Nidora, nebo posypte si jídlo tímto práškem a zaručeně NEzhubnete – je to podvod

Erik Havlík Recenze 26. února 2020 1 Prášek

Nidora recenze

Máte pocit, že na to, abyste zhubli, stačí pouze posypat vaše jídlo zázračným práškem? Že co je to za vtip? Nuž, a právě takto se prezentuje Nidora – přípravek, který vám zaručeně nepomůže s nadbytečnými kilogramy, ale vás pouze obere o pěknou sumičku. Přinejlepším. Není totiž nikde registrován a jeho prodej probíhá JENOM pomocí pofidérních webových stránek na internetu, a kterého obsah je zcela neznámý. Kdo za tím vším stojí? Jednoduchá odpověď – podvodníci, kteří tahají peníze od důvěřivých lidí.

Chcete vědět o Nidore víc? Co by to vlastně mělo být a na jakém principu by to mělo fungovat? Chcete se zasmát spolu s námi? Začtěte se do následujících řádků a prosím vás, nekupujte ho! Ve vlastním zájmu, info o tom, že vám v případě nespokojenosti vrátí peníze je jen “kec”.

Co je to vlastně Nidora?

Nidora – měl by to být nějaký přípravek v prášku, který prý přirozeně snižuje chuť k jídlu a žaludek zmenšuje rovnou 4x… už jsem slyšel a četl cokoliv, ale toto je už vážně extrém…

Prodejce na stránce uvádí, že:

 • když jídlo poprášíte přípravkem Nidora, již za 2 až 3 minuty se budete cítit opravdu nasyceni, a tak sníte jen malou porci
 • tento “pocit” vám vydrží několik hodin!
 • jen týden užívání stačí, že odstraníte hlavní příčinu obezity (výrobce to popisuje diplomaticky jako zvětšený žaludek a zvýšená chuť k jídlu, já to řeknu narovinu – přežírání se)

Předpokládané složení přípravku

Nidora by měl být kombinací přírodních přísad, jejichž účinek na hubnutí byl dosud přehlížen a nevyužívaný (představte si jaký to musí být zázrak přírody).

Nidora by měla obsahovat tyto složky:

 • bezlepkový kukuřiční maltodextrin
 • sójový lecitin
 • fosforečnan vápenatý
 • křemen

Proč říkám, že přípravek by měl obsahovat…? Protože žádný jiný zdroj týkající se složení tam nenajdete, ani žádné příbalové informace. To znamená, že zmíněné složky se mohou ale také nemusí v přípravku nacházet. Ten může obsahovat v podstatě cokoli, dovolím si tvrdit že i různé zdraví škodlivé látky a příměsi. Já osobně bych s tímto pochybným přípravkem raději nic neriskoval. Co vy?

Jak ho používat?

Tyto parametry také berte jen jako informační minimum. Opravdu Nidoru raději nezkoušejte.

Nidora je systém na hubnutí, kterým si posypete jídlo. Prý když víte jak se používá sůl a pepř, tak máte vlastně návod na použití Nidory. Je to vlastně jakési ochucovací jídla, které by nemělo měnit chuť jídla. Paradoxně… 🙂

Nidora na hubnutí - použití

Kde ho teoreticky koupit a v jaké ceně

“Zázračný prášek” si můžete objednat v podstatě na kterékoliv stránce, kde Nidoru najdete (a že jich je na CZ požehnaně + milión cizojazyčných). Všude vás to přesměruje k objednávkovému formuláři. Pokud jste si dosud nestihli uvědomit, tak Nidora NENÍ dostupná v lékárně, ani jiných kamenných obchodech se zdravou výživou.

A cena? Jak jinak po slevě skvělých 865 Kč za 1 balení!

Nidora cena

Ale kdybyste velmi chtěli, tak si ty balení můžete koupit více, obdarovat jimi své známé a pak se před nimi ukrývat a chodit kanály, tak byste se styděli… 🙂

 • 3 balení: 1460 Kč
 • 5 balení: 2290 Kč

…samozřejmě tato nabídka je časově omezená a platí jen 1 DEN (když navštívíte stránku jindy, tak zase jen 1 den a zase do nekonečna)

Toto jsou reálné zkušenosti uživatelů!

Věřte nebo ne, Nidoru fakt vyzkoušelo množství lidí (jejich hobby: tabletky a jiné pomůcky na hubnutí). Chcete si přečíst pár zkušeností? Komentáře lidí na internetových fórech a diskusích, kteří jsou z tohoto přípravku rozčarovaní? Tak ať se líbí:

Nidora zkušenosti

…a co ještě:

Nidora hodnocení

už jen podle předpokládaného složení je to blbost…

Nidora zkušenosti uživatelky

Kde je vlastně problém?

 • Komplet všechny stránky, které propagují či prodávají Nidoru bez jakýchkoliv zábran do očí lžou! Všechny ty falešné identity lidí, kteří jsou specialisty v oboru…, lidé, kteří jsou nadšení z účinků přípravku…

Nidora - imaginární specialisté doporučují

Nidora – imaginární specialisté doporučují i na Slovensku, není vám pán povědomý?:-)

Nidora imaginární specialisté doporučují i na Slovensku

 • Součástí těchto webů jsou i falešné informace o účincích… prý zdravé hubnutí, které vás zbaví celulitidy

Nidora předtím a potom

 • Absence obchodních a reklamačních podmínek, žádné info o ochraně poskytnutých osobních údajů
 • Žádná ověřitelná záruka a věrohodný kontakt na prodejce, vy své peníze jednoduše nedostanete zpět…

Nidora - záruka vrácení peněz

 • Žádné informace o prodejci (žádné IČO, nic, co by vám pomohlo například při stížnosti na ČOI)

? Další podvodné produkty na hubnutí

✅ LiVes Pectin

✅ Slim Pectin

Jak zhubnout – můj návod

V podstatě je to jednoduché! Začněte se zdravě stravovat a dopřejte si dostatek pohybu. Pokud by existoval lék na hubnutí, jeho objevitel by si za ty peníze mohl koupit rovnou Měsíc. Každá jedna dieta, každý jeden schválený výživový doplněk je jen pomůcka jak nabrat správný směr. Ale i to je vždy lepší než se spoléhat na neznámý prášek Nidora od pochybného výrobce.

Hledáte ověřenou a bezpečnou alternativu?

Pokud máte potřebu přijímat prášky na hubnutí (na kontrolu hmotnosti), raději se zaměřte na ty, které jsou ověřené a bezpečné. Takovým je například i schválený výživový doplněk Garsin od ADVANCE Nutraceutics.

Garsin recenze✅ Garsin ve formě kapslí na kontrolu hmotnosti

 • obsahuje extrakt z Garcinie, Kyselinu linolovou, L-karnitin, zelenou kávu, Acai berry, Zelený čaj, Citrus aurantium a vitamín C, to znamená 100% přírodní složení z nejkvalitnějších surovin s certifikovaným původem
 • výrobcem je česká firma ADVANCE Nutraceutics
 • cena za 60 kapslí je stále akceptovatelných 349 Kč
 • přípravek je určen všem ženám i mužům, kteří chtějí zlepšit metabolismus, trávení a vylučování látek ve svém těle
 • přečtěte si podrobnou recenzi i se zkušenostmi s jeho užíváním
Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem Nidora
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

Nidora - posypte si jídlo tímto pochybným práškem a zaručeně NEzhubnete - je to podvod!

0.5

💡 TIP: Podívejte se také na naše velké srovnání nejznámějších prášků na hubnutí, do pozornosti dávám také populární ketodiétu Ketomix a skvělý mix superpotravin na detoxikaci a podporu hubnutí Blendea Supergreens.


Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře

Je to totální hloupost. Samozřejmě že to nefuguje, ale horší je, že prášek vypadá jako drcená omítka, je lehce nasládlý, patrně smíchaný s trochou cukru, nebo sušeného mléka( obojí v lepším případě), jinak vůbec netušíte co do sebe cpete. Tento produkt považuji za zdraví přímo nebezpečný. Nepotřebuji při své výšce 166 cm a váze 59kg hubnout, ale zajímalo mne to z principu. Vlastní zkušenost je k nezaplacení, kdo nevěří všem již napsaným negativním recenzím, klidně si 1 krabičku pořiďte, ale neinvestujte kvůli “slevám” do většího množství ty nehorázné finanční sumy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..