LiVes Pectin – přípravek na rychlé hubnutí, nebo pokus jako z vás vytáhnout peníze! (kompletní recenze)

Erik Havlík Recenze 26. února 2020 24 Diety

LiVes Pectin přípravek na hubnutíLiVes Pectin nebo zázrak na hubnutí? To snad ne. Hlavně pokud po zakoupení tohoto přípravku zjistíte, že je to jen naředěná jablečná šťáva a k tomu ještě v nekompletním balení (zkušenosti zákazníků). A vše “jen” proto, že se chce na tom někdo dobře nabalit. Prodejci LiVes Pectin v Čechách i na Slovensku každopádně nechybí kuráž a vesele si nabízí tento přípravek na internetu i nadále za pěkně přemrštěnou cenu. Mimochodem, trochu jsem se v tom vrtal a našel jsem o tomto přípravku hodně informací (například, že se vyrábí v Maďarsku, za kolik se tam prodává, atd.)

Chcete vědět o čem vlastně LiVes Pectin je? Přečtěte si tuto nezávislou recenzi a na jejím konci si nezapomeňte zavřít od údivu ústa. Můžeme jít na to?

Co je to vlastně LiVes Pectin?

Pokud tomu dobře rozumím, tak jde o tekutý jablečný pektin.* V neznámé koncentraci a neznámého původu.

Jak jsem zmínil, trochu jsem se v tom vrtal a zjistil o LiVes Pectin více. Jde o přípravek maďarské výroby, který obsahuje koncentrovaný jablečný pektin.

Složení přípravku

To se na našem “prodejním” webu nedozvíte. Podle mých informací přípravek obsahuje koncentrovanou šťávu z jablek (250 ml), která má tyto nutriční hodnoty (ve 100 ml):

 • energie: 131 kJ / 31 kcal
 • sacharidy: 7,6 g
 • bílkoviny: 0,1 g
 • vláknina (jablečný pektin): 4,0 g
 • sůl: 0,17 g

? Pro srovnání: Jedno středně velké neoloupané jablko obsahuje 0,47 g bílkovin, 95 kalorií, 4,4 g vlákniny. Takže na 250 ml balení LiVes Pectin vychází tolik pektinu než najdeme v 2 větších jablkách!

❓ Co jsou to Pektiny?

Jablečný pektin*Pektiny jsou skupina polysacharidů vyskytujících se v buněčných stěnách a mezibuněčných vrstvách všech suchozemských rostlin. Jejich tvorba probíhá v Golgiho aparátu rostlinných buněk. (wikipedia)

V praxi je lze z rostliny oddělit například horkou vodou. Hlavním zdrojem pektinu je kůra citrusových plodů, dále například rozdrcené jablka. V potravinářství se používá zejména k přípravě gelů, jako stabilizátor v některých mléčných výrobcích a mražených dezertech, konzumovatelný ochranný povlak na salámy a podobně.

Úloha pektinu v trávicí soustavě

Pektin pomáhá snižovat cholesterol v krvi, stabilizuje hladinu cukru v krvi, ale také výborně eliminuje jako průjmy, tak i zácpu. O pektinu, respektive o blahodárném účinku jablek, dobře věděli už naši prapředci.

Jak jej používat, dávkování

Tyto základní údaje na webu jen tak snadno nenajdete.

Podle mých informací se má 50 ml koncentrátu rozdělat v 1-2 litrech vody nebo džusu (denní dávka). Po třítýdenní kúře byste si měli dát 1-2 týdenní přestávku. Doporučuje se také při užívání přípravku zvýšení příjmu tekutin. Balení s 250 ml by vám tedy mělo teoreticky stačit na 5 dní.

Po otevření se má tento výrobek uchovávat v chladničce s uzavřeným víkem.

? Abychom se rozuměli, určitě vám nedoporučuji tento přípravek kupovat prostřednictvím pofidérní prodejce. To ne. Ale pokud se k němu už dostanete, tak tyto informace se vám sejdou. Nepokládám totiž přípravek za škodlivý, jen jeho význam v rámci hubnutí je podle mě minimální.

Kde ho teoreticky koupit a v jaké ceně

Tady už jde do tuhého. Prodejce nabízí výrobek za neuvěřitelných (a hlavně přemrštěných) 960 Kč 

LiVes Pectin cena

? Víte co dáte za tentýž výrobek v Maďarsku?

 • přesně 2162 forintů
 • což je v přepočtu 180 Kč ‼ (za stejných 250 ml)

LiVes Pectin cena v maďarsku

LiVes Pectin a lékárna?

Z již uvedeného jasně vyplývá a tímto to chci potvrdit, že tento přípravek v lékárně hledat nemusíte. Nenajdete ho tam, ani v jiných obchodech. Pokoutně se prodává pouze na internetu prostřednictvím pochybných stránek.

Reálné zkušenosti uživatelů (fórum + diskuse)

Lives Pectin komentuje množství lidí na různých diskusních webech a nejen těch o hubnutí:

LiVes Pectin zkušenosti

Co říká “oficiální” stránka na facebooku:

LiVes Pectin zkušenosti uživatelek

Vyplatí se ho vůbec vyzkoušet?

 • NE, protože koupí tohoto produktu podporujete pochybné praktiky prodejce
 • NE, protože všechny fotky, které jsou na webu zveřejněny jsou obyčejný podvrh

LiVes Pectin předtím a potom

 • NE, protože součástí webů, které LiVes Pectin prodávají, jsou hlavně nesrozumitelné a zavádějící informace, které urážejí každého slušného člověka
 • NE, protože nemáte žádnou ověřitelnou záruku a věrohodný kontakt na prodejce, není možné zrušit objednávku a ani kontaktovat prodejce
 • NE, protože produkt je sice neškodný (můj názor), určitě však “nezprostí hladu a nepřinese štíhlé tělo”
 • NE, protože můj názor je, že když denně sníte jen 1 jablíčko uděláte mnohem lépe
 • NE, protože je jeho cena u nás (ale i na Slovensku) totálně přemrštěná (5 násobek ceny jako na maďarském webu)

Další produkty na hubnutí, které prodávají pochybné weby

? Zajímavost: Na podobném principu (jablečný pektin) prý funguje i ✅ další pochybný přípravek – Slim Pectin. Přečtěte si mou recenzi a také se mu prosím vyhýbejte širokým obloukem. Děkuji. Ve vlastním zájmu.

Jak na hubnutí podle mě?

Práškama, ani jinými zázračnými metodami určitě ne. Nikdo, opakuji nikdo, neshodil nadbytečné kilogramy jen tak, užíváním zázračných lentilek. Pokud si to uvědomíte i vy, kteří jste v to dosud tajně doufali, máte napůl vyhráno. Třeba si ještě vstoupit do sebe, začít řešit jídelníček a zařadit do denního nabitého programu i kousek aktivního pohybu.  Výsledky se dostaví. 

Pokud i přemýšlíte nad nějakým výživovým doplňkem, tak ano můžete zkusit, dobře si však ověřte zda je u nás schválen a jak prezentuje své účinky. Bombastický vyjádření typu: Zhubla jsem za pár dní 20 kilo, svědčí jen o neserióznosti prodejce a v drtivé většině případů tak půjde jen o zbytečně vyhozené peníze.

Hledáte ověřenou a bezpečnou alternativu?

Pokud už máte potřebu přijímat prášky na hubnutí (na kontrolu hmotnosti), raději se zaměřte na ty, které jsou ověřené a bezpečné. Takovým je například i schválený výživový doplněk Garsin od ADVANCE Nutraceutics.

Garsin recenze✅ Garsin ve formě kapslí na kontrolu hmotnosti

 • obsahuje extrakt z Garcinie, Kyselinu linolovou, L-karnitin, zelenou kávu, Acai berry, Zelený čaj, Citrus aurantium a vitamín C, to znamená 100% přírodní složení z nejkvalitnějších surovin s certifikovaným původem
 • výrobcem je česká firma ADVANCE Nutraceutics
 • cena za 60 kapslí je stále akceptovatelných 349 Kč
 • přípravek je určen všem ženám i mužům, kteří chtějí zlepšit metabolismus, trávení a vylučování látek ve svém těle
 • přečtěte si podrobnou recenzi i se zkušenostmi s jeho užíváním
Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

LiVes Pectin na hubnutí, nebo jinak - jen chabý pokus jak vás připravit o peníze. Nenechte se oklamat!

0.3

💡 TIP: Podívejte se také na naše velké srovnání nejznámějších prášků na hubnutí, do pozornosti dávám také populární ketodiétu Ketomix a skvělý mix superpotravin na detoxikaci a podporu hubnutí Blendea Supergreens.


Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře

NEDOPORUCUJI ZAPLATILA JSEM POMALU 1500KC, MYSLELA SEM SI ZE MI TO POMUZE K HUBNUTI, ALE UKAZAL SE OPAK AKORAT SEM MELA POTUZE. MAM DOMA PUL ROCNI DITE A MISTO TOHO ABYCH BYLA DOMA S DCERKOU ME ODVEZLA MINULI TYDEN RYCHLA ZJISTILI MI ZE MAM ZNICENE JATRA… POKUD NIKDO NECHCETE TAKHLE DOPADNOUT TAK ZME ZKUSENOSTI OPRAVDU NEDOPORUCUJI

Naprosto skvělý článek. Ale bohužel jsem již objednala a i převzala, za tři kousky jsem dala 1490, – Kč, se zbláznim. ☹️?Tak jsem alespoň chytřejší!!! Váš článek by se měl viditelně nechat šířit!!! Je tu možnost ho také sdílet na veřejných sítí? Je nutné, aby se to mezi lidmi začalo šířit!!! Teda to mě fakt štve, takhle hloupě naletět….

Dobrý den, dnes jsem si u Vás objednala Lives Pecin, poté jsem na internetu četla komentáře řuším tuto objednávku. Děkuji za stornování mé objednávky dne16.5.2018 Koblihová J.

Dobrý den, ja koupila lives pecrin a výsledek nula. Víc takových lidí jako Vy. Aspoň nenaletime na klamave reklami

Prosim ted mi to ma dovezt kuryr nemam to brat?pry je po tom jenom prujem dekuji

já už tomu nerozumím, takto oblbovat lidi a prodávat jim tento “zázrak” za absurdní peníze, když normálně stojí pár korun, lives pectin, tuto značku si dobře zapamatuji!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..