Imunax – recenze a zkušenosti s kvalitním přípravkem na podporu imunity

Erik Havlík Recenze 26. února 2020 1 Kapsle

Imunax recenzePodporovat imunitu vlastního těla je dlouhodobou záležitostí. Většina lidí se začne zabývat zvýšením odolnosti vůči virům a bakteriím jen v době vrcholící sezóny nemocí, ale něco takového by mělo být úkolem 365 dní v roce.

Za tímto účelem byl vyvinut i přípravek zvaný Imunax, který obsahuje až 11 aktivních látek podporujících obranyschopnost organismu. Imunitní systém totiž potřebuje pro své fungování i podporu zvenčí.

Jelikož zvýšení imunity se věnuji dlouhodobě, začal jsem Imunax užívat i já. Výsledkem je tato recenze a posílení mé vlastní imunity. Mým cílem rozhodně není “zpívat ódy” na tento konkrétní přípravek, ale spíše zhodnotit jeho vliv na zdraví a účinky na imunitní systém. Samozřejmě, budu se věnovat i složení a užívání Imunaxu.

‼️ Bezpečnost nákupu: Imunax a i jiné výživové doplňky doporučuji kupovat v oficiálních eshopech (často výhradních) distributorů. Získáte výbornou cenu a 100% originální přípravek. ✅ Shlédnout oficiální Imunax web…

Složení Imunaxu

Co se týče složení, Imunax je 100% přírodní produkt obsahující echinaceu, hlívu, reishi, ženšen, šišák, rakytník, laktobacily, vitamin C, vitamin B6, vitamin B9 a zinek. Je tedy jiný, než běžné “umělé” léky.

V každé jedné kapsli naleznete následující koncentraci těchto látek:

Látka:Množství:
Echinacea40 mg
Hlíva ústřičná100 mg
Vitamin C80 mg
Reishi50 mg
Rakytník100 mg
Šišák bajkalský20 mg
Ženšen10 mg
Zinek5 mg
Lactobacillus acidophilus5 x 10 na 8 CFU
Vitamin B61 mg
Kyselina listová50 ug

Zatímco houby ✅ reishi a ✅ hlíva jsou známější pro podporu imunity zejména v Asii, ✅ vitamín C zřejmě zná každý člověk u nás. Není to však zdaleka jen on, díky čemuž má přípravek podpůrný účinek na zvýšení obranyschopnosti těla.

Velmi důležité jsou například i ✅ ženšen, ✅ rakytník nebo ✅ echinacea, které dodávají tělu i dostatek energie a zvyšují jeho vitalitu. Imunitu vůči střevním bakteriím zas podpoří laktobacily ✅ Lactobacillus acidophilus.

Více o složení

 

Co jsou jeho nejdůležitější účinky

 • zlepšení imunity a podpora normálního fungování imunitního systému
 • podpora přirozené obranyschopnosti těla a zdraví horních dýchacích cest, pokud je imunita oslabena nebo snížena
 • snížení únavy a vyčerpání a naopak zvýšení vitality a energie v těle
 • antioxidační účinky
Více o účincích

 

Pro koho je Imunax určený

Pro ♂ muže i pro ♀ ženy každého věku (ale jen pro dospělé), kteří chtějí   zlepšit stav svého imunitního systému   a zvýšit odolnost těla vůči parazitům.

Jak na užívání a dávkování

 • balení obsahuje 60 kapslí
 • doporučené dávkování – 1 až 3 tobolky za den
 • doporučené dávkování při dlouhodobém užívání – 1 tobolka za den
 • užívání je ideální po jídle, minimálně vždy ráno a kapsli vždy dostatečně zapít
 • nejlepší je užívat přípravek dlouhodobě, alespoň 2 až 3 měsíce

Nežádoucí účinky, kontraindikace a na co si dát pozor

 • Není určeno pro: Ženy během těhotenství a kojení, malé děti, lidé s kardiovaskulárními chorobami
 • Kontraindikace: Přecitlivělá reakce na některou látku Imunaxu
 • Snášenlivost s jinými léky: V případě užívání léků na kardiovaskulární onemocnění je vhodné se o možnosti užívání poradit s lékařem nebo lékárníkem
 • Skladování: Mimo dosah dětí, na tmavém a suchém místě, při teplotě nejvýše do 25 ° C
 • Upozornění: Přípravek je doplněk stravy, který není náhradou pestré stravy a doporučuje se nepřekračovat maximální denní dávku při jeho užívání

Výhody Imunaxu jak je vidím já

 • jde o kvalitní výživový doplněk, který má 100% přírodní složení
 • přípravek se vyrábí v souladu s normami HACCP a jen z certifikovaných surovin
 • Imunax splňuje všechny podmínky k prodeji v České Republice
 • je možné nárazové i dlouhodobé užívání a to obvykle bez vedlejších účinků
 • výborný synergický efekt na imunitu díky přítomnosti až 11 účinných látek

Mé zkušenosti s Imunaxem

Imunax jsem vyzkoušel já v rámci prevence a i moje dobrá známá, která bývá často nemocná.   Výsledek? U mě je samozřejmě účinek 100%,   avšak zřejmě je to způsobeno i tím, že já se snažím podporovat svou imunitu preventivně po celý rok a například i otužováním nebo správnou životosprávou. Moje známá začala přípravek užívat ještě během chřipky, ale v tomto období její nepomohl, takže je lepší spíše jako prevence…

Na druhou stranu je třeba říci, že Imunax má všechno, co byste mohli od přírodního “léku” na zlepšení obranyschopnosti čekat. Obsahuje dostatek vitaminu C, ale i výtažky z dalších rostlin a bylin, které jsou velmi dobré na boj s nemocemi. Rozhodně však musíte tabletky užívat déle a v tomto případě bych se přiklání alespoň k období 2 měsíců a více krát do roka. Za vyzkoušení to ale rozhodně stojí, zejména pro toho, kdo je často nemocný.

Zkušenosti jiných lidí s přípravkem

Hledal jsem kromě své zkušenosti i některé jiné a byl jsem pozitivně překvapen. Toto jsou zkušenosti dalších uživatelů Imunaxu, například z Heureky.

Imunax zkušenosti

 

další zkušenosti uživatelů Imunax-u:

Imunax hodnocení

 

 

Imunax a moje doporučení na závěr

Pokud hledáte spolehlivý prostředek ke zvýšení své imunity, mohu na základě vlastních zkušeností Imunax určitě doporučit. Upozorňuji ale, že byste se neměli spoléhat pouze na jeden přípravek a měli byste zlepšit svou odolnost vůči chorobám i zdravějším stravováním. Chcete-li přípravek zakoupit, využijte online objednání přímo ✅ od oficiálního distributora – budete mít garanci originality i nejlepší ceny.

Pokud se rozhodnete pro delší užívání, můžete si objednat rovnou dvě balení a tehdy máte dopravu zdarma a dodatečnou slevu 30% k tomu!

Použité zdroje informací:

 • imunax.cz – informace o přípravku (výrobce)
Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

Imunax (Advance) - kvalitní přírodní přípravek na posílení imunity, zvýšení odolnosti vůči virům a bakteriím.

4.5

Imunax kapsle recenze

✅ Cena: 299 Kč
✅ Počet kapslí: 60
✅ Dávkování: 1-3 tobolky denně
✅ Dostupnost: Skladem

Chci Imunax na posílení imunity

TIP: Přečtěte si také nejčastější otázky a odpovědi.


Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře

Imunax jsem si brala vždy 1 večer asi 10 dnů. Jak začal účinkovat, začalo mně svědit celé tělo. Nevěnovala jsem tomu zpočátku pozornost, později jsem si musela vzít Zyrtec, abych alergii na nějakou složku, kterou obsahuje Imunax a nedělá mně dobře, odstranila. Po vysazení je vše v pořádku. Mám jednu výhodu, že kyvadélkem si zjistím, zda ten či onen lék mně vyhovuje. Bohužel jsem si na to nevzpomněla a předem si tento test neprovedla, až po těch l0 dnech. (hodně lidí má tuto schopnost. Jednou jsem viděla pořad v televizi, kdy tento test dělali na lécích a jiných potravinách. Vyzkoušela jsem si to a ejhle, patřím mezi ty šťastlivce, na které to zabírá. Pokud nemáte kyvadélko, stačí nit na prstýnek, vzít do ruky lék do levé ruky a pravou rukou se ptát nad lékem či potravinou např. s prstýnkem, jestli vám lék vyhovuje. Pokud se roztočí do kolečka – směr hodinových ručiček, vše je v pořádku. V opačném případě – kýve se vodoměrně nebo svisle, je zle, lék odložte). Přeji všem si tyto schopnosti vyzkoušet, je nás opravdu hodně, komu to funguje. Mé dceři rovněž. Nedokážu to vysvětlit, nejsou to žádné čáry-máry). Je mně moc líto, že mně nějaká složka v Imunaxu nevyhovuje, ale bohužel nezjistím která, neboť je jich tam 11. Jak ráda bych si posílila imunitu tímto příprakem, který obsahuje dle složení úžasné věci. Přeji vám ostatním, aby vám Imunax sloužil tomu, čemu je určen – a to je
je nejdůležitější – na posílení imunity.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..