Šťavnatá parfémovaná voda Lolita Lempicka pro svůdné ženy (recenze + nejlepší ceny)

Zuzana Pelyová Recenze 26. února 2020 0 Vůně
Lolita Lempicka Lolita Lempicka
 • Vůně kontrastů, která promlouvá do srdce a duše všech žen
 • Pro kouzelné a magicky tajemné ženy
 • Dostupnost: Vyprodáno
Zařazeno do: Parfémované vody, Vůně
PRODEJ SKONČIL PROHLÉDNOUT AKTUÁLNÍ NABÍDKU
Parfemy-Elnino.cz

Milujete netradiční a výrazné vůně, které jsou jedinečné? Lolita Lempicka Lolita Lempicka je parfémovaná voda pro odvážné, svůdné a smyslné ženy, které jsou plné kontrastů a zároveň odvahy, něhy a pokušení. Je tak specifická a rozpoznatelná, omamná a přímá, že vás okouzlí její silou, symbolikou a imaginárním světem. Vyznačuje se vlastnostmi, které nese i její nositelka. Svůdnost, výbušnost, přímost, dynamiku a odvahu. Patří mezi vůně, které apelují na ženské srdce a díky intenzivní aroma promlouvá do srdce a duše všech žen.

Výjimečnost parfémované vody Lolita Lempicka spočívá v její sladké plnosti neočekávaných tónů, které probudí, omámí a okouzlí. Lolita Lempicka je pohádkou pro ženy plnou silných symbolů z představ o lásce.

Lolita Lempicka - kde koupit
Parfemy-Elnino.cz ⭐️ možnost osobního vyzvednutí
⭐️ expedování v den objednání, doručení do 48 hodin
⭐️ doprava - Česká Pošta 75 Kč, Zásilkovna 40 Kč
696 Kč Do obchodu Parfemy-Elnino.cz

Výrazná vůně Lolita Lempicka

Tato ovocná, luxusní a neobyčejná vůně není pro každou ženu. Patří mezi ty výraznější a intenzivnější, které musí žena nosit s hrdostí její vlastní. Buď ji budete milovat nebo nenávidět. Je šťavnatá, svůdná a zahalí nositelku do jakéhosi závoje pokušení. Při této vůni doporučuji počkat, dokud se naplno rozvine.

Na začátku vás osloví svůdná fialka, kořeněný badyán, dřevitý mahagon a břečťanový lístek, který vás probere z letargie. Tento živý, kořenitě-květinový začátek dává vyniknout omamnému požitku z kosatce, amarylisu, lékořice a třešně. Zároveň vás obalamutit neodolatelná vanilka, která vytváří z vůně jakýsi kouzelný nástroj na okouzlení okolí. Tuto dokonalou past na opačné pohlaví doplňuje vetiver, svůdné pižmo, fazole tonka a sladká pralinka.

Složení:

 • hlava: fialka, badyán, mahagon, břečťanový lístek
 • srdce: kosatec, amarylis, lékořice, třešeň
 • základ: vetiver, vanilka, pižmo, tonka, pralinka

Podívat se v eshopu

Proč právě Lolita Lempicka?

Tato parfémovaná voda od Lolity Lempické se řadí mezi sladké, opojné a výrazné vůně, které jsou jako lákadlo na opačné pohlaví. Vyjadřuje absolutní ženskost své nositelky. Právě proto je velmi oblíbená a patří mezi nejprodávanější vůně.  Její nezaměnitelné tóny musíte vysloveně milovat, jinak je budete nenávidět. Zároveň její cena je dostupná a patří mezi levnější parfémované vody, což ocení nejedna ženská duše. Lolita Lempicka nabízí neobyčejnou, svěží a dokonalou vůni. Tuto vůni si vybírají ženy bez rozdílu věku, které chtějí vyjádřit svou svůdnou, neodolatelnou a přitažlivou stránku osobnosti. 

Díky silnější intenzitě této parfémované vody se vůbec nemusíte obávat, zda ji stále cítit kolem. Stačí jedna aplikace denně, většinou ráno při odchodu z domu.

Patří mezi opojné ovocné vůně. Vůně omamného nektaru lékořice od prvopočátku na pokožce vytváří unikátní, neočekávané vzrušení. Silně voní především po fialkách, kosatce, lékořici a mandlích. Lolita Lempicka je nevšední kombinace pro romantické víly v rozevlátých šatech. Tato vůně je určena pro smyslné a svůdné ženy, které chtějí okouzlit své okolí.

💡 Toaletní voda, toaletní voda a parfém

Toaletní vody (Eau de Toilette) jsou slabší a mají menší podíl parfémové kompozice – jen kolem 4 až 8%, kdežto parfémované vody (Eau de Parfum) obsahují až do 15%. Největší podíl v kompozici má parfém (P) od 15 až do 25%. Parfém dokážete při jedné aplikaci nosit i několik dní.

Podívat se v eshopu

Pro koho je vhodná a proč?

Smyslná a elegantní Lolita Lempicka

Tato parfémovaná voda od Lolity Lempické je vhodná pro sebejisté a půvabné ženy, které vědí o své nadpozemské přitažlivosti a vyžívají se v pocitu, že se na ně každý vzhlíží. Tato parfémová voda poukazuje na unikátní ženskost, šarm a charisma své nositelky. Zároveň však sluší i starším atraktivním ženám, které mají rády nasládlé ovocné vůně. Vůně připomíná pokušení jako z rajské zahrady, kde se její nositelka stává tím zakázaným ovocem. Tato žena je nezapomenutelná, stejně jako první aplikace této vůně, vryje se do paměti a zanechává dráždivé vzpomínky.

Lolita Lempicka je uhrančivá, magická a neodolatelná vůně, která jen povzbudí ženskost své nositelky. Jak jsem již zmiňovala, vůně není pro každou, protože je výrazná a specifická. Zároveň chci podotknout, že je vhodnější na slavnostnější příležitosti nebo na chladnější měsíce.

Pro koho je Lolita Lempicka:

 • pro mladé kouzelné ženy
 • pro smyslné a tajemné ženy
 • pro přitažlivé a svůdné ženy
 • pro ty, které mají rádi plnou a výraznou vůni ovoce
 • pro ženy, které upřednostňují slavnostnější a luxusnější vůně

Kolik stojí a kde ji výhodně koupit?

Lolita Lempicka je toaletní voda, která ve vás zanechá dojem smyslnosti, nasládlé ovocné vůně, svůdnosti a osobitého ženského šarmu. Pokud jste se rozhodli pro tento parfém a hledáte spolehlivého prodejce s výhodnou cenou a rychlým doručením, vyberte si ověřený internetový obchod ✅ Parfemy-Elnino.cz. Díky online objednávce přes eshop ušetříte svůj čas, protože kurýr vám ho donese přímo domů případně si parfémovanou vodu můžete vyzvednout na odběrných místech.

💡 TIP na produkt - Lolita Lempicka Lolita Lempicka
Lolita Lempicka Lolita Lempicka
➡️ voní především po fialkách, kosatce, lékořici a mandlích
➡️ nevšední kombinace pro romantické víly v rozevlátých šatech
✅ vůně omamného nektaru lékořice
✅ nasládlé pokušení pro magické ženy

💡 TIP č.1: možnost osobního vyzvednutí💡 TIP č.2: expedování v den objednání, doručení do 48 hodin💡 TIP č.3: doprava - Česká Pošta 75 Kč, Zásilkovna 40 Kč

Vlastnosti Lolita Lempicka

Jaké jsou vlastnosti této parfémované vody a co ji odlišuje od ostatních značek? Co je tak jedinečné na Lolita Lempicka?

 • flakón znázorňující zakázané ovoce z ráje – jablko
 • šťavnatá a plná ovocná vůně
 • výjimečná vůně na výjimečné příležitosti
 • výrazná a dlouhotrvající vůně, která zároveň není příliš vtíravá

Dostupné velikosti: 30 ml, 50 ml, 100 ml

Zkušenosti s používáním

Znáte ten vzrušující pocit, když vás někdo pozve na ohromující rande nebo na taneční parket? Na takovou příležitost jsem si pořídila Lolita Lempicka. Je to parfémovaná voda, která vás zahalí do aury vůně čerstvého ovoce s množstvím rozsypaných rozkvetlých květin zvýrazněné okouzlujícím vetiverem, sladkou vanilkou a pralinky spolu se svůdným pižmem. To je moment, když vstoupíte na taneční parket, necháte okolí nadechnout se z té omamné aroma a všechny oči najednou spočinou na vás. To kouzlo Lolity Lempické je neopakovatelné a magicky svůdné. Jako ve filmu Aféra Thomase Crowna, kdy René Russo tančí v průsvitných šatech na parketu.

Dokonalá kombinace a vyvážené akordy jednotlivých složek dostali i mě natolik, že jsem se do té vůně zamilovala hned po aplikaci na pokožku. Pro mě je to toaletní voda vhodná na tajemné svádění a určitě sluší ženám, které chtějí být ještě přitažlivější a neodolatelnější.

Zkušenosti nositelek Lolita Lempicka

Tato nasládlá kouzelná vůně patří mezi výrazné, dlouhotrvající, kontroverzní, ale i okouzlující vůně pro smyslné a přitažlivé typy žen. Já osobně bych ji zařadila mezi parfémy na slavnostní příležitosti případně na rande či večírek. Její cena je opravdu příznivá za vůni, kterou poskytuje. Zná ji úzký okruh žen, který preferuje plné, šťavnaté vůně, protože svojí omamnosťou zastíní všechny slaboučké a jemné květinové vůně.

Lolita Lempicka zkušenosti

a další recenze spokojených nositelek parfémované vody…

Lolita Lempicka hodnocení

Moje doporučení na závěr

Pokud preferujete plné, výrazné, nasládlé a luxusní vůně, které nepatří mezi tuctové, doporučuji vám právě Lolita Lempicka Lolita Lempicka. Tato ovocná vůně se může pochlubit opravdu dlouhotrvající výdrží a netradičními akordy. Tuto parfémovanou vodu oblibě miliony žen na celém světě a přesto, na každé voní individuálně. Večer se tato vůně rozvine do smyslné kombinace, kde figuruje vanilka, fazole Tonka, mandle, vetiver, otočník, bílé pižmo, tabák, pralinka a pro okolí budete neodolatelná.

Nákupem na internetu víte ušetřit desítky eur a zboží vám přijde do 72 hodin přímo domů kurýrem. Pokud máte v blízkosti odběrné místo daného eshopu, vyzkoušejte tuto možnost a na druhý pracovní den se můžete těšit z nového parfému. Doporučuji vám ho koupit v uživatelsky ověřeném internetovém obchodě s dekorativní kosmetikou a kvalitním zbožím ✅ Parfemy-Elnino.cz. Cena za parfémovanou vodu Lolita Lempicka Lolita Lempicka v tomto obchodě je 696 Kč.

Použité zdroje informací:

💡 TIP: Aplikujte si parfém do vlasů jako vlasovou mlhu. Pokud budete procházet horkým městem a bude povívají vánek, tato energizující vůně se bude jemně šířit kolem vás.

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost
 • výdrž vůně

Pouze několik úvodních vět

Souhra všech akordů této vůně vyzdvihuje osobnost, kouzlo, přitažlivost a svůdnost nositelky. Jedna z nejdokonalejších kombinací vůní v poměru cena / kvalita.

4.9

Lolita Lempicka Lolita Lempicka

✅ Cena: 696 Kč
✅ Balení: 30 ml

Chci Lolita Lempicka Lolita Lempicka
Vývoj ceny Lolita Lempicka Lolita Lempicka

Mohly by vás také zajímat

názevUrčení and Nevýhodyprodejcecena
90 ml
Lacoste Pour Femme
Lacoste Pour Femme
➡️ pro ženu, která má v sobě přitažlivost a půvab
➡️ žena Lacoste je spíš půvabná než krásná, zářící a vstřícná
✅ energizující a povznášející zároveň
✅ evokuje ryzí přitažlivost
✅ Pour Femme budí dojem velmi intenzivní čistoty
Parfemy-Elnino.cz - eshop

⭐️ možnost osobního vyzvednutí
⭐️ expedování v den objednání, doručení do 48 hodin
⭐️ doprava - Česká Pošta 75 Kč, Zásilkovna 40 Kč

929 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze
75 ml
Gucci Rush 75 ml
Gucci Rush
➡️ vhodná na každý den ale primárně na slavnostní příležitosti
➡️ v roce 2000 se tento parfém od Gucci stal nejlepší dámskou vůní
✅ květinově-dřevité akordy orientální vůně
✅ pro smyslné, moderní a cílevědomé ženy
Notino.cz - eshop

⭐️ desetitisíce pozitivních hodnocení zákazníky
⭐️ doba dodání je 1 den
⭐️ cena dopravy 89 Kč, zásilkovna 39 Kč, osobní odběr je zdarma

1 149 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze
100 ml
Calvin Klein Eternity
Calvin Klein Eternity
➡️ pro romantické moderní ženy
➡️ pro sebevědomé a něžné dívky
✅ romantická kytice jemných rostlinných motivů, smíchaných s vůněmi lesa a zelenými tóny
✅ ideální symbol trvalé lásky a oddanosti
Parfemy-Elnino.cz - eshop

⭐️ možnost osobního vyzvednutí
⭐️ expedování v den objednání, doručení do 48 hodin
⭐️ doprava - Česká Pošta 75 Kč, Zásilkovna 40 Kč

599 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze
100 ml
Salvatore Ferragamo Incanto Shine
Salvatore Ferragamo Incanto Shine
➡️ pro mladé dívky a zasněné ženy
➡️ jarní a letní vůně
✅ květinově-ovocná vůně
✅ energizující no zároveň relaxační
✅ jemná vůně - možnost více krát aplikovat za den
Notino.cz - eshop

⭐️ desetitisíce pozitivních hodnocení zákazníky
⭐️ doba dodání je 1 den
⭐️ cena dopravy 89 Kč, zásilkovna 39 Kč, osobní odběr je zdarma

514 Kč
Chci vědět víc
✅ recenze

Autor článku
Zuzana Pelyová

Absolvované studium Marketingu a managementu v cestovním ruchu. Přes léto jsem vášnivý cyklista a plavec, přes zimu preferuji snowboard. Aktivní sportuji, preferuji kolo a turistiku přes léto a během zimy zas snowboard. Vedu poměrně zdravý životní styl, ale snažím se io vyvážený poměr makroživin, což je u vegany těžší. Zajímám se také o ekologii a třídění odpadu. Celoročně trávím čas aktivně na horách na Slovensku a v zahraničí, za špatného počasí mě můžete najít v posilovně. Aktivní komunikuji v anglickém jazyce a v německém a francouzském bez problémů vedu běžnou konverzaci. Zajímá mě soustavné vzdělávání v marketingových oborech a jsem milovníkem nejnovějších technologií a vědy.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..