Bellasin Balance 40+, naše recenze na přípravek pro pomoc s menopauzou a lepší kontrolu hmotnosti ženám po čtyřicítce

Erik Havlík Recenze 7. července 2021 3 Kapsle, Tobolky
Bellasin balance 40+ 120 tob.
 • Balení: 120 tobolek
 • Dávkování: 1 tobolka 2 x denně
 • Dostupnost: Vyprodáno
PRODEJ SKONČIL

Bellasin Balance 40+ je přípravek vyvinutý speciálně pro ženy po čtyřicítce. Proč? Nuž nastupující menopauza tehdy dokáže udělat s organismem opravdové “divy”. Produkce estrogenu a progesteronu se významně snižuje a to způsobuje nepříjemné příznaky jako návaly horka, zvýšené pocení, náladovost a co je nejhorší, vede to také ke zvyšování tělesné hmotnosti a ukládání tuků v rizikových partiích.

Bellasin Balance 40+ pomůže urychlit metabolismus a spalování tuků, navrací hormonální rovnováhu. Dodá více vitality a psychické vyrovnanosti do každodenního života. Už složení přípravku napovídá, že aktivní látky v něm obsažené účinně pomáhají zmírňovat negativní projevy ženské menopauzy. Co všechno Bellasin Balance 40+ obsahuje a jak konkrétně působí na lidský organismus? Odpovědi na tyto otázky najdete právě v této recenzi. A nejen to, řekneme si jak správně tento přípravek užívat a dávkovat, nezapomenu zmínit ani to, kde ho výhodně koupíte a za jakou cenu. A nakonec samozřejmě popíši reálné zkušenosti s jeho užíváním.

Jaké má Bellasin Balance 40+ složení?

Bellasin Balance 40+ vychází ze své starší verze Bellasin Effect + 100 tbl. Na rozdíl od ní je obohacen o vitamín D3 a má až dvojnásobně vyšší obsah účinných látek.

Tobolky přípravku obsahují hlavně ✅ fytoestrogeny z červeného jetele a sóji, ✅ adaptogeny z rozchodnice a ✅ termogenní látky z guarany, zeleného čaje a L-karnitinu + ✅ vitamín D3 ve 100% -ní denní dávce

1 tobolka Bellasin Balance 40+ obsahuje:

složkamnožstvíúčinky
Zelený čaj (Camellia sinensis), extrakt, obsahuje 45% EGCG180 mgEGCG (epigallocatechin gallát) v zeleném čaji přispívá k oxidaci tuků
Vápník80 mgpotřebný pro normální růst a vývoj kostí
L-karnitin tartrát50 mgpomáhá lidskému tělu se spalováním tuků a tak i se snižováním hmotnosti
Guarana (Paullinia cupana), extrakt, 20% kofein30 mgpodpora metabolismu tuků, co přispívá k lepší kontrole hmotnosti
Zázvor lékářský (Zingiber officinale), extrakt, obsahuje 5% gingerol25 mgprotizánětlivé účinky, podpora imunitního systému
Olivové listy (Olea europaea) - extrakt, obsahuje 20% oleuropinu25 mgantioxidant, působí na krevní tlak
Rozchodnice růžová (Rhodiola rosea), extrakt25 mgpodporuje fyzický výkon, zlepšuje kondici
Jetel luční - červený (Trifolium pratense), extrakt, obsahuje 8% izoflavonů25 mgobsahuje množství fytoestrogenů prospěšných při nepříznivých projevech menopauzy
Sója (Glycine max), extrakt, obsahuje 40% izoflavonů25 mgpodporuje imunitu, trávení, zdroj velkého množství fytoestrogenů
Len setý (Linum usitatissimum), extrakt15 mgpřispívá k normálnímu trávení a kontrole tělesné hmotnosti
Vitamín D3 (cholekalciferol)0,0025 mgnormální růst a vývoj kostí, přispívá k lepšímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu

Přídavné látky: želatina (obal tobolky), oxid titaničitý (barvivo)

Účinky přípravku

 • účinně přispívá ke kontrole hmotnosti při menopauze
 • urychluje celkový metabolismus v těle, zejména však spalování tuků
 • pomáhá navrátit hormonální rovnováhu
 • podporuje zdravé srdce, dodá organismu energii a vitalitu
 • pozitivně ovlivňuje psychickou vyrovnanost

Pro koho je produkt určen?

Bellasin Balance 40+ je určen pro dospělé ♀ ženy, a zejména ty po čtyřicítce, které potřebují  pomoci s kontrolou hmotnosti při menopauze a zmírnění jejích nepříjemných projevů. 

Co stojí balení Bellasin a kde ho koupit?

Pokud jste se rozhodli pro doplněk výživy na úpravu hmotnosti žen po 40-tce a pomoc s nepříznivými projevy menopauzy Bellasin Balance 40+ a hledáte spolehlivého prodejce s výhodnou cenou a rychlým doručením, vyberte si ověřený internetový obchod ✅ .

💡 TIP: ✅ Bellasin Balance 40+ si můžete zakoupit i ve známé a zákazníky ověřené lékárně ✅ za cenu (120 tobolek).

Užívání a dávkování přípravku Bellasin

 • balení obsahuje 120 tobolek (vydrží 2 měsíce)
 • doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně (ráno a na oběd)
 • tobolku užívejte vcelku nejlépe během jídla a nezapomeňte ji zapít dostatečným množstvím tekutiny
 • neužívejte přípravek večer před spaním

Vedlejší účinky a upozornění

 • Není určeno pro: Děti a těhotné a kojící ženy, osoby přecitlivělé na některou ze složek přípravku (přípravek obsahuje například alergeny ze sóji)
 • Skladování: V suchu a při teplotě 5 až 25 °C mimo vlhka, mrazu a přímého slunečního světla a dosah dětí
 • Upozornění: Bellasin Balance 40+ v žádném případě není určen jako lék a není náhradou pestré a rozmanité stravy, nepřekračujte doporučenou denní dávku

Největší výhody Bellasin Balance 40+ z mého pohledu

 • přípravek má bohaté přírodní složení
 • obsahuje výtažky guarany a zeleného čaje pro lepší spalování tuků a snazší kontrolu hmotnosti při menopauze
 • přípravek je doporučený a vyvinut speciálně pro ženy po čtyřicítce
 • účinně tlumí nepříznivé projevy nastupující / probíhající menopauzy

Zkušenosti s užíváním

Množství uživatelek se někdy nechá splést a považuje Bellasin Balance 40+ za přípravek na hubnutí. Tím určitě není, v žádném případě. Já, ale i jiní uživatelé na diskusních fórech považujeme tento přípravek  hlavně za účinný prostředek na pomoc s nehezkými projevy menopauzy.  Zvýšené spalování tuků můžeme brát “jen” jako bonus. O čem se vlastně můžete přesvědčit i sami prostřednictvím připojených zkušeností od ověřených uživatelek:

Hodnocení a zkušenosti ověřených uživatelů

Bellasin Balance zkušenosti…další zkušenosti:

Bellasin zkušenosti

Zkušenosti s jinými přípravky na menopauzu

Zkušenosti a popularita hovoří spíše pro ✅ Bellasin Balance 40+, nebo i ✅ Sarapis. V případě, že preferujete širší záběr přípravku, můžete sáhnout i po osvědčeném ✅ Gynexu.

Vím, že je těžké rozhodnout se pouze pro jeden jediný přípravek. Pokud jste tak již udělali, je třeba, abyste byli během jeho užívání trpěliví a spotřebovaly celé balení přípravku až do konce. A až nakonec si pravdivě zhodnotili jeho účinky. Pokud vám vyhovuje – je to fajn. Pokud jste si však představovali lepší výsledky, vyzkoušejte jiný. A možná právě ten vám “sedne” víc. Říkám to jen proto, že já sám dobře vím (podle vlastních zkušeností s užíváním výživových doplňků), že každý organismus je jiný a jinak reaguje na aktivní látky obsažené v těchto přípravcích.

Zhodnocení na závěr a mé doporučení

Na závěr jen dodám, že podle všech dostupných a mně známých informací je Bellasin Balance 40+ vhodným přírodním doplňkem výživy, který pomáhá při problémech během menopauzy a zvláště s kontrolou hmotnosti. Doporučuji vám ho koupit u ověřeného a kvalitního prodejce, což v mém případě znamená tento ✅ oblíbený eshop .

Použité zdroje informací:

 • bellasin.info – informace o přípravku od výrobce
 • – informace o přípravku od prodejce

💡 Mohlo by vás zajímat (zveřejněno na bioporadce.cz):

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

Bellasin Balance 40+ je přípravek vyvinutý speciálně pro ženy po čtyřicítce na pomoc s menopauzou, který účinně přispívá i ke kontrole hmotnosti.

4.2

Bellasin balance 40+ 120 tob.

✅ Cena:
✅ Balení: 120 tobolek
✅ Dávkování: 1 tobolka 2 x denně

Vývoj ceny Bellasin Balance 40+


Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře

Nemohla jsem zhubnout ať jsem dĕlala co jsem mohla. Zkusila jsem koupit bellasin a z jednoho balení šlo 5kg dolů. Zní to jako placená reklama, ale není. Teď už ho neberu a pomalu hubnu dál.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..