Migralgin (recenze) – rychlá úleva od bolesti hlavy, záněty a horečky – analgetikum, antiflogistikum

Gina Recenze 28. března 2018 0 Léky bez předpisu, Tablety
MIGRALGIN 250MG/250MG/50MG neobalené tablety 20(2X10) I
  • Balení: 20 tablet
  • Dávkování: 1 - 2 tablety 3 x denně, pokud je třeba, s odstupem alespoň 4 hodin
  • Dostupnost: Skladem
Zařazeny do: Bolest hlavy, Záněty

Migralgin je lék, který, jak už i jeho název napovídá, může být řešením na Vaše problémy s migrénou a bolestmi hlavy. Je kombinací tří účinných látek, které působí proti bolesti, zánětu a horečce. Díky obsahu kofeinu, Migralgin snižuje pocit únavy a podporuje duševní kondici a výkon, stejně jako účinnost zbylých dvou léčiv. Není vázán na lékařský předpis.

Migralgin - Kde koupit nejvýhodněji
BENU.cz ⭐️ 15 000 produktů skladem, průměrná doba dodání je 24 hodin
⭐️ poštovné od 1499,- zdarma, osobní odběr v kamenných lékárnách zdarma
⭐️ léková karta funguje také na eshopu
84,00 Kč Do obchodu BENU.cz
Dr.Max ⭐️ desetitisíce pozitivních hodnocení eshopu zákazníky
⭐️ průměrná doba dodání je 2,8 dnů
⭐️ při objednávce nad 999 Kč je doprava zdarma
89,00 Kč Do obchodu Dr.Max

Složení

Migralgin obsahuje tři účinné látky: ✅ kyselinu acetylsalicylovou 250 mg, ✅ paracetamol 250 mg a ✅ kofein 50 mg v jedné tabletě. Tato trojkombinace je mnohem účinnější, než použití těchto léčiv samostatně. Díky tomuto složení účinky Migralginu nastupují velmi rychle.

  • paracetamol ulevuje od bolesti
  • kyselina acetylsalicylová ulevuje od bolesti a působí protizánětlivě
  • kofein potlačuje příznaky únavy, podporuje duševní činnost a výkonnost, zkracuje nástup účinku paracetamolu a kyseliny acetylsalicylové a zesiluje jejich účinky

Účinky léku

Jde o lék s analgetickým a antiflogistickým účinkem. Je určen k léčbě:

  • akutní bolesti hlavy při záchvatu migrény s aurou (předzvěstí) nebo bez aury
  • tenzní (napjaté) bolesti hlavy

Podívat se v eshopu

Pro koho je produkt určen?

  • pro dospělé a dospívající od 12 let

Kolik stojí Migralgin?

Pokud jste se rozhodli pro lék na migrénu Migralgin a hledáte spolehlivého prodejce s výhodnou cenou a rychlým doručením, vyberte si ověřenou internetovou lékárnu ✅ BENU.cz.

💡 TIP na produkt - Migralgin
MIGRALGIN 250MG/250MG/50MG neobalené tablety 20(2X10) I
  • snižuje tělesnou teplotu
  • zmírňuje bolesti hlavy
  • působí analgeticky a antiflogisticky

💡 TIP č.1: 15 000 produktů skladem, průměrná doba dodání je 24 hodin💡 TIP č.2: poštovné od 1499,- zdarma, osobní odběr v kamenných lékárnách zdarma💡 TIP č.3: léková karta funguje také na eshopu

💡 TIP: Lék ✅ Migralgin si můžete zakoupit i ve známé a zákazníky ověřené lékárně ✅ Dr.Max za cenu 89,00 Kč.

Užívání a dávkování přípravku

  • balení obsahuje 20 tablet
  • doporučené dávkování: 1 – 2 tablety až 3 x denně (interval mezi dávkami minimálně 4 hodiny)
  • tablety by měly být užívány rozpuštěné v malém množství vody nebo polykat celé a zapít dostatečným množstvím vody
  • nepřekračujte denní dávku 6 tablet za 24 hodin

Vedlejší účinky a kontraindikace

Kontraindikace

Neužívejte Migralgin jestliže:

  • jste alergický na kteroukoli ze složek tohoto přípravku
  • trpíte na žaludeční nebo dvanáctníkový vřed
  • máte stanovenou diagnózu onemocnění jater nebo srdce
  • trpíte hemofilií
  • k léčbě artritidy, psoriázy, nebo některých druhů rakoviny užíváte methotrexát (více než 15 mg týdně)
  • jste v posledním trimestru těhotenství
  • uživatel ještě nemá 12 let
  • jste mladší 17 let a současně máte horečku

Možné vedlejší účinky

Tak jako všechny léky, i tento lék může mít nežádoucí účinky, které se ne vždy projeví a jsou poměrně vzácné. Kromě nevolnosti, zvracení nebo průjem, to může být celá řada dalších projevů. Jejich kompletní seznam naleznete zde: zdroj.

Pokud se u vás objeví kterýkoli z nežádoucích účinků, tedy i takový, který není zmíněn v seznamu, informujte o tom svého lékaře nebo lékárníka.

Interakce s léky a jiné upozornění

💡 Interakce a upozornění: Interakce, upozornění a skladování doporučuji přečíst v příbalovém letáku na mediately.co.

Největší výhody přípravku z mého pohledu

  • tři účinné látky v jedné tabletě
  • rychlý nástup účinku
  • kofein působí povzbudivě

Zkušenosti s užíváním

Ten, kdo záchvat migrény nezažil, může mít pocit, že lidé, kteří jí trpí, troška nadsazují. Já osobně migrénou také netrpím, ale v okruhu mých přátel se jejich pár najde a když jejich takový záchvat chytí prchají před světem, před společností, před světlem. Málokterý lék na tento typ bolesti zabírá. Zdá se však, že Migralginu se to docela daří. I když ne v každém případě. V hodnocení uživatelů se objevily argumenty pro i proti, dokonce i takové superlativy, že “díky Migralginu se mi zlepšila kvalita života…”, jiný zas uvádí, že Migralgin je jediný lék, který na migrénu zabírá.

Ale najdou se i tací, kteří uvádějí, že nezabral vůbec. Pokud však jde o běžnou bolest hlavy, tento lék zabírá. Z těchto hodnocení, resp. diskusních fór pro vás některé i vybírám (Heureka, arome.cz):

Zkušenosti a hodnocení reálných uživatelů

Migralgin zkušenosti

…další zkušenosti:

Migralgin hodnocení

Migralgin a migréna (jeden z mála volnoprodejných léků, který pomáhá)…

Migralgin - zkušenosti s lékem

Migralgin a moje doporučení na závěr

I když, jak vyplývá z hodnocení uživatelů, Migralgin nezabírá úplně u každého kdo trpí migrénou, procento těch, kteří jsou s jeho účinky spokojeni je přece jen vyšší. Na tomto základě bych Migralgin určitě vyzkoušela. Koupíte ho i z pohodlí vašeho domova v oblíbené internetové lékárně ✅ BENU.cz. Stačí jeden “klik”. Před použitím si přečtěte příbalovou informaci (PIL) přibalenou k přípravku. V případě nejasností se informujte u lékaře nebo lékárníka.

Použité zdroje:

  • BENU.cz – informace o přípravku (prodejce)
  • mediately – odborné informace o léku
Hodnocení autora
  • spokojenost s přípravkem
  • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

Migralgin - trojkombinace léčiv v jedné tabletě, jejíž účinek proti bolesti nastupuje mimořádně rychle, díky obsahu kofeinu.

4.1

MIGRALGIN 250MG/250MG/50MG neobalené tablety 20(2X10) I

✅ Cena: 84,00 Kč
✅ Balení: 20 tablet
✅ Dávkování: 1 - 2 tablety 3 x denně, pokud je třeba, s odstupem alespoň 4 hodin

Chci Migralgin
Vývoj ceny MIGRALGIN 250MG/250MG/50MG neobalené tablety 20(2X10) I

Mohly by vás také zajímat

název určení a výhody prodejce cena
20 tablet
Nalgesin S tablety potažené 20x275mg II Nalgesin S tablety potažené 20x275mg II
➡️ lék na zmírnění různých druhů bolestí - hlavy, zubů, svalů, kloubů, menstruačních
➡️ také k léčbě zánětlivých onemocnění a snižování horečky
✅ rychlá úleva od bolesti
✅ dlouhodobý účinek
Pilulka.cz - eshop

⭐️ doručení do 3 dnů od objednání
⭐️ tisíce pozitivních hodnocení zákazníky
⭐️ cena dopravy od 69 Kč, zdarma při objednávce nad 999 Kč

99,00 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze
24 tablet
Ibalgin 400mg 24 tablet Ibalgin 400mg 24 tablet
➡️ zmírňuje bolest a zánět různého původu
➡️ tlumí horečku, která provází například nemoci z nachlazení
✅ účinný při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázejících chřipková onemocnění,
✅ při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí
Dr.Max - eshop

⭐️ desetitisíce pozitivních hodnocení eshopu zákazníky
⭐️ průměrná doba dodání je 2,8 dnů
⭐️ při objednávce nad 999 Kč je doprava zdarma

43,00 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze
24 tablet
PARALEN GRIP CHŘIPKA A BOLEST 500MG/25MG/5MG potahované tablety 24 I PARALEN GRIP CHŘIPKA A BOLEST 500MG/25MG/5MG potahované tablety 24 I
➡️ lék obsahuje 3-kombinaci léčiv: paracetamol, fenylefrin, kofein
➡️ používá se na zmírnění příznaků nachlazení a chřipky
✅ účinně bojuje proti horečce, bolesti hlavy, zimnici, ucpanému nosu,
✅ bolesti dutin a bolest v krku, bolesti svalů a kloubů
BENU.cz - eshop

⭐️ 15 000 produktů skladem, průměrná doba dodání je 24 hodin
⭐️ poštovné od 1499,- zdarma, osobní odběr v kamenných lékárnách zdarma
⭐️ léková karta funguje také na eshopu

138,00 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze
24 tablet
VALETOL 300MG/150MG/50MG neobalené tablety 24 VALETOL 300MG/150MG/50MG neobalené tablety 24
➡️ lék proti bolesti hlavy, zubů, menstruačním bolestem a bolestem v kříži
✅ vysoce účinný
✅ účinek nastupuje zhruba do půl hodiny
BENU.cz - eshop

⭐️ 15 000 produktů skladem, průměrná doba dodání je 24 hodin
⭐️ poštovné od 1499,- zdarma, osobní odběr v kamenných lékárnách zdarma
⭐️ léková karta funguje také na eshopu

87,00 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze

Autor článku
Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.