Acai Berry 900 – prášky na hubnutí s acai a zeleným čajem (recenze + mé zkušenosti)

Zuzana Pelyová Recenze 7. července 2021 0 Kapsle

Acai Berry 900 recenze

Acai Berry 900 patří mezi pilulky na hubnutí, které stimulují metabolismus člověka díky složení účinných látek. Název výživového doplňku vznikl z názvu rostliny Acai, přičemž Acai představuje ovoce a berry bobuli. Na základě svého složení tyto pilulky zajišťují spalování tuků, dostatečný objem vlákniny pro pocit menšího hladu, dávku energie, omega Kyseľ a tělu prospěšných minerálů a vitamínů.

Je tomu opravdu tak? Účinkuje Acai Berry 900 na hubnutí? V účincích totiž slibuje rychlý a trvalý výsledek, potlačení chuti k jídlu a trvalé snížení hmotnosti.

Složení

Acai Berry 900 je 100% přírodní doplněk stravy vyrobený z plodů acai z Amazonie.

Výživové údaje:

výživové údajev 1 kapsli
Výtažek z plodů Acai350 mg
Výtažek ze zeleného čaje50 mg

? Pár slov o Acai
Acai berry plodyAcai je ovoce s tvarem podobným naší borůvce. Celosvětově známým doplňkem výživy se stalo až poté, co ho lidé začali označovat za jídla, které spalují tuky a pomáhají se tak zbavit nadbytečných kil. Jelikož bobule z Acai nelze konzumovat přímo po utržení, vyrábí se z nich přípravek sušením na mrazu.

Z čerstvě rozemletých bobulí se voda vylisuje a suchá drť se dá na mráz. Tato metoda se využívá kvůli tomu, aby si produkt zachoval všechny prospěšné látky dlouhodobě. Takto se s ovocem dělá lépe a způsobuje to i delší trvanlivost a snadnější skladování. Kromě toho, že neobsahuje žádnou vodu se prakticky neliší od čerstvého ovoce.

 

Účinky Acai Berry 900

Acai Berry 900 jako výživový doplněk s obsahem výtažků z plodů acai a zeleného čaje má řadu pozitivních účinků na lidský organismus.  Plody acai obsahují různou škálu fenolických kyselin a flavonoidů, stejně jako rozpustné barviva polyfenoloxidázy struktury, které mohou ovlivnit silnou antioxidační aktivitu.  Tím se snižuje poškození DNA, ovlivňuje to i krevní tlak. Obsahuje vitaminy A, C, E a žádný tuk, malé množství sacharidů, z toho několik gramů vlákniny a proteinu. Ze stopových prvků je přítomen mangan, fungující jako kofaktor antioxidantu, je vlastně enzym, který regeneruje a uchovává buňky.

Jaké má další účinky:

 • fyzické povzbuzení organismu
 • vysoký obsah vitamínů a minerálů pro zdraví organismu
 • podpora imunity
 • vitalita a energie
 • regulace hladiny cholesterolu v krvi
 • zlepšení fungování kardiovaskulárního systému a trávicího traktu
 • díky antioxidantům zpomaluje proces stárnutí a předchází rakovině
 • čistí tlusté střevo, takže se považuje především za tzv. detoxikant
 • zvyšuje imunitu a zlepšuje paměť

Jelikož tabletky obsahují kofein, je více než pravděpodobné, že vás přípravek zásobí energií. Rovněž obsahuje flavonoidy a jiné antioxidanty, které spolu s vitamíny podporují imunitu.

 

Pro koho je Acai Berry 900 určené

Acai Berry 900 je účinný přípravek na hubnutí pro ty, kteří se nespoléhají pouze na zázračné prášky. Pro zvýšení účinnosti a efektivnější odbourávání tuku je nezbytná i změna životního stylu. Tabletky neobsahují alergeny a navíc vás zásobí energií. Začněte s lehkou fyzickou aktivitou jako jsou procházky, cyklistika, vynechejte výtahy v paneláku a do nejbližšího obchodu nestartujte auto. Takové drobnosti spolu s lehčími pokrmy (tip nazdravé recepty na hubnutí) a zajistíte si tím nejen redukci hmotnosti ale i lepší trávení, příznivější náladu a klidnější spánek.

? Tím, že Acai Berry 900 obsahuje kromě výtažku z acai i zelený čaj, vlákninu a antioxidanty, zajišťuje tělu dokonalou kombinaci pro zdravé hubnutí a detoxikaci organismu.

Proč kupovat Acai Berry 900

 • protože je to 100% organický přípravek
 • protože celý proces zpracování je maximálně šetrný
 • protože kvalita je zaručena neustálou kontrolou surovin
 • protože patří mezi bezlepkové a bezlaktózové potraviny
 • protože při pěstování nebyly použity žádné chemické hnojiva

 

Jak jej užívat

 • balení obsahuje celkem 60 kapslí
 • doporučené dávkování dospělí: 2 tobolky 1x denně po jídle s dostatečným množstvím vody
 • není vhodný pro děti

Případné nežádoucí účinky, kontraindikace + skladování

Vedlejší účinky a kontraindikace:

 • Detoxikace organismu spolu s kofeinem a vysoký obsah vlákniny Acai Berry 900 se nehodí jako pro těhotné a kojící ženy, tak pro děti do 3 let věku.
 • Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit.
 • Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy.
 • Nevhodné pro lidi, kteří jsou přehnaně citliví na jakoukoliv složku.
 • Přípravek obsahuje kofein: 1,8 mg v denní dávce

Skladování: Skladujte v pevně uzavřené nádobě při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Výhody Acai Berry 900 z mého pohledu

 • dobrá cena za kombinaci účinných látek z acai, zeleného čaje spolu s vlákninou, které se převážně prodávají samostatně
 • 100% BIO organická kvalita
 • má příjemnou jemnou chuť

Mé zkušenosti

Na Acai Berry 900 jsem narazila při mém vyhledávání přípravků, které by podpořily mou snahu zhubnout. Hledala jsem alternativu za zelenou kávu, která je sice účinná, ale chtěla jsem vyzkoušet účinky acai. Začala jsem je mezi sebou porovnávat. Díky zelené kávě mé tělo získalo dostatek energie a hubla jsem poměrně rychle, ale účinky se časem vytrácely a bylo třeba vyzkoušet něco nového.

Tabletky Acai Berry 900 dodaly energii díky zelenému čaji a obsaženému kofeinu a vitamínům, ale efekt na hubnutí je průměrný. Určitě nefungují, pokud máte vysloveně problém s přejídáním. No jakmile začnete s lehkou fyzickou aktivitou, účinky Acai Berry 900 jsou viditelné, protože podporují hubnutí dvojnásob. Žádné pilulky na hubnutí by nefungovaly bez změny stravování a pravidelného cvičení.

Jelikož ve velké míře obsahuje i detoxikační látky, organismus reagoval zlepšením stavu pleti a snížením celkové fyzické únavy, což jsem ocenila zejména v podzimních měsících.

Zkušenosti ostatních s Acai Berry 900

Acai Berry 900 zkušenosti

…Acai Berry 900 je jen prostředek, vy musíte změnit i postoj…

Acai Berry 900 hodnocení

Kde Acai Berry 900 koupit a v jaké ceně

Acai Berry 900 recenze

Objednávejte ✅ u oficiálního prodejce Acai Berry 900. Na webové stránce online prodejce naleznete všechny potřebné pokyny ke koupi balení.

A cena? Akciových 1040 Kč za 60 kapslí

Při zakoupení více balení získáte benefit ve formě dalšího balení zdarma. Otázkou je, jak moc chcete zhubnout. Doručení vám prodejce garantuje zdarma.

 

Acai Berry a moje doporučení na závěr

Acai Berry 900 je opravdu dostupné řešení pro ty, kteří jsou unaveni z neustálého přibírání a hubnutí a jojo efektu. Chcete efektivně zhubnout a netrávit hodiny v posilovně? Je vhodné pro každodenní užívání a zásobuje tělo vlákninou a antioxidanty. A to vše v BIO kvalitě s šetrným zpracováním ingrediencí.

Jeho dlouhodobé užívání má výrazný efekt na organismus člověka. Zlepší se vám trávení, zrychlí metabolismus, co má za následek redukci hmotnosti. Netřeba to však přehnat, její účinky pocítíte již při malých dávkách.  sáhněte po lyofilizovaných – tedy sušených – probiotikách, které netřeba skladovat v ledničce. 

Pokud hledáte kvalitní zdroj acai a zeleného čaje a to v kombinaci, tak ✅ Acai Berry 900 nemá konkurenci. Budete opravdu spokojeni s výrobkem prémiové kvality. A pokud chcete i rychlé dodání, garanci originality a jistotu nejlepší ceny, tak si ho objednejte přímo ✅ v oficiálním eshopu. Od výrobce je to přece nejvýhodnější.

Využijte také akci, při dvou objednaných baleních získáte třetí balení zdarma.

💡 TIP: Podívejte se také na naše velké srovnání nejznámějších prášků na hubnutí, do pozornosti dávám také populární ketodiétu Ketomix a skvělý mix superpotravin na detoxikaci a podporu hubnutí Blendea Supergreens.

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost
 • dostupnost

Pouze několik úvodních vět

Acai Berry 900 je doplněk výživy, patří mezi pilulky na hubnutí. Díky složení dokáže efektivně odbourávat tuk a tím redukovat hmotnost. K lepším účinkem je však nezbytná změna životního stylu.

4.0

Acai Berry 900 recenze

✅ Cena:
Množství: 60 kapslí
✅ Dávkování: 2 kapsle denně


Autor článku
Zuzana Pelyová

Absolvované studium Marketingu a managementu v cestovním ruchu. Přes léto jsem vášnivý cyklista a plavec, přes zimu preferuji snowboard. Aktivní sportuji, preferuji kolo a turistiku přes léto a během zimy zas snowboard. Vedu poměrně zdravý životní styl, ale snažím se io vyvážený poměr makroživin, což je u vegany těžší. Zajímám se také o ekologii a třídění odpadu. Celoročně trávím čas aktivně na horách na Slovensku a v zahraničí, za špatného počasí mě můžete najít v posilovně. Aktivní komunikuji v anglickém jazyce a v německém a francouzském bez problémů vedu běžnou konverzaci. Zajímá mě soustavné vzdělávání v marketingových oborech a jsem milovníkem nejnovějších technologií a vědy.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..