Graviola Advance – vysoce koncentrovaný výživový doplněk z plodů gravioly (recenze + zkušenosti)

Erik Havlík Recenze 26. února 2020 0 Kapsle, Plody

Graviola Advance recenzeGraviola nebo Láhevník ostnitý (Annona muricata), je v podstatě malý tropický strom (3 – 8 metrů) s plody ve tvaru protáhlé koule s měkkými ostny zelené až žlutozelené barvy. A právě o tyto plody jde i v přípravku Graviola Advance. Tobolky přípravku totiž obsahují koncentrovaný extrakt z plodů gravioly prémiové kvality v poměru 4:1 což znamená, že v přípravku najdeme čtyřnásobně silnější koncentraci bioaktivních látek jako v samotných plodech.

Chcete vědět o této výjimečné rostlině víc? Jaké jsou její účinky na lidský organismus? Působí i proti rakovině – je to fáma nebo pravda? O tom všem si řekneme o trošičku víc. V první řadě vás však v této recenzi seznámím se samotným přípravkem (složení, dávkování, moje zkušenosti s užíváním, cena a kde ho koupit nejvýhodněji).

‼️ Bezpečnost nákupu: Graviola Advance jakož i jiné výživové doplňky doporučuji kupovat v oficiálních eshopech (často výhradních) distributorů. Získáte výbornou cenu a 100% originální přípravek. ✅ Shlédnout oficiální web Graviola Advance…

Složení přípravku

Tobolky Graviola Advance obsahují koncentrovaný ✅ extrakt z plodů Láhevníka ostnitého (Annona muricata) v poměru 4:1 a v množství 300 mg v 1 tobolce.

Přídavné látky: želatina (obal tobolky)

? Pár slov o Graviole obecně

Graviola alias Anona ostnitá (Annona muricata) je bohatě rozvětvený strom. Pochází pravděpodobně z oblasti Střední Ameriky a severní části Jižní Ameriky.(wikipedia) V současnosti ho však najdeme i v Asii, Oceánii a Africe.

Velké žlutozelené plody, známé jako Guanabana, obsahují mírně kyselou dužinu a ty se používají zejména pro výrobu džusů a šťáv. Rovněž se však využívají téměř všechny části rostliny jako listy či kůra na čaj + semena.

V graviole můžeme najít množství minerálů: železo, vápník, hořčík, fosfor, draslík, sodík či zinek. Také vitamíny: B1, B3, B5, C, kyselina listová.

Samozřejmě se v ní nacházejí i specifické bioaktivní látky jako annocenové acetogeniny, alkaloidy – asimilobín, nornuciferín, anonaín, taniny, polyfenoly, nenasycené mastné kyseliny.

Více o složení

 

Největší plusy a účinky Gravioly (plody)

 • vysoká nutriční hodnota – vhodný doplněk výživy
 • vitamíny a minerály v té nejdostupnější “přírodní” podobě
 • tradiční medicína doporučuje graviolu na množství zdravotních problémů, tak například listy a semena se používají jako prostředky proti parazitům, vysokému krevnímu tlaku a rakovině, odvary z listů se používají jako obklady proti zánětům na nohách a zralý plod má mít antiskorbuticky a antiparazitární účinky. (zdroj)

Jak je to s její účinky na rakovinu + nežádoucí účinky

 • jde o fenomén, malá vědecká studie způsobila, že zvěsti o graviole jako léku na rakovinu obletěly celý svět (internet je všemocný), přičemž na začátku jsou reálné vědecká zjištění, následně zveličené a doplněné někdy až nesmysly (fakt podrobně si o tom můžete přečíst v článku: Graviola vraj ničí rakovinu…)
 • semena a dužina obsahují silný alkaloid s názvem annonacin, který je spojován s neurodegenerativními chorobami, což však nebylo dosud vědecky potvrzeno (zdroj)
Více o účincích

Pro koho je Graviola Advance určena

Graviola je vhodná pro každého muže ♂ i ženu ♀, děti ? od 3 let), pro každého kdo ocení sympatickou všestrannost těchto plodů (vysoká nutriční hodnota, přirozeně bioaktivní látky).

Proč kupovat Graviolu jedině v prémiové kvalitě

 • protože obsahuje vysoce koncentrovaný extrakt z plodů gravioly 4:1 a díky tomu jsou biologicky aktivní látky nacházející se v přípravku v 4x vyšší koncentraci než v samotných plodech
 • protože kvalita je zaručena neustálou kontrolou surovin (vstup, výstup) v nezávislé akreditované laboratoři (mikrobiologická kontrola, kontrola na těžké kovy)
 • protože od ukončení výroby se graviola uchovává za optimálních skladovacích podmínek, které zaručují zachování stálé kvality
Více o prémiové kvalitě

 

Užívání a dávkování

 • balení obsahuje celkem 90 kapslí
 • doporučené dávkování: 1-2 kapsle denně
 • tobolky nezapomeňte zapít dostatečným množstvím vody

Vedlejší účinky, kontraindikace a upozornění

 • Není určeno pro: Děti do 3 let, ženy v těhotenství a kojící matky
 • Vedlejší účinky a kontraindikace: Zvýšená citlivost nebo alergická reakce na některou ze složek přípravku
 • Snášenlivost s jinými léky: Přípravek je možné užívat současně s běžnými léčivy a jinými doplňky výživy
 • Skladování: Na suchém místě do 25 °C bez vystavování nadměrnému teplu, chladu nebo slunci, mimo dosah dětí
 • Upozornění: Graviola Advance je výživový doplněk, v žádném případě ne náhrada léků nebo pestré a vyvážené stravy, nepřekračujte doporučenou denní dávku

Výhody Graviola Advance z mého pohledu

 • Graviola Advance obsahuje vysocekoncentrovaný extrakt z plodů 4:1 (a tedy má i 4 násobně vyšší množství aktivních látek)
 • bohatý zdroj minerálů a vitamínů za dobrou cenu
 • maximálně šetrný způsob zpracování graviolových plodů bez přidání jiných látek
 • produkt je veden v databázi registrovaných výživových doplňků

Zkušenosti s užíváním

Graviolu od Advance jsem si chtěl vyzkoušet na měsíc a nakonec je z toho už třetí nepřetržitě.  Jedna kapsle ? denně a já se cítím o trochu vitálnější a popravdě i více nabuzený  (což mi pomáhá jak v osobním tak i v pracovním životě). Určitě doporučuji každému, kdo chce více energie přes den a to zejména nyní v sychravém podzimním období.

Zkušenosti ostatních

Graviola Advance zkušenosti

 

 

? Hledáte jinou “exotickou” rostlinu?

Moringa Advance recenzeMoringa Advance (180 tablet) 319 Kč

 • v tradiční ajurvédské medicíně využívána jako “všelék”
 • obsahuje vysocekoncentrovaný extrakt z listů 10:1
 • bohatý zdroj minerálů a vitamínů za výbornou cenu
 • doporučené dávkování: 2 tablety denně
 • přečtěte si také recenzi na Moringa Advance

Graviola Advance, co dodat na závěr

Graviola je určitě zajímavou rostlinou, kterou se vyplatí vyzkoušet. Přestože je svým způsobem i kontroverzní. To, že se jí v takové míře připisují protirakovinné účinky však není její chyba. Pokud jí dáte šanci, určitě se můžete spolehnout na tento kvalitní a ověřený výrobek vyrobený ze skvělých plodů.

Přípravek ✅ Graviola Advance s rychlým dodáním, garancí originality a jistotou nejlepší ceny najdete hlavně ✅ v oficiálním eshopu.

Nyní máte možnost využít i akci: pokud si objednáte jakýkoliv výrobek Advance v počtu 2 a více, okamžitě získáte slevu 30% a dopravu zdarma.

Použité zdroje informací:

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

Graviola Advance - vysoce koncentrovaný výživový doplněk z plodů gravioly, rostliny, která je plná důležitých bioaktivních látek.

4.4

Graviola Advance kapsle recenze

✅ Cena: 319 Kč
Množství: 90 kapslí
✅ Dávkování: 1-2 kapsle denně

Chci Graviola Advance

Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..