OmegaMarine Forte+ čistý rybí olej v kapslích (jaké jsou zkušenosti s rozporuplným přípravkem?)

Erik Havlík Recenze 26. dubna 2018 1 Kapsle
OmegaMarine Forte plus recenze
 • Balení: celkem 120 kapslí (na 2 měsíce)
 • Dávkování: 1 kapsle denně
 • první balení (60 kapslí) jen za cenu poštovného 1,95 €
 • pak každý druhý měsíc 60 denní balení
 • Dostupnost: Skladem

Asi žádný produkt s omega 3 mastnými kyselinami nevyvolává na internetových fórech a diskusích tolik polemiky jako je to právě tento OmegaMarine Forte+ od společnosti NaturaMed Pharmaceuticals. Proč je tento v podstatě kvalitní přípravek s obsahem pravého rybího oleje z Norska tak propírán? Protože forma jeho prodeje není zcela transparentní. Jak to myslím? Nechci vás natahovat, ale blíže se tomu budu věnovat v následujících řádcích mé recenze.

Řekneme si v ní o jaký přípravek se jedná, co obsahuje a jaký by měl být jeho vliv na náš organismus. Přiblížíme si tedy více formu jeho prodeje se všemi pro a proti + přiblížím vám i reálné zkušenosti s jeho užíváním. Pokud chcete vědět, kde si jej můžete pořídit, tak tuto informaci zde naleznete také.

OmegaMarine Forte+ - Kde koupit nejvýhodněji
OmegamarineForte.cz ⭐️ první balení na 30 dní zdarma
⭐️ věrnostní program - automatické zasílání 2-měsíčního balení s dopravou zdarma
549 Kč Do obchodu OmegamarineForte.cz

Složení

Denní dávka (2 kapsle) OmegaMarine Forte + obsahuje až ✅ 700 mg rybího oleje. Z toho:

složkamnožství
Omega-3330 mg
- z toho DHA108 mg
- z toho DPA36 mg
- z toho EPA78 mg
Omega-629 mg
Omega-746 mg
Omega-9118 mg
Vitamín D35 μg

Kompletní složení přípravku: rybí olej, olej z lososa, želatina, glycerol, voda, vitamin D3

💡 Rybí olej

Rybí olejRybí olej je vlastně forma mastné kyseliny, která je odvozena z tkání tučných ryb. Obsahuje omega-3 nenasycené mastné kyseliny včetně eikosapentaenové kyseliny (EPA) a dokosahexaenové kyseliny (DHA).

Takový vysoce purifikovaný rybí olej je unikátním přírodním zdrojem vitamínů A a D a omega-3 mastných kyselin. Rybí olej oceníte hlavně během zimního období, kdy se v lidském organismu nevytváří dostatek vitaminu D v pokožce, který se jinak syntetizuje jednoduchým působením slunce… (čti více o rybím oleji).

💡 Omega 3

omega 3 mastné kyseliny

Omega-3 mastné kyseliny určitě patří mezi nejdůležitější látky potřebné pro správné a zdravé fungování našeho organismu. Jde zároveň o jednu z nejvíce vědecky zkoumaných látek, protože již prokázané účinky dávají velmi zajímavé přísliby i do budoucna.

Omega-3 nenasycené mastné kyseliny patří mezi ty, které si neumí naše tělo vyrobit a proto je musíme získat z naší stravy. To je však není zrovna nejideálnější, protože v podstatě celá populace u nás a vlastně celkově “západní Evropa” (kromě přímořských oblastí) má takové složení jídelníčku, které obsahuje úplné minimum těchto zdravých esenciálních kyselin…

(Čti více v našem článku: Omega 3 mastné kyseliny – co to je, účinky a význam + doporučené výrobky).

Podívat se v eshopu

Účinky podle výrobce

OmegaMarine Forte+ je prý jeden z nejprodávanějších přípravků s omega-3 kyselinami (dle výrobce). Tyto 3-6-7-9 omega mastné kyseliny mají prokazatelný pozitivní vliv na:

 • srdce
 • mozek
 • oči

Omega-3 mastné kyseliny (DHA a EPA) přispívají k normální funkci srdce. Omega-3 mastná kyselina (DHA) také přispívá k normální funkci zraku a správné funkci mozku. Účinek je dosažitelný při užití 250 mg DHA a EPA denně.

💡 Rybí olej v OmegaMarine Forte+

Olej použitý v přípravku OmegaMarine Forte+ pochází z ověřených zdrojů (čti více na oficiální stránce přípravku OmegamarineForte.cz). Podle tam uvedených údajů vyplývá, že ke zpracování tohoto oleje dochází již do několika hodin po ulovení ryb a olej je navíc dodatečně očištěn. Výsledkem je purifikovaný – 100% bezpečný zdroj omega-3 mastných kyselin.

Podívat se v eshopu

Pro koho je produkt určen?

OmegaMarine Forte je určen ♂ mužům i ♀ ženám ale i ? dětem od 3 let, pro všechny ty, kteří hledají ověřený a bezpečný výživový doplněk s vysokým obsahem omega mastných kyselin v příznivém poměru.

Kolik stojí OmegaMarine Forte+ (cena + prodej)

Pokud jste se rozhodli pro výživový doplněk OmegaMarine Forte plus (NaturaMed Pharmaceuticals) tak online ho dostanete koupit jedině prostřednictvím oficiální webové stránky přípravku ✅ OmegamarineForte.cz.

💡 TIP na produkt - OmegaMarine Forte+
OmegaMarine Forte plus recenze
 • kvalitní omega-3 doplněk stravy
 • bez nežádoucích účinků, vhodné k dlouhodobému užívání
 • vyrobené v Norsku za použití těch nejkvalitnějších dostupných surovin

💡 TIP č.1: první balení na 30 dní zdarma💡 TIP č.2: věrnostní program - automatické zasílání 2-měsíčního balení s dopravou zdarma

OmegaMarine Forte prodej – jak to probíhá?

OmegaMarine Forte+ se prodává trochu jinak, jak jste mohli být dosud zvyklí. Nekoupíte ho totiž v lékárně ani jiných eshopech se zdravou výživou. První testovací balíček dostanete zdarma po vyplnění formuláře na internetu. No ne zcela – za 60 kapslí zaplatíte pouze dopravné a balné 49 Kč. Po měsíci k vám pak dorazí 60 denní balení (120 kapslí) v rámci věrnostního programu za 549 Kč. Dopravné a balné je v tomto případě zdarma. A každý druhý měsíc další balení.

1 kapsle (při dvouměsíčním balení) vás vychází 4,60 Kč, denní dávka tedy 9,20 Kč a měsíční kúra na 274,50 Kč.

Pokud se rozhodnete, že už nechcete dále OmegaMarine Forte+ užívat a zrušit členství ve věrnostním programu, je třeba kontaktovat společnost NaturMed a pravidelné zasílání produktů můžete kdykoli a bezplatně přerušit nebo úplně zrušit. Doporučuji před objednáním přípravku si pečlivě přečíst obchodní podmínky na oficiální stránce OmegamarineForte.cz.

‼️ Podstatné:  Přečtěte si pozorně podmínky prodeje!  Protože právě zde přichází nejčastější kámen úrazu! Někteří zákazníci tomu nevěnují dostatečnou pozornost. Svým nákupem totiž souhlasíte s tím, že budete automaticky dostávat nový balíček s OmegaMarine Forte každé 2 měsíce. Abyste pak nezůstaly překvapení. Automatické “znovuzasílaní” lze zrušit v podstatě kdykoliv. Přímo v obchodních podmínkách na stránce je uvedeno: “Objednáním zkušebního balíčku se nezavazujete k žádným dalším odběrem.” Pozor, pokud už jste přípravek dostali, tak ho musíte i zaplatit a následně můžete zrušit jeho opětovné zasílání.

Užívání a dávkování přípravku

 • doporučené dávkování: 2 kapsle denně
 • kapsli nezapomeňte zapít dostatečným množstvím tekutin
 • doporučuji užívat v pevně stanoveném čase, například každé ráno před snídaní (tělo si lépe zvykne)

Vedlejší účinky a upozornění

 • Není určeno pro: Děti do 3 let a osoby alergické na látky obsažené ve výživovém doplňku
 • Nežádoucí účinky: V souvislosti s přípravkem nebyly pozorovány ani hlášeny žádné nežádoucí vedlejší účinky.
 • Upozornění: Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením, skladujte při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí.
 • Upozornění: OmegaMarine Forte není určen jako lék a není ani náhradou pestré a rozmanité stravy, nepřekračujte doporučenou denní dávku (vždy si pozorně přečtěte příbalový leták)

Největší výhody přípravku z mého pohledu

 • olej obsažený v OmegaMarine Forte+ pochází z lososů žijících podél norského pobřeží
 • vhodný k dlouhodobému užívání
 • bez vedlejších účinků
 • věrnostní program (každé 2 měsíce dorazí přípravek automaticky, nebudete si vyčítat, že jste zapomněli objednat)
 • výrobní proces je neustále kontrolován, vše probíhá v souladu s GMP standardy kvality (mezinárodní zásady správné výrobní praxe – Good Manufacturing Practice)

Nevýhody

 • od prodejce ne zcela otevřená strategie prodeje (můj názor + mnoha dalších lidí)
 • na stránce není nikde uvedeno, že objednáním prvního balíčku se v podstatě zavazujete k odběru dalších balení
 • není tam uvedena cena přípravku, za kterou vám následující zásilka přijde (my to víme, je to 549 Kč za dvouměsíční balení)
 • věrnostní program můžete zrušit, připravte se však, že tento proces vyžaduje kapku úsilí (dovolat se na zákaznickou linku, nepodlehnout dalším marketingovým příslibem)

Zkušenosti s užíváním (diskuse + fórum)

Tak a teď vám přiblížím jaké jsou  zkušenosti s užíváním přípravku.  Vlastně nejen to, i celé “haló” týkající se tohoto produktu. Největší problém je podle více hlavně to, že po objednávce zkušebního balení “zdarma” jim o měsíc do schránky “dokvétají další balení”, tentokrát dvouměsíční a tentokrát za plnou cenu. Kdo si podrobně nepřečetl Obchodní podmínky, zůstává nemile překvapen.

OmegaMarine Forte plus obchodní podmínky zkušenosti

Jak se užívá tento doplněk stravy, tak abyste něj nezapomínali? Dobrá rada nadevše…

OmegaMarine Forte plus hodnocení

další zkušenosti…

OmegaMarine Forte zkušenosti

Vybírám i pár zkušeností s jeho užíváním…

OmegaMarine Forte hodnocení

…pár slov z nákupního portálu (Heureka):

OmegaMarine Forte plus zkušenosti

Pokud si chcete vytvořit vlastní úsudek o přípravku a nestačí vám k tomu informace z mé recenze, doporučuji navštívit diskusní weby (emimino.cz, najisto.cz) a přelouskat se všemi komentáři (a zhodnotit jejich s střízlivou hlavou, nebrat do úvahy zcela ty nejočerňující ani ty nejnadšenější příspěvky, tak to dělám já).

Pokud máte reálné zkušenosti s užíváním OmegaMarine Forte a / nebo jejich koupí či komunikací s prodejcem, ať už pozitivní nebo negativní, a chcete aby se o nich dozvěděli i další čtenáři, napište. K dispozici máte diskusní fórum pod recenzí. Děkujeme.

Pokud vás i přes kvalitní složení OmegaMarine Forte+ něco od jeho koupě odrazuje, tak velmi zajímavou alternativou je ✅ Vitamarin z dílny Energy, který obsahuje až 500 mg rybího oleje z mořské ryby Engraulis japonicus v 1 kapsli spolu s Vitamínem E (přečtěte si mou recenzi přípravku).

OmegaMarine Forte+ a moje doporučení na závěr

OmegaMarine Forte+ může být ideální volbou pro každého, kdo hledá dostatečný zdroj nenahraditelných omega mastných kyselin. O tom já osobně nemám pochybnosti. Na druhou stranu, ne každý je ztotožněn s podobnou formou prodeje a bombastickou nabídkou na první balení čehokoliv “zadarmiko”. Protože, jak to již na světě bývá – nic není zadarmo. Takže pokud chcete užívat tento přípravek, vyzkoušejte ho a následně se rozhodněte zda si ho necháte posílat i nadále. Je to na vás.

OmegaMarine Forte+ si můžete pořídit pohodlně přes internet a to prostřednictvím oficiální stránky přípravku ✅ OmegamarineForte.cz. Cena za 2-měsíční balení 120 kapslí v eshopu je 549 Kč.

Použité zdroje informací:

Výhody

 • vhodná alternativa zajištění si dostatečného příjmu omega-3
 • pro podporu normální funkce srdce, mozku a očí
 • vyrobené v Norsku z čerstvého lososího oleje
Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

OmegaMarine Forte + je doplněk stravy s vysokou koncentrací omega mastných kyselin (3-6-7-9), vyrobený v Norsku z čerstvého lososího oleje.

3.6

OmegaMarine Forte plus recenze

✅ Cena: 549 Kč
✅ Balení: 60+60 kapslí
✅ Dávkování: 1 kapsle denně

Chci OmegaMarine Forte+
Vývoj ceny OmegaMarine Forte+

Mohly by vás také zajímat

název Určení a Nevýhody prodejce cena
107 tobolek
MedPharma Rybí olej 1000mg+EPA+DHA tob.107 MedPharma Rybí olej 1000mg+EPA+DHA tob.107
➡️ doplněk stravy ve formě tobolek s obsahem rybího oleje
✅ olej se získává z ryb, které žijí ve studených arktických vodách
✅ omega-3 nenasycené mastné kyseliny DHA a EPA
✅ přispívají i k udržení normální činnosti srdce, mozku a normálního stavu zraku
BENU.cz - eshop

⭐️ 15 000 produktů skladem, průměrná doba dodání je 24 hodin
⭐️ poštovné od 1499,- zdarma, osobní odběr v kamenných lékárnách zdarma
⭐️ léková karta funguje také na eshopu

185 Kč
Chci vědět víc
180 tobolek
Walmark Omega 3 Forte 120+60 tobolek Walmark Omega 3 Forte 120+60 tobolek
➡️ ochrana před nemocemi srdce
➡️ snížení vysokého krevního tlaku
➡️ zlepšení stavu pokožky
✅ regulace látkové výměny mezi buňkami
✅ obohacená o přírodní vitamin E ve formě d-alfa tokoferolu pro zabránění oxidace a zachování čerstvosti oleje
✅ bez pachutí rybiny
Dr.Max - eshop

⭐️ desetitisíce pozitivních hodnocení eshopu zákazníky
⭐️ průměrná doba dodání je 2,8 dnů
⭐️ při objednávce nad 999 Kč je doprava zdarma

249 Kč
Chci vědět víc
90 kapslí
Vitamarin 90 kapslí Vitamarin 90 kapslí
➡️ bioinformační přípravek s obsahem unikátního rybího oleje
✅ rybí olej z mořské ryby Engraulis japonicus
✅ + vitamín E
✅ vyvážený poměr účinných látek, které působí na normální činnost srdce a oběhového systému
ProZdravi.cz - eshop

⭐️ desetitisíce pozitivních hodnocení zákazníky
⭐️ více než 200 výdejních míst po celé ČR
⭐️ blesková doprava, zboží může být doručeno ještě tentýž den
⭐️ cena dopravy zdarma při objednávce nad 1500 Kč

295 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze

Autor článku

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře

Vážení,
když se podíváte na obsah omega 3 kyselin u jiných přípravků (např. Walmark omega 3 forte), tak zjistíte, že je mnohem vyšší(několikanásobně) než u Omegamarine forte. A když to porovnáte cenově, tak zjistíte, že Omegamarine forte je totálně předražené!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.