Urinal Akut (Walmark) – tradiční přípravek na močové cesty a rychlá úleva od akutních problémů (recenze)

Erik Havlík Recenze 26. února 2020 0 Tablety
Walmark Idelyn Urinal Akut tbl.20
 • Balení: 20 tablet
 • Dávkování: 1 tableta denně
 • Dostupnost: Skladem

Urinal Akut – další přípravek (ve formě tablet) z řady Idelyn Urinal, který je určen k péči o močové cesty. A to zejména při náhlých, AKUTních potížích, které si doslova vyžadují rychlý a účinný zásah. Primární aktivní složka přípravku, takzvaný CystiCran®, je prémiový a vysocekoncentrovaný výtažek z kanadských brusinek velkoplodých (garantovaný obsah protoanthokyanidinů v jedné tabletě je až 36 mg což se rovná přibližně 423 gramům čestvého plodů).

Složení

Urinal Akut obsahuje jako nejhlavnější aktivní složku CystiCran® extrakt z kanadské brusinky. Ty jsou bohatým zdrojem bioflavonoidů, fenolických sloučenin, antioxidantů a dalších přírodních látek. Kromě toho obsahují antioxidanty, které chrání buňky před stárnutím.

V jedné tabletě najdeme tedy zmíněný ✅ CystiCran 90 mg (s garantovaným obsahem 36 mg proantosyanidy), ✅ Zlatobýl obyčejnou 20 mg a ✅ Vitamin D 5 ug.

Přídavné látky: mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, stearát hořečnatý, mastek (protispékavé látky), hydrogenfosforečnan vápenatý (plnidlo), karboxymethylcelulóza (stabilizátor), hypromelosa, hydroxypropylcelulóza (stabilizátory), koncentráty (citron, černý rybíz, ředkvička), oxid titaničitý (barvivo ), bavlníkový olej

Účinky podle výrobce

Urinal Akut zajišťuje první pomoc při náhlých potížích vyžadující rychlou a účinnou péči o močové cesty:

 • podpora léčby infekcí a zánětů močových cest
 • pomáhá vyplavovat nežádoucí bakterie z močového měchýře
 • doplněk při antibiotické léčbě

Pro koho je produkt určen?

Urinal Akut je určen pro  muže, ♀ ženy a ? děti od 3 let, kteří potřebují pomoci se správným fungováním dolních močových cest.

Kolik stojí Urinal Akut (cena + dostupné balení)?

Pokud jste se rozhodli pro Walmark Idelyn Urinal Akut pro lepší péči o své močové cesty a hledáte spolehlivého prodejce s výhodnou cenou a rychlým doručením, vyberte si ověřený internetový obchod ✅ .

💡 TIP: Urinal Akut můžete zakoupit i ve známé a zákazníky ověřené lékárně ✅ , kde je jeho cena za 20 tbl.

Dostupné balení Urinal Akut

Rada přípravků Urinal

Užívání a dávkování přípravku

 • balení obsahuje 10 nebo 20 tablet
 • doporučené dávkování: 1 tableta denně

Vedlejší účinky a upozornění

 • Není určeno pro: Děti do 3 let a osoby alergické na látky obsažené ve výživovém doplňku
 • Nežádoucí účinky: V souvislosti s přípravkem nebyly pozorovány ani hlášeny žádné nežádoucí vedlejší účinky.
 • Upozornění: Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením, skladujte při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí.
 • Upozornění: Urinal Akut v žádném případě není určen jako lék a není ani náhradou pestré a rozmanité stravy, nepřekračujte prosím doporučenou denní dávku (příbalový leták)

Největší výhody Urinal Akut jak je vidím já

 • rychlá úleva od akutních potíží
 • každá tableta Urinal Akut obsahuje výtažek z téměř půl kg plodů kanadských brusinek
 • garantovaný obsah 36 mg PAC (proanthokyanidinů) v jedné tabletě
 • bez vedlejších účinků
 • reklama – tv spot

Zkušenosti s užíváním

Zánět močových cest je častým jevem zejména u žen. Smutné, ale pravdivé konstatování. Já jsem si to s mou partnerkou přežil opakovaně (více než nám to bylo milé). Bohužel tu už pak nastupují na scénu antibiotika. Někdy se však dá infekce zvládnout hned v zárodku při začínajících a ještě mírných příznacích. Taková “samoléčba” zahrnuje zejména dostatečný příjem tekutin (na vyplavení škodlivých bakterií) + kvalitní urologický čaj či výživový doplněk s obsahem rostlinných extraktů (zejména brusinek).  My jsme vždy “využili služby” Urinal Akut, který zmírňuje nepříjemné projevy infekce a s jeho “prací” jsme byli nadmíru spokojeni. 

Existuje spousta dalších výživových doplňků, které jsou určeny k péči o močové ústrojí, z těch nejznámějších je to například i (čti recenzi), (čti recenzi), nebo  (recenze).

Každopádně mohu říci, že spousta lidí, kteří diskutují na různých internetových fórech, má nejvíce zkušeností právě s řadou přípravků Idelyn Urinal. Pojďme se na pár zajímavých postřehů podívat (Heureka, emimino.cz):

Zkušenosti a hodnocení dalších uživatelů (diskuse + fórum)

Urinal Akut zkušenosti

…další zkušenosti:

Urinal Akut hodnocení

…celkové hodnocení přípravku:

Urinal Akut celkové hodnocení

…Urinal Akut je “ozkoušenej”:

Urinal Akut zkušenosti s přípravkem

Urinal Akut a moje doporučení na závěr

Urinal Akut je přípravek, který jako prevenci či ke zmírnění nepříjemných projevů infekce močových cest dozajista každý ocení. Pokud se k tomu přidá i důraz na lepší péči a prevenci před záněty (například správná hygiena, vyhýbání se rizikovým místům jako jsou veřejné záchody a bazény, a například také močení před i po pohlavním styku) tak riziko opakovaných infekcí se může snížit na úplné minimum.

✅ Urinal Akut si můžete zakoupit pohodlně i přes internet. Doporučuji vám ho koupit v ověřeném internetovém obchodě, v ověřené lékárně ✅ . Cena za 20 tablet v tomto obchodě je .

Použité zdroje informácií:

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

Urinal Akut je doplněk stravy k rychlé úlevě od akutních problémů. Přispívá k normálnímu fungování močových cest a slouží i jako prevence před opakovanými infekcemi.

4.5

Walmark Idelyn Urinal Akut tbl.20

✅ Cena:
✅ Balení: 20 tablet
✅ Dávkování: 1 tableta denně

Vývoj ceny Urinal Akut


Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..