Eco Slim – recenze na kapky na hubnutí + vše o přípravku

Erik Havlík Recenze 26. února 2020 10 Kapky, Roztok

Eco Slim recenze pripravku

Kapky na hubnutí Eco Slim. Co přesně dokáže tento produkt nabídnout? Spoléháte se i vy na to, že vám nějaký přípravek pomůže jen tak vyřešit problém s nadváhou?

Bez úpravy svého jídelníčku, bez aktivního životního stylu? Tak myslím, že vás nepotěším samotné kapky vám zhubnout určitě nepomohou.

Co je to vlastně ten Eco Slim?

Je to přípravek – kapky, které by vám měly pomoci zhubnout během 1 měsíce až o 10-12 kg.

Můj názor: Taková náhlá ztráta váhy může znamenat značné zdravotní riziko a docílit to dokážete jen pomocí drastické diety (nedoporučuji!).

Složení přípravku

Zmíním ty nejhlavnější:

  • Extrakt ze zeleného čaje
  • Extrakt ze zázvoru
  • Extrakt z hlohu
  • Rostlinný glycerin

Jak jej užívat, kde ho koupit a za jakou cenu?

Dávkování: ve sklenici vody rozpusťte pár kapek Eco Slim, zamíchejte a takto vytvořený “nápoj” vypijte a to 1x do dne při jídle nebo po něm. První výsledky by měly projevit již do 1 týdne užívání.

A cena? Na dostupných webových stránkách a pohybuje v rozmezí 1 300 až 2 000 Kč za balení.

Reálné zkušenosti uživatelů?

Nuž ti, kteří se dali snadno oklamat dvakrát nadšení nejsou. Vždyť posuďte sami:

Eco Slim zkušenosti

Jak na hubnutí podle mě?

Čím jsme starší, tím bychom měli více myslet na svou kondici a zdraví. Diety a zázračné přípravky na hubnutí jsou už tehdy zcela zbytečné. Ten správný přístup je začít žít aktivněji a místo toho, abychom přemýšleli nad kilogramy, zamysleme se raději nad tím, kam půjdeme dnes ven a co podnikneme. Určitě je to lepší řešení než se spoléhat pouze na kapky Eco Slim, ať se píše v reklamě cokoliv.

Velký přehled prášků na hubnutí

Přečtěte si Velké srovnání prášků na hubnutí – kompletní přehled přípravků na hubnutí, které stojí za vyzkoušení. Najdete tam vsak i ty, kterým byste se měli vyhýbat velkým obloukem.

Zdravé recepty na hubnutí

Mezi zdravé recepty na hubnutí se v posledních letech dostaly i smoothies, potraviny tofu či chia nebo zelený ječmen. V posledních letech se těší velké oblibě spirulina či chlorella. Zdravé ingredience máme, co však z nich uvařit či upéct, aby to bylo ještě i chutné? Přečtěte si Zdravé recepty na hubnutí!

Hodnocení autora
  • spokojenost s přípravkem
  • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

Eco Slim - kapky, které jsou podle výrobce určené na hubnutí.

2.3

Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře

Můžete mi říci kolik kapek EcoSlimmu mám přesně užívat? Odpověď pár kapek neberu jako odpověď a ml též ne. Pros o uvedení v kapkách. Děkuji

30 kapek 2x denně nebo 20 kapek 3x denně vždy 20-30 minut před jídlem. A nemusí to být ani do sklenice vody, stačí nakapat na lžičku.

Díky Eco Slim ztratil jsem 10 kg váhy!! Zvláštní poděkování operátorům, kteří mi poslali zboží ve správný čas a místo!

no jasně, kapky a 10 kilo dole a ještě řekni, že za měsíc a my všichni padneme na zadek jaký je to zázrak, dieta + pohyb to je jediné řešení

Žádám vás o jménem oficiálního výrobce společnosti Eco Slim. Ve svém článku se můžete obrátit na webovou stránku http://cz.ecoslimmer.pro/. Ráda vás ujišťuji, že nemáme nic společného s webovou stránkou http://cz.ecoslimmer.pro/. Tato webová stránka obsahuje zkorumpované informace a diskredituje naši obchodní pověst.

Navíc ve vašem článku (https://bioporadce.cz/eco-slim) je uvažována láhev s černým víkem, zatímco původní přípravek Eco Slim je vyráběn a distribuován výhradně v láhvi s bílým víkem. Složení Eco Slim, které uvedete ve svém článku (https://bioporadce.cz/eco-slim), není oficiální složení, oficiální složení je uvedeno níže v textu.

Kontaktovali jsme vlastníky webových stránek http://cz.ecoslimmer.pro/ a požadovali, aby změnili nepřesné údaje a zveřejňovali pravdivé informace na svých webových stránkách.

Rádi bychom také odpověděli na otázky položené ve vašem článku (https://bioporadce.cz/eco-slim).
1. V právních předpisech EU neexistuje povinnost zveřejňovat informace o výrobci; proto poskytujeme tyto informace pouze našim partnerům.
2. Všechny komponenty Eco Slim jsou výtažky přírodních složek a jsou zcela bezpečné pro lidské tělo. Kompozice s procentním podílem každé složky je uvedena níže.
Vegetální glycerin – 75%; hydroalkoholický extrakt 1:10 (tinktury) listů zeleného čaje (Camelia sinensis) – 10%; hydroalkoholický extrakt 1:10 (tinktury) z kořenů zázvoru (Zingiber officinale) – 10%; hydroalkoholický extrakt 1:10 (tinktury) plodu Hawthorn (Rosa Canina) – 4%; Chuť: malina a jahoda.
3. V prodejnách Eco Slim neprodáváme, protože náš obchodní model neposkytuje toto.
4. Naši klienti mohou prostřednictvím telefonu získat veškeré potřebné informace (cena, doručení apod.), Vyplněním žádosti na webových stránkách a voláním od jednoho z našich specialistů.

Chci upozornit na skutečnost, že společnost Eco Slim splnila všechny nezbytné testy a splnila všechny požadavky evropské legislativy, jinak by její prodej na území EU byl přísně zakázán.

Dále vás chci informovat, že část vašeho článku (https://bioporadce.cz/eco-slim), v němž inzerujete svůj produkt Garsin, je činem nespravedlivé soutěže proti naší organizaci a je trestem podle zákona . Reklamujte svůj produkt tím, že diskreditujete náš produkt Eco Slim, záměrně poškodíte obchodní pověst.

V souvislosti s výše uvedenými skutečnostmi doporučujeme, abyste svůj článek (https://bioporadce.cz/eco-slim) smazali co nejdříve nebo změnili bezohledné a nelegální informace, které jsou v něm obsaženy. V opačném případě budeme kanalizovat všechny naše zákonné síly k boji proti takovým protiprávním jednáním.

S pozdravem,
Sergey V. Chetverikov

Dobrý den. Konkrétně tato recenze vycházela z dostupných zdrojů na internetu a šlo zejména o vámi zmíněnou stránku – neoficiální web, který podle všeho nějaký Eco Slim evidentně prodává. Své kroky bych spíše směřoval ve vašem případě na provozovatele tohoto obchodu. (Podle všeho jste tak udělal, protože informace na tomto webu se také změnily).

Každopádně, po upozornění z vaší strany jsme inkriminované části recenze upravili (t.j. údaje o složení, srovnání a podobně). V žádném případě jsme vaši obchodní pověst přípravku neměli v úmyslu nijak znevažovat. Jednalo se pouze a jednoznačně o upozornění a informaci, že na trhu se objevuje podobný produkt.

Za nedorozumění se omlouváme.

Redakce bioporadce.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..