OmegaMarine Forte+ čistý rybí olej v kapslích (jaké jsou zkušenosti s rozporuplným přípravkem?)

Erik Havlík Recenze 26. února 2020 11 Kapsle
OmegaMarine Forte plus recenze
 • Balení: 60 kapslí
 • Dávkování: 2 kapsle denně
 • Měsíční balení jen za cenu poštovného 49 Kč
 • Objednáním zkušebního balíčku se nezavazujete k žádným dalším odběrům!
 • Dostupnost: Skladem

Asi žádný produkt s omega 3 mastnými kyselinami nevyvolává na internetových fórech a diskusích tolik polemiky jako je to právě tento OmegaMarine Forte+ od společnosti NaturaMed Pharmaceuticals. Proč je tento v podstatě kvalitní přípravek s obsahem pravého rybího oleje z Norska tak propírán? Protože forma jeho prodeje není zcela transparentní. Jak to myslím? Nechci vás natahovat, ale blíže se tomu budu věnovat v následujících řádcích mé recenze.

Řekneme si v ní o jaký přípravek se jedná, co obsahuje a jaký by měl být jeho vliv na náš organismus. Přiblížíme si tedy více formu jeho prodeje se všemi pro a proti + přiblížím vám i reálné zkušenosti s jeho užíváním. Pokud chcete vědět, kde si jej můžete pořídit, tak tuto informaci zde naleznete také.

Složení

Denní dávka (2 kapsle) OmegaMarine Forte + obsahuje až ✅ 700 mg rybího oleje. Z toho:

složkamnožství
Omega-3330 mg
- z toho DHA108 mg
- z toho DPA36 mg
- z toho EPA78 mg
Omega-629 mg
Omega-746 mg
Omega-9118 mg
Vitamín D35 μg

Kompletní složení přípravku: rybí olej, olej z lososa, želatina, glycerol, voda, vitamin D3

Účinky podle výrobce

OmegaMarine Forte+ je prý jeden z nejprodávanějších přípravků s omega-3 kyselinami (dle výrobce). Tyto 3-6-7-9 omega mastné kyseliny mají prokazatelný pozitivní vliv na:

 • srdce
 • mozek
 • oči

Omega-3 mastné kyseliny (DHA a EPA) přispívají k normální funkci srdce. Omega-3 mastná kyselina (DHA) také přispívá k normální funkci zraku a správné funkci mozku. Účinek je dosažitelný při užití 250 mg DHA a EPA denně.

💡 Rybí olej v OmegaMarine Forte+

Olej použitý v přípravku OmegaMarine Forte+ pochází z ověřených zdrojů (čti více na oficiální stránce přípravku ). Podle tam uvedených údajů vyplývá, že ke zpracování tohoto oleje dochází již do několika hodin po ulovení ryb a olej je navíc dodatečně očištěn. Výsledkem je purifikovaný – 100% bezpečný zdroj omega-3 mastných kyselin.

Pro koho je produkt určen?

OmegaMarine Forte je určen ♂ mužům i ♀ ženám ale i ? dětem od 3 let, pro všechny ty, kteří hledají ověřený a bezpečný výživový doplněk s vysokým obsahem omega mastných kyselin v příznivém poměru.

Kolik stojí OmegaMarine Forte+ (cena + prodej)

Pokud jste se rozhodli pro výživový doplněk OmegaMarine Forte plus (NaturaMed Pharmaceuticals) tak online ho dostanete koupit jedině prostřednictvím oficiální webové stránky přípravku ✅ .

OmegaMarine Forte prodej – jak to probíhá?

OmegaMarine Forte+ se prodává trochu jinak, jak jste mohli být dosud zvyklí. Nekoupíte ho totiž v lékárně ani jiných eshopech se zdravou výživou. První testovací balíček dostanete zdarma po vyplnění formuláře na internetu. No ne zcela – za 60 kapslí zaplatíte pouze dopravné a balné 49 Kč. Pokud vám bude vyhovovat, můžete pokračovat v užívání přípravku dále.

Pokud pak budete chtít posílání OmegaMarine + zrušit, je třeba kontaktovat společnost NaturMed a pravidelné zasílání produktů můžete kdykoli a bezplatně přerušit nebo úplně zrušit. Doporučuji před objednáním přípravku si pečlivě přečíst obchodní podmínky na oficiální stránce .

‼️ Podstatné:  Přečtěte si pozorně podmínky prodeje!  Přímo v obchodních podmínkách na stránce je uvedeno: “Objednáním zkušebního balíčku se nezavazujete k žádným dalším odběrem.” Pozor, pokud už jste přípravek dostali, tak ho musíte i zaplatit a následně můžete zrušit jeho opětovné zasílání.

Užívání a dávkování přípravku

 • doporučené dávkování: 2 kapsle denně
 • kapsli nezapomeňte zapít dostatečným množstvím tekutin
 • doporučuji užívat v pevně stanoveném čase, například každé ráno před snídaní (tělo si lépe zvykne)

Vedlejší účinky a upozornění

 • Není určeno pro: Děti do 3 let a osoby alergické na látky obsažené ve výživovém doplňku
 • Nežádoucí účinky: V souvislosti s přípravkem nebyly pozorovány ani hlášeny žádné nežádoucí vedlejší účinky.
 • Upozornění: Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením, skladujte při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí.
 • Upozornění: OmegaMarine Forte není určen jako lék a není ani náhradou pestré a rozmanité stravy, nepřekračujte doporučenou denní dávku (vždy si pozorně přečtěte příbalový leták)

Největší výhody přípravku z mého pohledu

 • olej obsažený v OmegaMarine Forte+ pochází z lososů žijících podél norského pobřeží
 • vhodný k dlouhodobému užívání
 • bez vedlejších účinků
 • věrnostní program (každé 2 měsíce dorazí přípravek automaticky, nebudete si vyčítat, že jste zapomněli objednat)
 • výrobní proces je neustále kontrolován, vše probíhá v souladu s GMP standardy kvality (mezinárodní zásady správné výrobní praxe – Good Manufacturing Practice)

Nevýhody

 • od prodejce ne zcela otevřená strategie prodeje (můj názor + mnoha dalších lidí)
 • na stránce není nikde uvedeno, že objednáním prvního balíčku se v podstatě zavazujete k odběru dalších balení
 • není tam uvedena cena přípravku, za kterou vám následující zásilka přijde (my to víme, je to 549 Kč za dvouměsíční balení)
 • věrnostní program můžete zrušit, připravte se však, že tento proces vyžaduje kapku úsilí (dovolat se na zákaznickou linku, nepodlehnout dalším marketingovým příslibem)

Zkušenosti s užíváním (diskuse + fórum)

Tak a teď vám přiblížím jaké jsou  zkušenosti s užíváním přípravku.  Vlastně nejen to, i celé “haló” týkající se tohoto produktu. Největší problém je podle více hlavně to, že po objednávce zkušebního balení “zdarma” jim o měsíc do schránky “dokvétají další balení”, tentokrát dvouměsíční a tentokrát za plnou cenu. Kdo si podrobně nepřečetl Obchodní podmínky, zůstává nemile překvapen.

OmegaMarine Forte plus obchodní podmínky zkušenosti

Jak se užívá tento doplněk stravy, tak abyste něj nezapomínali? Dobrá rada nadevše…

OmegaMarine Forte plus hodnocení

další zkušenosti…

OmegaMarine Forte zkušenosti

Vybírám i pár zkušeností s jeho užíváním…

OmegaMarine Forte hodnocení

…pár slov z nákupního portálu (Heureka):

OmegaMarine Forte plus zkušenosti

Pokud si chcete vytvořit vlastní úsudek o přípravku a nestačí vám k tomu informace z mé recenze, doporučuji navštívit diskusní weby (emimino.cz, najisto.cz) a přelouskat se všemi komentáři (a zhodnotit jejich s střízlivou hlavou, nebrat do úvahy zcela ty nejočerňující ani ty nejnadšenější příspěvky, tak to dělám já).

Pokud máte reálné zkušenosti s užíváním OmegaMarine Forte a / nebo jejich koupí či komunikací s prodejcem, ať už pozitivní nebo negativní, a chcete aby se o nich dozvěděli i další čtenáři, napište. K dispozici máte diskusní fórum pod recenzí. Děkujeme.

Pokud vás i přes kvalitní složení OmegaMarine Forte+ něco od jeho koupě odrazuje, tak velmi zajímavou alternativou je ✅ Vitamarin z dílny Energy, který obsahuje až 500 mg rybího oleje z mořské ryby Engraulis japonicus v 1 kapsli spolu s Vitamínem E (přečtěte si mou recenzi přípravku).

OmegaMarine Forte+ a moje doporučení na závěr

OmegaMarine Forte+ může být ideální volbou pro každého, kdo hledá dostatečný zdroj nenahraditelných omega mastných kyselin. O tom já osobně nemám pochybnosti. Na druhou stranu, ne každý je ztotožněn s podobnou formou prodeje a bombastickou nabídkou na první balení čehokoliv “zadarmiko”. Protože, jak to již na světě bývá – nic není zadarmo. Takže pokud chcete užívat tento přípravek, vyzkoušejte ho a následně se rozhodněte zda si ho necháte posílat i nadále. Je to na vás.

OmegaMarine Forte+ si můžete pořídit pohodlně přes internet a to prostřednictvím oficiální stránky přípravku ✅ .

Použité zdroje informací:

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

OmegaMarine Forte + je doplněk stravy s vysokou koncentrací omega mastných kyselin (3-6-7-9), vyrobený v Norsku z čerstvého lososího oleje.

3.6

OmegaMarine Forte plus recenze

✅ Balení: 60 kapslí
✅ Dávkování: 2 kapsle denně

Vývoj ceny OmegaMarine Forte+


Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře

Dnes jsem obdržel oznámení, že mi zasílají dvouměsíční balení omega marineforte+. Patrně jsem si pořádně nepřečetl obchodní podmínky při koupi zkušební dávky a teď řeším jak z toho ven. Chtěl jsem jenom vyzkoušet účinek a zjistil jsem, že mi nevyhovuje. Tak teď řeším, jak postupovat, neboť produktové obchodní podmínky hovoří ne zcela jasně v tomto okamžiku. Nejsem si jistý vzhledem k neprůhlednosti objednávky ze strany zprostředkovatele, jak postupovat abych znovu “nenaletěl” a neplatil několik let.

Dobry den prosím co se stane když balíček nepřeberu jak čtu komentáře mají mi zaslat za 199kc měsíčně + nějaký kávovár objednavala to dcerka nechci jejich služby využívat jen ten balíček za 49 bych zkusila prosím poradíte my když to nepreberu odeslou jej zpět ? Přece mi nemůžou nic zaslat bez mého podpisu

Při objednávce zkušebního balíčku jsem nebyla dostatečně Vámi informovaná: užívám léky na ředění krve!!! Čili žádám ukončené zasílání jakýchkoliv dalších balíčků. I ten zkušební jsem platila zbytečně.Mou adresu si tedy laskavě škrtnute !!!

Dostala jsem jako dárek kapsle Omega Marine Forte, dočetla jsem se, že se mají brát 2 kapsle denně, ale nikde není uvedeno, jak dlouho kapsle brát, kdy udělat pauzu. Prosím o odpověď.

Dostala jsem jako dárek kapsle Omega Marine Forte, hledala jsem na vašich stránkách informace o užívání. Všude jsem se dočetla, že se mají brát 2 kapsle denně, ale nikde není uvedeno, jak dlouho kapsle brát, kdy udělat pauzu. Prosím o odpověď.

Všude ve Vašich nabídkách doporučujete postačující množství dvou kapslí denně. Při tom jste mi již dvakráte poslali balení ve dvou lahvičkách po třista šedesáti kusech. To je tedy dávka na celý rok!!! (Při Vašich dvou zásilkách na 2 roky!). Jak to mám tedy užívat, když to nechci skladovat?

Vážení,
když se podíváte na obsah omega 3 kyselin u jiných přípravků (např. Walmark omega 3 forte), tak zjistíte, že je mnohem vyšší(několikanásobně) než u Omegamarine forte. A když to porovnáte cenově, tak zjistíte, že Omegamarine forte je totálně předražené!!!

plně souhlasím s Pavlem Novákem. Navíc jsem zjistil, že doporučená denní dávka 2 kapslí je nedostatečná. Abychom měli potřebnou denní dávku, museli bychom brát denně 5 tablet!!!! Je to podvod na lidech, bohužel jsem jedním z těch, co naletěl.
Takže moje rada je NEKUPOVAT ! ! ! Karel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..