Provexin A100HF gel s prokázanými účinky na růst vlasů (recenze + zkušenosti)

Erik Havlík Recenze 26. února 2020 4 Přípravky na vlasy
Provexin
 • první balení na měsíc jen za cenu 419 Kč (sleva 30 %)
 • Aplikace gelu: 2 x denně na postižena místa
 • Dostupnost: Skladem
Zařazeno do: Vypadávání vlasů

Provexin A100HF je gel, zdravotnický prostředek, s klinicky prokázanými účinky na růst vlasů. Pokud vás trápí vypadávání vlasů (zejména dědičné, takzvaná androgenní alopecie) tak používání Provexinu může pomoci. Nečekejte však zázrak hned po aplikaci, toto není pohádka pro nejmenší. Pozitivní účinek, to znamená růst nových vlasů a hustší porost na hlavě, můžete očekávat tak za 6 měsíců pravidelného užívání. A po 9 měsících si pak sami můžete porovnat stav předtím a potom.

V této recenzi si řekneme co vlastně tento gel obsahuje a jak působí. Řekneme si o účincích jako je prezentuje samotný výrobce, ale i reálné zkušenosti lidí, kteří ho používali. Ptáte se kde ho dostanete koupit a v jaké ceně? Všechny podstatné informace o Provexin A100HF naleznete právě v této recenzi.

Složení

Provexin A100HF obsahuje patentované složení, které vychází zejména z 1,5-pentandiolu, extraktu z pylu (A100), vitamínu E, biotinu a zinku.

Složení gelu:

Aqua, 1,5-Pentanediol, Pollen Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Polysorbate 20, Squalane, Tocopherol, Xanthan Gum, Chondrus Crispus Powder, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium benzoate, Disodium EDTA, Zinc Chloride, Zinc Oxide, Biotin, Sodium Hydroxide, TBHQ, Parfum

💡 1,5-pentandiol

Gel s 1,5-pentandiolem zvyšuje obsah vody v té nejsvrchnější vrstvě kůže a díky ní se lépe rozpouštějí odumřelé kožní buňky a také kožní maz, které překážejí vlasovému folikulu. Takto vytvořené podmínky podporují opětovný růst vlasů.

(1,5 pentandiol na Wikipedii)

💡 A100 extrakt z pylu rostlin

Pyl rostlin obsahuje více než 20 stopových prvků (sodík, draslík, nikl, chrom, hořčík, měď, vápník, železo a další). Také se v něm nacházejí důležité mastné kyseliny (linolová, linolenová či arachidonová), které si lidský organismus nedokáže sám nasyntetizovat. Vitamíny jsou další podstatnou součástí pylu, hlavně vitamíny skupiny B, vitamin C, H, E, A, karoten a další. Pyl se do přípravků na vlasy přidává z titulu urychlení růstu vlasů.

✅ Vitamín E chrání pokožku před působením volných radikálů. Napomáhá lépe hydratovat a uklidňovat pokožku, zmírňovat svědění.

✅ Biotin (nebo jinak také vitamin H či vitamin B7) patří do skupiny vitamínů rozpustných ve vodě. Jeho nedostatek může vyvolat změny na pokožce a nervové poruchy. Wikipedia

✅ Zinek je nepostradatelným stopovým prvkem v lidském těle, součást mnoha enzymových systémů, pomáhá také k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů, pokožky, zraku… Wikipedia

Účinky podle výrobce

Provexin A100HF ✅ obsahuje složky s prokazatelným pozitivním vlivem na růst a kvalitu vlasů. Podle slov výrobce:

 • může pomoci snížit vypadávání vlasů podmíněné androgenní alopecií
 • účinně odstraňuje povlak a nečistoty na pokožce hlavy, které brání růstu nových vlasů (ucpané vlasové folikuly)
 • zlepšuje podmínky pro růst vlasů i tím, že usnadňuje příjem potřebných živin
 • působí lokálně právě tam, kde je třeba podpořit růst vlasů

Je podstatné abyste se záchranou svých vlasů začali jakmile postřehnete, že se s nimi něco děje a najednou se vám objevují místa, kde vlasy vypadávají rychleji než na jiných místech na hlavě. Obnovit růst tam, kde vlasy nerostou už 4-5 let, je už velmi obtížné až nemožné (hlavně volně dostupnými prostředky).

Čím dříve začnete s používáním vhodného přípravku na vlasy (jakým je i zdravotnický prostředek Provexin A100H), tím spíše máte šanci na obnovený růst vlasů.

Pro koho je produkt určen?

Provexin A100HF je určen ♂ mužům i ♀ ženám, kteří hledají pomoc s androgenní alopecií způsobující nadměrné vypadávání vlasů.

Kolik stojí Provexin A100HF (cena + prodej)

Pokud jste se rozhodli pro zdravotnický prostředek třídy I. Provexin A100HF (Nordic Health) tak online ho dostanete koupit jedině prostřednictvím oficiální webové stránky přípravku ✅ .

Jak probíhá prodej Provexin A100HF?

Provexin nekoupíte v lékárně ani jiných eshopech (drogeriích).  Tak kde ho tedy sehnat? Například na netu a konkrétně na oficiální stránce přípravku.  První balení dostanete se slevou 30 % po vyplnění formuláře a potvrzení své objednávky.

Nákupem produktu se stanete členem programu pravidelných zásilek. Program můžete upravit nebo i úplně zrušit na bezplatné lince, emailem nebo poštou. Cena za další každoměsíční zásilku je . Poštovné je pouze 29 Kč.

‼️ Podstatné: Pokud se rozhodnete, že už nechcete dál Provexin užívat a zrušit členství ve věrnostním programu, je třeba kontaktovat společnost Nordic Health a pravidelné zasílání produktů můžete kdykoli a bezplatně přerušit nebo úplně zrušit.  Doporučuji před objednáním přípravku si pečlivě přečíst obchodní podmínky na oficiální stránce  .

Jak a kdy Provexin používat

 • jak často: 2 x denně na postižená místa
 • je určen k dlouhodobému užívání (alespoň 6 měsíců a více)
 • nejčasteji se nejdřív vytvoří takzvané “chmýří”, které však nakonec vypadne a poté začnou růst již nové vlasy, stejné barvy a kvality jako měl člověk předtím

Aplikace: naneste přiměřenou vrstvu gelu na pokožku hlavy na místa, kde vám vypadávají vlasy. Vetřete ho do pokožky. Neoplachujte ho ani nesmývejte, jakmile gel uschne, není ho ve vlasech vidět.

Provexin A100H - jak ho používat

Upozornění

 • používejte ho pouze na zdravou a neporaněnou pokožku
 • je určen pouze k zevnímu použití (na pokožku hlavy)
 • balení chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením, skladujte při teplotě do 25 °C, ukládejte mimo dosah dětí

Největší výhody přípravku jak je vidím já

 • zdravotnický prostředek třídy I.
 • klinicky prokázané účinky pro růst nových vlasů
 • určený proti dědičnému vypadávání vlasů
 • má patentované složení
 • vyrobeno ve Švédsku (v severských zemích má přípravek dlouholetou tradici)
 • vhodný k dlouhodobému užívání
 • užívaní je bezpečné, bez vedlejších účinků
 • věrnostní program (každý měsíc k vám dorazí nové balení, bez nutnosti opětovného objednávání)
 • sleva 30 % na první balení

Video

Hovoří profesor Jonas Müntzing, který studoval celkové výsledky léčby:

Zkušenosti s užíváním

Provexin A100HF prošel podle oficiálního zdroje několika studiemi, které poukazují na to, že používání přípravku víceméně prokázalo zvýšený růst vlasů.  Celý proces však nějaký ten čas trvá.  Žádný přípravek určený na růst vlasů neprokáže výsledky již do několika týdnů, to vám garantuji. Jde o déle trvající proces, při kterém látky obsažené v přípravku potřebují svůj čas, aby zapůsobily. O užívání Provexinu lze nalézt množství zajímavých informací a názorů, o které se podělili lidé na různých diskusních fórech na internetu (vicevlasu.cz, , heureka). Pár z nich na ukázku připojuji.

Zkušenosti ostatních (diskuze + fórum)

Provexin zkušenosti

…hodnocení uživatele z oficiální stránky přípravku: 

Provexin hodnocení

Samozřejmě na podporu růstu vlasů najdeme na trhu množství různých přípravků. Jak se v nich vyznat? Které stojí za vyzkoušení? Tak v tomto případě pomohou i kvalitní recenze, kde najdete podrobné informace o konkrétním přípravku + zkušenosti s jeho užíváním. Na našem webu doporučuji k přečtení zejména tyto články: Vlasové hnojivo (recenze), Revalid (recenze), Capillan (recenze), Biohar (recenze), Donna Hair (recenze), Renovix (recenze).

Provexin A100HF a moje doporučení na závěr

Provexin je svým složením a určením opravdu zajímavý a docela přijatelný způsob jak něco začít dělat se svými ubývajícími vlasy. Měsíční kúra vychází na , což je docela přijatelné. Je pravda, že některé minerály a nebo i pyl se dá do organismu dostat i jinak (prášky například), ale tak gel je také v dostačující formou. Připravte si však nutnou dávku trpělivosti a používejte gel tak, jak doporučuje výrobce, to znamená minimálně 6 měsíců aby se dostavily výsledky.

Pokud se pro Provexin A100HF rozhodnete, tak pohodlně ho koupíte přes internet a to prostřednictvím oficiální stránky přípravku ✅ .

Použité zdroje informací:

 • – oficiální stránka produktu
 • Nemoci vlasů  – odborné informace
Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

Provexin A100HF - gel na vypadávání vlasů způsobené androgenní alopecií. Zajímavý a určitě přijatelný způsob jak něco začít dělat se svými ubývajícími vlasy.

4.0

Provexin

✅ Cena:
✅ Balení: na měsíc
✅ Dávkování: 2 x denně na postižené místo

Vývoj ceny Provexin A100HF


Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře

Provexin používám a mohu ho jen doporučit! Pomohl mi při padání vlasů a už mi začínají růst i nové vlasy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..