Maca Advance – recenze kvalitního přípravku s koncentrovaným obsahem peruánské macy

Erik Havlík Recenze 30. října 2017 0 Kapsle

Maca Advance recenzeProč je Maca taková populární? A to nejen v zemi původu (Jižní Amerika) ale postupně i u nás v Evropě? Protože pokud člověk pociťuje přílišný stres a více než nesnesitelnou únavu, tak Maca dokáže zvýšit naši výkonnost na neuvěřitelné hodnoty. Bez přehánění.

Existuje množství superlativů, které tuto “tajemnou rostlinku” přesně vystihují. Účinně totiž podporuje vitalitu a vytrvalost. Určitě jste už slyšeli o jejím dopadu na potenci a plodnost, nebo že zmírňuje stres a podráždění. Je toho opravdu hodně. Něco si přiblížíme i v této recenzi na Maca Advance.

Řekneme si více hlavně o tom, proč je Maca nejlepší v prémiové kvalitě a jaký koncentrovaný obsah mají tobolky přípravku. Přiblížíme si správné dávkování a užívání přípravku, připojím i zkušenosti s jeho užíváním a informaci kde prémiovou Macu v tabletách dostanete výhodně a pohodlně koupit.

‼️ Bezpečnost nákupu: Maca Advance jakož i jiné výživové doplňky doporučuji kupovat v oficiálních eshopech (často výhradních) distributorů. Získáte výbornou cenu a 100% originální přípravek. ✅ Shlédnout oficiální web Maca Advance

Složení Maca Advance

Tobolky Maca Advance obsahují koncentrovaný ✅ extrakt z kořene řeřichy peruánské – macy (Lepidium meyenii) v poměru 10:1 a v množství 350 mg v 1 kapsli (makamidy 0,5%, makaény 0,1%).

Přídavné látky: želatina (obal tobolky)

? Pár slov o rostlince Maca obecně

Maca (Lepidium meyenii) je velmi populární léčivá rostlina pocházející až z Peru. Je to nenáročná bylina, z níž se využívá zejména kořen. Rostlina dorůstá do výšky maximálně 15 cm. Listy má podlouhlé a kvete bielokrémovými květy. Kořen připomíná malou řepu, je 15 až 20 cm dlouhý a 5 až 8 cm hrubý. Existuje více odrůd, které se od sebe liší hlavně barvou kořene (bílá, žlutá, bílorůžová, červená, purpurová až černá). Rostlina je velmi bohatá na bílkoviny, vlákninu, ale i minerální látky a vitamíny. Také se hojně využívá ve farmaceutickém průmyslu.

Více o složení

 

Účinky přípravku

 • konzumace Macy přispívá k podpoře libida, vytrvalosti a vitality
 • Maca obsahuje vysoké množství proteinů a antioxidantů, díky čemuž je vysoce nutričně hodnotná a je vhodným každodenním doplňkem zdravého jídelníčku
 • Maca obsahuje také množství vitamínů, minerálů a dalších přírodních látek
Více o účincích

 

Pro koho je výživový doplněk určený

Doplněk stravy Maca Advance je vhodný pro všechny (♂ mužů, ♀ ženy i ? děti od 3 let), kteří hledají přírodní zdroj energie a účinnou podporu pro své zdraví.

? Maca se sice užívá zejména vnitřně, ale je pravda, že ji můžete použít i pro vnější použití, zejména na pokožku. Jednak napomáhá k lepšímu a rychlejšímu hojení ran a zároveň čistí pleť od akné a skvrn.

Proč kupovat Maca Advance v prémiové kvalitě

 • protože obsahuje vysoce koncentrovaný extrakt z kořene maca 10: 1 a také díky tomu jsou biologicky aktivní látky nacházející se v dodatku v 10x vyšší koncentraci než v samotném kořeni maca
 • protože celý proces zpracování maca je maximálně šetrný a zohledňuje snahu zachovat v maca všechny hodnotné přírodní látky
 • protože kvalita je zaručena neustálou kontrolou v nezávislé akreditované laboratoři v ČR
 • protože od ukončení výroby se maca uchovává za optimálních skladovacích podmínek, které zaručují zachování stálé kvality
Více o prémiové kvalitě

 

Užívání a dávkování Maca Advance

 • balení obsahuje celkem 90 kapslí
 • doporučené dávkování: 1 kapsle 1-2x denně
 • tobolky nezapomeňte zapít dostatečným množstvím tekutiny

Vedlejší účinky, kontraindikace a upozornění

 • Není určeno pro: Děti do 3 let, v těhotenství a při kojení
 • Vedlejší účinky a kontraindikace: Zvýšená citlivost nebo alergická reakce na některou ze složek přípravku
 • Snášenlivost s jinými léky: Přípravek je možné užívat současně s běžnými léčivy a jinými doplňky výživy
 • Skladování: Na suchém místě do 25 ° C bez vystavování nadměrnému teplu, chladu nebo slunci, mimo dosah dětí
 • Upozornění: Maca Advance je výživový doplněk, v žádném případě ne náhrada léků nebo pestré a vyvážené stravy, nepřekračujte doporučené dávkování

Výhody přípravku jak je vidím já

 • Maca Advance obsahuje vysocekoncentrovaný extrakt z kořene (10 násobně vyšší množství aktivních látek jako v “obyčejném” sušeném kořene)
 • vysoká nutriční hodnota přípravku
 • maximálně šetrný způsob zpracování suroviny = maca prémiové kvality
 • neustálá kontrola procesu výroby přípravku

Zkušenosti s Maca Advance

Tento přípravek s koncentrovaný Macou dříve jsem vyzkoušel osobně. Mohu jen potvrdit, že jako zdroj energie a zlepšení fyzického a psychického stavu se mi osvědčil (za celé 2 měsíce co jsem ho užíval jsem nebyl nemocný). A netvrdím to jen já, ale i moji blízcí známí, kterým jsem posunul pár balení na zkoušku. Také doporučuji užívání macy v dříve v tabletách, zkoušel jsem i práškovou formu, ale ta mi jaksi “nevoní”.

 

? Ale vy nejste na tabletky a hledáte spíše prášek?

Bio Maca prášek HanojuBio Maca prášek (500 g) 979 Kč

 • 100% Bio MACA prášek 4:1 extrakt
 • doporučené dávkování: denně 2,5 – 5 g (cca 1/2 – 1 lžička) Bio Maca extrakt prášku rozpustit v tekutině (voda, džus, atd) nebo přidat do müsli, jogurtu, pudinku

? Víte, že Maca je součástí mnoha přírodních přípravků na erekci?

…tak například v tabletách Zerex:

Zerex Ultragold (120 kapslí) 1600 Kč

 • 1 tableta obsahuje až 100 mg koncentrovaného extraktu maca (10:1)
 • kvalitní erekce v dlouhodobém horizontu, což ocení zejména páni po čtyřicítce
 • doporučené dávkování: 2 tablety denně

Maca Advance a moje doporučení na závěr

Na závěr recenze vzpomenu už jen jednu důležitou věc a to fakt, že všichni muži by měli užívat potraviny s obsahem zinku (a Maca ho má opravdu v hojném množství) a to hlavně na normální funkci prostaty. Samozřejmě to je jen jeden důvod proč vyzkoušet macu a možná právě tu od Advance s prémiovou kvalitou. V předešlých řádcích jsem je zmínil XY a nechci se opakovat.

Každopádně, pokud uvažujete, že si Macu pořídíte a to přímo v tabletách, tak vám doporučuji tu od Advance. Máte tak zaručeno rychlé dodání přípravku, ověřený a originální výrobek s jistotou nejlepší ceny (přímo od výrobce). Objednat si ho můžete v tomto ✅ oficiálním eshopu.

Pokud si koupíte dvě balení přípravku, nebo ještě jiný přípravek od tohoto výrobce, získáte slevu až 30% a k tomu i dopravu zdarma. Myslím, že na lepší podmínky nenatrefíte nikde … ?

Použité zdroje informací:

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

Maca Advance je unikátní přípravek s vysokou koncentrací aktivních látek pravé peruánské macy.

4.4

Maca Advance kapsle recenze

✅ Cena: 319 Kč
Množství: 90 kapslí
✅ Dávkování: 1 kapsle 1-2x denně

Chci Maca Advance

Autor článku

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.