Blokurima 2 g D-manózy v jednom sáčku. Jaké jsou zkušenosti s doplňkem výživy pro péči o močové ústrojí? (recenze)

Erik Havlík Recenze 26. února 2020 4 Prášek
Blokurima 2g D-manózy sáčky 30x4g
 • Balení: 30 sáčků
 • Dávkování: 1 sáček denně jako 2 dávky (podle schématu v letáku)
 • Dostupnost: Skladem

Blokurima je doplněk stravy, který obsahuje D-manózu, cukr podobný glukóze. Ta v našem organismu nemetabolizuje a je téměř kompletně vylučována ledvinami do moči jako odpad, přičemž na sebe váže nežádoucí mikroorganismy jako je Escherichia coli. Blokurima je vhodná k péči o močové ústrojí (i u těhotných žen).

Staráte se o své močové cesty (nesedíte na studené zemi, nenosíte krátké sukně, vyhýbáte se návštěvám veřejného bazénu a pijete dostatečné množství tekutin) a přece se infekce neustále vrací? Právě pro vás je určen tento přípravek – Blokurima 2 g D-manózy.

Složení

Blokurima 2 g D-manózy obsahuje 2000 mg D-mannosa a 2000 mg inulinu v 1 sáčku

Účinky podle výrobce

Blokurima ✅ je díky D-manóze:

 • vhodná k péči o močové cesty (nejen u pacientů trpících na častější problémy s močovým ústrojím, ale také u těhotných žen)

D-manóza je po vstřebání do organismu vyloučena v nezměněné formě ledvinami do moči. Zde se účinně váže na příchytný aparát (FimH Adhesin) bakterií UPEC (uropatogenních E. coli), které jsou původcem přibližně 90% infekcí dolních močových cest.

Pro koho je produkt určen?

Doplněk stravy Blokurima je určen pro ♂ muže, ♀ ženy a pro ? děti od 3 let, kteří neustále řeší problémy s močovým ústrojím, ale i pro ty, kteří chtějí opakovaným zánětem zabránit preventivně.

Riziko vzniku infekce močových cest narůstá u diabetiků, u mužů se zvětšenou prostatou a u mladších žen v přímé návaznosti na pohlavní styk. Pravděpodobnost se zvyšuje i v průběhu těhotenství.

‼️ Podstatné!

Původcem infekce močových cest je v největší míře případů důsledek činnosti Escherichia coli (E. coli). Je to střevní bakterie, která je známá svou “neuvěřitelnou” schopností přichytit se na povrchu stěny močového měchýře, proniknout dovnitř buněk epitelu močového měchýře a vyvolat zánět. Uvnitř buňky je dokonce schopna přečkat i antibiotickou léčbu a po jejím ukončení znovu nastoupit (opakované infekce).

()

Kolik stojí Blokurima (cena + dostupné balení)?

Pokud jste se rozhodli pro výživový doplněk pro lepší péči o močové cesty Blokurima a hledáte spolehlivého prodejce s výhodnou cenou a rychlým doručením, vyberte si ověřený internetový obchod ✅ .

Dostupné balení Blokurima 2 g D-manózy:

💡 TIP: Doplněk výživy ✅  si můžete zakoupit i ve známé a zákazníky ověřené lékárně ✅ .

Užívání a dávkování přípravku

 • balení obsahuje nebo sáčků s manózou a inulinem (10 x 4 g, 30 x 4 g)
 • dávkování přípravku se řídí podle následujících schémat:

Dávkovací schéma AKUT (rychlý režim):

 • 1.den se užívá 8 dávek (t.j. 4 sáčky), z toho 6 dávek během dne pravidelně po 2-3 hodinách a 2 dávky (1 sáček) před spaním
 • 2.den se užívá 6 dávek (3 sáčky), z toho 4 dávky během dne pravidelně po 3 hodinách a 2 dávky (1 sáček) na noc
 • 3.-5. den se užívají 2 dávky (1 sáček), jedna ráno a jedna večer (1/2 a 1/2 sáčku)

Dávkovací schéma SEX:

 • užívá se 1 sáček (2 dávky) 1 hodinu před pohlavním stykem a další 1 sáček (2 dávky) 1 hodinu po něm

Dávkovací schéma LONG (dlouhodobé užívání):

 • užívají se 2 dávky (1 sáček), jedna ráno a jedna večer (1/2 a 1/2 sáčku)

Užívání přípravku

Obsah jednoho sáčku je třeba rozpustit ve sklenici vody. Každý takový pohár obsahuje 2 dávky. Vypijte doporučené množství podle schématu v příbalovém letáku. 1 sáček = 2 dávky!

Vedlejší účinky a upozornění

 • Není určeno pro: Děti do 3 let
 • Nežádoucí účinky: V souvislosti s přípravkem nebyly pozorovány ani hlášeny žádné nežádoucí vedlejší účinky.
 • Upozornění: Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením, skladujte při teplotě 15-25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí.
 • Upozornění: Blokurima 2 g D-manózy v žádném případě není určen jako lék a není ani náhradou pestré a rozmanité stravy, nepřekračujte prosím doporučenou denní dávku

Největší výhody přípravku Blokurima z mého pohledu

 • čistá manóza s inulinem v sáčku
 • jednoduché dávkování a užívání (obsah sáčku bez problémů rozpustíte ve vodě a vypijete)
 • přípravek je vhodný v těhotenství, pro diabetiky i celiatiky

Skúsenosti s užívaním

Více přípravků určených k péči o močové ústrojí obsahují jako důležitou aktivní složku právě D-manózu. Znám lidi, kteří se svými častými a opakujícími se problémy vyzkoušeli již opravdu téměř všechno. Poté, co na náš trh dorazil přípravek s čistou manózou ve vysoké koncentraci (spolu s inulinem jako prebiotikem) se mnozí obrátili na radu lékárníka i na tento doplněk stravy.  Konkrétně i moje těhotná známá, kterou trápily časté záněty “močáku”, Blokurimu užívá dlouhodobě a pochvaluje si, že se jí infekce už nevracejí tak často jako dříve. 

Zkušenosti a hodnocení reálných uživatelů (diskuse + fórum)

S BlokUrima má zkušenosti řadu dalších uživatelů. Připojuji tedy i pár hodnocení a postřehů od ostatních uživatelů (Heureka, , ModrýKoník):

Blokurima zkušenosti

…další zkušenosti:

Blokurima hodnocení

…Blokurima zkušenosti z eshopu:

Blokurima zkušenosti z eshopu

…Blokurima a otázka: Co je nejlepší na zánět močových cest?:

Blokurima zkušenosti a hodnocení

Blokurima a moje doporučení na závěr

Doplněk stravy Blokurima je vhodný k péči o močové ústrojí, což ocení zejména ti, které trápí opakované infekce.

✅ si můžete zakoupit pohodlně i přes internet. Doporučuji vám ho koupit v ověřeném internetovém obchodě, specialistů na zdravou výživu ✅ . Cena za 30 sáčků v tomto obchodě je .

Použité zdroje informácií:

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

Blokurima je výborný doplněk stravy určený k péči o močové ústrojí, což ocení zejména lidé s často se opakujícími infekcemi. V 1 sáčku se nacházejí až 2 g D-manózy (+ 2 g inulinu jako prebiotika).

4.6

Blokurima 2g D-manózy sáčky 30x4g

✅ Cena:
✅ Balení: 30 sáčků
✅ Dávkování: 1 sáček denně jako 2 dávky

Vývoj ceny Blokurima


Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře

Dobrý den, velice často trpím na záněty močových cest. Záněty se opakují tak 2x do roka. Naposledy jsem měla zánět v polovině března letošního roku. Po každé to poznám když jdu na WC tak začínám mít menší mražení po celém těle a pálení. Hned nasazuji pití urologického čaje, ze začátku to trochu pomáhá a večer si myslím že jsem z toho venku, jenomže ráno to začíná znova a je to horší, takže si beru antibiotika (Ofloxin). Ty mi pokaždé zaberou. Momentálně mám pokoj.
Nyní jsem si přečetla o Blokurimě a chci se zeptat zda mohu Blokurimu užívat preventivně třeba1sáček na noc, nebo zda mám začít Blokurimu užívat až v případě, že mi začnou tyto močové potíže.
Děkuji Vám za odpověď.

Dobrý den. Blokurimu můžete klidně užívat i preventivně a to podle dávkovacího schématu LONG – to znamená 1 sáček večer před spaním. Blokurima je vhodná i na dlouhodobé užívání (6 měsíců a více), přičemž není problém ani dočasné zvýšení dávky v případě akutních problémů (zdroj – příbalový leták přípravku).

zatím jsem vzala 2 sáčky, a vypadá to, že to už zabralo. po 14 dnech pití čaje urolog., teplých zábalů atd., je to teď nádherné uvolnění, mohu jen doporučit.

dělám vše proto abych se vyhnula zánětu močových cest ale neustále se mi vrací, zkoušela jsem množství přípravků i s brusinkami i s manosou a všelijaké jiné babské recepty a přesto vždy skončím na antibiotikách, nyní užívám Blokurimu jako čistou manosu, kterou mi doporučili v lékárně, zatím musím poklepat na dřevo, se to zlepšuje, já už nechci tyto problémy, fakt ne…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..