lidí zhubnout a zároveň i nabrat svaly. Nevěřili byste, ale – s tím se však pohnout dá.  Stačí správně nastavit trénink a dodržovat pravidla diety (nehladovět !!!). 

 • zaměřte se na pomalý a hlavně stálý nárůst svalů
 • buďte trpělivý, nabírejte svalstvo a dietu nepřehánějte – uržíte si tak více svalů
 • plánujte v dlouhodobém horizontu, pracujte tvrdě na sobě – ono se to 100% -ně projeví

Hledáte ověřenou a bezpečnou alternativu?

Giant Mega Mass 4000Mega Mass 4000 Weider protein

 • Vhodný na budování svalové hmoty, síly a zvýšení tělesné hmotnosti
 • 1-2 dávky na den
 • 1 dávka = 150 g (6 plných polévkových lžic)
 • vynikající chuť
 • kvalitnější složení proteinového mixu
 • zvýšený obsah větvených aminokyselin (BCAA)
 • obsah balení 3 nebo 7 kg (za 1096 Kč nebo 1770 Kč)

💡 TIP: Podívejte se také na naše velké srovnání nejznámějších prášků na hubnutí, do pozornosti dávám také populární ketodiétu Ketomix a skvělý mix superpotravin na detoxikaci a podporu hubnutí Blendea Supergreens.


Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..