Biohar vlasový aktivátor – recenze zajímavého přípravku na růst vlasů a pomoc s jejich vypadáváním

Erik Havlík Recenze 25. března 2021 0

Biohar recenzeTrápí vás nadměrné vypadávání vlasů? Víte příčinu? Ne? Tak to nemusí zcela vadit. Nepotřebujete žádné tablety či šampon. Biohar je účinné sérum, které bylo vyvinuto na základě objevu přírodních polypeptidů. Výborné výsledky během testování byly dosahované při poruše tvorby vlasů a jejich nadměrném vypadávání a to ze známých ale i neznámých příčin.

Je to opravdu tak? Dokáže Biohar podpořit tvorbu, růst a regeneraci vlasů? A pokud ano, tak na jakém základě? Jaké jsou reálné zkušenosti s jeho používáním? Tak na to se blíže podíváme právě v této recenzi.

Biohar – navigace v článku

Biohar recenze

Složení přípravku

Biohar obsahuje komplex účinných látek na podporu zdravých vlasů, to znamená ✅ kolagen a ✅ hyaluronan sodný (sůl kyseliny hyaluronové).

Přídavné látky: voda, denaturovaný alkohol

Kolagen – je vláknitá a ve vodě nerozpustná bílkovina. Molekula kolagenu je tvořena 3 propojenými řetězci proteinů (glycin, hydroxyprolin a hydroxylyzín), které tvoří strukturu trojitého helixu. Tělo si ho dokáže vytvářet samo, avšak věkem jeho produkce klesá a začínají se objevovat první příznaky stárnutí a postupného opotřebení. Tvoří základ tkání jako jsou chrupavky, šlachy, kosti, zuby, dásně, cévní stěny, oční rohovky…(zdroj)

Právě pevnost je nejcharakterističtější vlastností kolagenu. Jinou jeho funkcí je však také regenerovat a vyživovat. Kolagen se váže na pokožku (tvoří totiž až 75% kůže) a proniká do nitra vlasu, zadržuje vodu, čímž se vlas zvláčňuje, zpevňuje a vytváří ochrannou vrstvu.

Hyaluronan sodný – je přírodní látka schopná vázat velké množství vody. Přirozeně se vyskytuje na povrchu buněk, v kůži a pokožce. Na dlouhém vlákně, tvořeném kyselinou hyaluronovou, jsou navázány další důležité látky jako protokolagen, keratan, dermatan, chondroitin, a další glykosaminy.(zdroj)

Kyselina hyaluronová, nazývaná také hyaluronan, je polysacharid – nesulfátovaný glykosaminoglykan. V současné době je název hyaluronan používán více převážně proto, že polysacharid je přítomen v přírodě ve formě soli, nikoli ve formě kyseliny. Sůl se skládá z aniontů hyaluronanu a kationtů sodíku.

 

Účinky Biohar séra na vlasy

 • Biohar díky obsahu aktivních látek vyživuje vlasovou pokožku
 • podporuje růst nových vlasů při jejich řídnutí nebo nadměrném vypadávání (regenerace)
 • zlepšuje pružnost a pevnost vlasů
 • obnovuje zdravé prostředí vlasové pokožky
 • příznivě ovlivňuje proti třepení vlasů
 • pomáhá zabraňovat tvorbě lupů a jiných kožních defektů

 

Pro koho je určený

Přípravek je určen pro všechny, ♂ muže i ♀ ženy každého věku, kteří pociťují potřebu zlepšit kvalitu svých vlasů, podpořit jejich růst a omezit vypadávání.

Co stojí balení séra Biohar + kde ho koupit

Biohar recenzePokud hledáte:

 • výbornou cenu,
 • rychlé dodání zboží a
 • garanci kvalitního výrobku

vyberte si ověřený internetový obchod ProZdraví.

Cena vlasového aktivátoru Biohar je určitě výhodných 129 Kč za 75 ml.

 

Použití vlasového séra Biohar

 • v jednom balení přípravku se nachází 75 ml roztoku
 • doporučená aplikace: 1x denně nejlépe večer a nepřetržitě alespoň měsíc
 • sérum vmasírujte do pokožky v místě řídnutí vlasů a nechte přes noc působit – neoplachujte ho

Nežádoucí účinky, kontraindikace a upozornění

 • Nežádoucí účinky a kontraindikace: Ve spojitosti s užíváním přípravku nebyly pozorovány ani hlášeny žádné nežádoucí vedlejší účinky či kontraindikace
 • Skladování: V suchu, temnu a chladu při teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí
 • Upozornění: Určený pouze pro venkovní použití, pro vysoký hydratační efekt se nedoporučuje minimálně 2 hodiny po aplikaci vystavit nechráněnou pokožku mrazu
 • Upozornění: Před užíváním přípravku si pozorně přečtěte příbalový leták

Výhody přípravku z mého pohledu

 • kvalitní vlasové sérum s vysokým obsahem aktivních látek na ochranu, výživu a regeneraci vlasů
 • komplex hyaluronan sodný + kolagen se dobře vstřebává i do hlubších vrstev vlasové pokožky a cíleně tak působí na vlasové cibulky
 • výrobcem je česká firma s tradicí Biora (ochranná známka Biohar již od roku 1991)

Zkušenosti s přípravkem

I když mě se problém s vypadáváním vlasů právě netýká, nikdo mi nezaručí, že to tak zůstane i nadále. Problematika vypadávání vlasů a celkově péče o ně je velmi diskutované téma. Neznám nikoho, kdo by ještě neřešil v rodině či blízkém okolí problémy s vlasy. Přesně tak jako já. Pár mých známých, ale i někteří z bližší rodiny,  preferují na podporu růstu vlasů právě tento vlasový stimulátor Biohar.  Protože výsledky jsou opravdu zajímavé: po nepřetržitém používání během 2 měsíců (každý večer) jsou vlasy pevnější a zdravější. Narostly i nějaké nové + jsou delší a silnější než obvykle. Ale opravdu je třeba abyste byli vytrvalí a výsledky se určitě dostaví.

O podobných výsledcích hovoří také mnohé diskuse a příspěvky od uživatelů na internetu. Pro ilustraci připojuji pár těch hodnotnějších:

Zkušenosti reálných uživatelů (diskuse + fórum)

Biohar celkové hodnocení

…vlasy padají o trochu méně:

Biohar zkušenosti

…další zkušenosti:

Biohar hodnocení

 

Biohar a moje doporučení na závěr

Pokud chcete vyzkoušet sérum na hustší a kvalitnější vlasy, nebo i MAX na řasy, určitě vám je doporučuji koupit pohodlně a bezpečně u ověřeného a kvalitního prodejce, což v mém případě znamená právě tento oblíbený obchod.

Použité zdroje informací:

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

Biohar - sérum na růst vlasů či vlasový aktivátor, který pomůže podpořit kvalitu vlasů, pomoci s jejich vypadáváním.

4.4

Biohar recenze

✅ Cena: 129 Kč
Balení: 75 ml
Aplikace: 1x denně večer

Biohar Max recenze

✅ Cena: 133 Kč
✅ Balení: 7 ml
✅ Aplikace: dle potřeby


Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..