Wurm-Ex – (recenze)

Erik Havlík Recenze 24. března 2021 0 Kapsle

Wurm-Ex recenzeWurm-Ex ve formě kapslí nebo sirupu je přírodní přípravek, který přispívá k přirozené obraně lidského organismu před externími parazity. Účinně tak napomáhá k normální funkci střevního traktu. Máte problémy se zažíváním? Jste častěji unavení? Své tělo můžete účinně detoxikovat také pomocí Wurm-Ex.

Přípravek funguje na bázi huminových látek, které dokáží na sebe navázat organické i anorganické látky biologického původu. Jeho složení je striktně přírodní a obsahuje účinné složky, jejichž vzájemná kombinace posiluje a urychluje celkové působení proti vnitřním parazitům. V této recenzi vám blíže přiblížím složení Wurm-Ex i jeho účinky na organismus. Řekneme si jaké formy a možné balení jsou u nás dostupné, v jaké ceně a kde ho dostanete koupit výhodně. Na závěr vás čekají opravdu reálné zkušenosti uživatelů s Wurm-Ex (em) a moje zhodnocení.

Wurm-Ex – navigace v článku

Wurm-Ex recenze

Jaké má Wurm-Ex složení?

Tento přírodní doplněk výživy funguje na bázi huminových látek a obsahuje tyto účinné látky: výtažek z listových pupenů ✅ Ořechu královského, extrakt z oddenku ✅ Kurkumy a extrakt z plodů ✅ Černého pepře + ✅ jód a selen.

1 kapsle Wurm-Ex obsahuje:

složkamnožstvíúčinky
Ořech královský (Juglans regia), vodný extrakt z listových pupenů50 mgantioxidant, vliv na metabolismus tuků, normálně trávení a zdravá střeva, podpora imunity
Kurkuma dlouhá - indický šafrán (Curcuma longa), 90% extrakt z oddenku10 mgpodpora trávení, vliv na normální funkci jater, normální stav kloubů
Pepř - Pepřovník černý (Piper nigrum), extrakt z plodu, 95% piperin10 mgantioxidant, podporuje trávení, játra, pozitivní vliv na nervovou a dýchací soustavu, pokožku, prokrvení
Jód (jodid draselný)0,15 mgnormální energetický metabolismus, podpora nervové soustavy, vliv na kognitivní funkce, zdravá pokožka, normální hormonální tvorba
Selen (seleničitan sodný, selenan sodný)0,055 mgpodpora imunity, pozitivní vliv na štítnou žlázu, ochrana před stárnutím buněk

Přídavné látky: mikrokrystalická celulóza + prášková celulóza (plnidla), hydroxypropylmethylcelulóza (obal tobolky), alginát sodný (zahušťovadlo)

Huminové látky (kyseliny) jsou přírodní organické sloučeniny vznikající rozkladem organické hmoty (chemickým + biologickým) a činností mikroorganismů. Za ostatní roky si tyto látky vydobyli zvýšenou pozornost akademické i laické veřejnosti zejména kvůli svým antivirovým, profibrinolytickým a estrogenním vlastnostem (čti více: Poznatky o huminových kyselinách).

Ořech královský – Příznivé účinky ořechu vlašského (původní název) na lidský organismus mají široké zaměření. Pozitivně působí při “čištění” krve i při kožních onemocněních. Poškozenou a narušenou pokožku účinně regeneruje, je výborný na žaludek a zlepšuje trávení. Střeva zbavuje parazitů a celkově posiluje organismus.

 

Pro koho je produkt určen?

Wurm-Ex je určen pro dospělé (♂ mužů i ♀ ženy) a děti od 3 let na účinnou pomoc s vnitřními parazity i na důkladnou očistu těla (detoxikační kúra).

Uvádím příznaky, které mohou signalizovat přítomnost parazitů ve vašem trávicím traktu:

 • křeče v břiše, plynatost, různé alergie na jídlo
 • chudokrevnost, krvavá stolice, svědění v okolí konečníku
 • častá průjem nebo naopak zácpa, zapáchající stolice (více než obvykle)
 • kašel, problémy s dýcháním, nevolnost, zvracení
 • úbytek na váze, chronická únava, poruchy vidění
 • bolesti kloubů a zubů, oslabená imunita
 • syndrom dráždivého tračníku (IBS)

Užívání a dávkování přípravku Wurm-Ex (kapsle)

 • balení obsahuje 10 nebo 20 tobolek
 • doporučené dávkování: 1 kapsle denně, nejlépe večer a hodinu před jídlem
 • pro maximální efekt užívejte alespoň po dobu 10 dní
 • pokud máte více než 70 kg: užívejte 2 tobolky denně
 • při hmotnosti 100+ kg: po 14 dnech od poslední detoxikační kúry ji opakujte znovu
 • tobolky nezapomeňte zapít dostatečným množstvím tekutiny
 • takovou detoxikační kúru doporučuje výrobce absolvovat 1-2x ročně

Vedlejší účinky a upozornění

 • Není určeno pro: Děti do 3 let, těhotné a kojící ženy mohou přípravek užívat až po konzultaci s lékařem
 • Kontraindikace: Neužívejte přípravek při problémech se žlučníkem a játry, platí to i při poruchách srážlivosti krve
 • Skladování: V suchu a při teplotě 15 až 20 °C mimo vlhka, mrazu, přímého slunečního světla a dosah dětí
 • Upozornění: Wurm-Ex v žádném případě není určen jako lék a není náhradou pestré a rozmanité stravy, nepřekračujte doporučenou denní dávku
 • Upozornění: v případě, že ve stolici nacházíte přílišné množství mrtvých červů, kontaktujte co nejdříve svého lékaře

Největší výhody Wurm-Ex z mého pohledu

 • přípravek má přírodní složení
 • vhodný při zvýšeném riziku napadení parazitickými organismy a to zejména v případě, že se často pohybujete v okolí domácích zvířat
 • pomoc s trávicími obtížemi
 • vhodný na důkladnou detoxikační kúru organismu
 • je bez vedlejších účinků

Zkušenosti s užíváním

Popíši vám nyní reálné zkušenosti mého známého. Všichni asi musíme uznat, že chytit střevní parazity a ještě se o tom i otevřeně bavit, je přinejmenším choulostivá záležitost. Pojďme však k věci. Přítel mi popsal první příznaky napadení parazity jako nepříjemné svědění kolem konečníku, intenzivní pocit únavy a podráždění. Stále častěji ho pobolívalo břicho. A to vše působením nenápadného “zvířátka” – roupi dětské. Zkoušel různé “zaručené” babské recepty (česnek a podobně), no  nakonec mu celkem zabral Wurm-Ex, o jehož účincích se dočetl na internetu. Vyzkoušel 10 denní kúru a “červi” v podstatě zlikvidoval. 

Samozřejmě, nechci vás v případě podezření na napadení střevními parazity nijak odrazovat od návštěvy lékaře (vlastně vám to doporučuji jako první), ale pokud máte pocit, že se s vámi něco děje a chcete si zkusit poradit sami, tak s Wurm-Exom nemáte podle mě co ztratit.

Hodnocení ostatních uživatelů (diskuse + fórum)

Při shánění informací o problematice střevních parazitů a následně io přípravku Wurm-Ex, který je určen na pomoc s nimi, jsem natrefil na množství reakcí. Jejich znění bylo různé. Někdo nezpozoroval téměř žádné účinky, jiný si zase výsledky užívání přípravku velmi pochvaloval. Druhů střevních parazitů je totiž několik stovek (ne-li více) a proto se někdy ani nedivím, že někteří uživatelé pociťují zklamání. Upozorňuji však, že Wurm-Ex není lék a je složen z přírodních substancí, které mají spíše napomoci s problémy a ne je léčit. A jako takový může mít značně individuální výsledky. Pro lepší ilustraci uvádím pár komentářů:

Wurm-Ex hodnocení

Někteří uživatelé jsou spokojeni a účinky hodnotí spíše příznivě, jiní zase méně:

Wurm-Ex zkušenosti

Takto to vypadá s hodnocením uživatelů celkově:

Wurm-Ex celkové hodnocení

 

Zhodnocení na závěr

Je více než jasné, že užívání přírodních přípravků – přesněji doplňků výživy při různých zdravotních problémech či prevenci, má své příznivce ale i odpůrce. Totéž platí i na přípravek Wurm-Ex, který je určen na pomoc s střevními parazity. Je jen na vás, jestli ho vyzkoušíte nebo ne. V případě, že se pro něj rozhodnete vám ho doporučuji koupit u ověřeného a kvalitního prodejce, což v mém případě znamená tento oblíbený eshop.

Pokud máte pocit, že parazitů skutečně máte a zatím to nechcete řešit se svým lékařem (což vám doporučuji v první řadě), užívejte jedině přípravky, které prošly kontrolou a schválením, a prodávají se pomocí ověřených e-shopů a v lékárnách!

Nespoléhejte se na podvodné přípravky, na které natrefíte v reklamách a zavádějících stránkách na internetu!

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

Wurm-Ex - kapsle nebo sirup je účinný prostředek na ochranu před střevními parazity a vhodný i jako součást detoxikační kúry.

3.9

Wurm-Ex recenze

✅ Cena: 435 Kč / 613 Kč
✅ Balení: 10 tobolek / 20 tobolek
✅ Dávkování: 1 tobolka denně

Wurm-Ex Plasma recenze

✅ Cena: 359 Kč
✅ Balení: 100 ml (na 20 dní)
✅ Dávkování: 5 ml denně

[/su_row]

Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..