E-reX 24 – mé zkušenosti s přípravkem na podporu erekce a libida za dobrou cenu (recenze)

Petr Kacian Recenze 26. února 2020 2 Kapsle, Oleje a krémy (kosmetika), Tablety

EreX 24 - tabletyE-reX 24 je přípravek na podporu erekce a celkově pohlavní soustavy muže pocházející z USA. Jde o volně dostupné tabletky, na které nepotřebujete žádný předpis. Složení je přírodní, takže pokud vás trápí případné nežádoucí účinky, potěším vás, E-reX 24 je určitě nemá. Obsahuje výtažky z exotických rostlin pralesů Jižní Ameriky: Yerba maté a Muira puama + také důležitý “mužský” minerál: zinek.

Dokáže svým složením a účinky “přebít” konkurenci? EreX24 jsem vyzkoušel a v této recenzi vám prozradím jak to s ním dopadlo. Plus vše od jeho složení, účinků, dávkování, přes info kde a v jakých baleních ho dostat, až po mé zkušenosti s jeho užíváním. Značka E-rex 24 zahrnuje i intimní gel. Io něm si řekneme pár základních informací.

 Bezpečnost nákupu: E-reX 24 jakož i jiné výživové doplňky doporučuji kupovat v oficiálních eshopech (často výhradních) distributorů. Získáte výbornou cenu a 100% originální přípravek. ✅ Oficiální eshop EreX24 
Varianty přípravku➡️ Prášky
↳ 45, 75, 105 tablet
➡️ Intimní gél
↳ 50 ml
➡️ Výhodná kombinace
↳ 45 tablet + 50 ml
Alternativní
názvy
Erex 24, Erex 24, e-rex 24,
E-reX 24 Forte, E-reX 24 Extra Forte
Jak dlouho jsem tabletky testoval➡️ 1 měsíc
Kvalita přípravku⭐️⭐️⭐️
Cílová skupinamuži 18+
Cena a prodej od 890 Kč za 45 tablet v eshopu
Lepší alternativa➡️ Zerex
↳ kvalitní erekce, libido a lepší výdrž
➡️ Vimax
↳ dlouhodobě perfektní erekce

Složení

Jak jsem již zmiňoval v úvodu, ve složení přípravku dominují látky z rostlin pocházející z pralesů Jižní Ameriky – ✅ Yerba Maté (nebo Cesmína paraguayská) a ✅ Muira Puama + důležitý minerál ✅ Zinek.

EreX 24 - složení, dávkování

Složení přípravku v 1 tabletě:

složkamnožství
Yerba Maté - extrakt z Cesmíny paraguayské (Ilex paraguariensis)21 mg
extrakční poměr 4:1 - ekvivalent 300 mg rostliny
Muira Puama (Ptychopetalum olacoides) - extrakt z kůry75 mg
extrakční poměr 4:1 - ekvivalent 300 mg rostliny
Oxid zinečnatý12,5 mg
- z toho 7,44 mg zinek (74% DDD)

Přídavné látky: mikrokrystalická celulóza (plnidlo), fosforečnan vápenatý (plnidlo), maltodextrin, stearan hořečnatý (emulgátor), oxid křemičitý (protispékavá látka), oxid titaničitý (barvivo), hydroxylpropyl methyl celulóza, guma Gura, kyselina stearová, patentní modrá (barvivo)

✅ Yerba Maté – Cesmína paraguajská

Yerba maté - E-reX 24

Cesmína paraguayská (Ilex paraguariensis) je strom pocházející z oblasti Paraguaye a najdeme ho růst i v Argentině, Uruguayi či Brazílii). Rostlina je známá tím, že slouží na přípravu nápoje maté.

Obsahuje aktivní látky, díky kterým má silné povzbuzující účinky. Patří mezi ně hlavně kofein, theobromin a theofylin. Kromě nich yerba maté obsahuje také více než 20 aminokyselin, vitamíny (B1, B2, C, ..) a minerály (fosfor, železo, vápník, magnézium, mangan). Z účinků vzpomenu hlavně podporu trávení, spalování tuků a pozitivní vliv na potenci. (wikipedia)

Muira Puama – Ptychopetalum

Ptychopetalum je vlastně rod dvou druhů kvetoucích rostlin v čeledi Olacaceae (nezaměňujte si s Oleaceae, kde patří olivy), pocházející z amazonského deštného pralesa. Domorodé jméno rodu je Muira Puama nebo “potency wood” – dřevo potence. V domovině je to známé afrodisiakum.

Podporuje erekci, pozitivně ovlivňuje hormonální systém a celkově revitalizuje. Podporuje lepší prokrvení v pánevní oblasti (muži mají lepší erekci, u žen se zvyšuje citlivost pohlavních orgánů). (wikipedia)

Zinek – Zn

E-reX 24 obsahuje tento důležitý minerál v dostatečně zajímavém množství (v 1 tabletě je to téměř 80% doporučené denní dávky). Zinek pozitivně ovlivňuje správný vývoj a funkci pohlavních orgánů, prostaty. Potence a plodnost jsou také závislé na jeho příjmu.

Podstatnou úlohou zinku v organismu je i stabilizace hladiny pohlavních hormonů v těle, zejména testosteronu. Vysoká koncentrace zinku (0,25 mg / ml) se nachází v ejakulátu. Proto jeho trvalý nedostatek může vést až k neplodnosti.

Schválené zdravotní tvrzení podle platných nařízení EU: Přispívá k normálnímu metabolismu kyselin, zásad, sacharidů, makroživin, mastných kyselin, vitamínu A, syntéze bílkovin a pomáhá také k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů, pokožky, zraku a imunitního systému.

Více o složení

 

Hlavní účinky EreX 24 podle výrobce

 • větší výdrž
 • zlepšení erekce
 • lepší prokrvení pohlavních orgánů
 • zlepšení citlivosti – požitku z pohlavního styku
 • prodloužení sexu
 • zvětšení penisu při erekci

Můj názor:

 • větší výdrž – tak zde celkem souhlasím, vliv cesmíny – yerba maté je zde očividný: Teobromin a Theofylin mají úspěšně potlačovat účinky enzymu, který zajišťuje “ústup” erekce po ejakulaci
 • zlepšení erekce – je to určitě individuální a subjektivní, já mohu potvrdit, že tento účinek přípravek opravdu má, ale znám i lepší (Zerex, eJoy, Erexan)
 • lepší prokrvení – ano, je to tak
 • zlepšení citlivosti – ano, lepší prokrvení = jednoznačně lepší citlivost
 • zvětšení penisu* – zde bych takový optimista nebyl, penis se sice o něco zvětší, určitě to však není trvalý stav (žádné centimetry navíc neočekávejte)
Více o účincích

 

💡 TIP: na zvětšení objemu penisu i kvalitní erekci doporučuji vyzkoušet dříve Vimax. Přečtěte si ✅ mé zkušenosti s Vimaxem.

Pro koho je určen

E-reX 24 je pro každého ♂ muže (18+),  který potřebuje podpořit svou erekci, povzbudit libido a to v dlouhodobém horizontu.  Já ho doporučuji vyzkoušet každému, kdo už nějaký přípravek užíval a až tak se mu neosvědčil. E-reX 24 se totiž svým složením od ostatních pilulek na erekci liší.

💡 TIP – co doporučuji já?

E-reX 24 není přípravek na okamžitou erekci. Určitě nezabere hned v prvních dnech užívání. Organismus potřebuje čas, aby si na aktivní látky zvykl a mohl adekvátně zareagovat. Jelikož je každý člověk jiný, také bude i jiná doba nástupu těchto účinků. U někoho zabere doslova za pár dní, někomu pomůže až po několika týdnech. Objednejte si větší balení, které vám vydrží na 2-3 měsíce a pak vyhodnoťte, zda byl účinek uspokojivý nebo ne.

EreX-24 Extra Forte

? TIP: Toto velké balení (105 tablet) vám vydrží 2-3 měsíce při 1-2 tabletkách denně, za 1780 Kč (sleva 890 Kč)

Dávkování a užívání

EreX 24 - složení, dávkování

 • doporučená denní dávka: 1 tableta denně
 • nejlépe ráno před prvním jídlem
 • maximální denní dávka jsou 2 tablety (druhá tableta se doporučuje užít alespoň hodinu před pohlavním stykem pro zvýšený efekt)
 • tablety užijte celé a zapijte dostatečným množstvím tekutiny
 • je určen pro dlouhodobější užívání s tím, že po dosažení uspokojivých výsledků můžete snížit dávkování na 1 tabletu za 3-4 dny, pro udržení stabilní hladiny pohlavních hormonů

Vedlejší účinky a upozornění

 • Není určeno pro: Děti, těhotné a kojící ženy či osoby s kardiovaskulárními chorobami
 • Skladování: v temnu a suchu do teploty 25 °C a mimo dosah dětí
 • Upozornění: E-reX 24 je výživový doplněk, určitě ne náhradou pestré stravy a ani lék, nepřekračujte prosím doporučenou denní dávku
 • Vedlejší účinky a kontraindikace: S užíváním přípravku se nespojují žádné vedlejší účinky, celkově se však přípravky na erekci nedoporučují užívat mužem se kardiovaskulárními onemocněními

Cena a dostupné balení

E-reX 24 1 balení na zkoušku

E-reX 24 základní balení

✅ 30 tablet + 15 zadarmo
✅ na 1- 1,5 měsíce

Cena: 890 Kč

⭐ E-rex 24 doporučené balení

EreX-24 Extra Forte

✅ 90 tablet + 15 zadarmo
✅ na 2-3 měsíce

Cena: 1780 Kč

E-reX 24 tablety s intimním gelem

E-reX 24 tablety + Intim gel

✅ 45 tablet + 50 ml intim gelu
✅ původní cena 1480 Kč

Cena: 1280 Kč

E-rex 24 Intim Gel

E-reX 24 Intimní gel recenze

Tento intimní gel je výborný lubrikant. Navíc podpoří i vaši erekci, protože obsahuje účinné látky schopné  stimulovat a prokrvovat pohlavní orgány . Erekce je tak kvalitnější, a bonus navíc – stimulace pohlavních orgánů je mnohem výraznější iu vaší partnerky, která si to tak bude užívat ještě více.

E-reX 24 gel obsahuje:

Připravil jsem pro vás i přehlednou ✅ tabulku všech dostupných balení. Podívejte se, porovnejte a vybírejte:

balenícena za balení/1 tabletkuověřený obchod
E-reX 24 (30 tablet + 15 zadarmo)➡️ 890 Kč
➡️ 19,80 Kč
Chci koupit
E-reX 24 Forte (60 tablet + 15 zadarmo)➡️ 1335 Kč
➡️ 17,80 Kč

✅ ušetríte: 148 Kč
Chci koupit
E-reX 24 Extra Forte (90 tablet + 15 zadarmo)➡️ 1780 Kč
➡️ 17 Kč

✅ ušetríte: 297 Kč
Chci koupit
E-reX 24 (45 tablet) + Intim Gel (50 ml)➡️ 1280 Kč

✅ sleva: 200 Kč
Chci koupit
E-reX 24 Forte (75 tablet) + Intim Gel (50 ml)➡️ 1764 Kč

✅ sleva: 606 Kč
Chci koupit
E-reX 24 Extra Forte (105 tablet) + Intim Gel (50 ml)➡️ 2160 Kč

✅ sleva: 1100 Kč
Chci koupit
E-reX 24 Intim Gel (50 ml)➡️ 590 Kč Chci koupit

Kde koupit?

E-reX 24 recenze

Nejlepší volbou je podle mě nákup online, přímo u oficiálního distributora. Takto zaručeně najdete:

✅ 100% -ní diskrétnost
✅ výbornou cenu
✅ spolehlivost a bezpečnost

E-reX 24 – spolehlivé pilulky na erekci a posílení libida doporučuji nakoupit v ✅ oficiálním eshopu E-reX 24 za nejlepší cenu na trhu od 890 Kč za 45 tablet, až po 1780 Kč za 105 tablet. Dostupný je i speciální intimní gel (lubrikant + podpora erekce v jednom) za cenu 590 Kč.

➡ TIP: použijte také speciální slevový kupón v hodnotě 5% z nákupu: dnt05

Mé zkušenosti a hodnocení přípravku

E-reX 24 mě zaujal tím, že se odlišuje od konkurence svým složením. Chtěl jsem vědět jak bude účinkovat na mě.  Mohu říci hned na úvod, že zabral.  Nástup účinků byl sice trochu pozdější – téměř po 2 týdnech, ale změna byla citelná.

Jak jsem testoval E-reX24?

Přípravek jsem používal přesně podle doporučení výrobce, to znamená 1 tabletu denně vždy ráno před snídaní. Rovněž jsem si dával i druhou tabletku před předpokládaným pohlavním stykem. Za měsíc jsem užil celkem 40 tablet (necelé 1 balení).

Výsledek po měsíci užívání

Jak jsem zmiňoval, viditelné účinky se u mě projevily už/až (… vhodné doplňte) po 2 týdnech. Častější pohlavní styk, pevnější erekce a pravidelně 2 čísla.  Po měsíci užívání jsem měl i hrubší, objemnější penis.  Celkově s Erexom panovala spokojenost (nebylo to docela, že uau, ale ani žádné zklamání). Za svou cenu fajn alternativa k známějším, dražším ale i účinnějším alternativám.

 

Zkušenosti ostatních uživatelů (diskuse + fórum)

Pokud si zadáte do vyhledávače: “E-reX24 zkušenosti”, tak vám v drtivé většině ukáže všemožné recenze na webech specializovaných na sexuální zdraví. V diskusích pod těmito texty najdete příspěvky, které jsou rozděleny na 2 “tábory” (jak jinak). První přípravek vychvalují, druhé naopak haní. Já jsem pro vás vybral za všechny příspěvek od uživatele na webu erekce.guru:

E-reX 24 zkušenosti

 

Výhody přípravku jak je vidím já

 • přírodní složení s “jinými” látkami (což nemusí být na škodu, pokud vám dosud nic nezabralo)
 • je vhodný (spíše bych řekl, že je přímo určen) k dlouhodobému užívání
 • E-reX 24 se užívá pouze 1 tableta denně (maximálně 2)
 • později stačí jen 1 za 3 dny
 • dobrá cena – nezruinuje vás (průměrně 500 Kč na měsíc při dlouhodobém užívání)
 • nepotřebujete na něj lékařský předpis
 • je určen pro muže bez omezení věku
 • zaručena diskrétnost od prodejce (nikdo se nedozví co k vám dorazilo)

Nejčastější otázky a odpovědi

❓ Dostat E-reX 24 v lékárně?

Ne, lékárna nepatří mezi prodejní kanály přípravku a ani nepředpokládám, že se tak v dohledné době stane. Já to však za nevýhodu nepovažuji, protože koupí online na internetu máte určitě lepší cenu jako byste měli na kamenné prodejně. Také je takto zaručena maximální diskrétnost (což v lékárně nemusí být docela možné).

❓ Kdy začne fungovat?

Přibližně po týdnu, případně dvou. Není snadné zodpovědět tuto otázku, protože se nedá stejná napasovat na každého muže. Závisí to na mnoha faktorech: věku, charakteru problémů, životního stylu, psychického rozpoložení … Nástup účinku je také spojen se zvýšením hladiny testosteronu (někdo ji má na začátku vyšší, jiný nižší).

❓ Alkohol a E-reX 24, je to dovoleno?

Tak zcela zakázáno to samozřejmě není a pohár dobrého vína při večeři samozřejmě nazaškodí. Určitě se to však s alkoholem nemůže přehánět. Příliš mnoho alkoholu stoprocentně sníží účinnost tabletek a je známo, že alkohol samotný také dvakrát nepomáhá ke kvalitní erekci.

❓ Mohu dostat peníze zpět pokud nebudu spokojen s výsledky?

Můžete. Prodejce garantuje vrácení peněz pokud do 30 dnů vrátíte i částečně vypotřebované balení přípravku. Nejméně však 20% objednaného zboží. Vratka musí být spolu s fakturou, kterou jste obdrželi spolu s přípravkem. Přiložte i číslo účtu, na který Vám budou peníze vráceny.

 

E-reX 24 a mé doporučení na závěr

Pokud očekáváte od Erexu 24 účinky typu Viagra, či jiné lékařem předepsané tabletky, tak zde vás musím přibrzdit. ✅ E-reX je doplněk stravy a jako takový je určen na něco jiného. Ne na okamžitou erekci, ale spíše na posílení její kvality v dlouhodobějším horizontu. Na základě mých zkušeností, ale i ostatních uživatelů na internetu, lze tento přípravek v pohodě doporučit. E-reX 24 má pozitivní účinky na sexuální funkce muže, ačkoli zázraky netřeba očekávat.

Pokud máte pocit, že na vaši erekci zaberou dříve aktivní látky exotičtějších rostlin tak E-reX 24 bez váhání zkuste. V tom případě vám ho doporučuji koupit nejlepší ✅ přímo online od oficiálního distributora.

➡ TIP: při nákupu určitě použijte speciální slevový kupón: dnt05

? Hledáte účinnější alternativu k dlouhodobému posílení vaší erekce?

Zerex Ultragold recenze? Zerex Ultragold

 • kvalitní erekce v dlouhodobém horizontu (ocení zejména páni 40+)
 • doporučené dávkování: 2 tablety denně
 • přečtěte si naši recenzi na Zerex Ultragold

Cena: 1600 Kč, balení: 120 kapslí, eshop: Zerex

? Více přípravků na erekci? Čtěte podrobné recenze na další produkty!

Použité zdroje informací:

 • erex24 – informace o složení a účincích přípravku
Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

E-Rex 24 je zajímavý přípravek na erekci s exotickým složením na posílení sexuálního zdraví muže a to dlouhodobě.

3.8

EreX 24

✅ Cena: 890 Kč
Obsah balení: celkem 45 tablet (základní balení)
Dávkování: 1-2 tablety denně
✅ Dostupnost: Skladem

Chci 1 balení E-reX 24

EreX-24 Extra Forte

✅ Cena: 1780 Kč (ušetříte 890 Kč)
✅ Balení: celkem 105 tablet (doporučené balení)
✅ Dávkovanie: 1-2 tablety denně
✅ Dostupnost: Skladem

Chci Výhodné balení

Mohly by vás také zajímat

názevUrčení and Nevýhodyprodejcecena
12 tablet
Proerecta
Proerecta
➡️ nové prášky na podporu erekce a zlepšení výdrže
✅ účinná podpora erekce
✅ nástup účinků do hodiny
✅ žádné vedlejší účinky
Proerecta.cz - eshop

⭐️ objednávky se odesílají hned druhý pracovní den od jejich přijetí
⭐️ dodání zboží nejpozději do 2 dnů
⭐️ diskrétní balení bez popisu

599 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze

Autor článku
Profilový obrázek

Jsem Peter Kacián a již 10 let zkoumám původ mužských sexuálních problémů, hlavně erektilní dysfunkce a poruchy erekce. Testuji postupy a výživové doplňky, pomocí kterých lze tyto problémy odstraňovat. Tento web píšu proto, abych poradil, jak znovu dostat chuť na sex a jak pomoci odstranit snížené libido. Jelikož se mi už léta daří pomáhat přátelům, známým, ale i ostatním, kamarádi mě volají Erekce Guru.

Komentáře

Máte i nějakou zkušenost s přípravkem Eagle Men? Na webu jsem zatím žádnou recenzi podobnou této nenašel. Také by to mělo mít dlouhodobý účinek a základem jsou různé přírodní výtažky a podobně, tak bych o tomto přípravku rád věděl víc. Díky

Mě Erex docela zabral už za 10 dní – jsem s ním spokojenej. Teď už beru 1 tabletu ob den – po delším užívání to stačí k udržení formy 🙂
Vyzkoušel jsem i Zerex ale po tom mi bylo blbě od žaludku a Arginmax na mě vůbec neúčinkoval

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..