Vlasové hnojivo Maxivitalis – recenze přípravku pro lepší kvalitu vlasů a proti jejich vypadávání

Erik Havlík Recenze 26. února 2020 3 Přípravky na vlasy, Tablety, Vitamíny
Vlasové hnojivo Maxivitalis 150 tablet
 • Balení: 150 tablet
 • Dávkování: 1 tableta 2 x denně
 • Dostupnost: Skladem

Vlasové hnojivo Maxivitalis je doplněk stravy ve formě tablet, který obsahuje kombinaci látek známých svým komplexním účinkem na stav vlasů. Vypadávání vlasů trápí množství lidí. Tento proces a sníženou kvalitu vlasů může způsobovat množství příčin. Jednou z nich může být snížený příjem výživových látek (například v důsledku diety, nevyvážené stravy či poruchami trávení). Řešením může být užívání Vlasového hnojiva, díky kterému vlasy nabudou ztracenou vitalitu a pružnost.

Chcete vědět o přípravku víc? Tak pak jste tady správně. V recenzi se podíváme blíže na jeho složení a jak tyto látky ovlivňují vlasy a pokožku hlavy. Řekneme si jak účinky prezentuje sám výrobce, ale i na reálné zkušenosti lidí. Samozřejmostí je také informace, kde tento produkt dostanete nejvýhodnější a v jakém balení.

Složení přípravku

Vlasové hnojivo obsahuje ✅ aminokyseliny, které jsou zdrojem keratinu (základní stavební prvek vlasových buněk), zejména methionin a cystin. Důležitou součástí přípravku jsou ✅ vitamíny skupiny B a  minerály důležité pro růst a kvalitu vlasů a pokožky.

složkamnožstvíúčinky (schválené zdravotní tvrzení)
L-methionin100 mgvíce pod tabulkou
MSM (metylsulfonylmethan)50 mgvíce pod tabulkou
Cystin50 mgvíce pod tabulkou
Křemík (oxid křemičitý)20 mgvíce pod tabulkou
Zinek (oxid zinečnatý, glukonát zinečnatý)10 mgpřispívá ke správné syntéze bílkovin a k udržení zdravých vlasů a nehtů
Kyselina pantotenová (vitamín B5, D-pantothenát vápenatý)6 mgpřispívá k normálnímu energetickému metabolismu, syntéze a metabolismu steroidních hormonů a vitaminu D, přispívá ke snížení vyčerpanosti a únavy
Biotin (vitamín B7)2 mgpřispívá k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, metabolismu mikroživin, normální psychické činnosti, k udržení normálního stavu vlasů, k zachování zdravých sliznic a udržení zdravé pokožky

Přídavné látky: mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, hypromelóza, polydextrosa, talek, maltodextrin, rostlinné triglyceridy, oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa, vanilkové aroma

Účinky přípravku podle výrobce

Vlasové hnojivo Maxivitalis nebo STOP nadměrnému vypadávání vlasů – takto prezentuje přípravek samotný výrobce.

 • přináší účinnou pomoc v boji s nadměrným vypadáváním a ztrátou vlasů
 • také jejich pomalým růstem a špatnou kvalitou
 • je určen k pravidelné užívání

Kdy jej použít

 • při nadměrném vypadávání vlasů (zinek, vitaminy B5, B7), včetně geneticky podmíněného, stresového a hormonálního původu
 • při pomalém růstu vlasů (zinek + vitamin B7)
 • při zvýšené lámavosti vlasů (zinek + vitamin B7)
 • při zhoršené kvalitě vlasů a vlasové pokožky (zinek + vitamin B7)

Pro koho je produkt určen?

Vlasové hnojivo je určeno pro všechny ♂ muže, ♀ ženy a dokonce i ? děti od 3 let věku, kteří chtějí vhodně podpořit kvalitu svých vlasů, jejich růst a omezit vypadávání.

Cena a dostupné balení přípravku Vlasové hnojivo + kde koupit

Dostupné balení přípravku

💡 TIP: ✅  si můžete zakoupit i ve známé a zákazníky ověřené lékárně ✅ .

Užívání a dávkování

 • balení obsahuje (na 1 měsíc), nebo  (na 75 dní) tablet
 • doporučené dávkování: 1 tableta 2x denně ráno a večer
 • tablety nezapomeňte zapít dostatečným množstvím tekutiny
 • přípravek se doporučuje užívat dlouhodobě po dobu alespoň 3 měsíců pro optimální účinek

Vedlejší účinky, kontraindikace a upozornění

 • Není určeno pro: Děti do 3 let, těhotné a kojící ženy (pouze v případě konzultace s lékařem) a osoby alergické na některé ze složek přípravku.
 • Vedlejší účinky: V souvislosti s užíváním tohoto přípravku nebyly pozorovány. Dlouhodobé užívání přípravku je považováno za bezpečné.
 • Skladování: V suchu, při teplotách 15-25 °C, na místě chráněném před přímým slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah malých dětí!
 • Upozornění: Vlasové hnojivo je výživový doplněk, a tudíž není náhradou pestré a rozmanité stravy. Nepřekračujte prosím doporučenou maximální denní dávku. Před použitím si podrobně prostudujte příbalový leták a řiďte se pokyny, které jsou v něm uvedeny.

Největší výhody přípravku z mého pohledu

 • komplexní výživa (hnojení) a péče o vlasy
 • přípravek obsahuje aminokyseliny, které mají důležitý význam při kvalitě vlasů
 • také napomáhá k řešení dalších nejčastějších příčin vedoucích ke zhoršení kondice vlasů (stres, vyčerpání, hormonální nerovnováha)

Zkušenosti s užíváním

Trochu jsem se už v přípravcích na zlepšení kvality vlasů a stopnutí jejich vypadávání vrtal a zmínil v recenzi na Donna Hair, že tyto vitamíny pomohly mé mámě s řidšími vlasy. Když jsem si nastudoval všechny relevantní informace o přípravku Vlasové hnojivo, mohu říci, že mám pro ni vhodnou alternativu (pokud by chtěla tabletky prostřídat).  Vlasové hnojivo má totiž výborné složení a výsledky.  Zkušenosti s ním má množství uživatelů, pár zajímavých hodnocení předkládám (Heureka, vinted.cz, ):

Zkušenosti a hodnocení reálných uživatelů (diskuse + fórum)

Vlasové hnojivo zkušenosti

…další zkušenosti:

Vlasové hnojivo hodnocení

větší balení přípravku a pak se uvidí…

Vlasové hnojivo tablety zkušenosti

…zkušenosti z eshopu:

Vlasové hnojivo zkušenosti z eshopu

Vlasové hnojivo a moje doporučení na závěr

Chcete-li vyřešit problém zvaný vypadávání vlasů, musíte (měli byste) v první řadě znát jeho příčinu. Mohou vypadávat i kvůli nesprávné péče (časté česání, fénování, barvení…). Příčina může být i zdravotního charakteru, například hormonálními změnami a nezřídka i nezdravou životosprávou (strava, stres, kouření, alkohol).  Vlasové hnojivo určitě napomůže  , ale spoléhat se pouze na něj by bylo chybou, nejprve se zamyslete, co může stát za nekvalitou vašich vlasů.

Chcete-li pomoci s kvalitou svých vlasů, tak ✅  je určitě vhodným a kvalitním řešením. Doporučuji vám ho koupit v mém oblíbeném internetovém obchodě ✅ .

Použité zdroje informací:

 • – informace o přípravku od prodejce
 • – informace o přípravku od prodejce
 • – informace o přípravku od prodejce
 • – informace o přípravku od prodejce
Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

Vlasové hnojivo je výživový doplněk, který jeho uživateli zajistí dostatek potřebných vitamínů a minerálů pro zdravé a silné vlasy.

4.4

Vlasové hnojivo Maxivitalis 150 tablet

✅ Cena:
✅ Balení: 150 tablet
✅ Dávkování: 1 tableta 2 x denně

Vývoj ceny Vlasové hnojivo


Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře

Ahoj, léčím se se štítnou žlázou, beru euthyrox 50 – hodnoty naprosto v normě již rok…..Začátkem roku jsme si všimla výraznějšího vypadávání vlasů, především při umytí….cca tak 30-50 vlasů. Je to již měsíc, co užívám vlasové hnojivo a zatím…..vlasy mi padají snad ještě víc. Vím, že tyto vitamínové doplňky se mají užívat minimálně 3 měsíce…..takže uvidím…..snad budu i já z těch komu opravdu pomohl

Zdravím, já jsem si právě toto Vlasové hnojivo objednal a věřím že mi pomůže, mám nehezké kouty a takové mnišské kolečko slabší, když jsem díval na složení přípravku tak je opravdu super nakombinované, vše tradiční bylinky naší babky, které na vlasy podle ní fungují. Jdu do toho, protože se chci cítit lépe a ne se stále dívat do zrcadla jako mi porost stále více ubývá. Držte mi palce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..