Erexan – přírodní přípravek na pevnou erekci za dobrou cenu (podrobná recenze + mé zkušenosti)

Petr Kacian Recenze 26. února 2020 0 Kapsle, Tablety

ErexanHledáte přípravek, kterým podpoříte svou slábnoucí erekci? Hledáte tabletky, které mají přírodní složení a nehrozí vám tak žádné nežádoucí účinky? A za dobrou cenu? Erexan na pevnou a kvalitní erekci je fajn volba.

Jak to vím? Osobně jsem ho vyzkoušel a právě v této rezenzii se podělím s vámi o podrobné informace o přípravku a výsledky mého testu. Opravdu zabere už do hodiny jako deklaruje výrobce a opravdu bude váš penis více prokrven, tvrdší a vy tak budete schopni dosáhnout lepší výkony? Čtěte dál.

Bezpečnost nákupu: Erexan jakož i jiné výživové doplňky doporučuji nakupovat v oficiálních eshopech (často výhradních) distributorů. Získáte výbornou cenu a 100% originální přípravek. ✅ Oficiální eshop Erexan 
Varianty přípravku➡️ Balík Standard
↳ 15 kapslí v balení
➡️ Balík Plus
↳ 30 kapslí v balení
➡️ Balík Super
↳ 45 kapslí v balení
➡️ Balík Mega
↳ 60 kapslí v balení
Jak dlouho jsem tabletky testoval➡️ 1 měsíc
Kvalita přípravku⭐️⭐️⭐️⭐️
Cílová skupinamuži 18+
Cena a prodej od 790 Kč za 15 kapslí v eshopu
Alternativa s adekvátními účinky➡️ Zerex
↳ kvalitní erekce, libido a lepší výdrž
➡️ Vimax
↳ dlouhodobě perfektní erekce

Složení

Erexan jako přírodní přípravek obsahuje zejména ✅ výtažky z rostlin, které jsou známé svými účinky na erekci a sexuální zdraví (tribulus a maca) a ✅ aminokyseliny (l-arginin, l-citrulin, l-lysin, l-ornitin). A to vše v přesném poměru, který výrobce stanovil dlouhodobým testováním aby docílil jejich nejlepší účinnost.

Erexan - složení

Složení v 1 maximální denní dávce (2 kapsle):

složkamnožstvíúčinky
Kotvičník zemní (Tribulus Terrestris)300 mgpřispívá ke zvýšení libida, podporuje zvětšování objemu svalové hmoty na úkor tuku, přispívá ke snižování hladiny cholesterolu, podporuje vitalitu organismu, pomáhá zvýšit hladinu hormonů například estradiolu, pozitivně působí při nespavosti, psychickém napětí, depresi či podrážděnosti
Řeřicha peruánská - Maca (Lepidium meyenii)180 mgmá pozitivní vliv při mužské impotenci a ženské frigiditě, podporuje erekci a stimuluje sexuální funkce, zvyšuje libido, pozitivně ovlivňuje plodnost (kvalita spermií), prostatu, růst svalové hmoty, zvyšuje odolnost vůči stresu a únavě, zmírňuje příznaky stárnutí, pozitivně ovlivňuje psychiku (duševní vyčerpanost)
L-arginin - semiesenciální aminokyselina640 mgpodporuje syntézu bílkovin a tvorbu oxidu dusnatého nezbytně potřebného při erekci, zlepšuje průtok krve, pomáhá zvyšovat produkci růstového hormonu u mužů, pomáhá také při problémech s erekcí a libidem, pozitivně ovlivňuje imunitní systém
L-citrulin - neesenciální aminokyselina50 mgpřispívá ke zmírnění únavy a vyčerpanosti organizmu, pomáhá s prokrvením tkání a svalstva čí přispívá k normálnímu sexuálnímu zdraví
L-ornitin - neesenciální aminokyselina100 mgdíky této aminokyselině je produkce testosteronu ještě lepší, protože příznivě ovlivňuje jeho vylučování
L-lysin - esenciální aminokyselina100 mgstavební kámen proteinů, mimo jiné podporuje tvorbu svalových proteinů, enzymů a hormonů

Přídavné látky: želatina (obal tobolky), stearan hořečnatý (protispékavá látka)

Nejvýznamnější z mého pohledu na kvalitu erekce působí zejména tyto složky:

Tribulus terrestris – součást téměř každého přípravku na erekci a podporu libida. Podporuje přirozenou tvorbu testosteronu v těle a zlepšuje funkčnost pohlavních orgánů.

Bylinu dokonce nazývají “zelená viagra”. Proč? Směs fytosterolů, které rostlina obsahuje patří totiž k jednomu z nejefektivnějších životabudičů z říše rostlin. (Čti více o Tribulusu)

Maca – další oblíbená rostlina těchto doplňků. V zemi původu – Peru se konzumuje jako normální potravina a má mnoho výjimečných účinků na organismus.

Cení si ji muži ♂ (pozitivní vliv na potenci, erekci, libido) a také ženy ♀ (frigidita, plodnost, menopauza). (Čti více o Maca)

✅ L-arginin – životně důležitá aminokyselina. A samozřejmě i pro erekci. Zlepšením prokrvení jemných kapilár v penisu se zlepšuje i erekce. Je významným prekurzom při tvorbě oxidu dusnatého. (Čti více o l-argininu)

Samozřejmě nesmíme opomenout ani další složky přípravku, důležité aminokyseliny, které bychom marně hledali v jiných přípravcích na erekci. L-citrulin doslova “stojí” za delším udržením erekce, L-lysin zas stimuluje tvorbu hormonů, které pomáhají k rychlejší regeneraci po styku a L-ornitin příznivě ovlivňuje hladinu v testosteronu v těle a má dokonce i vliv na předčasnou ejakulaci. I kvůli těmto složkám je Erexan určitě zajímavým a kvalitním přípravkem pro podporu vašeho zdravého sexuálního života.

Více o složení

 

Hlavní účinky Erexanu

 • tvrdší a kvalitnější erekce – lepší prokrvení cév (díky zajímavému obsahu aminokyselin v přípravku), rychlejší nástup erekce (velmi podstatné pro dosažení uspokojivé erekce na celou dobu pohlavního styku)
 • prodloužení styku, lepší výdrž – výsledky jsou samozřejmě individuální, každý organismus reaguje jinak, aktivní látky přípravku však tuto možnost reálně nabízejí
 • zvýšená chuť na sex, posílení libida – extrakty z rostlin jako je kotvičník a maca jsou jednoznačně pravým posílením libida
  intenzivnější orgasmus
Více o účincích

 

Pro koho je určen

Erexan je určen ♂ mužům (18+),  kteří potřebují pomoci s erekcí  hned, ale i dlouhodobě. Jako každý přírodní doplněk výživy, i Erexan potřebuje určitou dobu aby se jeho účinky projevily v plné míře (u mě 2 týdny).

💡 TIP – což doporučuji já?

Když chcete Erexan vyzkoušet, nezapomeňte mu dopřát čas aby si na něj tělo zvyklo a proto vždy doporučuji raději zkusit velké balení (například Mega balík se 60 kapslemi), jak se později zlobit, že po jednom balení jste nedosáhli požadovaný účinek.

Dávkování a užívání

Erexan - dávkování

 • doporučená denní dávka: 1-2 kapsle za den (maximálně 2)
 • nejlépe hodinu před pohlavním stykem (ale chybu neuděláte, pokud se rozhodnete absolvovat delší kúru na zlepšení erekce a tabletky budete užívat poctivě alespoň jeden měsíc)
 • tobolky užijte celé a zapijte dostatečným množstvím tekutiny

Vedlejší účinky a upozornění

 • není určeno pro: děti, těhotné a kojící ženy či osoby s kardiovaskulárními chorobami
 • skladování: v temnu a suchu do teploty 25 °C a mimo dosah dětí
 • upozornění: Erexan je výživový doplněk, určitě ne náhradou pestré a rozmanité stravy, nepřekračujte prosím doporučenou denní dávku
 • vedlejší účinky a kontraindikace: s užíváním přípravku se nespojují žádné vedlejší účinky, celkově se však přípravky na erekci nedoporučují brát mužům s kardiovaskulárními onemocněními (pokud, tak jen po konzultaci s lékařem)

Cena a dostupné balení

Erexan je k dispozici jako jediná forma přípravku. Nenajdete při něm různé jiné verze, které by byly určeny na různé formy sexuální dysfunkce. Erexan je jednoduše určen k okamžitému zlepšení erekce i v dlouhodobém horizontu. Nejmenší balení, které vám vydrží na 7-15 dní (podle toho pro jakou dávku se rozhodnete 1 nebo 2 kapsle) stojí 790 Kč (15 kapslí). V nabídce však najdete i ekonomicky výhodnější balení. Takto to vypadá s dostupnými baleními Erexanu:

Balíček Standard (15 ks)

Erexan prášky na erekci

➡ 52,66 Kč /kapsle
➡ na 7 – 15 dní

Cena: 790 Kč

Balíček Plus (30 cps)

Erexan Balík Plus 30 kapslí

➡ 46,33 Kč /kapsle
➡ na 15 – 30 dní

Cena: 1390 Kč

Balíček Super (45 cps)

Erexan Balík Super 45 kapslí
➡ 44,44 Kč /kapsle
➡ na 22 – 45 dní

Cena: 2000 Kč

Balíček Mega (60 cps)

Erexan Balík Mega 60 kapslí

➡ 43,33 Kč /kapsle
➡ na 30 – 60 dní

Cena: 2600 Kč

Pokud si chcete Erexan pouze vyzkoušet, doporučuji samozřejmě jen jedno balení, které je i nejprodávanější. Pro ty, co chtějí ušetřit nejvíce je určen Mega Balík se 60 kapslemi a výhodnou cenou 2600 Kč.

 

Kde koupit?

Erexan prášky na erekci

Nejlepší volbou je podle mě nákup online, přímo u oficiálního distributora. Takto zaručeně najdete:

✅ 100% -ní diskrétnost
✅ výbornou cenu
✅ spolehlivost a bezpečnost

Erexan – kvalitní prášky na erekci doporučuji nakoupit v ✅ oficiálním eshopu Erexanu za nejlepší cenu na trhu od 790 Kč za 15 kapslí, až po 2600 Kč za Mega balíček se 60 kapslemi + doprava zdarma.

 

Jak je to s prodejem Erexanu v lékárně?

Erexan je skutečně možné zakoupit v lékárně. Problém je ale v tom, že zatím pouze v lékárnách na Slovensku. Pokud vás zajímá ve kterých, ✅ zde je seznam.

💡 TIP: Erexan doporučuji kupovat v ✅ oficiálním eshopu (levné a pohodlné řešení).

Je to pohodlné a rychlé, navíc, při nákupu nad 2000 Kč neplatíte za dopravu a přípravek vám dorazí v neutrálním balení přímo až k vašim dveřím. Pokud si objednáte tabletky přímo od výrobce na jeho stránce: ✅ erexan.eu, máte jistotu, že k vám dorazí originál (pravé a účinné tablety) žádná napodobenina. Dokonce se zárukou vrácení peněz za každé neotevřené balení.

Mé zkušenosti a hodnocení přípravku

Přílišné očekávání dokáže někdy připravit menší zklamání. Přesně to platí i na výživové doplňky na erekci obecně a nejen na Erexan. Je třeba si uvědomit, že jde o přírodní složení, kdy aktivní látky obsažené v přípravku začnou působit až po nějakém čase.  Takže ano, okamžitá podpora erekce jako slibuje Erexan opravdu nastupuje , ale až po nějakém čase pravidelného užívání. Například u mě to bylo po dvou týdnech. U někoho to může být jen pár dní, u někoho i měsíc – závisí na dispozic každého muže (věk, zdravotní stav, životospráva).

Erexan - nové a staré balení

Nové (vlevo) a staré (vpravo) balení Erexanu

Erexan – jeho účinky, ale i samotný obchod já sám hodnotím velmi pozitivně.  Nejprve mě potěšilo promptní vyřízení mé objednávky.  V pátek dopoledne jsem objednával a v úterý jsem ho už užíval 🙂

 Za celou dobu užívání jsem nepociťoval žádné vedlejší účinky.  Naopak, cítil jsem se velmi dobře a každou svou soulož jsem si pořádně užíval.

Základní parametry mého testování:

 • Erexan jsem užíval nepřetržitě 1 měsíce a spotřeboval jedno “čtyřbalení” tzv. Mega balíček se 60 kapslemi
 • v případě pohlavního styku jsem užil 2 kapsle asi hodinku předtím
 • v případě, že k němu nedošlo, jsem užíval 2 kapsle večer před spaním
 • také jsem úplně vynechal alkohol, aby to neovlivnilo výsledky mého testu

💡 Pro maximální možné účinky doporučuji velké balení Erexan Mega balíček

Erexan Balík Mega 60 kapslí

💡 Velké balení se 60 kapslemi za 2600 Kč a dopravou zdarma se vyplatí nejvíce!

Výsledky:

 • jednoznačně příznivé, viditelný efekt se projevil již po 2 týdnech užívání (pevnější erekce a subjektivní i intenzivnější požitek)
 • plusem užívání bylo také to, že můj styk trval o něco déle než obvykle (lepší výdrž)
 • maximální denní dávku 2 tobolky jsem nikdy nepřekročil, což doporučuji i vám, úplně stačí 2 tablety denně, jejich účinek trval celý den

 

Zkušenosti ostatních uživatelů (diskuse + fórum)

Erexan patří mezi ty nejzajímavější a nejkvalitnější pilulky na erekci u nás. O tom svědčí i rostoucí počet komentářů a zkušeností od spokojených uživatelů. Pár komentářů a hodnocení připojuji (zdroj: diskuse na erekce.guru):

Erexan zkušenosti

 

Výhody, které v přípravku vidím já

 • kvalitní přípravek na pomoc s oslabenou erekcí
 • nemá žádné negativní účinky díky svému přírodnímu složení
 • má vysoké zastoupení důležitých aminokyselin, čímž se liší od ostatních přípravků na erekci
 • je určen pro muže bez omezení věku (jistě ho ocení zejména páni po 40-tce)
 • poměr kvalita – cena je určitě na naše poměry nadprůměrný
 • rychlé doručení, záruka vrácení peněz v případě nespokojenosti

Nejčastější otázky a odpovědi

❓ Erexan vs Zerex, který je lepší?

Tak to je zajímavá otázka. Z mého pohledu se mi osvědčil o něco více Zerex (čti velkou recenzi), ale ani Erexan se nedal “zahanbit” a směle ho mohu doporučit každému, kdo chce vylepšit svou erekci.

❓ Může se Erexan užívat dlouhodobě?

Určitě může, dokonce je to jen dobře. Erexan nemá žádné vedlejší účinky protože je složen striktně z přírodních sloučenin. Podle vyjádření výrobce jeho výroba a zlepšování receptury probíhá pod dohledem odborníků se širokými zkušenostmi s oboru sexuologie a urologie.

❓ V jakém věku je nejvhodnější?

Zde platí jediné omezení a tím je skutečnost, že Erexan je možné užívat až od 18 let. Nic víc. Horní věková hranice není určena. Erexan dosahuje vynikající výsledky i v případě lidí ve vyšším věku, pro které je vlastně určen v první řadě.

❓ Jak rychle Erexan zabírá?

Výrobce na svých stránkách doslova uvádí, že nástup účinku je do 30 minut a maximální efekt nejpozději do hodiny. Podle mých osobních zkušeností je třeba užít maximální dávku, to znamená 2 kapsle před stykem. Další věc je, že ten opravdový účinek se začne projevovat až po několika dnech až týdnech (rychlejší nástup erekce, pevnost, lepší výdrž) užívání přípravku. Jednoduše, není to žádná Viagra, to si třeba nejprve uvědomit.

❓ Může se kombinovat s alkoholem?

Obecně se léky i doplňky výživy určené k erekci nedoporučují kombinovat s alkoholem. Může totiž dojít k interakcím, popřípadě ke snížení jeho účinnosti. V rozumné míře však konzumace alkoholu nevadí.

 

Erexan – celkové zhodnocení a moje doporučení na závěr

Co dodat k Erexanu na závěr? Asi jen to, že tyto pilulky jsou určitě vhodným doplňkem na lepší potenci. Sám za sebe mohu říci, že já jsem byl s jeho účinky spokojen. Jistě, pokud očekáváte účinky typu oficiálních léků na erekci zůstanete zklamáni. Kdo však ví, že   přírodní výživový doplněk s kvalitním složením má za účel zejména podpořit erekci,   bude celkem mile překvapen jako Erexan viditelně zlepšil kvalitu jeho sexuálního života.

Pokud vás ✅ Erexan zaujal i na základě této recenze a chcete ho vyzkoušet, doporučuji vám ho koupit ✅ přímo online od oficiálního distributora.

Použité zdroje informací:

 • erexan.eu – informace o přípravku (výrobce)
Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

Erexan - přírodní výživový doplněk na lepší a kvalitnější erekci, výdrž a libido.

4.5

Erexan prášky na erekci

✅ Cena: 790 Kč
Obsah balení: 15 kapslí
Dávkování: 1-2 kapsle denně
✅ Dostupnost: Skladem

Chci malé balení

Erexan Balík Mega 60 kapslí

✅ Cena: 2600 Kč (ušetríte 560 Kč)
✅ Balení: celkem 60 kapslí
✅ Dávkovanie: 1-2 kapsle denně
✅ Dostupnost: Skladem

Chci výhodné balení

Mohly by vás také zajímat

názevUrčení and Nevýhodyprodejcecena
12 tablet
Proerecta
Proerecta
➡️ nové prášky na podporu erekce a zlepšení výdrže
✅ účinná podpora erekce
✅ nástup účinků do hodiny
✅ žádné vedlejší účinky
Proerecta.cz - eshop

⭐️ objednávky se odesílají hned druhý pracovní den od jejich přijetí
⭐️ dodání zboží nejpozději do 2 dnů
⭐️ diskrétní balení bez popisu

599 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze

Autor článku
Profilový obrázek

Jsem Peter Kacián a již 10 let zkoumám původ mužských sexuálních problémů, hlavně erektilní dysfunkce a poruchy erekce. Testuji postupy a výživové doplňky, pomocí kterých lze tyto problémy odstraňovat. Tento web píšu proto, abych poradil, jak znovu dostat chuť na sex a jak pomoci odstranit snížené libido. Jelikož se mi už léta daří pomáhat přátelům, známým, ale i ostatním, kamarádi mě volají Erekce Guru.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..