Nizoral šampon 2% (recenze) – lék ve formě šamponu k léčbě infekcí kůže s antimykotickým účinkem

Georgina Babinová Recenze 12. listopadu 2020 1 Léky bez předpisu, Lupy, Šampony
Nizoral šampon 2% 100
 • Balení: 100 ml
 • Použití: Pityriasis versicolor: 1x denně po dobu 5 dní, Seboroická dermatitida a Pityriasis capitis: 2x týdně po dobu 2 až 4 týdnů
 • Dostupnost: Vyprodáno
Zařazeno do: Kožní onemocnění
PRODEJ SKONČIL PROHLÉDNOUT AKTUÁLNÍ NABÍDKU
Dr.Max

Určitě mnozí z nás znají ten pocit diskomfortu když hlava svědí, oblečení máme “zasněžené” lupy a máme pocit, že každý si všímá jen nás – Nizoral šampon 2% nabízí rychlé a účinné řešení. Je to lék, v netradiční formě šamponu, který působí antimykoticky a je určen k léčbě kožních infekcí, především na vlasaté části hlavy.

Nizoral šampon - kde koupit
Dr.Max ⭐️ desetitisíce pozitivních hodnocení eshopu zákazníky
⭐️ průměrná doba dodání je 2,8 dnů
⭐️ při objednávce nad 999 Kč je doprava zdarma
329 Kč Do obchodu Dr.Max

Složení

Nizoral šampon 2% obsahuje účinnou látku ketokonazol. V jednom gramu šamponu je obsažených 20 miligramů ketokonazolu.

Kromě něj se v šamponu nacházejí i další složky: sulfát, monolaurylsulfosukcinát disodný, dietanolamid kyseliny kokosové, kvarternizovaný živočišný kolagen, makrogol 120 metylglukózodioleátu, parfém, imidomočovina, hydroxid sodný, kyselina chlorovodíková, sodná sůl erythrosinu, chlorid sodný a čištěná voda.

Podívat se v eshopu

Účinky

Nizoral šampon je lék je účinný v léčbě a prevenci mykotických nebo kvasinkových infekcí kůže. Je vhodný nejen k ošetření vlasaté části hlavy, ale i hrudníku nebo obličeje.

Přípravek je určen na infekce, které se projevují:

 • šupinami ve vlasaté části hlavy (lupy),
 • červenohnědými skvrnami se žlutými nebo bílými odlupujúcimi se šupinami obvykle na obličeji nebo na hrudi (seboroická dermatitida),
 • malými, hnědými nebo bíle zbarvenými nepravidelnými skvrnami na trupu (pityriasis versicolor)
💡 Seboroická dermatitida

Seboroická dermatitida (nebo také seborhoická dermatitida nebo seborea) je neinfekční kožní onemocnění. Postihuje pokožku hlavy, obličej a trup. Projevuje se mastnými, lupinovitými a zánětlivými ložisky kůže. Místa postižená seboreou jsou potaženy červenými a žlutými šupinkami, které mohou, ale nemusí svědit. Seboroická dermatitidcapiliza postihuje zejména části pokožky, které jsou mastné, čili tam, kde se nacházejí mazové žlázy. Nadměrné maštění pokožky vede k vytvoření silného mazového filmu na kůži. (zdroj)

💡 Pityriasis versicolor

Jde o chronické kožní onemocnění, pro které je charakteristická tvorba bílých či hnědých skvrn na kůži. Pityriasis versicolor způsobují kvasinky rodu Malessezia, které běžně žijí na povrchu kůže. Skvrny se vyskytují na místech s větším množstvím mazových žláz, ale objevují se i na rukou, krku, na vnitřních stranách stehen, na břiše či v obličeji. Jsou několik milimetrů velké, ale mohou splývat do ploch až o průměru 2,5 cm. Bývají ohraničené. (zdroj)

Nizoral šampon 2% je lék, který je dostupný bez lékařského předpisu. Před jeho použitím doporučuji pozorně si přečíst příbalový leták. Pokud potřebujete další informace, oslovte lékárníka nebo lékaře.

Podívat se v eshopu

Pro koho je šampon určen?

✅ Nizoral šampon 2% je určen pro dospělé i mladistvé. Nepoužívejte ho u kojenců a dětí mladších 12 let.

Koľko stojí balenie?

💡 TIP na produkt - Nizoral šampon
Nizoral šampon 2% 100

Nizoral šampon 2% je určen k léčbě a prevenci různých kožních infekcí.

➡ k léčbě a prevenci infekcí kůže
✅ lék ve formě šamponu – dostupný bez lékařského předpisu
✅ zabere téměř okamžitě
✅ je možné jej používat i dlouhodobě, jako prevenci

💡 TIP č.1: desetitisíce pozitivních hodnocení eshopu zákazníky💡 TIP č.2: průměrná doba dodání je 2,8 dnů💡 TIP č.3: při objednávce nad 999 Kč je doprava zdarma

💡 TIP: Nizoral šampon můžete zakoupit i ve známé a zákazníky ověřené lékárně ✅ Dr.Max, kde je jeho cena 329 Kč (100 ml).

Dostupné balení

Jak šampon používat?

Vždy používejte tento přípravek tak, jak je to uvedeno v příbalové informaci nebo než Vám doporučil lékař nebo lékárník. Pokud si nejste jisti, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Infekcí postižená místa umyjte šamponem Nizoral 2% a nechte ho účinkovat 3 až 5 minut. Nakonec důkladně opláchněte. Věnujte pozornost tomu, abyste pořádně opláchli i pokožku hlavy, nejen vlasy.

Na jedno použití stačí množství do jedné dlaně nebo 1 sáček šamponu.

Frekvence používání Nizoral šamponu bude záviset na druhu infekce a na tom, zda šampon použijete k léčbě infekce nebo jako prevenci jejího vzniku.

 • Léčba šupin ve vlasaté části hlavy (lupy) a červenohnědých skvrn se žlutými nebo bílými odlupujúcimi se šupinami na obličeji nebo na hrudi (seboroická dermatitida): použijte lék dvakrát týdně po dobu 2 až 4 týdnů.
  • Prevence výše zmíněných problémů: použijte lék jednou týdně nebo jednou každé 2 týdny.
 • Léčba malých, hnědých nebo bíle zbarvených nepravidelných skvrn na trupu (pityriasis versicolor) .: použijte lék jednou denně po dobu 5 dní.
  • Prevence: použijte lék každý rok před nástupem léta jednou denně po dobu 3 po sobě následujících dní.

Vedlejší účinky

Vedlejší účinky Nizoral šamponu 2% se mohou objevit, i když méně často. Kromě reakce v místě použití jako např. svědění nebo pocit pálení to může být celá řada dalších projevů. Jejich kompletní seznam naleznete zde (čti více).

‼️ Upozornení: V případě, že se objeví některý z vyjmenovaných projevů, léčbu ukončete.

Kontraindikace

 • Kontraindikace: pokud jste alergičtí na kteroukoliv složku šamponu

💡 Interakce a upozornení: Interakce, upozornění a skladování doporučuji přečíst v příbalovém letáku na mediately.co.

Největší výhody přípravku z mého pohledu

 • lék ve formě šamponu – dostupný bez lékařského předpisu
 • zabere téměř okamžitě
 • je možné jej používat i dlouhodobě, jako prevenci

Zkušenosti s používáním Nizoral šampon 2%

Moje zkušenost s Nizoral šamponem je pozitivní. Na lupy zabere okamžitě. Pokud jde o hodnocení jiných uživatelů šamponu, jsou téměř na 100% pozitivní. Jako plus hodnotili i to, že navzdory malému balení, šampon dlouho vydrží, protože ho stačí nanést jen malé množství. Setkala jsem se i s názorem, že když ho používáte dlouhodobě, účinky slábnou. Tito uživatelé doporučují udělat si přestávku a po čase jej začít používat znovu. Když se v diskusi, na fóru nebo v recenzi k šamponu objeví ještě nějaké negativum, je to zejména v souvislosti s cenou přípravku, která se zdá být některým uživatelům vysoká. Koneckonců, přesvědčte se sami, vybrala jsem pro vás několik hodnocení (Heureka, Dr.Max).

Hodnocení a recenze reálných uživatelů

Nizoral šampon zkušenosti

…další zkušenosti:

Nizoral šampon hodnocení

…celkové hodnocení přípravku:

Nizoral šampon celkové hodnocení

…zkušenosti z eshopu:

Nizoral šampon zkušenosti z eshopu

Doporučení na závěr

Vycházeje z mé vlastní zkušenosti, ale i na základě hodnocení a zkušeností jiných uživatelů mohu ✅ Nizoral šampon 2% s klidným svědomím doporučit. Většina zákazníků si Nizoral kupuje, protože má problémy s lupy, kde je účinnost opravdu 100%. Nakolik je lék účinný v ostatních indikovaných diagnózách posoudit nevím, ale určitě stojí za vyzkoušení. Kde si ho koupíte? V značkové lékárně ✅ Dr.Max. Přípravek je vždy na skladě, přičemž doprava je rychlá a výhodná. Před použitím si přečtěte příbalovou informaci přibalenou k přípravku. V případě nejasností se informujte u lékaře nebo lékárníka.

Použité zdroje:

 • mediately – odborné informace o přípravku
 • Dr.Max – informace o přípravku od prodejce
Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

Nizoral šampon 2% okamžitě účinkuje při problémech s lupy. Výhodou je, že ho můžete začít kdykoliv užívat, stejně jako jeho používání můžete kdykoliv ukončit.

4.5

Nizoral šampon 2% 100

✅ Cena: 329 Kč
✅ Balení: 100 ml
✅ Dávkování: Pityriasis versicolor: 1x denně po dobu 5 dní, Seboroická dermatitida a Pityriasis capitis: 2x týdně po dobu 2 až 4 týdnů

Chci Nizoral šampon
Vývoj ceny Nizoral šampon

Mohly by vás také zajímat

názevUrčení and Nevýhodyprodejcecena
250 ml
Revalid Šampon proti lupům 250 ml
Revalid Šampon proti lupům 250 ml
➡️ šampon na vlasy proti lupům
✅ napomáhá odstraňovat lupy
✅ obnovuje přirozenou rovnováhu vlasové pokožky, odstraňuje stávající lupy a zabraňuje jejich nové tvorbě
✅ kopřivový extrakt napomáhá regulovat a uklidňovat vlasovou pokožku a zmírňovat její svědění
Dr.Max - eshop

⭐️ desetitisíce pozitivních hodnocení eshopu zákazníky
⭐️ průměrná doba dodání je 2,8 dnů
⭐️ při objednávce nad 999 Kč je doprava zdarma

275 Kč
Chci vědět víc

Autor článku
Profilový obrázek

Redaktorka magazínu BioPoradce.cz. Rada cestuji, mám ráda lidi a život. A právě ten bychom si neměli nechat znepříjemňovat různými pocity diskomfortu, které při trochu větší pozornosti, malé změně životního stylu a pomocí správných doplňků výživy víme zdolat i sami. A budou se vám v tom snažit pomoci i moje články.

Komentáře

Zdravím, mě Nizoral vůbec na lupy a vypadávání vlasů nezabral. Ale co se týká složení a BIO kvality tak mě nejvíc vyhovuje konopný šampon který vlasy ani nemastí a zbavila jsem se hodně rychle lupů. Konopný šampon aspoň funguje, cena taky není nějak vysoká 😉 Hezký večer Silva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..