Vyzkoušel jsem Vimax – pilulky na lepší erekci, delší styk + zvětšení – jak fungují?

Petr Kacian Recenze 26. února 2020 3 Kapsle, Tablety

Vimax

Vimax nebo Vimax Pills (původní název), je přírodní přípravek na zlepšení erekce, prodloužení pohlavního styku a zvětšení penisu při erekci, který pochází až z daleké Kanady. Díky svému unikátnímu složení (v porovnání s ostatními doplňky podobného charakteru) účinkuje také jako afrodisiakum.

Přípravek jsem zkoušel celé 3 měsíce a v této recenzi se podělím s mými zkušenostmi s jeho užíváním. Také v ní najdete zkušenosti ostatních + základní informace o jeho složení, užívání a dávkování, zda případných nežádoucích účincích. Prozradím vám v jaké ceně a baleních je dostupný a jak si ho jednoduše objednat přímo od výhradního distributora (ČR + SR).

Varianty přípravku➡️ Balení na 1 měsíc
↳ 30 kapslí v balení
➡️ Optimální balení na 3 měsíce
↳ celkem 90 kapslí
➡️ Nejvýhodnější balení
↳ celkem 360 kapslí
Jak dlouho jsem tabletky testoval➡️ 3 měsíce
Zvětšení penisu0,5 - 1 cm
Kvalita přípravku⭐️⭐️⭐️⭐️
Cílová skupinamuži 18+
Cena a prodej od 1099 Kč za 30 kapslí v eshopu
Kvalitní alternativa➡️ Zerex
↳ kvalitní erekce, libido a lepší výdrž
➡️ Erexan
↳ dlouhodobě perfektní erekce
💡 Bezpečnost nákupu: Vimax jakož i jiné výživové doplňky doporučuji kupovat v oficiálních eshopech (často výhradních) distributorů. Získáte výbornou cenu a 100% originální přípravek. ✅ Oficiální eshop Vimax

Složení

Vimax je přírodní přípravek a jeho výrobce dbá na kvalitní původ surovin a optimální výrobu podle nejvyšších standardů výroby. Složení je pestré, jde doslova o rostlinné extrakty z celého světa, které mají pozitivní vliv na mužskou pohlavní soustavu. Najdete v něm ✅ klasický kotvičník, saw palmetto či ženšen, ale i ✅ netradiční hloh obecný nebo oves setý.

Vimax - složení

Složení Vimax v 1 kapsli:

složkamnožstvíúčinky
Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba)100 mgpomoc při rozšiřování cév, při impotenci způsobené zhoršeným průtokem krve tepnami penisu, při mozkových příhodách a infarktech myokardu, při poruchách paměti, nedokrvení končetin
Saw Palmetto (Serenoa repens)80 mgpozitivní vliv na regulaci hladiny hormonů, na pohlavní ústrojí mužů, žen, štítnou žlázu, metabolismus, podporuje trávení
Ženšen (Panax ginseng), extrakt 5%50 mgvýrazně posiluje libido, potenci a erekci, posiluje nervový systém
pomáhá rozšiřovat cévy, při cukrovce, prevence stresu, afrodiziakum
Kajenský pepř (Cayenne pepper)20 mgpomáhá s prokrvení,, krevním oběhem (lepší prokrvení penisu), pozitivní vliv na podlitiny, hematom, křečové žíly, trombózy, srdeční arytmie, otravu z potravin, Escherichia coli, Shigella, Salmonella, usazování hlenů v plicích
Hloh obecný (Crataegus monogyna), extrakt z bobúľ 10:117 mgpozitivně ovlivňuje činnost srdce a tepen, zvyšuje zásoby srdeční energie
zlepšuje funkce srdečního svalu, zabraňuje poškození cév, má uklidňující účinek (při nespavosti), chrání kolagen (při artróze a artritidě)
Vitamin E (D-alfa-tokoferol)185 iupomáhá zpomalovat stárnutí buněk, prevence proti nádorovému bujení, hojení ran
Kotvičník zemní (Tribulus Terrestris), extrakt 20:15 mgzvyšuje zájem o sexuální život, snižuje vnitřní napětí, zvyšuje objem svalové hmoty na úkor tuku, snižuje hladinu cholesterolu, obnovuje mladickou vitalitu a elánu, významně zvyšuje hladinu hormonu (FSH) estradiolu, pozitivní vliv na nárůst sexuální aktivity, proti nespavosti, napětí, depresi a podrážděnosti
Oves setý (Avena sativa), extrakt 10:14 mgpomáhá snižovat hladinu cholesterolu i hladinu cukru v krvi, zklidňuje, působí preventivně proti rakovině a odplavuje ledvinové kameny

O nejčastěji přítomných rostlinných extraktech v přípravcích na erekci už toho bylo popsáno dost (Kotvičník, Saw palmetto, Ženšen). Méně jsou však známy účinky netradičnejších bylin. Pojďme se na ně podívat blíže:

Hloh obecný - Vimax

Hloh obecný – keř rostoucí běžně při našich cestách podobně jako trnky či šipky. Je to léčivá rostlina, která podporuje hlavně naše srdce. Ještě dávno ve starověku byl hloh považován za téměř všelék.

Díky obsahu účinných aktivních látek, zejména flavonoidů, příznivě ovlivňuje činnost srdce a tepen, dokáže rozšiřovat cévy, zvyšovat zásobu srdeční energie a zlepšovat funkci srdečního svalu. Spolu s antioxidačními účinky ho to přímo předurčuje, aby napomohl k lepší erekci i díky zlepšení prokrvení mužského penisu.

Oves setý - Vimax

Oves setý – nadzemní část této “obyčejné” rostliny obsahuje rozpustné složené cukry, saponiny, flavonoidy, křemičitou kyselinu, nebílkovinné aminokyseliny. Semena obsahují škrob, rozpustné složené cukry, bílkoviny, steroidy, saponiny, olej, vitamíny B-komplexu.

Co se účinků týče, tak je známo, že zelená část rostliny snižuje hladinu kyseliny močové a chrání játra, semeno snižuje hladinu cholesterolu. Přípravky z ovsa se používají při akutních nebo chronických stavech úzkosti, při ztrátě napětí stěny močového měchýře, ledvinových bolestech, nervozitě, revmatismu, nespavosti, stresu, při onemocněních kůže. Využívá se také při problémech v zažívacím traktu, zácpě, žlučníkových a ledvinových potížích, cukrovce, revmatismu.

I kvůli těmto složkám je Vimax určitě zajímavým a kvalitním přípravkem pro podporu oslabené erekce a libida.

Vice o složení

 

Hlavní účinky Vimax podle výrobce

 • zlepšení výkonnosti (výdrž)
 • zlepšení erekce
 • lepší prokrvení pohlavních orgánů
 • zlepšení citlivosti – požitku z pohlavního styku
 • prodloužení sexu – účinný na problém zvaný předčasná ejakulace
 • zvětšení penisu při erekci

💡 Může Vimax zvětšit penis? Můj názor – může.

Penis lze reálně zvětšit chirurgickým zásahem. Bavíme se o centimetrech. Vimax je přípravek, který díky obsahu aktivních látek zajistí, že váš penis se prokrví masivněji. Čím více krve se mu během erekce dostává, tím více se zvyšuje kapacita takzvaných topořivých tělísek. Pravidelným užíváním Vimaxu podporujete celý krevní oběh a lépe rozšířené cévy, čímž se váš pohlavní úd opticky (i reálně) zvětší a zhrubne. (Vimax: jak to funguje)

💡 Více chuti na sex? S Vimaxem – určitě.

Představte si, že při styku vaše tělo přijímá několikrát silnější impulzy. Hmat, ale i čich, se totiž podílejí na tom, že ho dokážete prožívat intenzivněji. Užíváním Vimax vhodně stimulujete i své smysly, protože obsahuje tradiční afrodiziaka jako ženšen, či tribulus. Výsledek? Zvýšená chuť na sex.

Více o účincích

 

Pro koho je určen

Vimax je určen pro každého ♂ muže (18+),  který ocení pomoc s oslabenou erekcí.  A také pro každého, kdo má méně chuti “špásovat” jako kdysi.

💡 TIP – co doporučuji já?

Když chcete Vimax vyzkoušet, nezapomeňte tabletám dopřát čas aby zabraly (je to doplněk stravy) a proto doporučuji objednat rovnou ✅ balení na 3 měsíce. Takto máte jistotu, že výsledný efekt bude jako jste očekávali.

Vimax 90 kapslí recenze

Dávkování a užívání

Dávkování je jednoduché. Oproti podobným přípravkům, které vyžadují 2 tablety (eJoy, Zerex), při Vimaxu vám stačí 1 tableta denně.

Vimax - dávkování

 • doporučená denní dávka: 1 kapsle denně
 • nejlépe 30 minut po jídle
 • tobolky užijte celé a zapijte dostatečným množstvím tekutiny
 • určený na dlouhodobější užívání (účinky jsou individuální, doporučuji alespoň měsíční kúru, abyste je uměli posoudit)

Vedlejší účinky a upozornění

 • Není určeno pro: Děti, těhotné a kojící ženy či osoby s kardiovaskulárními chorobami
 • Skladování: v temnu a suchu do teploty 25 °C a mimo dosah dětí
 • Upozornění: Vimax je výživový doplněk, určitě ne náhradou pestré stravy a ani lék, nepřekračujte prosím doporučenou denní dávku
 • Vedlejší účinky a kontraindikace: S užíváním přípravku se nespojují žádné vedlejší účinky, celkově se však přípravky na erekci nedoporučují užívat mužem se kardiovaskulárními onemocněními (pokud ano, tak jen po konzultaci s lékařem)

Cena a dostupné balení

Vimax 1 balení na zkoušku

Vimax recenze

✅ 30 kapslí
✅ na 1 měsíc

Cena: 1099 Kč

⭐ Vimax doporučené balení

Vimax 90 kapslí recenze

✅ 90 kapslí
✅ na 3 měsíce

Cena: 2799 Kč

Vimax nejvýhodněji

Vimax 360 kapslí recenze

✅ 360 kapslí
✅ na celý rok

Cena: 7899 Kč

Připravil jsem pro vás i přehlednou ✅ tabulku všech dostupných balení. Podívejte, porovnejte, vybírejte:

balenícena za balení / 1 tabletkuověřený obchod
1x Vimax (30 tablet na 1 měsíc)➡️ 1099 Kč
➡️ 36,63 Kč
2x Vimax (60 tablet na 1 měsíc)➡️ 1999 Kč
➡️ 33,32 Kč

✅ ušetříte: 199 Kč
3x Vimax (90 tablet na 1 měsíc)➡️ 2799 Kč
➡️ 31,10 Kč

✅ ušetříte: 498 Kč
4x Vimax (120 tablet na 1 měsíc)➡️ 3499 Kč
➡️ 29,16 Kč

✅ ušetříte: 897 Kč
5x Vimax (150 tablet na 1 měsíc)➡️ 4299 Kč
➡️ 28,66 Kč

✅ ušetříte: 1196 Kč
6x Vimax (180 tablet na 1 měsíc)➡️ 4999 Kč
➡️ 27,77 Kč

✅ ušetříte: 1595 Kč
7x Vimax (210 tablet na 1 měsíc)➡️ 5599 Kč
➡️ 26,66 Kč

✅ ušetříte: 2094 Kč
12x Vimax (360 tablet na 1 měsíc)➡️ 7899 Kč
➡️ 21,94 Kč

✅ ušetříte: 5289 Kč

Kde koupit?

Vimax - recenze

Nejlepší volbou je podle mě nákup online, přímo u oficiálního distributora. Takto máte jistou:

✅ 100% -ní diskrétnost
✅ výbornou cenu
✅ spolehlivost a bezpečnost

Vimax – kvalitní pilulky na erekci doporučuji nakoupit v ✅ oficiálním eshopu Vimax za nejlepší cenu na trhu od 1099 Kč za 30 kapslí, až po 7899 Kč za “Velký balík” s kapslemi na celý rok.

 

💡 Ověřená a bezpečná koupě

Rozhodně Vimax kupujte jenom ✅ z ověřených oficiálních stránek výrobce (klikněte), určitě nedoporučuji hledat alternativní eshopy, které by nabízely přípravek levněji. Na trhu se může nacházet kopie výrobku, s jiným složením a to určitě neriskujte. Tabletky Vimax zatím v žádné lékárně nenajdete. Zda se to v dohľanej době změní? Nepředpokládám. Pokud by se tak i stalo, cena za pilulky by šla určitě nahoru.

Jak objednat

Jedinou možností objednání je internet. Jde o jednoduchou záležitost:

 • zvolte si balení, o které máte zájem (1, 2 – 12 kusů v balení)
 • do online objednávky zadejte své údaje s adresou doručení
 • vyberte si způsob doručení a způsob platby
 • odešlete

Akce – sleva až 11%

Jak si uplatnit až 11% slevu na Vimax:

 1. Vyberte počet balení (já doporučuji ✅ 3 balení)
 2. Zadejte osobní údaje, adresu, na kterou přijde diskrétní balík
 3. Vyberte si způsob dopravy
 4. Klikněte na „Vložit slevový kupón“ a zadejte vimax11sleva
 5. Klikněte na “Použít slevu”, zadejte způsob platby
 6. Dokončete objednávku

Mé zkušenosti a hodnocení přípravku

Přípravek z Kanady, který pomůže zlepšit erekci a ještě k tomu může zvětšit penis? Lákadla, kterým neodolá žádný muž 🙂 Na různých diskusních fórech můžete najít příspěvky o tom, jak si uživatelé Vimax pochvalují, ale najdete tam i negativní hodnocení. Asi někde uprostřed. Drtivá většina rozlobených komentářů se týká zvětšení penisu. Pokud přemýšlíte nad koupí Vimaxu jen z tohoto důvodu, musím vás zklamat. Žádné tabletky vám totiž penis nezvětší!   Vimax pomůže s lepším prokrvením penisu při erekci  a ten tak bude větší a hrubší (například já naměřil skoro 1 cm navíc do délky!).

Jak jsem testoval Vimax?

Tabletky jsem objednával přímo u oficiálního distributora (balení na 3 měsíce) a dorazili ke mně na 3 den po odeslání objednávky.

Užíval jsem 1 tabletku denně, a to přibližně půl hodinku po obědě – podle dávkování, které je uvedeno na krabičce. První příznivé účinky se u mě projevily po 3 týdnech poctivého užívání, ale byly opravdu zajímavé. Erekce byla určitě lepší, penis tvrdý, kvitoval jsem zejména mou delší výdrž (což já, ale moje partnerka…).

Po 3 měsících užívání

Po celých třech měsících jsem na moje velké překvapení zjistil (nedalo mi, odměřil jsem), že ✅ můj penis je téměř o 1 cm větší – při erekci. V klidovém stavu je víceméně stejný 🙂 Opravdu jsem to nečekal a beru to jako bonus k jeho fakt dobrým účinkem, kdy se mi zlepšila pevnost erekce a polepšila výdrž.

 

Zkušenosti ostatních uživatelů (diskuse + fórum)

Jak jsem již zmiňoval, reakce na Vimax od uživatelů se různí. Já se přikláním k těm pozitivním komentářem, protože tabletky mají pozitivní efekt na erekci. Bez debaty. Našel jsem však i příspěvky, které oceňují jeho přispění ke zvětšení penisu (zdroj: diskuse na erekce.guru).

Vimax zkušenosti

Pár slov od zástupkyně něžnějšího pohlaví…

Vimax hodnocení

Pár komentářů z jiného soudku (Heureka):

Penis neprodlouží, rozhodně však výrazně zpevní erekci a zlepší výdrž:

Vimax zkušenosti užívatele

 

Výhody přípravku jak je vidím já

 • přírodní složení se zajímavou kombinací účinných látek
 • vhodný k dlouhodobému užívání
 • Vimax se užívá pouze 1 kapsle jednou denně (nic komplikované)
 • jsou to tabletky bez receptu, nepotřebujete vyšetření u lékaře
 • je určen pro muže bez omezení věku
 • záruka vrácení peněz v případě nespokojenosti
 • po obdržení platby posílá distributor zásilku ihned druhý den

Nejčastější otázky a odpovědi

Pár otázek a odpovědí na ně, které vás určitě zajímají:

❓ Zvětší se mi s Vimaxem můj penis?

Každý organismus je individuální a reaguje odlišně. Přípravky, které o sobě tvrdí, že zvětší penis o 5, 6, 10 centimetrů můžete rovnou zahodit. Tabletky Vimax zlepšují mikrocirkulaci krve v penisu a tak lze pozorovat po dlouhodobějším užívání nárůst při erekci (subjektivně).

❓ Kdy pocítím účinky?

Výrobce uvádí, že nejlepší výsledky lze zpozorovat po 3 měsících. Uživatelé však mnohokrát tvrdí, že citelné posílení penisu a erekce zpozorovali už po prvním měsíci (já se připojuji, je to tak). Upozorňuji však, že každé tělo je odlišné a Vimax ho bude ovlivňovat po jiné době užívání.

❓ Opravdu jsou to originál Kanadské tabletky?

Opravdu jsou. Jako důkaz slouží certifikát, udělený společnosti eMarkest s.r.o., která se tak stala jediným certifikovaným distributorem Vimax na území České a Slovenské republiky. Originál certifikátu je uložen v sídle společnosti a jeho kopii naleznete na oficiální stránce distributora (✅ viz certifikát).

❓ Mohu během užívání alkohol a cigarety?

Můžete, v omezené míře samozřejmě. Kouření a alkohol ale negativně ovlivňují sílu erekce a plodnost. Užívejte jich co nejméně! S tím souvisí i otázka, zda lze Vimax kombinovat s jinými přípravky na erekci. Nedoporučuji (ani výrobce), jednotlivé látky v rozdílných přípravcích se mohou navzájem ovlivňovat a snižovat tak svou účinnost.

 

Vimax – celkové zhodnocení a moje doporučení na závěr

Tabletky Vimax Pills jsou určitě zajímavý přípravek  na posílení intimního (erekce, předčasná ejakulace, libido) ale i celkového zdraví muže.  Výrobek však nedoporučuji testovat pouze pár dní, je nutné jeho dlouhodobé užívání (minimálně 1 měsíc, odzkoušené optimum jsou 3 měsíce), tehdy se mají šanci dostavit avizované účinky (a mé zkušenosti to jen podtrhují). Pokud jste se někde dočetli, nebo i slyšeli, že Vimax nefunguje, je velmi pravděpodobné, že jde o negativní reklamu konkurence, nebo od lidí, kteří tablety neužívali dlouhodobě.

Pokud vás Vimax zaujal i na základě této recenze a chcete ho vyzkoušet budu jen rád. V takovém případě vám ho doporučuji koupit ✅ přímo online od oficiálního distributora.

➡ TIP: Speciální slevový kupón na 11%: vimax11sleva

💡 Hledáte adekvátně účinnou alternativu?

Zerex Ultragold recenze💡 Zerex Ultragold

 • kvalitní erekce v dlouhodobém horizontu (ocení zejména páni 40+)
 • doporučené dávkování: 2 tablety denně
 • přečtěte si naši recenzi na Zerex Ultragold

Cena: 1600 Kč, balení: 120 kapslí, eshop: Zerex

💡 Více přípravků na erekci? Čtěte podrobné recenze na další přípravky!

Použité zdroje informací:

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

Vimax - přírodní výživový doplněk vyrobený v Kanadě na podporu erekce a zintenzivnění pohlavního styku. Lepší prokrvení při erekci zvyšuje citlivost penisu a subjektivně ho i zvětšuje.

4.3

Vimax recenze

✅ Cena: 1099 Kč
Obsah balení: 30 kapslí (základní balení)
vydrží na 1 měsíc
Dávkování: 1 kapsle denně
✅ Dostupnost: Skladem

Chci 1 balení Vimax

Vimax 90 kapslí recenze

✅ Cena: 2779 Kč (ušetríte 498 Kč)
✅ Balení: celkem 90 kapslí (doporučené balení)
✅ Dávkování: 1 kapsle denně
vydrží na 3 měsíce
✅ Dostupnost: Skladem

Chci Vimax na 3 měsíce

Mohly by vás také zajímat

názevUrčení and Nevýhodyprodejcecena
12 tablet
Proerecta
Proerecta
➡️ nové prášky na podporu erekce a zlepšení výdrže
✅ účinná podpora erekce
✅ nástup účinků do hodiny
✅ žádné vedlejší účinky
Proerecta.cz - eshop

⭐️ objednávky se odesílají hned druhý pracovní den od jejich přijetí
⭐️ dodání zboží nejpozději do 2 dnů
⭐️ diskrétní balení bez popisu

599 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze

Autor článku
Profilový obrázek

Jsem Peter Kacián a již 10 let zkoumám původ mužských sexuálních problémů, hlavně erektilní dysfunkce a poruchy erekce. Testuji postupy a výživové doplňky, pomocí kterých lze tyto problémy odstraňovat. Tento web píšu proto, abych poradil, jak znovu dostat chuť na sex a jak pomoci odstranit snížené libido. Jelikož se mi už léta daří pomáhat přátelům, známým, ale i ostatním, kamarádi mě volají Erekce Guru.

Komentáře

Dobrý den,po třech balení Vimaxu se u mne vyskytl ten samý problém jako u pana Jana (16.září.2018).Co dělat,pokračovat v užívaní?

Dobrý den,
Tablety budu brát 3 měsíce a pak přestanu. Vrátí se výdrž a vše do stavu před braním prášků? Já jen jestli to budu muset brát už celý život, nebo?
Děkuji

rád by som sa opýtal je to normálne že po dvoch mesiacoch úživania Vimaxu sa mi zkrátila doba erekcie z 15 minút na pár relatívnych sekúnd beriem ho a nejak žiadne zlepenie skôr opačný prípad teraz neviem či ho mám užívať daľej alebo prestať

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..