Good Night Drink – přírodní nápoj pro lepší spánek (recenze) + ROZHOVOR

Petra Lyžičiarová Recenze 26. února 2020 0
Good Night Drink
 • Balení: 6 ks
 • Dávkování: 1 plechovka 30 až 45 minut před spaním
 • Dostupnost: Skladem
234 Kč s DPH Prohlédnout nejlepší nabídku
gndrink.cz

Good Night Drink je nealkoholický nápoj, který je určen na pomoc s usínáním, přičemž slibuje i probouzení se s pocitem svěžesti. Aby vás to nezmiatlo, není to lék na spaní. Je jemně sycený a svou příjemně sladkou chutí připomíná fíkový kaktus. Nápoj obsahuje bylinné extrakty známé pro své zklidňující účinky a příznivý vliv na snížení stresu. Díky jejich působení byste se po vypití nápoje Good Night Drink měli uvolnit a během spánku si lépe odpočinout.

V naší recenzi jsme se blíže podívali na složení Good Night Drinku a také na to, jaké účinky mají byliny, jejichž extrakty se v nápoji nacházejí. Zjišťovali jsme také, jaké mají s nápojem lidé zkušenosti, jaké jsou jeho výhody a případně i nevýhody. Zajímavé informace o tomto přírodním nápoji pro lepší spánek nám v rozhovoru prozradil Roman Drozdek.

Goodnight drink - Kde koupit nejvýhodněji
gndrink.cz ⭐️ cena PPL dopravy je 80 Kč (100 Kč na dobírku)
⭐️ při objednání 24ks balení je doprava zdarma
⭐️ dostupná infolinka +420 737 515 939
234 Kč Do obchodu gndrink.cz

Složení

Good Night Drink se vyrábí z přírodních extraktů az křišťálově čisté alpské vody. Základem nápoje je meduňka lékařská a chmel, přičemž ostatní složky jsou podle výrobce “malým tajemstvím”. V nápoji však nenajdete žádná umělá sladidla, barviva ani konzervační látky.

➡️ Takové je složení nápoje Good Night Drink:

 • voda
 • fruktóza
 • oxid uhličitý
 • kyselina citronová
 • aroma
 • extrakt meduňky 0,08%
 • extrakt chmele 0,02%
 • regulátor kyselosti: citrát sodný

Good Night Drink - složení

Meduňka lékařská

meduňka lékařská

Meduňka je známá svými zklidňujícími účinky

Meduňka lékařská, latinsky Melissa Officinalis je bylinka s příjemnou citrusovou vůní, která pochází z čeledi hluchavkovitých, a tak je příbuznou máty peprné. Domovem této bylinky je Evropa, sever Afriky a západní Asie, avšak najít ji můžete prakticky po celém světě. Jde o bylinku tradičně využívanou pro zlepšení nálady a kognitivních funkcí, ale potenciálně benefity této rostlinky zde ještě nekončí. Podívejme se na její účinky podrobněji.

 

➡️ Může pomoci uvolnit stres

Meduňka lékařská je známá pro své zklidňující účinky a navození stavu uvolnění, ale také umí zlepšit vaši náladuStudie z roku 2004 prokázala, že meduňka byla schopna zjemnit negativní vlivy na náladu vyvolané laboratorní vytvořeným psychickým stresem. Účastníci, kteří si dali meduňku, tvrdili, že se zvýšil jejich pocit klidu a snížily se pocit napětí a ostražitosti. Celá studie byla kontrolována i za použití placeba, ale zúčastnilo se jí jen 18 lidí, a tak by byl namístě i hlubší výzkum potvrzující tato zjištění.

 

➡️ Dokáže pomoci při úzkosti

Meduňka se také v některých případech osvědčila jako pomocník při snížení symptomů stavů úzkosti, jako je nervozita nebo podrážděnost. Výzkum zveřejněný v roce 2014 se zabýval tím, jaký vliv má na náladu a kognitivní schopnosti jídlo s obsahem této bylinky. Meduňkový suplement během výzkumu zamíchali do nápoje a do jogurtu, přičemž nápoj ani jogurt neobsahovaly žádné přírodní ani umělá sladidla. Zúčastnění v obou skupinách zaznamenali pozitivní účinky na několik aspektů nálady včetně snížení pocitů úzkosti.

 

➡️ Ovlivňuje i zlepšení kognitivních funkcí

Tatáž studie z roku 2014 se zabývala vlivem meduňky na zlepšení kognitivních funkcí. Zúčastnění dostali během výzkumu úkoly, při kterých museli použít svou paměť, matematické schopnosti a soustředění. Výsledky prokázaly, že lidé, kteří užili meduňku, dosáhli lepší výsledky než ti, kteří tak neučinili.

 

➡️ Může pomoci při nespavosti a poruchách spánku

Kombinace meduňky s kozlíkem vám může pomoci ulevit od nespavosti a poruch spánku, přičemž dokáže dosáhnout i to, abyste ráno budili odpočinutý. Studie v roce 2006 prokázala, že u dětí, které užívaly meduňku a kozlík nastalo zlepšení příznaků nespavosti o 70 až 80 procent.

 

Chmel

chmel obyčejnýChmel obyčejný, latinsky Humulus Lupulus, je známý hlavně jako součást piva, kterému dodává jeho typickou hořkou chuť. Chmel se však již v minulosti využíval v přírodní medicíně, přičemž ho bylinkáři používali například i na různé trávicí problémy či dokonce malomocenství.

V době, kdy se chmel stal důležitou součástí receptu na výrobu piva, vědci začali podrobněji studovat jeho působení na naše tělo. Několik studií se zabývali také vlivem chmele na poruchy spánku. Ačkoli tato oblast působení chmele není ještě dokonale zmapována, některé studie prokázaly, že chmel může mít skutečně příznivý vliv na kvalitu spánku.

Zajímavým faktem v souvislosti s chmelem a jeho vlivem na spánek je, že v dobách, kdy se v Evropě sbíral chmel ručně, došlo k úsměvným příhodám. Pracovníci na chmelových polích během práce často zaspali. Jejich práce však nebyla o nic náročnější než práce na polích s jinými plodinami, a tak se lidé začali domnívat, že má chmel sedativní účinky.

Zkoumání účinků této byliny na náš spánek se věnovali i několikáté vědecké studie. Jedna z nich zkoumala vlivy pití nealkoholického piva s obsahem chmele v čase večeře. Výzkumníci zjistili, že ženy, které nealkoholické pivo pili, měli lepší kvalitu spánku. Účastníci výzkumu také zaznamenali slabší pocity úzkosti. Další studie zase prokázala, že pití nealkoholického piva zlepšilo kvalitu spánku vysokoškolských studentů.

 

Účinky

Co se účinků tohoto nápoje týká, obsahuje extrakty z bylinek, které se odedávna používají ke snížení stresu a uklidnění. K účinkům Good Night Drinku tedy patří:

 • rychleji uvolnění těla i mysli před spánkem
 • hlubší a méně přerušovaný spánek
 • navození pocitu relaxace
 • zmírnění stresu a napětí během dne
 • uvolnění například před cestou letadlem
💡 Co je nespavost?
Nespavost může mít různé příčiny

Nespavost může mít různé příčiny

Insomnia nebo nespavost je problém s usínáním, ale také s celkovou kvalitou a délkou spánku. Lidé trpící nespavostí se mohou cítit ohledně svého spánku neuspokojené, přičemž se u nich vyskytují i několik typické příznaky, jako je vyčerpanost, málo energie, problémy se soustředěním, výkyvy nálady a snížený výkon v práci či ve škole.

Setkat se můžeme s akutní insomnií, která se obvykle spojuje s nějakým náročným obdobím života, například když nemůžete usnout v důsledku stresu, špatných zpráv či nepříjemných událostí životě. Častá je také akutní nespavost před náročnými zkouškami. Obvykle však tyto problémy odezní samy a není třeba je nějak řešit.

Chronická nespavost je charakterizována jako problém s usínáním a spánkem nejméně tři noci v týdnu, přičemž problémy trvají minimálně tři měsíce. Příčin chronické nespavosti je hned několik. Mohou to být například změny prostředí, nezdravé spánkové návyky, práce na směny, některé léky či onemocnění. Lidé trpící chronickou nespavostí mohou pocítit zlepšení i po tom, co udělají ve svých návycích před spánkem několik změn. Někdy je však nutná pomoc lékařů.

(zdroj)

 

Použití

Nápoj se doporučuje vypít 30 až 45 minut předtím, než si půjdete lehnout do postele. Samozřejmě, můžete ho vypít i během dne, kdy pociťujete stres a potřebujete se uklidnit.

💡 TIP na produkt - Good Night Drink (6 ks balení)
Good Night Drink

Přírodní nápoj pro zlepšení usínání i kvality spánku s obsahem extraktů z bylin, které se tradičně využívají pro své zklidňující a relaxační účinky.

➡️ rychleji uvolnění těla i mysli před spánkem
➡️ hlubší a méně přerušovaný spánek
➡️ navození pocitu relaxace
➡️ zmírnění stresu a napětí během dne
➡️ uvolnění například před cestou letadlem
✅ obsahuje přírodní složky
✅ bez obsahu konzervantů, barviv a umělých přísad

💡 TIP č.1: cena PPL dopravy je 80 Kč (100 Kč na dobírku)💡 TIP č.2: při objednání 24ks balení je doprava zdarma💡 TIP č.3: dostupná infolinka +420 737 515 939

 

Pro koho je vhodný

 • pro každého, kdo má problémy s usínáním a kvalitou spánku
 • lidé, kteří rádi cestují a chtějí si během cesty v letadle odpočinout
 • manažeři, kteří potřebují odbourat stres a snížit napětí
 • sportovci, kteří si potřebují odpočinout před náročným výkonem
 • studenti potřebující odpočinek před důležitou zkouškou

 

Pro koho ne

 • těhotné ženy a kojící ženy
 • děti do tří let
 • řidičů před jízdou a během ní

 

Cena a kde koupit

Cena jedné plechovky nápoje je 39 Kč, přičemž si můžete zakoupit i balení se 6, 12 nebo 24 kusy plechovek. Good Night Drink si můžete koupit přímo ✅ v e-shopu gndrink.cz, ale najdete ho také v hotelích, na letištích, v automatech, či na železničních a čerpacích stanicích, ale i v síti prodejen Billa a Tesco.

Pokud hledáte  přírodní prostředek na uvolnění a relaxaci před spánkem, tak ✅ Good Night Drink rozhodně stojí za vyzkoušení. A pokud chcete i rychlé dodání, garanci originality a jistotu nejlepší ceny, doporučujeme objednat si ho ✅ v e-shopu gndrink.cz.

 

Výhody z mého pohledu

 • přírodní produkt
 • neobsahuje žádná umělá barviva ani konzervanty
 • praktické přenosné balení
 • příjemná chuť
💡 8 tipů pro lepší spánek a lehčí usínání
kvalitní spánek

Kvalitu spánku lze ovlivnit správnými návyky

Pokud chcete, aby byl váš spánek kvalitní, abyste snadno a rychle usnuli a abyste si během spánku i odpočinuli a budily se svěží, měli byste dodržet několik jednoduchých pravidel. Podívejme se tedy na ně.

1. Jděte do postele vždy přibližně ve stejnou dobu a ve stejnou dobu každý den i vstávejte, přičemž víkendy by neměly být výjimkou. Díky takovým návykům budou vnitřní hodiny vašeho těla správně nastaveno, a to vám pomůže snadněji usnout a zkvalitnit váš spánek.

2. Zaveďte si před spánkem nějaký relaxační rituál, zvyk, aktivitu, která vás uklidní. Někomu pomáhá, když si před spánkem čte, jinému zase vyhovuje krátká procházka či meditace, nebo jen příjemná sprcha před odchodem do postele.

3. Když máte problém usnout, vyhněte se spánku během dne. Krátké zdřímnutí může být sice osvěžující, ale pokud pak večer nevíte usnout, zkuste se mu vyhnout.

4. Denně cvičte. I lehčí cvičení je lepší než žádné. Pozor však na to, abyste necvičili předtím, než jdete spát.

5. Spěte ve vyvětrané místnosti s teplotou od 18 do 20 stupňů. Z ložnice odstraňte veškerou elektroniku, která by vás svým světlem či zvukem mohla rušit. Zajistěte si během spánku tmu a ticho.

6. Spěte na pohodlném matraci a polštáři. Vybírejte si antialergické materiály a nebojte se investovat do kvality.

7. Tři hodiny před spánkem byste neměli jíst těžká jídla, kouřit ani pít alkohol a kofeinové nápoje. V případě, že budete pociťovat hlad, dejte si jen něco lehké, a to maximálně 45 minut před spaním.

8. Pokud nevíte usnout, vstaňte z postele a jděte do jiné místnosti, věnujte se něčemu relaxačnímu, dokud nezačnete pociťovat únavu. Vyhněte se práci s počítačem, sledování televize a dívání do mobilu, protože tato zařízení váš mozek aktivují, a to nechcete.

(zdroj)

 

Nejčastější otázky

Good Night Drink je na trhu vcelku výjimečným produktem, a tak jsme se podívali na to, jaké otázky si v souvislosti s tímto přírodním nápojem lidé nejčastěji kladú.

 

➡️ Mohu očekávat, že budu po vypití ospalý?

Vzhledem k přírodní složení nečekejte, že se budete okamžitě po vypití cítit ospale a unaveně. Nejde o sedativum, ale o bylinkový nápoj určený k navození pocitu uvolnění a relaxace ať už před spánkem nebo během dne ve stresových situacích.

 

➡️ Jak funguje?

Nápoj je vyroben z extraktů bylinek, které pomáhají našemu tělu uvolnit se před spánkem. Spánek by měl být hlubší a nepřerušovaný.

 

➡️ Má nějaké vedlejší účinky?

Ne, nežádoucích účinků se v případě tohoto nápoje obávat nemusíte.

Good Night Drink

Good Night Drink obsahuje pouze přírodní složky

 

Recenze a zkušenosti

Zjišťovali jsme, jaké mají s pitím Good Night Drinku lidé zkušenosti, a tak jsme se podívali na uživatelské recenze na stránce Heureka, ale také přímo na stránce prodejce gndrink.cz.

Good Night Drink - recenze

recenze good night drink

💡 Nepřehlédněte!

Rozhovor s Romanem Drozdek

Roman Drozdek

Roman Drozdek

Na naše otázky o nápoji Good Night Drink nám odpověděl sales director společnosti Roman Drozdek.

Komu byste pití Good Night Drinku doporučovali?

Roman Drozdek: “Nápoj Good Night Drink je vhodný pro lidi, kteří mají problémy usnout, ale také pro studenty, sportovce, ale i lidi ve stresu, či pro maminky nebo cestovatele.”

Jaké skupiny lidí po tomto nápoji sahají nejčastěji?

Roman Drozdek: “Je to různé, jde o pestrou paletu lidí. Klienty máme z každé uvedené skupiny. “

Nápoj obsahuje meduňku a chmel. Proč právě tyto bylinky a nikoliv například i kozlík?

Roman Drozdek: “Tyto bylinky jsou obecně známé tím, že přispívají k podpoře spánku, zmírnění stresu a byly vybrány jako ideální kombinace chuti a účinku. Před kozlíkem dostali přednost, přestože i tato bylinka prospívá lepšímu článku, ale není tak chuťově příjemná jako meduňka ve spojení s chmelem. “

Jsou nějaké skupiny lidí, které by nápoj neměli pít?

Roman Drozdek: “Nápoj Good Night Drink nedoporučujeme pít těhotným ženám a dětem do tří let. Není to však kvůli jeho složení, ale kvůli bublinkám, jelikož je nápoj jemně sycený. Kromě toho by ho neměli pít řidiči před jízdou nebo během ní. “

Může pití Good Night drinku pomáhat i při nespavosti? Máte nějaké ohlasy lidí, které trápila nespavost a nápoj jim pomohl?

Roman Drozdek: “Nápoj je určen pro lidi s problémy se spánkem a máme mnoho spokojených zákazníků, kteří pijí drink pravidelně. No a patřím k nim i já.”

Je vhodné vypít Good Night drink i během dne, například v situacích, kdy se člověk potřebuje uklidnit a cítí se cítí se vystresovaný?

Roman Drozdek: “Ano, nápoj je vhodný i na takové užívání.”

Jaká je podle vás největší výhoda tohoto přírodního nápoje?

Roman Drozdek: “Jde o jedinečný produkt na trhu a na rozdíl od bylinného čaje ho nemusíte připravovat. Pijete ho přímo z plechovky kdykoli a kdekoli potřebujete. Výborně chutná vychlazený a můžete si ho s sebou přibalit prakticky kdekoliv, například i na dovolenou, aniž by jste potřebovali termosku. 

 

Zdroje informací:

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Súhrn

Přírodní nápoj pro lepší spánek je vyroben z kvalitních přírodních složek a obsahuje čistou alpskou vodu. Obsahuje bylinné extrakty, které se tradičně využívají pro své zklidňující a relaxační účinky. Je praktický, protože je v plechovce, a tak jej můžete mít vždy po ruce i na cestách.

4.3

Good Night Drink

✅ Cena: 234 Kč
✅ Balení: 6 ks
✅ Dávkování: 1 plechovka 30 až 45 minut před spaním

Chci Good Night Drink (6 ks balení)
gndrink.cz
Vývoj ceny

Mohly by vás také zajímat

názevUrčení, Nevýhody and Nevýhodyprodejcecena
60 kapslí
Calmin
Calmin recenze
➡️ doplněk stravy s komplexním složením
➡️ podporuje usínání a kvalitní spánek
✅ přírodní složení bez vedlejších účinků nebo nežádoucích vlivů
✅ složení obsahuje látky s vysokou koncentrací a všechny suroviny v přípravku jsou certifikovány
✅ přípravek má velmi dobrý poměr ceny a kvality a to i při dlouhodobém užívání
Nutraceutics.cz - eshop

⭐️ vynikající ceny
⭐️ doprava jen 39 Kč (při 2 kusech doprava zdarma)
⭐️ doručení do 24 hodin
💰 Sleva Nyní sleva 30% na nákup

299 Kč
Chci vědět víc
90 tablet
Boiron Sédatif PC 90 tablet
Boiron Sédatif PC 90 tablet | Dr. Max lékárna
➡️ působí při úzkostných stavech
➡️ přecitlivělosti
➡️ podrážděnosti
➡️ poruchách spánku
✅ homeopatikum
Dr.Max - eshop

⭐️ desetitisíce pozitivních hodnocení eshopu zákazníky
⭐️ průměrná doba dodání je 2,8 dnů
⭐️ při objednávce nad 999 Kč je doprava zdarma

199 Kč
Chci vědět víc
15 tobolek
Neospan forte 15 tobolek
Neospan forte 15 tobolek | Dr. Max lékárna
➡️ na zlepšení kvality spánku
✅ přírodní složení obohacené o vitamíny
Dr.Max - eshop

⭐️ desetitisíce pozitivních hodnocení eshopu zákazníky
⭐️ průměrná doba dodání je 2,8 dnů
⭐️ při objednávce nad 999 Kč je doprava zdarma

129 Kč
Chci vědět víc
60 kapslí
Jamieson Valeriana Kozlík lékařský 400 mg
Jamieson Valeriana Kozlík lékařský 400 mg 60 kapslí | Dr. Max lékárna
➡️ pomáhá navodit spánek
➡️ udržuje přirozený spánek
✅ výhodné balení
✅ přijatelná cena
✅ není vhodný pro dlouhodobé užívání
Dr.Max - eshop

⭐️ desetitisíce pozitivních hodnocení eshopu zákazníky
⭐️ průměrná doba dodání je 2,8 dnů
⭐️ při objednávce nad 999 Kč je doprava zdarma

305 Kč
Chci vědět víc

Autor článku
Petra Lyžičiarová

Redaktorka magazínu BioPoradce.cz. Zajímám se o zdravý životní styl, cvičení a zdravou stravu. Preferuji přírodní produkty a výživové doplňky sloužící k udržení zdraví, krásy a vitality.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..