HemoStop Gel Max – zkušenosti se známým přípravkem na pomoc s hemoroidy (recenze)

Erik Havlík Recenze 25. března 2021 0 Kapsle, Oleje a krémy (kosmetika)

HemoStop Gel Max recenzeHemoroidy nebo i lidově zlatá žíla. Pro někoho vděčná téma na vtip (ale škodolibost se nevyplácí, pamatujte), pro někoho opravdu nemilá záležitost. Jak se s touto nepříjemnou chorobou poprat? Tak jednou z možností je i používání zdravotnického prostředku – gelu HemoStop Gel Max, který díky svému přírodnímu složení (až 12 rostlinných extraktů) zklidňuje, regeneruje a chladí, čistí a hydratuje postiženou sliznici.

Pokud chcete vědět co přesně tento vyhledávaný gel obsahuje + více o jeho účincích, tak v tom případě si určitě přečtěte tuto recenzi. Najdete v ní i reakce (zkušenosti) k užívání gelu, ale i popis výživových doplňků ve formě kapslí, které také patří do řady HemoStop a používají se při zánětech, trhlinách a bolestech v oblasti konečníku a tlustého střeva. (Probio Max).

HemoStop Gel Max – navigace v článku

HemoStop Gel Max recenze

Složení přípravku

HemoStop Gel Max obsahuje ✅ 12 rostlinných extraktů, které v konečném důsledku pomáhají vytvořit na konečníku příznivé podmínky pro aktivaci přirozených regeneračních a protizánětlivých procesů.

Dub letní (Quercus robur), extrakt z kůryŘebříček obecný (Achillea millefolium), extrakt z natěBezinky (Sambucus nigra), extrakt z květů
Třezalka (Hypericum perforatum), extrakt z natěFialka voňavá (Viola odorata), extrakt z květuPřeslička rolní (Equisetum arvense), extrakt z natě
Světlík lékařský (Euphrasia rostkoviana), extrakt z natěJitrocel kopinatý (Plantago lanceolata), extrakt z listuAloe vera (Aloe barbadensis), extrakt z listu
Měsíček lékařský (Calendula officinalis), extrakt z květuSléz lesní (Malva silvestris), extrakt z květuKadidlovník pilovitý (Boswellia serrata), extrakt

Přídavné látky: aqua, Butyrospermum parkii, caprylyl glycol (Phenoxyethanol) hexylene glycol, propylenglycoli, carbomer, polysorbát 20, sodium hydroxide, parfém

 

Účinky přípravku podle výrobce

HemoStop gel díky obsahu účinných látek:

 • hydratuje a zvláčňuje postiženou sliznici konečníku a jeho okolí
 • zklidňuje ji a regeneruje
 • má chladivý a čistící účinek

 

Pro koho je určený

HemoStop Gel Max jako zdravotnický prostředek je určen pro všechny ty, kteří potřebují   pomoci s nepříjemnými projevy poruchy funkce konečníku spojených s hemeroidy.  

HemoStop Gel Max je určen k aplikaci na konečník a okolí konečníku*:

 • při poruchách sliznice konečníku spojených se vznikem hemoroidů
 • při svědění, štípání a pálení konečníku
 • při zapaření a popraskání sliznice a okolí konečníku

*zdroj: příbalový leták

Pár slov o hemeroidech

Zlatá žíla nebo hemoroidy je jednou z nejčastějších onemocnění konečníka.Vznik hemoroidů lze připsat na vrub několika faktorech jako je dědičnost, nesprávná životospráva, práce vsedě či vestoje. Vzniku hemoroidů také napomáhají časté zácpy a průjmu či těhotenství. Zlatá žíla není nemoc svěrače konečníku, problém vyvstává když se výduť zvětší a sliznice se zapálí a objeví se první potíže (svědění a pálení) později až bolest a krvácení při vyprazdňování.

V bohatě prokrvené spodní části konečníku mohou žíly za jistých okolností rozšířit (podobně, jak vznikají křečové žíly na nohou). Žíly jsou dlouhodobě stlačovány, průtok krve je v nich omezen a krev se v nich hromadí. Žilní pletence v oblasti análního otvoru se rozšíří a vznikají hemoroidy… (zdroj)

Kolik stojí balení gelu HemoStop a kde ho koupit?

HemoStop Gel Max recenzePokud hledáte:

 • výbornou cenu,
 • rychlé dodání zboží a
 • garanci kvalitního výrobku

vyberte si ověřený internetový obchod ProZdraví.

Cena za HemoStop Gel Max je určitě výhodných 134 Kč (75 ml).

 

Použití gelu HemoStop

 • gel aplikujte 2-3x denně v přiměřeném množství na postižený konečník
 • doporučená doba aplikace je 5 až 10 dní
 • přípravek aplikujte na čistou sliznici konečníku

Vedlejší účinky, kontraindikace a upozornění

 • Není určeno pro: Osoby alergické na složky obsažené v přípravku
 • Vedlejší účinky: Výrobek je dobře snášen, v souvislosti s jeho užíváním nebyly pozorovány žádné závažné nežádoucí účinky, v málo pravděpodobných případech podráždění pokožky (alergie) nepokračujte v užívání, nejsou známy žádné nepříznivé projevy interakce s jinými přípravky
 • Skladování: V suchu a při teplotě do 25 °C, mimo vlhka, mrazu, přímého slunečního světla a dosah dětí
 • Upozornění: Gel je určen pouze pro venkovní použití, před prvním použitím si pozorně přečtěte příbalový leták a řiďte se uvedenými pokyny

Největší výhody gelu z mého pohledu

 • výborný jako první pomoc již při prvotních náznacích vzniku hemeroidů
 • chladí a zklidňuje sliznici konečníku (zbavuje svědění, štípání, pálení)
 • je vhodný i v těhotenství i pro kojící ženy
 • přípravek je šetrný, nešpiní a nedráždí

Zkušenosti s užíváním

Hemoroidy určitě nejsou jen tak zanedbatelnou zdravotní komplikací. To by vám vědělo potvrdit více než 40% celkové populace. Je opravdu namístě, pokud se v první řadě pěkně seberete a půjdete tento problém řešit s lékařem. Neotálejte příliš dlouho, abyste nakonec nedopadli tak, že nakonec si nebudete moci ani sednout. To je první věc.

Druhou věcí je možnost užívání vhodných výživových doplňků ve formě kapslí, tablet …, které zlepší pružnost a pevnost cév a takto vlastně preventivně předcházet vzniku hemoroidů.  HemoStop v tabletách je v tomto případě jednou z účinných možností. 

Nakonec třetí věc. Když se vám už zlatá žíla projeví,  tak nejlépe bude ještě v prvopočátcích potírat postižené místo kvalitní hojivou “mastí” na zmírnění nepříjemného pálení a svědění.  Takovou je určitě i známý HemoStop Gel Max (možná si ještě vzpomenete na tv reklamu a opice s červeným zadkem), se kterým má pozitivní zkušenosti množství uživatelů. Jako ukázku uvádím pár postřehů, které jsem našel na internetu:

Hodnocení a zkušenosti od ověřených uživatelů (diskuse + fórum)

HemoStop gel Max zkušenosti

…další zkušenosti:

HemoStop gel Max hodnocení

…celkové hodnocení přípravku ProBio Max v tobolkách (Heureka):

HemoStop ProBio Max celkové hodnocení

…další zkušenosti s přípravkem:

HemoStop gel Max hodnocení

 

HemoStop a moje doporučení na závěr

Pokud se už rozhodnete pro HemoStop gel nebo pro tablety Probio Max, rozhodně vám je doporučuji nakoupit pohodlně online u ověřeného a kvalitního prodejce, což v mém případě znamená právě tento oblíbený obchod.

Použité zdroje informací:

Hodnocení autora
 • spokojenost s přípravkem
 • cenová výhodnost

Pouze několik úvodních vět

HemoStop Gel Max - gel, zdravotnický prostředek při hemoroidech s obsahem 12 účinných rostlinných extraktů.

4.3

HemoStop Gel Max recenze

✅ Cena: 134 Kč
✅ Balení: 75 ml
✅ Aplikace: 2-3x denně na postižené místo (5-10 dní)


Autor článku
Profilový obrázek

Redaktor magazínu BioPoradce.cz. Zajímá mě zdravá životospráva, zdravé potraviny a výrobky a předcházení onemocněním. Nedám dopustit na přírodní způsoby posilování imunity, vitality a energie.

Komentáře
Zatím se zde nenachází žádný komentář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..