Imunoglukan P4H SynBIO (kapsle) – recenze

Erik Havlík Recenze 25. března 2021 0 Kapsle, Probiotika

Imunoglukan SynBIO p4h 30 kapslí recenzeImunoglukan P4H SynBIO je doplněk stravy ve formě ľahkoprehĺtateľných kapslí s jedinečnou 4-kombinací účinných látek. Tento přírodní doplněk výživy tedy pozitivně ovlivňuje fungování imunitního systému, přispívá k obnovení a udržení správné střevní mikroflóry a pomáhá při ochraně buněk před oxidativním stresem a následným stárnutím.

V recenzi na přípravek se dozvíte jaké je jeho přesné složení a jako jednotlivé účinné složky působí na lidský organismus. Víte jak a kdy užívat Imunoglukan P4H SynBIO tak, abyste podpořili co nejlepší efekt? Víte kde a v jakém balení či v jaké ceně jej můžete výhodně koupit? Ne? Tak všechny tyto podstatné informace si můžete přečíst právě v této recenzi spolu se zkušenostmi a hodnocením účinku přípravku.

Imunoglukan P4H SynBIO – navigace v článku

Imunoglukan SynBIO P4H 70 kapslí recenze

Jaké má Imunoglukan P4H SynBIO složení?

Základní složkou přípravku je samotný Imunoglukan. Dále v něm najdeme Vitamin C pro intenzivnější podporu imunity, bakteriální kultury – probiotikum (až 5 bakteriálních kmenů) a prebiotika (fruktooligosacharidy).

1 kapsle Imunoglukan P4H SynBIO obsahuje:

složkamnožstvíúčinky
Imunoglukan100 mgaktivace imunitního systému v rámci celého lidského těla
Vitamin C (kyselina L-askorbová)100 mgposílení imunity, prevence chorob, ovlivňuje mimo jiné i metabolismus aminokyselin a syntézu kolagenu
Bakteriální kultury - lyofilizované2,5x miliarda kolonií tvořících jednotku
probiotikum: podporují růst dobré mikroflóry ve střevech, účinně omezují zažívací potíže a s tím úzkosúvisiace problémy s oslabeným imunitním systémem
Fruktooligosacharidy25 mgprebiotikum: zdroj živin a účinných látek pro probiotický komplex
Izomaltooligosacharidy25 mgprebiotikum: zdroj živin a účinných látek pro probiotický komplex

Přídavné látky: hydroxypropylmetylcelulóza, stearan hořečnatý (protispékavá látka), oxidy železa, oxid titaničitý (potravinářská barviva)

✅ Imunoglukan je účinná látka, která se získává z hlívy ústřičné, a jejíž hlavní funkcí je aktivovat a stimulovat vybrané buňky imunitního systému (čti více o imunoglukanu).

✅ Vitamin C nebo kyselina askorbová je látka, která zpomaluje stárnutí buněk – je to významný antioxidant. Pomáhá s tvorbou kolagenu, i při zpevňování cévních stěn.

✅ Probiotické kultury – konkrétně směs lyofilizovaných bakteriálních kmenů v přípravku označených jako směs kultur čtvrté generace Duolac*, obsahuje následující bakterie:

 • Bifidobacterium lactis BL2
 • Lactobacillus acidophilus LH5
 • Streptococcus thermophilus ST3
 • Lactobacillus casei LC1
 • Bifidobacterium bifidum BF2

*To znamená, že bakterie jsou ošetřeny a zpracovávány pomocí speciální technologie, jejímž účelem je zachovat bakterie co nejdéle životaschopné (stabilita při zpracování a ochrana před žaludečními kyselinami).

Oligosacharidy (frukto-, izomalto-) působí jako prebiotikum, to znamená, že dodávají “dobré” střevní mikroflóře dostatek živin pro jejich růst a vývoj

 

Účinky přípravku

 • synbiotická kombinace (probiotikum + prebiotika) pozitivně ovlivňuje trávicí trakt a chrání tak organismus hned v “první vlně” kontaktu s vnějšími činiteli
 • posílení oslabené imunity – intenzivní podpora obranyschopnosti
 • příznivý vliv na udržení normální hladiny cholesterolu v krvi
?Příznivé účinky imunoglukanu na lidský organismus jsou dobře známé. Obšírněji se o nich zmiňujeme v ✅ našem článku, kde najdete i další zajímavé informace o této zdraví prospěšné látce.

 

Pro koho je produkt určený?

Imunoglukan P4H SynBIO je určen pro dospělé (muže  i ženy ) a děti od 3 let, pro všechny,  kteří potřebují pomoc s oslabeným imunitním systémem a chtějí podpořit zdravou střevní mikroflóru. 

Trávicí trakt kromě své primární funkce, tj trávení, má i další významnou roli. A to podporovat a stimulovat náš obranný mechanismus. Trávicí trakt můžeme totiž bez nadsázky definovat jako největší imunitní orgán lidského těla. Chrání ho před vnějšími patogenními činiteli, střevní mikroflóra je totiž takovým “oddělením prvního kontaktu” s okolním prostředím. Probiotická kultura a imunitní systém střeva se navzájem ovlivňují a proto jejich oslabení může vést celkovému oslabení imunitního systému.

Kde koupit Imunoglukan P4H krém a za jakou cenu?

Imunoglukan SynBIO P4H 70 kapslí recenze

ProZdravi - eshop

Proč doporučuji nakupovat v eshopu ProZdraví.cz:

✅ výborná cena (304 Kč za 30 kapslí, 638 Kč za 70 kapslí)
✅ rychlé dodání zboží (Imunoglukan P4H SynBIO dorazí 1 den po objednání)
✅ garance kvalitního výrobku

 

Užívání a dávkování Imunoglukan P4H SynBIO

 • v nabídce je základní balení s 30 tobolkami
 • doporučené dávkování: 1 kapsle denně
 • kapsli užívejte vcelku a nejlépe nalačno (alespoň půlhodinku před jídlem)
 • v případě potřeby (menší děti) můžete obsah tobolky vysypat na lžičku
 • nezapomeňte zapít dostatečným množstvím tekutiny

Vedlejší účinky a upozornění

 • Není určeno pro: Děti do 3 let, těhotným a kojícím ženám se doporučuje užívání přípravku probrat se svým lékařem
 • Kontraindikace: Neužívejte přípravek po transplantaci orgánů – nesmí se užívat spolu s léky potlačujícími imunitu (imunosupresiva)
 • Skladování: V suchu a při teplotě do 25 °C, chraňte před mrazem a přímým slunečním světlem, uchovávejte mimo dosah dětí
 • Upozornění: Imunoglukan P4H SynBIO v žádném případě není určen jako lék a není náhradou pestré a rozmanité stravy, nepřekračujte doporučenou denní dávku

Největší výhody Imunoglukan P4H SynBIO z mého pohledu

 • přípravek má přírodní složení spojující Imunoglukan a vitamín C + “přátelské” bakteriální kultury s prebiotikem
 • širokospektrální zaměření přípravku: od podpory imunity, přes lepší trávení až po zvýšení vitality a eliminaci únavy a vyčerpání
 • pomáhá při nepříznivých stavech organismu přímo souvisejícími s oslabenou imunitou – časté nachlazení, záněty, alergie
 • neobsahuje lepek, je vhodný pro alergiky a diabetiky
 • “domácí výrobce” (SK)

Zkušenosti s užíváním

Podle všech dostupných informací na internetu, konzultací s mou známou lékařkou a zjišťování v lékárně mohu říci, že Imunoglukan (obecně) je přípravek, který účinně podporuje imunitu. Konkrétně  Imunoglukan P4H SynBIO klade důraz na podporu imunitního systému, který vychází z našeho nitra – zdravého trávicího traktu. 

Čti také hodnocení a zkušenosti s Imunoglukan P4H tablety, Imunoglukan P4H sirup, Imunoglukan P4H Acute, Imunoglukan P4H krém.

Zkušenosti uživatelů

Imunoglukan P4H SynBIO je populární přípravek, o čemž svědčí i množství pozitivních ohlasů na různých diskusních fórech. Já jsem vybral pár postřehů z portálu Heureka:

Imunoglukan P4H SynBIO zkušenosti

 

Zhodnocení na závěr

Takže na závěr mohu říci, že podle všech dostupných informací (internetové fóra, lékárník, lékař) je Imunoglukan P4H SynBIO (30 nebo 70 kapslí v balení) vhodným přírodním doplňkem výživy, který pomáhá s oslabeným imunitním systémem. Děti jsou také díky užívání tohoto přípravku méně často nemocné, a to je podle mě to nejpodstatnější. Doporučuji vám ho koupit u ověřeného a kvalitního prodejce, což v mém případě znamená tento oblíbený eshop.

Použité zdroje informací:

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

Imunoglukan P4H SynBIO je vynikající přípravek na rychlou podporu imunity a zlepšení trávení.

4.5

Imunoglukan SynBIO p4h 30 kapslí recenze

 

✅ Cena: 304 Kč
Balení: 30 kapsúl (na 30 dní)
✅ Dávkování: 1 kapsle denně


Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..