Moringa Advance – vše co potřebujete vědět o výživovém doplňku z listů „stromu věčného života“

Erik Havlík Recenze 26. února 2020 5 Tablety

Moringa Advance recenzeMoringa Advance je přípravek ve formě tablet, který obsahuje 100% -ně čistý extrakt z listů moringy prémiové kvality. Tablety se šetrně lisují a neobsahují žádné pojiva ani další přídavné látky.

Moringa, nebo “strom věčného života”, jak tento strom nazývají v jeho domovské zemi Indii, je opravdovým přírodním zázrakem. Je považována za rostlinu, která obsahuje jednu z nejvyšších koncentrací živin na světě.

Moringa Advance obsahuje vysoce koncentrovaný extrakt z listů 10:1. Díky tomu jsou biologicky aktivní látky nacházející se v přípravku v 10x vyšší koncentraci než v samotných listech moringy.

Zaujalo vás to? Tak všechny podstatné informace o přípravku naleznete v následujících řádcích recenze.

‼️ Bezpečnost nákupu: Moringa Advance jakož i jiné výživové doplňky doporučuji kupovat v oficiálních eshopech (často výhradních) distributorů. Získáte výbornou cenu a 100% originální přípravek. ✅ Shlédnout oficiální web Moringa Advance…

Složení přípravku

Tablety Moringa Advance obsahují koncentrovaný ✅ extrakt z listů Moringy olejodárné (Moringa oleifera) v poměru 10: 1 a v množství 300 mg v 1 tobolce.

Přídavné látky: přípravek je zcela bez pojiv a jiných přísad

? Pár slov o rostlince Moringa obecně

Moringa superpotravinaMoringa olejodárná (Moringa oleifera), jinak také Moringa olejová, je volně rostoucí strom, který dorůstá do výšky až 14 metrů. Pochází z Indie, ale dnes se s ní můžeme setkat téměř na všech kontinentech (známá je například i Moringa Caribbean – Moringa karibská, moringa pocházející z karibské oblasti).

Moringa je “širokospektrální” rostlina s mnohostranným využitím, v tradiční ajurvédské medicíně se využívá jako “všelék”, jen samotný list má prý pozitivní účinek při více než 300 chorobách.

Více o složení

 

Největší plusy a účinky Moringy

 • vysoká nutriční hodnota
 • vitamíny a minerály v té nejdostupnější podobě
 • unikátní superpotravina
 • ajurvéda doporučuje Moringu na více než 300 nemocí (astma, diabetes, revma, stárnutí, průjem, bolesti svalů, záněty, bakteriální infekce a mnohé, mnohé další oblasti)
Více o účincích

 

Pro koho je Moringa Advance určena

Moringa je vhodná pro každého muže ♂ i ženu ♀, (děti ? od 3 let), pro každého, kdo ocení neuvěřitelnou všestrannost rostliny a její pomoc ve více zdravotních ohledech.

? Moringa na tvorbu mléka.

Rostlinu (listy) běžně využívají ženy ♀ v tropických a subtropických oblastech pro podporu tvorby mléka. V našich podmínkách tak lze doporučit kapsle s moringovými listy na nastartování laktace u maminek předčasně narozených dětí, či na zvýšení hladiny prolaktinu.

Proč kupovat Moringa Advance v prémiové kvalitě

 • protože obsahuje 100% -ně čistý extrakt z listů moringy olejodárné ve formě tablet bez pojiv či jiných přídatných látek
 • protože obsahuje vysoce koncentrovaný extrakt z listů 10:1 a díky tomu jsou biologicky aktivní látky nacházející se v dodatku v 10x vyšší koncentraci než v samotných listech moringy
 • protože kvalita je zaručena neustálou kontrolou surovin v nezávislé akreditované laboratoři
 • protože od ukončení výroby se moringa uchovává za optimálních skladovacích podmínek, které zaručují zachování stálé kvality
Více o prémiové kvalitě

 

Užívání a dávkování

 • balení obsahuje celkem 180 tablet
 • doporučené dávkování: 2 tablety denně
 • tobolky nezapomeňte zapít dostatečným množstvím vody

Vedlejší účinky, kontraindikace a upozornění

 • Není určeno pro: Děti do 3 let, ženy v těhotenství a kojící matky
 • Vedlejší účinky a kontraindikace: Zvýšená citlivost nebo alergická reakce na některou ze složek přípravku
 • Snášenlivost s jinými léky: Přípravek je možné užívat současně s běžnými léčivy a jinými doplňky výživy
 • Skladování: Na suchém místě do 25 °C bez vystavování nadměrnému teplu, chladu nebo slunci, mimo dosah dětí
 • Upozornění: Moringa Advance je výživový doplněk, v žádném případě ne náhrada léků nebo pestré a vyvážené stravy, nepřekračujte doporučenou denní dávku

Výhody Moringa Advance z mého pohledu

 • Moringa Advance obsahuje vysocekoncentrovaný extrakt z listů 10:1 (a tedy i 10 násobně vyšší množství aktivních látek)
 • bohatý zdroj minerálů a vitamínů za výbornou cenu
 • maximálně šetrný způsob zpracování moringových listů bez přidání jiných látek
 • produkt je veden v databázi registrovaných výživových doplňků

Zkušenosti s tabletami

S tabletkami Moringa Advance mám pozitivní zkušenosti, já i moje rodina. Konkrétně švagr mi nabídl kromě originálních lístků na čaj i tento přípravek. Zkoušel jsem oba způsoby a mohu říci, že  odkdy si dávám Moringu každé ráno před snídaní, jsem v práci ale i při rodině více nabitý energií a vyhýbají se mi klasické problémy s nachlazením.  Jaké jsou zkušenosti ostatních uživatelů?

Zkušenosti ostatních

Moringa Advance zkušenosti

 

Moringa Advance, co dodat na závěr

Moringa olejodárná je určitě zajímavou rostlinou, kterou se vyplatí vyzkoušet. To je myslím bez debaty. Její pozitivní účinky na lidský organismus jsou známy již odpradávna – je to totiž jedna z “nejúspěšnějších” rostlin ajurvédy.   Pokud jí dáte šanci, určitě užívejte kvalitní a ověřený výrobek, přesně takový, jakým je i Moringa od Advance  Nešlápnete vedle 🙂

Kvalitní tabletky Moringa Advance s rychlým dodáním, garancí originality a jistotou nejlepší ceny najdete hlavně ✅ v oficiálním eshopu.

Nyní máte možnost využít i akci: pokud si objednáte jakýkoliv výrobek Advance v počtu 2 a více, okamžitě získáte slevu 30% a dopravu zdarma.

Použité zdroje informací:

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

Moringa Advance - vysocekoncentrovaný kvalitní přípravek ve formě tablet se širokým spektrem účinnosti.

4.3

Moringa Advance tablety recenze

✅ Cena: 319 Kč
Množství: 180 tablet
✅ Dávkování: 2 tablety denně

Chci Moringa Advance

Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře

Zdravím,
Moringa a co srdce?
Takový gurmar, graviola. vilcacora podobně vám sníží tlak, a může nastat ortostatická, vazovagální synkopa (šlehnete sebou o zem)
Děkuji za případné info.

Dobrý den, zajímalo by mě, jaký typ produktu moringy zvolit. Je jich na výběr široká škála, moringa advance nebo moringa bio raw ? Tablety nebo prášek ? Děkuji Jitka

Dobrý den. Moringa opravdu podporuje laktaci. Výživové doplňky však podle současné legislativy musí uvádět omezení v příbalovém letáku (není vhodný v těhotenství, při kojení a pro děti do 3 let). Připojuji pár odkazů, kde se o Morinze a jejím dopadu při kojení můžete dozvědět více – https://www.poradkyneprikojeni.cz/news/tvorbu-materskeho-mleka/ a nebo i tady: https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=2918

Přeji hezký den

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..